לאן לצאת בדייט?

עד שאחד נוחת עליך...

זה היה ב-"המופע של ווין"
נשמע לי כמו סבל רב מבחינת הרעש...

RoieS316

New member
תודה רבה!

ידעתי שזה מזכיר לי סרט כלשהו, רק שכחתי מה

Nogood Girl

New member
ממש אהבתי את הרעיונות שלכם...

חוץ מלשבת על הגג של המכונית! ומה אם הוא יקרוס פנימה? ומה אם הוא יתעקם?! מי ישלם על התיקון?!

דייט ראשון אני עדיין מאמינה בבתי קפה, יושבים בצורה כזאת בוגרת נגיד, אין יותר מידי הסחות, אפשר פשוט לדבר בכייף ובנחת בלי לצעוק ובלי להרגיש לא בנוח.

עוד רעיונות- אהבתי את הקטע של טיולים וכו', כמובן שזה לדייט השני... אחרי שיודעים במי מדובר בערך ומה הגישה שלו או שלה אלינו...
אז קיסריה מדהימה! אפשר ללכת בערב לפני שמחשיך לעשות סיבוב קצת בין העתיקות ואז לשבת שם ליד המים...
יש את הספארי שזה בכלל מגניב, לשבת יחד באוטו ולהסתכל על החיות או החי כייף בראשון לציון.
כל גינה גדולה או פארק יפה וירוק זה נחמד, יש מלא גני פסלים, גני שעשועים שאפשר להתנדנד בנדנדות או למשל בפארק הירקון לשכור סירת פדלים...
אפילו לקחת סלסילה עם דברים טובים ולעשות פיקניק יכול להיות נחמד.
לבחורים הממש ממש אמיצים- דייט בקניון!!! אבל אחד הגדולים כמו הזהב או עזריאלי שאפשר להסתובב שעות- יתרון= מזגן, אפשר קצת לראות מה הטעם שלה מה עושה לה את זה והחיסרון, יתכן שתצטרך לקנות לה איזה משהו.....

קרמבה19

New member
אני מצהירה-

אני מבטיחה לצאת לדייט שני עם גבר שיצא איתי לדייט בקניון. שיהיה איתי כשאני מודדת דברים. שיתבאס איתי כשמשהו לא עולה, שיציע לקנות לי משהו- אני אסרב.
ושבסוף יזמין אותי לשייק על חשבון הברון.

היה לי פעם סוג של דייט בקניון. רק שאני מהבחורות הרומנטיות. שאם יש קליק אני בעד להחזיק יחדיים, או סתם נגיעה פה ושם (לוא דווקא דייט ראשון) והוא לא היה בעניין כל כך. חבל. אני דווקא מאלה שאוהבים להראות חיבה בציבור. עד גבול מסויים כ-מ-ו-ב-ן

קרמבה19

New member
אני לא מדברת פה על מזמוזים בקניון.

אבל באמת.. קצת חיבה. מה קרה?!
אני לא יודעת, כשנאי יוצאת עם מישהו- אני שמחה שכולם יודעים את זה.
אין לי מה להסתיר. אני לא יוצאת עם עוד 10 גברים במקביל. אני לא מתביישת שאני הולכת עם אותו אחד..
זה נראה לי הכי הגיוני....

קרמבה19

New member
יותר התרוצצות בחנויות עצמן.

בזמן שאני מודדת. מישהו צריך להביא מידות וכו'. לא?
חחחח
טוב עשיתי מעצמי דיווה. עפתי על עצמי.

austin power

New member
כאילו אין מחר

זה כבר מצריך יום שלם והמון מוטיבציה ובעיקר נעליים נוחות

austin power

New member
אני חושב שאת צריכה לעבור לקניונים בחו״ל

כמו למשל קניון בארצות הברית, שם זה משהו ענק, הרבה יותר גדול ממה שיש בארץ

לקנות לה משהו בדייט ראשון?!

אני לא מוכן לקנות משהו למישהי בדייט ראשון.
למעשה, אם היא רק תעז לבקש בדייט ראשון (ראשון!), אני מסתובב והולך בלי אפילו להגיד שלום.
זו אחת החוצפות הגדולות.

גג לא מתעקם בכזו קלות, ואפשר גם לשבת על מכסה הבגאז' בלי בעיה, בעצם - לפחות אחד יכול לשבת על מכסה הבגאז' בלי בעיה

אחלה רעיונות!

ונוסית1

New member
קרה לי פעם

בדייט 1 שהלכתי עם הבחור לקניון..והייתי קצת עצובה באותו ערב-כי סבתא שלי הייתה בבית חולים..והוא אמר לי להמתין שניה והלך וקנה לי שוקולד בצורת לב.. נחמד מצידו..העלה לי חיוך.

למעלה