לאן לצאת בדייט?

Nogood Girl

New member
לאן לצאת בדייט?

יש לכם רעיון מקורי לדייט?
לאן תיקחו אותה כדי להרשים?
איפה תיפגשי איתו שיהיה לך הכי נוח וטבעי?
לאן יצאתם והיה לכם הכי כייף ומיוחד?
יאללה אנשים בואו נצא מהבית קפה ונחקור עוד אופציות טובות לדייטים....

ממש לא צריך רעיון מקורי...

אם כי דייט במוזיאון המדע זה דבר נהדר.

בזמנו שמעתי שהמסעדה בגג של עזריאלי שווה ביקור...
והזדמן לי להפגש עם אחת שם.
אז זרמנו למקום
ואת הערב סיימתי עם פחות 400 ש"ח.
בהחלט הרשים אותה.
לצערי, היא לא ממש הרשימה אותי...

עדיף משהו סולידי ופשוט. לבדוק שמתאים לשני הצדדים ואז אפשר להתפרע...

לא רותמים את העגלה לפני הסוסים...

קרמבה19

New member
פעם אחרונה שיצאתי מהבית קפה לדייט...

יצאנו לחוף הים. החלטנו שזה כבר נדוש כל ההכרות המלוקקת הזאת.
ישבנו על החול, היה חשוך. אווירה מדהימה דרך אגב. בחור חתיך שבא למות, אני לבושה בשמלה אדומה קצרצרה.
צפינו בשיירות ענקיות של סרטנים עוברות מולנו, כמה התקרבו קצת יותר מידי, מה שנתן לבחור הזדמנות לקרב אותי לחיכו ולחבק אותי. ישבנו על שמיכה, היה לנו תה חם ועוגיות שאני הבאתי מהבית. ונראה לי שאתם כבר מנחשים מה היה ההמשך.

בקיצור, עדיף להישאר במקום הומה אדם. בעיקר כשמדובר בשני אנשים צעירים:)

אבל עכשיו רציני- באולינג, ביליארד, המקום האהוב עלי- ג'ויסטיק- המכונות שמוציאות מטמוניות... זה הכי כיף...

ונוסית1

New member
היי..

טוב,אז דייט ראשון זה בהחלט משהו בו אנו צריכים להכיר את האדם..להקדיש לשיחה טובה.. ואני חושבת שכבר לשבת בבית קפה זה בנאלי..
אז לדעתי הכי נחמד זה להיפגש במקום בו אפשר לטייל קצת ברגל..כמו טיילת או משהו..ולקנות איזה קפוצינו בטייק אווי ולשבת על הדשא ולקשקש..
או פשוט להביא תרמוס מהבית עם נשנושים-כן,זה לא כזה גרוע! ולשבת בפארק..

אולי אני סתם יותר מדיי רומנטית,אבל אני חושבת שזה מקסים ומיוחד מאשר עוד דיט בבית קפה עם מיליון איש סביב

ובהמשך-אם באמת יש כימיה-אפשר לונה פארק או שייט במרינה..

אני יצאתי פעם לדייט שהינו ב-4 לוקיישנים שונים באותו ערב,הוא ארך כמה שעות והיה מיוחד מאוד!

ofleibo

New member
אז ככה...

אני אישית לא אוהב סרטים כדייטים ראשונים כי הם לא מאפשרים שיח והיכרות, לטעמי.
דייט ראשון הוא סוג של ראיון היכרות כזה, לא משהו מסובך- בית קפה, אולי א.ערב, להסתובב בקניון וכדו'.
דייט שני- אני אוהב באולינג- אני רואה בבאולינג שילוב בין כמה דברים. אחד המקום הוא מקום ציבורי, שתיים יש לכם מסלול רק לשניכם, אז למרות שהמקום ציבורי זה מוסיף להרגשת אינטימיות. דבר שלישי- זה יוצר חוויות משותפות!

אחד הדייטים המהנים שהיו לי, היה מיוחד.
הכנתי לזניה וסלטים וכאלה ולקחתי אותה לפארק אפק, לפיקניק ליד האגם באנטיפטרוס, משם נסענו לנמל לקינוח ובשקיעה לקחתי אותה לנק' בה המיםהחמים של התחנה נשפכים לים ויוצרים מלא מלא אדים כמו מסך. היה כיף!

הנה כמה

קודם כל - בשום פנים ואופן לא סרט. לא מאמין שאנשים יוצאים לדייט לסרט. מקום שאין בו אינטרקציה אנושית, שאתה לא לומד כלום על האדם שלידך, ושאתה מרוכז במשהו אחר. WTF?!

ועכשיו - מה כן:

נמל יפו - סתם לשבת על קפה בערב, אפשר אחר כך לעבור לטיילת אם הדייט מוצלח, ואם רוצים אינטימיות - לעלות ליפו העתיקה שרומנטית מאוד בלילה.

נווה צדק - פאב יין בסגנון "זאזו וינו", או בית קפה בשם טאצה ד'ורו (רומנטי עם אוכל מעולה) ובאותה שיטה של יפו - סיור אינטימי בנווה צדק היפהפיה. האוירה שם מכניסה אוטומטית למוד רומנטי.

סנוקר - מה יותר כיף מאווירה קלילה, משחקית שאפשר להראות בה את שיא הרצינות ושיא השטותניקיות. לצאת מהקטע של ה"תחרותיות" ולהנות עם כל כך הרבה שוברי קרח מסביב (מוזיקה, אנשים אחרים, המכות שנותנים, אופי המשחק, המקום, שימוש באביזרים וכו')

גן משחקים - מי שלא היה לו אף פעם דייט למעלה, איפה שהילדים מתחבאים לפני שהם יורדים במגלשה, לא יודע כמה כיף זה. אפשר להתנדנד אחר כך, לשבת על הדשא ליד, ואפילו לחזור להיות ילדים בין שיחה על מה התוכניות לעתיד ומה היא אוהבת לעשות כשהיא לא עובדת.

בבית שלו או שלה - כן. אתן קוראות נכון. מהדייטים היותר כייפים שהיו לי - בדייט ראשון להיות אצלי או אצלה. זה הרי איזור הנוחות של אחד מאיתנו, אז אחד כבר מרגיש נוח, ואם השני מכניס לאוירת הבייתיות (תוריד נעליים, קח מה שאתה רוצה מהמקרר, החטיפים בארון מימין), זה הופך להיות דייט כייפי ולא מביך.
היו לי כמה כאלה, זה לא נפוץ מדי, צריך מידה של אמון באדם, ואני לא יכול להסביר לכם כמה כיף זה לשבת במרפסת בדייט ראשון ולעשות 'לחיים' עם ארטיקים ב 3 בבוקר...

פאב - קודם צריך למצוא פאב שאין בו מוזיקה גבוהה ומעשנים. זה די קל, האמת, למרות שאיכשהו הקונצנזוס הוא הפוך.
יושבים על הבר (בשום פנים ואופן לא בשולחן או תועבה אחרת שמרגישה כמו ראיון עבודה), שותים בירה, אווירה קלילה, שוב - המון שוברי קרח מסביב (תרתי משמע
), ופשוט נהנים.

אגב, הדייט המושלם בעיניי:

לחנות את הרכב איפשהו מול נתב"ג או בתוכו.
לשבת על הגג של הרכב (כן, על הגג) עם יין או בירות, ולהתבונן במטוסים נוחתים.

ונוסית1

New member
נשמע מושלם

איזה רעיון יפה עם המטוסים...
ואגב-מאוד אהבתי את סוגי הדייטים שהצעת,מקוריים ונשמעים נפלא!

Reyn

New member
נשמע וווווווווווווווווווווווווווווווווווושששש

"אז מה את עושה בחיים?"
"אה, אני עורכת ווווווווווווווווווווווווששששששש והאמת ששם גם פגשתי את הפלינג הלסבי הראשון שלי"
"וואו, היית עם אישה??"
"כן, זו היתה חוויה וווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווושששששששששששששששששששששששש אני לא מאמינה שסיפרתי לך את כל הפרטים, אבל נו, אווירה רומנטית והכל."
"אבל, אבל, אבל!! בדיוק עבר ג'מבו!!"

הממ...

לקחתי את המחמאה שלך במלוא תשומת הלב

ואת מה שכתב, קבלי בהומור.
(אגב, Reyn, אין באמת כזה רעש שם)

Jackie Blue

New member
זה

אחד מהדייטים הכי טובים שהיו לי אי פעם
רק שזה היה בשדה ליד נתב"ג על מחצלת :)

וגם הדייט של ה"למעלה" בגן שעשועים. הוא בהחלט היה הכי טוב.

למעלה