התפקדות לחודש ספטמבר
|כלנ

NEO83

New member
שאני אבין

כשאתה יוצא עם מישהי, לה יש חברים גברים, זה גם מה שאתה אומר להם? סתם לידע כללי?

r3dt4g

New member
שאלה מוזרה

וואלה לא יודע, עוד לא יצא לי לצאת עם מישהי שהביא איתה גברים נוספים לדייט
למה? היה לך דייט עם מישהי והיא הביאה איתה גברים נוספים?...

NEO83

New member
אני לא מדבר על דייט

אני מדבר על מערכת יחסים התחלתית לדוגמא שבה אתם כבר יוצאים ביחד עם חברים משותפים.

W a b b i t

New member
תמשיך ככה אתה בדרך הנכונה-

לאותה תוצאה.

טיפשות היא לנסות לעשות את אותו הדבר באותה דרך שוב ושוב
ולצפות שהתוצאה תהיה שונה.
יש לך שני סוגי הודעות:
1. אני תותח על איך אתן לא קופצות עלי
2. בנות הן כל כך ___ (הכנס משהו לא סימפטי)
זה נחמד אולי כמנהל פורום שיש הרבה הודעות בפורום,
אבל כשחצי מהן זה דיונים ברמה של התעסקות בקקי ופיפי...

Nogood Girl

New member
אתה לא צריך להמשיך....

אתה צריך לעשות בדק בית.
הכתיבה שלך משפילה, מעליבה ופוגענית כלפי נשים.
אתה כותב דברים כמו "כל הנשים זונות" שגורמים לכל אישה באשר היא לא לרצות בכל קשר איתך.
אתה מתגרה באנשים, מעליב ופוגע מצד שני אתה נעלב ונפגע כשאומרים לך את האמת.

במקומך, בשיא הכנות הייתי לוקחת פסק זמן, סופ"ש אחד ויושבת וחושבת עם עצמי, למה אני כמו שאני, למה אני כותב דברים כאלה, למה אני אומר דברים כאלה, למה אני מרגיש צורך להרחיק ממני אנשים.
אם יש צורך אולי הייתי נעזרת גם בייעוץ פסיכולוגי.
העיקר להתקדם לעבר הבנות יותר טובות לגבי נשים וגברים, להיות קצת יותר חברותי, יותר אוהב אדם ואולי אז תצליח לקשור קשרים חברתיים וזוגיים בריאים.

בהצלחה.

r3dt4g

New member
אם זה הרושם שקיבלת

אז יש לך בעיה קשה...
לידיעתך, מי שמכיר אותי במציאות, ללא יוצא מן הכלל, הבנות מעריצות אותי, והגברים רואים בי השראה
זה נותן לי מספיק בטחון, בשביל להתעלם (ולא "להעלב" כמו שרשמת... מעניין איך הגעת למסקנה שנעלבתי) מכל התגובות האנטי שיש פה נגד הדעות שלי
זה לא ממש משנה לי, כי רוב האנשים פה זה סתם, אנשים אבודים, שאין להם דעה משל עצמם, אבל הם בשמחה ירמסו דעותיו של האחר
אני יכול להבין, כאשר אדם אומר שאני טועה, ומנמק למה הוא חושב שאני טועה
אבל כאשר אני כותב לדוגמה "כל הנשים זונות", ואז גל צונאמי של תקיפות פוגע בתגובה שלי ואף תגובה לא באמת מסבירה למה אני טועה רק "אתה טועה, אתה צריך פסיכולוג" וכו וכו

עכשיו בואי תסבירי לי איך דעתם של מיליארדי גברים בעולם שאומרת שכל הנשים זונות, היא דעה שגוייה?
האם יצא לאחרונה ששמעת על הומלס מוצא אהבת אמת בבית קפה?
או גבר שבגיל 40 עדיין חיי עם ההורים, וללא שום תואר או השכלה, מוצא את אהבת האמת שלו בזמן שהוא יצא לקנות חלב במכולת המקומית?
או נכה שמרוויח 2000 שקל קצבה, מתחתן עם פליטת ריאליטי?

עכשיו בואי נבחן לרגע את רשימת הסופר שאישה ממוצעת מכינה לגבר (וכל אישה עושה את זה אז בלי להכחיש)
"השכלה גבוהה כולשהי" - אני בטוח שזה לא בשביל שהיא תוכל לדבר איתו על הכלכלה הגלובאלית במלחמת העולם השניה, זה בשביל לדעת שהוא מרוויח טוב, מן הסתם
"שעיפות\שידע מה הוא רוצה מהחיים" - איכשהו "לחזור בתשובה" לא נראה לי שכלול ברשימת השעיפות הללו, מהסיבה הפשוטה, זה לא מספיק רווחי כמו בית ועסק פרטי

אגב הייתה פה אחת בפורום, שקבעתי להפגש איתה, והסיבה היחידה שלא נפגשנו זה כי אין לי רכב ומאחר והיא גרה בסוף העולם, היא סירבה לבוא בצורה עצמאית לדייט בתחבורה ציבורית
הייתה אחת אחרת, גם פה מהפורום, שהחליטה שאני לא טוב מספיק, כי המרחק בינינו הוא 30 דקות נסיעה, שזה 20 דקות מעל למה שהיא רוצה
הייתה עוד אחת, גם מהפורום, שעברנו להתכבת בסקייפ, כשהיא שמעה שאני לבד וללא הורים, ואין לי תואר, היא נעלמה, לא שמעתי ממנה יותר מעולם

פורום עצוב מלא באנשים עצובים...

r3dt4g

New member
קבל כאפה

אמרתי לה שאין לי תואר כי רציתי לבדוק עם היא עוד אחת מהאלה עם הרשימת סופר
אמרת סתירה? קיבלת כאפה
מקווה שאהבת

NEO83

New member
למה לא, תמשיך לחרטט, תמשיך להפעיל אלימות

אח"כ אתה מתפלא למה כולם לא מבינים אותך.

eranfalk

New member
שכחת את הדבר החשוב ביותר!

כ ס ף !!!!
הבנות קוראות לזה בשמות כמו "בחור עם חוט שידרה"

Beyond Time

New member
למה את מתכוונת, כשאת אומרת "לא"

סתם סתם, מה שאני באמת רוצה לדעת זה מה הכוונה ב"גבר גבר" כמו שכתבת שאת רוצה?
איזה מן קריטריון ערטיאלי זה?

Nogood Girl

New member
אני לא חושבת ש"גבר" זה ערטילאי

מישהו בוגר, מפוקס, שיש לו מודעות עצמית, יודע מי הוא, מה הוא ומה הוא שווה.
אסרטיבי, בעל עמוד שדרה, מישהו עם שאיפות, עם כיוון לחיים, תכנונים עתידיים ברורים...
מישהו שעבר את שלב היזיזות, סטוצים ומשחקים ומעוניין במערכת יחסים רצינית ובוגרת שתוביל לזוגיות ארוכת שנים עם ילדים.

Beyond Time

New member
הא הבנתי

זה בערך כמו שאני ארצה מישהי גם כוסית, גם חכמה, גם אופה,וגם אופה במטבח, זונה במיטה (סליחה על הצרפתית), אסרטיבית, נשית, כנה, בוגרת וכו'...מה לא?

את מבינה שמה שביקשת לא קיים במציאות? שככל הנראה הבחורים שתפגשי לא יהיו בעלי כ-ל התכונות האלו שאת מבקשת? כי אם אני מבין נכון, נניח שאני קצת שקט-ביישן-וחסר לי בעניין האסטריביות אבל בהחלט בעל כל שאר התכונות, אני לא מספיק גבר בשבילך ואז אני נפסל על הסף עוד לפני שיצאנו בכלל??

מה שאני מנסה להגיד זה שההבדל הוא שכשאני אפגוש מישהי שתענה רק על חלק מהרשימה שלי, אני לא אוריד ממעמדה כבחורה שראויי לצאת איתה...בעוד שאת קוטלת פה שלושת-רבעי מהאנשים בלי רחמים

לא הבנתי מה הבעיה

הדרישות שלה אמנם גבוהות - אבל ממש לא בשמיים.
וגם אם הן היו בשמיים, זאת בחירה שלה.
וכשהדרישות בשמיים, יש שתי אפשרויות, או שמתמזל מזלך, או שאת/ה מבין שהגזמת ומוריד/ה ציפיות.

בכל מקרה, אין סיבה לשפוט את ההחלטה שלה.

Nogood Girl

New member
אוקי, במה הן כל כך גבוהות?!

אני לא ביקשתי בחור עם כנפיים, או עם קרן על הראש, או בחור שמסוגל לירוק אש כחולה, או בחור שברגע שכורתים לו איבר הוא צומח בחזרה, אני לא ביקשתי בחור עם דוקטורט בפיסיקה, לא בחור עם עיניים סגולות עם נקודות ירוקות ולא בחור שקיבל 800 בפסיכומטרי, למרות שכל אחד מהדברים הנל יכול להיות מגניב!

סך הכל מישהו שיודע מי הוא, מישהו שיודע מה הוא רוצה מעצמו, שיודע מהם הגבולות שלו, מהם הערכים שלו, מהם הקווים האדומים שלו, שמסוגל להגיד לא כשצריך, מישהו שמוכן לעשות מה שצריך כדי להשיג את מה שהוא רוצה, מישהו שמחפש זוגיות מונוגמית, מישהו שרוצה ילדים, מישהו שבערך יודע איפה הוא רואה את עצמו עוד 5 שנים, חברותי ובעל חוש הומור...
אני לא חושבת ששום דבר כאן הוא מוגזם או לא מציאותי! ואם כן אז כנראה שאני חיה בעולם הלא נכון.....

MysteriousRama

New member
חייב להגיד שאהבתי ביותר

שהכנסת תכונות כמו קווים אדומים, יודע מה הוא רוצה מעצמו וערכים לתוך תמהיל הגבריות שלך...

הרבה נשים כשאומרות מחפשת "גבר" בעצם מתכוונות למישהו שיתייחס אליהן כמו סמרטוט, ולכאלה "גברים" אני לפחות מתייחס כמו לסמרטוטים גם כן...

אולי רק הייתי מוסיף מישהו שמכבד נשים, ובאמת אוהב אותן (לאו דווקא מישהי ספציפית, אלא כקבוצה)

דוד6669

New member
זה אולי ישמע מוזר

אבל הרשימה שלך הרבה יותר קשה מהרשימה הדימיונית אפילו שזה לא בשמיים מאד קשה שבן אדם יהיה כןל כך סגור על עצמו
אני חושב שחלק מהדברים יבאו בטיבעיות שהקשר ימשך כמו הרצון לילדים מונגמיות זה די ברור שהוא ירצה עם הוא יתאהב וכו וכו
בקשר ללתכנן 5 שנים קדימה חחח החיים הראו לי טוב מאד מה אני יכול לעשות עם התיכנונים צריך כן לישאוף קדימה אבל החיים חזקים מדי בשביל לתכנן אותם

Light18m

New member
אתה עונה לעצמך במשפט האחרון

לפסול 3/4 מהאנשים גורר שהיא לא פוסלת 25%, שזה קרוב למליון גברים בארץ.

וגם אם זה לא 25%- לדעתי כל תכונה באוכלוסיה מספיק גדולה מתפלג נורמלית, כלומר רוב האנשים נמצאים בטווח של סטיית תקן אחת מהממוצע (67% ליתר דיוק). בהנחנה שכל התכונות בלתי תלויות אחת בשניה, הסיכוי למצוא מישהו מה 5% העליונים בכל תכונה הוא פשוט מכפלת ההסתברויות, שזה עדיין חיובי.

למעלה