רוצה להזמין מישהי לצאת, תקוע ב"איך" לעשות את זה

mashumashu2

New member
רוצה להזמין מישהי לצאת, תקוע ב"איך" לעשות את זה

הקדמה קצרה:
אני בן 28, מעולם לא יצאתי לדייט או הייתי בקשר רומנטי (כן אני יודע שיש פורום לזה), אני כבר תקופה מרגיש שאני רק צריך את הדייט הראשון כדי לצאת מהלימבו של הלחץ.
לפחות לדעת מה הבעיה, איך זה עובד וללמוד מזה.

העניין הוא כזה, יש מישהי שאני רוצה להזמין לצאת. העניין הוא שהקשר בינינו היה מאוד קצר ומאוד מזמן. אנו חברים בפייסבוק. בקיצור זאת לא הנקודה.

הבעיה שלי כמו שאני רואה אותה, היא בפרטים "הטכניים" (נשמע רע) של איך להזמין מישהי לדייט.
איך לא להישמע הזוי מדי, ישיר מדי, נואש מדי וכו' מדי.
הייתי אומר ששיחה בפייסבוק היא הדרך אבל מה, סתם לשאול מה קורה מה העניינים, כל מיני שאלות לקוניות כאלה ואז לשאול אותה אם תתנגד לאיזה בירה/קפה/פטל איפשהו?
מה שעובר לי בראש באופציה הזאת זה שלה עובר בראש "מה? מי זה בכלל ולמה שאני אצא איתו?" וכל מיני סרטים שאני מאכיל את עצמי
אני ממש מרגיש כאילו הבעיה שלי היא הצעד הראשון ואני מרגיש שכשאני יהיה בתוך זה אני אנסה לזרום
גם אם לא יהיה טוב זה לפחות יהיה התקדמות

ולעניינו ולאחר חפירה ארוכה זו.
אשמח לשמוע איך עושים זאת? כן, גם תמליל שיחה היפוטתי יכול לעזור לי לשפוך אור על איך, גם עצות על איך לפנות מלכתכילה יכול לעזור וכו'
כבר קיבלתי בעבר עצות של פשוט תזרום, אבל הפשוט תזרום שלי הופך לחרדה ולכך שאני לא עושה כלום
מרגיש שאני צריך דחיפה קלה כדי לקפוץ מהמקפצה למים.

דחיפה קלה

למה לבוא בגישה שלילית?
כבר ממה שכתבת טעית - לא שואלים אם היא לא תתנגד (למה להכניס התנגדות לשאלה?)
לא לחשוב על מה יכולה להיות התשובה שלה. אתה לא באמת יודע אז אל תנסה לתמלל אותה.
&nbsp
תיזום שיחה קלילה - מה שלומך? איפה את בחג? בא לך לשבת לקפה/בירה/ארוחהכשרהלפסח?
ותשחרר
מה שיבוא אחר כך - לכאן או לכאן - ישאיר אותך עם תשובה ברורה, לפחות

ayb1

Well-known member
רוצה להזמין לדייט,רוצה להזמין למיטה!!! הענין די פשוט

רוצה ,תזמין! בכל דרך שתראה לך בלי להתלבט יותר מידי-לכל היותר תקבל סרוב חד או התחמקות קלילה.
גם הדון ז'ואנים הכי מוצלחים מקבלים כ50% סירובים ההצלחה מותנית בהתמדה ובפעם שבה נענים לבקשתך.
לצורך חיזוק האגו סופרים רק את אלו שהסכימו.

בתור הצעה פרקטית לחיזוק הביטחון,תתחיל להזמין בחורות שבשלב ראשוני לא ממש חשובות לך,שם יהיה קל יותר לספוג סירוב.

זכור כגבר אתה עתיד לקבל הרבה יותר סירובים מאשר הסכמות. ככה זה סטטיסטית בחיים,גם כשאתה בזוגיות .
עם זאת כל פעם שתקבל כן הביטחון שלך יתרומם לגבהים ,אל תשאיר אותו שם למעלה כשם שאל תנחית אותו למטה בעת הסירוב.
לסיכום כשאתה במיים עליה על גל או ירידה ממנו אינה כל כך חשובה כל זמן שאתה מעל פני המים.
בהצלחה

בתור התחלה אתה לא מזמין אותה לדייט...

אתה מזמין אותה להפגש
&nbsp
עכשיו תנשום עמוק ותרגיש איזו אבן גדולה הורדתי לך (ולה) מהלב
&nbsp
&nbsp
כרגע אין לי זמן להרחיב, בינתיים תנוח עם זה

NSW2

New member
כשאתה מציע לחבר שאתה מכיר

להיפגש ולשבת על בירה או סתם משהו אתה גם חושב כל כך הרבה ?
אני בספק.
אז "הבעיה" היא ממש לא הפרטים הטכניים.
הפרטים הטכניים זה רק תסמין לתגובה הרגשית שזה מעורר אצלך.
וזה טבעי בטח שאתה לא רגיל להיות בסיטואציות האלה.
אז לפני הכל להירגע ולקחת את זה בפרופורציות.
דבר שני תפתח שיחה על נושא קליל ופשוט תציע לדבר בטלפון.
אל תזמין בהודעות זאת תקשורת מעפנה ולא מקרבת. כבר עדיף לדבר בטלפון לפני שאתה מזמין לפגישה.
העיקר לא לעשות מזה ביג דיל סהכ פגישה בין 2 אנשים.
גם אם תקבל סירוב זה לא אישי ולא אומר עליך שום דבר כאדם.
קח בחשבון שנשים אונליין בדכ מוצפות בפניות והן ממש לא יכולות להגיד כן לכולם.

michaly2003

New member
זה קשה לך כי הצורת חשיבה שלך היא "רשמית" מה שאתה צריך לעשות

זה למצוא מראש מקום לבילוי כלשהוא, שיש בו עניין כלשהוא, ואז אתה בעצם מציע לה לבוא איתך לאן שהוא, כך שהמרכז של השיחה זה המקום ולא הדייט עצמו.

כמובן תדאג שזה יהיה מקום שאתה בטוח שהיא תרצה לבוא.

רק לא להציע דייט, ולא להציע פגישה על כוס שתייה כפי שנתת דוגמא, כי אז הפגישה הופכת להיות רישמית, של הכרות, אני רוצה את הפגישה כדי להכיר אותך, ופה הטעות.

לכן הכיוון הוא הבילוי עצמו, וגם בבילוי לא להיות רישמי, להתרכז רק בלעשות כייף בלבד, ובסוף הפגישה להכין מראש הצעה לפגישה הבאה וכן הלאה... בהצלחה

למעלה