הכרויות- שאלות מסקרנות

DanDan81

New member
הכרויות- שאלות מסקרנות

מתי בד"כ מגיעים לשלב של נשיקה ראשונה? (דייט ראשון, שני וכ"ן) .

תוך כמה זמן (דייטים, שבועות) בממוצע מגיעים לשלב של מיזמוזים?

תוך כמה זמן (מס' דייטים, שבועות) בממוצע מגיעים לשלב של מיטה?

הכוונה לכאלה שמחפשים/מחפשות קשר רציני. והכוונה לממוצע בשנה-שנתיים-שלוש האחרונות עפ"י מה שחוויתם

אני חושבת שזה תלוי

מי הבנאדם מולך והמשיכה שיש בקשר לפעמים זה גם בהחלט יכול להיות
בדייט הראשון אם שני הצדדים מרגישים בנוח.
מצד שני זה גם יכול לקחת יותר זמן (דייט שלישי או אפילו רביעי)
בקיצור, זה תלוי

Nogood Girl

New member
אם הבחור ממש מוצא חן בעיני...

לא שבשנתיים שלוש האחרונות היו לי כל כך הרבה דייטים, אבל נו שיהיה.....

דייט ראשון חייב נשיקה, רק נשיקה....
דייט שני הוא כבר אמור להיות יותר ליטופי אבל בגבולות הטעם הטוב...
מיזמוז זה כבר יותר לדייט שלישי וכל השאר זה הלאה....

א. אם אין בסוף הדייט הראשון נשיקה, 99% לא יהיה דייט שני.
ב. אם יש בדייט הראשון סקס 99% לא יהיה דייט שני.
ג. אם בדייט השני אין קצת לקיחת יוזמה ולהחזיק יד, לשים עלי יד, לשים לי יד על הברך או משהו אז די קצת מוזר לי, כאילו הוא בעצם אולי לא מעוניין... ואז אני נרתעת...
ד. הכל תלוי מצב בחיים! אני מאמינה שפעם הייתי יותר קלילה וזורמת ולעומת זאת היום אני קצת יותר רגועה ואיטית...
חייבים לבדוק באיזה מצב הבחורה, האם היא בדיוק מתגברת על קשר, האם היא זורמת וחופשיה לחלוטין מנטל העבר וזה אכן משפיע על הממוצע שלה...

אני מזדהה

בעיקר עם הסעיף האחרון שלך, בהחלט אני מישהי שלוקח לה זמן להיפתח ויותר לוקחת את הקשר לאט.

Mr Blue Sky1

New member
מסכים אתך בהכל, חוץ מדבר אחד

מי אמר שאם אין נשיקה בסוף הדייט הראשון, 99% שלא יהיה דייט שני?
לפעמים בדייט הראשון רואים שיש משיכה והכל, אבל פשוט מעדיפים לחכות לדייט השני או השלישי כדי לעשות את הצעד.
אני מניח שלא כולם מרגישים בנוח להתנשק כבר בדייט הראשון, אפילו אם יש משיכה (בכל זאת, יש אנשים ביישנים שלוקח להם יותר זמן להיפתח).
בכל השאר את צודקת, אם כי אני בטוח שהיו מקרים שבהם היה סקס בדייט הראשון והיה לזה המשך (אני באופן כללי לא בעד סקס בדייט הראשון בשום מקרה).
לסיכום-אין לזה חוקים והכל יכול לקרות.תלוי במידת הפתיחות של שני בני הזוג ועד כמה הם מרגישים מוכנים לעשות כל צעד.

Nogood Girl

New member
ברור שאין חוקים והכל יכול להיות

העיניין הוא שאני בחורה שמאמינה שהחיזוק הכי גדול שבחור יכול לתת לבחור בסוף דייט לכך שהיה לו כייף זה נשיקה.
אם הוא כל כך ביישן ולא מרגיש איתי בנוח שהוא לא יכול לתת לי נשיקה בסוף הדייט אז כנראה שהוא לא הבחור בשבילי...
וזה הוכיח את עצמו גם בעבר...

דייט ראשון עם מישהי מדהימה, כייפית, מצחיקה, מושכת, אני הייתי רוצה להאמין שהוא ינשק אותי בסוף הדייט ואם לא אז הוא ממש לא אסרטיבי וזה מוריד לי...

נשיקה בדייט ראשון זה רע

לא מכירה תבחור וכבר שיכנס לי לפה?
לא תודה. לא יודעת באיזה עולם אתה חי, אבל בחרוה לא צריכה להיות זונה, וזה מתחיל בנשיקה בדייט הראשון

Daydream83

New member

לדעתי זו חוצפה. מהצד שלו.
אני מדברת מנסיון של דייט ראשון וה-אחרון שדבר כזה יקרה.
וכמובן שדייט שני לא בא בחשבון.

שני בחורים עשו לי את זה

את שניהם לא ראיתי יותר ולא מתכוונת לראות.
שלא לדבר על זה שאחד מהם אפילו לא יצא מהרכב ללחוץ לי את היד, מה לכל הרוחות.......

היי, סקרנות זה טוב:)

אבל אני לא חושבת שיש חוקים.:)
כל אחד עושה שהוא מרגיש לנכון.
אבל זה תלוי בדייט שאת או אתה יוצא.
יכול להיות שתצאי או תצא אם אדם ביישן ואתה צריך להוריד את הקצב בשבילו.
מה שמנסה להגיד צריך לדעת ולכבד את השני ושכל אחד ילך בקצב שלו ,ואז לשלב את 2 הצדדים ככה שלכל אחד יהיה נח:)
בהצלחה:)

מתי נתנשק....?!

חומד...
אין פה עיניין של זמנים.
כשיש הרגשה טובה לשני הצדדים זה קורה.
הכל מתחיל באינטראקציה שיש לך עם הבחורה.
אף אחד לא אמר שלהתנשק בדייט הראשון זה דבר פסול או לא רגיל כשם שאף אחד לא אמר שלהתנשק בדייט השלישי זה דבר פסול או לא רגיל.
זה יכול לקרות וזה יכול לא לקרות.
אין פה עיניין של נכון לא נכון.
כשאתה יוצא עם מישהי,אתה מרגיש את מה שהיא משדרת לך.
אם אתה מרגיש שאתה רוצה לנשק אותה,תשאל אותה,תסכים תסכים לא תסכים אז לא תסכים.
למה לתכנן את הכל?
למה לא להנות מהרגע ביחד?
האמן לי,מה שצריך לקרות יקרה.
בזמן הנכון.
בלי לחצים.

בהצלחה

DanDan81

New member
תודה למי שהגיב/הגיבה. והנה התשובות שלי

חלק לקחו את זה לחוקיות או לתבנית. אך זאת לא הייתה כוונתי.
הכוונה הייתה לכתוב עפ"י חוויות בשנה-שנתיים-שלוש אחרונות.

הנה תשובות שלי:

מתי בד"כ מגיעים לשלב של נשיקה ראשונה? (דייט ראשון, שני וכ"ן) .

במקרה שלי, בממוצע דייט שני. כלומר. יש כאלה שזה קורה כבר בדייט הראשון ויש כאלה שזה קורה בשלישי.
אבל דייט שלישי-רביעי בלי נשיקה, אומר שמדובר בקשר אפלטוני או בחורה צנועה ממש (אולי א-מינית), שלא מתאימה לי

תוך כמה זמן (דייטים, שבועות) בממוצע מגיעים לשלב של מיזמוזים?
לשלב של "יותר מנשיקה" בממוצע דייט שלישי. יש כאלה שזה קורה בדייט ראשון.. אבל ממש מעט. לרוב זה קורה בדייט שני ושלישי

תוך כמה זמן (מס' דייטים, שבועות) בממוצע מגיעים לשלב של מיטה?
טוב, אז לגבי. מכיוון שאני שם דגש על חיפוש קשר רציני בלבד ולא קשר רק של פאן. ומכיוון שאין לי חשק סתם לפגוע בבחורה ולבנות ציפיות לא במקום, אז יוצא שאני לא ממהר עד שאני לא בטוח שיש עתיד לקשר.
במקרה שלי זה קורה אחרי דייט חמישי בממוצע. זה אומר שפעם אחת זה קרה בדייט ראשון, פעם אחת זה קרה בדייט שלישי, אבל ברוב המקרים, דייט שישי+. לכן ממוצע 5 דייטים
לפעמים כן בא לי לשכב עם בחורה מהר, אבל אם אני לא בטוח, אז אני לא רוצה להגיע למצב של לאכזב אותה. ואם אני יודע שזה 'לא' אבל מצד שני, היא סקסית בטירוף, אז גם לא אצא איתה סתם בשבל סקס.
יש לציין שהבחורות שאני יוצא איתן הן תמיד תמיד רציניות איתי. והולכות איתי, בלי קשר לאט. ככה יוצא

Mr Blue Sky1

New member
יש לי עצה בשבילך

אולי תיכנס לפורום הכרויות לגילאי 30+, נראה לי שהוא יותר מתאים לך מבחינת הגיל.
בהצלחה!

DanDan81

New member
תודה רבה על העצה. אבל לא התיחסיתי לגיל.

אני חדש כאן. פעם ראשונה שנכנס. סה"כ פירסמתי שאלון מעניין. בכוונה לא התיחסיתי לגיל.
כוונה הייתה לכאלה שמחפשים/מחפשות קשר רציני בלי קשר לגיל
מניח שמבחינת גיל 25+. אז אני בפורום הנכון

לדאגתך, שאלתי גם בפורום 30 , את השאלות. לדאגתך, אני לא פעיל בשני הפורומים. פעם ראשונה שנכנסתי.

שוב-תודה רבה על העצה. עם עצות כאלה ...

Reyn

New member
עם שאלות כאלה מה?

הוא ראה שאתה מעל גיל שלושים והמליץ לך לנסות גם בפורום 30+. מישהו סילק אותך מפה? מה פשר ההתגוננות/התבכיינות?

sushitime

New member
תשובות

נשיקה ראשונה- היו לי דייטים שהבחור ליווה אותי הביתה ונישק אותי, זה היה הכי מקסים...
דייט ראשון אני מאמינה שהוא הבסיס המושלם לנשיקה ראשונה, זה אומר שמעוניינים להמשיך הלאה ואין אצלי דייט שני בלי נשיקה בדייט הראשון.
לפחות עוד לא היה דבר כזה עד היום.

מיזמוזים, זה תלוי כמה הבחור מוצא חן בעיני וכמה אני רוצה להמשיך איתו הלאה...
אם הוא עבר דייט ראשון והוא ממש סבבה ואני רואה לזה עתיד אז אני אדחה את כל הקטע הפיזי כמה שניתן כדי שאפשר יהיה באמת להכיר.

אם הוא חתיך אבל אין עתיד אני אעשה מה שאני ארגיש לנכון כולל מיזמוז וכולל סקס ואז אגיד לו ביי ביי....
אם הוא מדהים ויש עתיד אני אחכה עם סקס לפחות 4 דייטים אני מאמינה...

A Wolf Life F

New member
מגיבה גם........

טוב... במידה והבחור ממש מוצא חן בעיני, ויש משיכה ביני לבינו ויש תחושה של זרימה...

אז כבר בדייט הראשון - נשיקה

מה שמוביל לכך שאם הכל זורם ויפה, אז מיזמוזים כבר בהמשך... והשלב של מיטה, זה כבר משהו שאני חושבת שיהיה אחרי כמה דייטים טובים, שיחות, מפגשים ככה סתם... לפעמים אפילו קצת לחכות מלהיב עוד יותר.

למעלה