לאן לצאת בדייט?

ונוסית1

New member
מממ

מההתחלה לא הייתי ממש סגורה עליו..אבל האופי שלו והכיף בשיחות גרמו לי לרצות לפוגשו פעם נוספת..
אבל במשך הזמן הבחור נסחף בעבודה החדשה שלו שדרשה מאמץ והשקעה רבים ולא הותירה מקום לקיים זוגיות ולכן נפרדו דרכינו
הוא לא היה פנוי לכך באמת כפי שחשב.

באסה

לא אוהבת את הבחורים שמשקעים בעבודה ואומרים שמחפשים קשר, זה בסדר לעבוד אבל אם אין לך זמן אז בשביל מה להתחיל קשר בשביל פגישה פעם בחודש?
אנשים צריכים לדעת מה סדר עדפיות שלהם:)

al19

New member
נראה לי לאן שיוצא...

לא חושב שצריך לנתח את זה יותר מדי
דה וינצ'י אמר פעם שהפשטות היא הסיבוך הגדול ביותר.
חוף ים...
2 אנשים ..
זה נראה לי כל מה שצריך ..
אני לא יודע על המסעדה בקומה האחרונה של עזריאלי .. את זה הייתי שומר למשהו אקסטרה מיוחד... וגם הייתי שם ולא אהבתי ... נראה לי זה סתם להגיד שישבת שם .. היא לא באמת טעימה .. כמו שאומרים ...
רעיון מקורי לדייט ?
פשוט ללכת לפארק לראות את הכוכבים ...
ללכת לבאולינד רעיון מדהים ! מי אמר את זה ? חבל שהבחורות שאני הכרתי לא היו זורמות עם זה ...
אממ ללכת לביליארד.. אני חולה ביליארד..
לא יודע ללכת ביחד.. פשוט ללכת ביחד.. ? ולדבר
קולנוע זה אולי לא הכי רעיון מקורי אבל קולנוע + לאכול איפה שהוא זה אחלא...
לאן יצאתי והיה לי הכי כיף ?
פשוט הלכנו לקולנוע היא רצתה לאכול מקדונלדס, וזה הרשים אותי כי היה ממול כאילו BLACK .. !??!
סתם אכלנו מקדונלדס, זרקנו אחד על השני צ'יפסים... שרקנו את המכסה הזה של הקש אחד על השני ...
זה היה מקסים ..
וזה היה מושלם ...
ואחרי זה היה סרט .. שהסרט לא היה הכי טוב.. אבל הכל ביחד..
היה כל כך כיף..
וזה כל הרעיון לא ? לעשות כיף אחד עם השני.. לעשות כיף ביחד...ושתיהיו עם חיוך בערב...לא יודע לפי דעתי לפחות..

TheStig1

New member
המקום ... שכונת ימין משה בירושלים

טיול בין הסמטאות בתים מדהימים, ביחוד אם היא חובבת אדריכלות, או סתם מעריכה אסטטיקה.

ואח"כ מתישבים באחת מהפינות הקטנות אם הדשא, קצת יין ונוף של חומות העיר העתיקה.

אם כל החסרונות שלה, בנוף ירושלים היא מספר אחת!

רעיונות

אם כבר
יכול להיות ממש נחמד לדעתי לנסוע ככה לאורך טיילת שיש אצלי ויש בתל אביב , עם צייורי
על המדרכה :)
וככה לנסוע ביחד ואז לעצור לשתות לדבר לספר :)
כמו שאמרו פה בית קפה , טיולים , צריך משהו שקט לא פאב .
באולינג זה ממש נחמד, סנוקר ממש נחמד למורת שהרבה כדורים בגללי כבר לא בשטח שצריך

חוף ים, וכמו שאמרתי לפני כמה ימים תגובה שסתם לרדת לגינה או פארק למטה ולדבר או כמו שארז אמר אפילו בגן שעשועים להחזיר את הילד שבך.
ולדבר ולהכיר .
או לשחק בכל מיני משחקים וגם לדבר כה גם נהנים וגם מכירים:)

Mr Blue Sky1

New member
האמת

שבדיוק באתי לכתוב 'בית קפה' ואז ראיתי שכתבת 'בואו נצא מהבית קפה'.
אז, רעיונות נוספים ליציאה לדייט:
-חוף הים.
-סרט (אחרי הסרט אפשר כמובן לשבת בבית קפה, אבל אני אישית חושב שסרט זו לא אופציה טובה לדייט ראשון).
-באולינג (אחד הבילויים האהובים עליי בתקופה האחרונה).
-אפשר גם ללכת להצגה ביחד.
לדעתי עדיין בית קפה זו האופציה הטובה ביותר, משום שככה הכי טוב להכיר אחד את השנייה יותר לעומק.

radio active

New member
דייט ראשון?

באר (כן חברים, יש מקומות שקטים לשבת בהם על בירה)
ים
סתם לשבת באיזה פארק
באולינג (למרות שאני גרועה בבאולינג, זה מצחיק
)
אבל תכלס, כל מקום שאפשר לדבר בו זורם! זה ממש לא משנה איפה, זה משנה מי.

Oggy

New member
לדייט שני ומעלה

אני ממליץ על הופעה. יש זמינות לאלכוהול (בד"כ
), אפשר לרקוד (בד"כ
) ובסה"כ מדובר באחד הדברים היותר מהנים שאפשר לעשות בחיים באופן כללי (בהנחה ואתם אוהבים את האמן שמופיע), אז למה לא לשתף את החוויה עם בן אדם שמוצא חן בעינינו?

Nogood Girl

New member
חוץ מטיול מקורי לאנשהו פה ושם אין מקוריות?

אני לא אוהבת באולינג, גם בתור בחורה עם ציפורניים אם אני אכניס את האצבעות לתוך החורים של הכדור ואזרוק אותו אני עלולה במינימום לאבד ציפורן ובמקסימום לאבד אצבע.
סנוקר- אני גרועה והכדור הלבן בדרך כלל מוצא את עצמו מועף על מישהו או משהו במהירות אדירה וזה די מסוכן וגם לא ממש ממש בא לי על כל ה"שיעורי סנוקר" בהם בחור זר לחלוטין רוכן עלי ומנסה תוך כדי היצמדות ומישמוש מתמיד להראות לי כיצד לאחוז במקל.

אז החדשות הטובות:
טיולים זה תמיד רעיון טוב, במיוחד בערב כשכבר לא כל כך חם ואם יש מקומות נחמדים שאתם מכירים, או אפילו להציג בפני מישהי את שכונת הילדות זה מקסים ונחמד.
בירושלים יפתח בעתיד המצפה התת ימי הגדול בארץ בגן החיות התנכ"י.
מצפה תת ימי, עם המים מסביב והאווירה הדגיגית זה מאוד רומנטי ועד שזה יפתח גם גם חיות זה מקום מקסים להביא אליו בני זוג...
תיאטרון/ הצגה- יש מלא מלא קופונים בכל האתרי קופונים, אז דייט שני או שלישי אפשר ללכת יחד להצגה, מופע ריקוד כלשהו, נחמד וכייפי.
מכירים את המסלולים של הקרטינג? שאפשר להשתולל במכוניות ולעשות תחרויות וכו'....
בכלל לונה פארק!!!! רעיון מעולה לדייט!!!!!
מידי פעם מתפסרמים כל מיני ערבים של במה פתוחה, סטנדאפ, מוסיקה, ג'אז, להקה חיה שמנגנת רומבה או סלסה... לנצל כי לפעמים זה בחינם ואפשר ללכת בכייף....
אם כבר רוצים לשלב אוכל אפשר לעשות פיקניק איפשהו כמו ביםאו בפארק, כל אחד אחראי על משהו- כריכים, פירות, מים, יין וזה יכול להיות מאוד רומנטי ומקסים.
מידי פעם בקופונים יש נגיד שייט קצת במרינה בהרצליה או ביפו, אפשר לנצל ולקחת מישהו/י לשייט, רומנטי וכייפי.
מה דעתכם לתכנן דייט ממש ממש מוקדם בבוקר? לקבוע איתו ב4 איפשהו שאפשר לראות ממנו טוב את הזריחה, להביא מחצלת ושימכה שתוכלו להתעטף יחד...
למה דייטים זה תמיד ערב? למה לא לקבוע איפשהו לארוחת בוקר זוגית וטעימה...
למצוא משהו שאף אחד מבני הזוג עוד לא עשה ולעשות ביחד- רכיבה על סוסים, צלילה, ללכת לאיזו מסעדה ספציפית ששניכם מתים לנסות, כדור פורח, צניחה.... מה שמתאים ובגבולות הארנק כמובן.
פגישה בפארק שעשועים של ילדים, לא זה לא כמו לונה פארק, פארק שעשועים זה חינם ויהיו שם ילדים ואתם תצטרכו להתנדנד בנדנדות ולהתגלש במגלשה וכו'....
משחקים למיניהם, נו כמו שפעם היה שיש מקום עם מכונות משחק, air hokey ודברים כאלה עם מטבעות נו, אתם מבינים למה אני מתכוונת... יש כזה בעזריאלי....
טירוף סוכר: הולכים יחד לאיזה סופר וקונים מלא מלא שטויות, ממתקים, נחשי גומי, סוכריות טופי, מוצאים איזה ספסל או פארק לשבת בו ולזלול ורואים מה ההיי סוכר עושה לכם- משעשע ומשמין

כל מקום עם טרמפולינות זה מגניב!
ללכת יחד לבריכה! אפשר לראות אחד את השני בבגד ים, יש בריכות שיש בהן שחיה לילה וזה כייף ונעים ומתאים במיוחד לקיץ!
קיר טיפוס
לכו יחד למוזיאון! יש מספיק כאלה, תרבותי, ממוזג ונחמד
למי שאוהב ומוצא איפה יש- קריוקי

בהצלחה....

Nogood Girl

New member
חשבתי על עוד, תקראו את ההודעה למעלה^^

ללכת לאוניברסיטה!
אני רצינית! יש שם תמיד אנשים מעניינים, דשא, ירוק, הפקולטה לחקלאות ברחובות או מכון וייצמן הם מקומות ממש יפים לטייל בהם, יש שם בדרך כלל בתי קפה וכו'....
סתם ללכת ביחד ברחוב! בלי סיבה, בלי מטרה, להסתובב בעיר מגורים שלכם, אפשר להחזיק ידיים, אם לא חם מידי

האמת שהתהיה על קיר טיפוס בדיוק עברה בראשי (היות ואני נוסע ליד אחד כזה כל יום ועדיין לא גררתי את עצמי לשם)

Nogood Girl

New member
העיניין הוא שצריך לשאול אותה מראש...

אם יש לה ציפורניים ארוכות היא לא תוכל לטפס על דבר כזה...
ואם היא לא בכושר, אוי ואבוי מה שיהיה אחר כך....

לא חשבתי על הציפורניים

נקודה טובה. מצד שני אם יש לה ציפורני פריחה מקושטות ומעוטרות, ככל הנראה דייט לא יהיה...

האמת שמשום מה אני דווקא במידת מה אוהב את התחושה של שרירים תפוסים אחרי מאמץ כביר... גורם לי תחושת סיפוק כזו (מאזוכיזם טהור כבר אמרתי?)

למעלה