לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2915829,158 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'לאן לצאת בדייט? '
לאן לצאת בדייט?
<< ההודעה הנוכחית
06/08/2012 | 10:25
55
1431
יש לכם רעיון מקורי לדייט?
לאן תיקחו אותה כדי להרשים?
איפה תיפגשי איתו שיהיה לך הכי נוח וטבעי?
לאן יצאתם והיה לכם הכי כייף ומיוחד?
יאללה אנשים בואו נצא מהבית קפה ונחקור עוד אופציות טובות לדייטים....
הכרויות >>
לצפיה ב-'ממש לא צריך רעיון מקורי...'
ממש לא צריך רעיון מקורי...
06/08/2012 | 10:42
2
228
אם כי דייט במוזיאון המדע זה דבר נהדר.

בזמנו שמעתי שהמסעדה בגג של עזריאלי שווה ביקור...
והזדמן לי להפגש עם אחת שם.
אז זרמנו למקום
ואת הערב סיימתי עם פחות 400 ש"ח.
בהחלט הרשים אותה.
לצערי, היא לא ממש הרשימה אותי...

עדיף משהו סולידי ופשוט. לבדוק שמתאים לשני הצדדים ואז אפשר להתפרע...

לא רותמים את העגלה לפני הסוסים...
הכרויות >>
לצפיה ב-'בעייתי'
בעייתי
06/08/2012 | 13:13
1
143
מההתחלה לא יוצאים למסעדה ייקרה
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא נורא דייט אחד להגזים...'
לא נורא דייט אחד להגזים...
06/08/2012 | 13:24
124
אלו הדייטים שזוכרים...
בסך הכל היה טעים למדי.
הכרויות >>
לצפיה ב-'פעם אחרונה שיצאתי מהבית קפה לדייט...'
פעם אחרונה שיצאתי מהבית קפה לדייט...
06/08/2012 | 10:48
220
יצאנו לחוף הים. החלטנו שזה כבר נדוש כל ההכרות המלוקקת הזאת.
ישבנו על החול, היה חשוך. אווירה מדהימה דרך אגב. בחור חתיך שבא למות, אני לבושה בשמלה אדומה קצרצרה.
צפינו בשיירות ענקיות של סרטנים עוברות מולנו, כמה התקרבו קצת יותר מידי, מה שנתן לבחור הזדמנות לקרב אותי לחיכו ולחבק אותי. ישבנו על שמיכה, היה לנו תה חם ועוגיות שאני הבאתי מהבית. ונראה לי שאתם כבר מנחשים מה היה ההמשך.

בקיצור, עדיף להישאר במקום הומה אדם. בעיקר כשמדובר בשני אנשים צעירים:)

אבל עכשיו רציני- באולינג, ביליארד, המקום האהוב עלי- ג'ויסטיק- המכונות שמוציאות מטמוניות... זה הכי כיף...
הכרויות >>
לצפיה ב-'היי..'
היי..
06/08/2012 | 10:51
1
210
טוב,אז דייט ראשון זה בהחלט משהו בו אנו צריכים להכיר את האדם..להקדיש לשיחה טובה.. ואני חושבת שכבר לשבת בבית קפה זה בנאלי..
אז לדעתי הכי נחמד זה להיפגש במקום בו אפשר לטייל קצת ברגל..כמו טיילת או משהו..ולקנות איזה קפוצינו בטייק אווי ולשבת על הדשא ולקשקש..
או פשוט להביא תרמוס מהבית עם נשנושים-כן,זה לא כזה גרוע! ולשבת בפארק..

אולי אני סתם יותר מדיי רומנטית,אבל אני חושבת שזה מקסים ומיוחד מאשר עוד דיט בבית קפה עם מיליון איש סביב
ובהמשך-אם באמת יש כימיה-אפשר לונה פארק או שייט במרינה..
אני יצאתי פעם לדייט שהינו ב-4 לוקיישנים שונים באותו ערב,הוא ארך כמה שעות והיה מיוחד מאוד!
הכרויות >>
לצפיה ב-'מעולה ממש!'
מעולה ממש!
06/08/2012 | 11:20
137
גזרתי ושמרתי.

(עכשיו אני צריך טכנאי למסך )
הכרויות >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
06/08/2012 | 11:15
1
159
אני אישית לא אוהב סרטים כדייטים ראשונים כי הם לא מאפשרים שיח והיכרות, לטעמי.
דייט ראשון הוא סוג של ראיון היכרות כזה, לא משהו מסובך- בית קפה, אולי א.ערב, להסתובב בקניון וכדו'.
דייט שני- אני אוהב באולינג- אני רואה בבאולינג שילוב בין כמה דברים. אחד המקום הוא מקום ציבורי, שתיים יש לכם מסלול רק לשניכם, אז למרות שהמקום ציבורי זה מוסיף להרגשת אינטימיות. דבר שלישי- זה יוצר חוויות משותפות!

אחד הדייטים המהנים שהיו לי, היה מיוחד.
הכנתי לזניה וסלטים וכאלה ולקחתי אותה לפארק אפק, לפיקניק ליד האגם באנטיפטרוס, משם נסענו לנמל לקינוח ובשקיעה לקחתי אותה לנק' בה המיםהחמים של התחנה נשפכים לים ויוצרים מלא מלא אדים כמו מסך.  היה כיף!
הכרויות >>
לצפיה ב-'באולינג זה באמת אחלה בילוי :)'
באולינג זה באמת אחלה בילוי :)
06/08/2012 | 16:38
52
לצפיה ב-'הנה כמה'
הנה כמה
06/08/2012 | 11:16
14
204
קודם כל - בשום פנים ואופן לא סרט. לא מאמין שאנשים יוצאים לדייט לסרט. מקום שאין בו אינטרקציה אנושית, שאתה לא לומד כלום על האדם שלידך, ושאתה מרוכז במשהו אחר. WTF?!

ועכשיו - מה כן:

נמל יפו - סתם לשבת על קפה בערב, אפשר אחר כך לעבור לטיילת אם הדייט מוצלח, ואם רוצים אינטימיות - לעלות ליפו העתיקה שרומנטית מאוד בלילה.

נווה צדק - פאב יין בסגנון "זאזו וינו", או בית קפה בשם טאצה ד'ורו (רומנטי עם אוכל מעולה) ובאותה שיטה של יפו - סיור אינטימי בנווה צדק היפהפיה. האוירה שם מכניסה אוטומטית למוד רומנטי.

סנוקר - מה יותר כיף מאווירה קלילה, משחקית שאפשר להראות בה את שיא הרצינות ושיא השטותניקיות. לצאת מהקטע של ה"תחרותיות" ולהנות עם כל כך הרבה שוברי קרח מסביב (מוזיקה, אנשים אחרים, המכות שנותנים, אופי המשחק, המקום, שימוש באביזרים וכו')

גן משחקים - מי שלא היה לו אף פעם דייט למעלה, איפה שהילדים מתחבאים לפני שהם יורדים במגלשה, לא יודע כמה כיף זה. אפשר להתנדנד אחר כך, לשבת על הדשא ליד, ואפילו לחזור להיות ילדים בין שיחה על מה התוכניות לעתיד ומה היא אוהבת לעשות כשהיא לא עובדת.

בבית שלו או שלה - כן. אתן קוראות נכון. מהדייטים היותר כייפים שהיו לי - בדייט ראשון להיות אצלי או אצלה. זה הרי איזור הנוחות של אחד מאיתנו, אז אחד כבר מרגיש נוח, ואם השני מכניס לאוירת הבייתיות (תוריד נעליים, קח מה שאתה רוצה מהמקרר, החטיפים בארון מימין), זה הופך להיות דייט כייפי ולא מביך.
היו לי כמה כאלה, זה לא נפוץ מדי, צריך מידה של אמון באדם, ואני לא יכול להסביר לכם כמה כיף זה לשבת במרפסת בדייט ראשון ולעשות 'לחיים' עם ארטיקים ב 3 בבוקר...

פאב - קודם צריך למצוא פאב שאין בו מוזיקה גבוהה ומעשנים. זה די קל, האמת, למרות שאיכשהו הקונצנזוס הוא הפוך.
יושבים על הבר (בשום פנים ואופן לא בשולחן או תועבה אחרת שמרגישה כמו ראיון עבודה), שותים בירה, אווירה קלילה, שוב - המון שוברי קרח מסביב (תרתי משמע ), ופשוט נהנים.

הכרויות >>
לצפיה ב-'אגב, הדייט המושלם בעיניי:'
אגב, הדייט המושלם בעיניי:
06/08/2012 | 11:17
13
228
לחנות את הרכב איפשהו מול נתב"ג או בתוכו.
לשבת על הגג של הרכב (כן, על הגג) עם יין או בירות, ולהתבונן במטוסים נוחתים.
הכרויות >>
לצפיה ב-'נשמע מושלם'
נשמע מושלם
06/08/2012 | 11:23
6
196
איזה רעיון יפה עם המטוסים...
ואגב-מאוד אהבתי את סוגי הדייטים שהצעת,מקוריים ונשמעים נפלא!
הכרויות >>
לצפיה ב-'נשמע וווווווווווווווווווווווווווווווווווושששש'
נשמע וווווווווווווווווווווווווווווווווווושששש
06/08/2012 | 11:45
5
189
"אז מה את עושה בחיים?"
"אה, אני עורכת ווווווווווווווווווווווווששששששש והאמת ששם גם פגשתי את הפלינג הלסבי הראשון שלי"
"וואו, היית עם אישה??"
"כן, זו היתה חוויה וווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווושששששששששששששששששששששששש אני לא מאמינה שסיפרתי לך את כל הפרטים, אבל נו, אווירה רומנטית והכל."
"אבל, אבל, אבל!! בדיוק עבר ג'מבו!!"
הכרויות >>
לצפיה ב-'LOL!!!!!'
LOL!!!!!
06/08/2012 | 11:53
51
לצפיה ב-''
06/08/2012 | 11:53
91
הרגת אותי.
הכרויות >>
לצפיה ב-''
06/08/2012 | 12:14
1
105
כבר אסור להחמיא למישהו על רעיון יפה?
הכרויות >>
לצפיה ב-'הממ...'
הממ...
06/08/2012 | 12:31
92
לקחתי את המחמאה שלך במלוא תשומת הלב

ואת מה שכתב, קבלי בהומור.
(אגב, Reyn, אין באמת כזה רעש שם)
הכרויות >>
לצפיה ב-''
06/08/2012 | 19:37
17
לצפיה ב-' בהחלט נשמע מעניין!'
בהחלט נשמע מעניין!
06/08/2012 | 11:27
44
לצפיה ב-'זה '
זה
06/08/2012 | 11:44
73
אחד מהדייטים הכי טובים שהיו לי אי פעם
רק שזה היה בשדה ליד נתב"ג על מחצלת :)

וגם הדייט של ה"למעלה" בגן שעשועים. הוא בהחלט היה הכי טוב.
הכרויות >>
לצפיה ב-'עד שאחד נוחת עליך...'
עד שאחד נוחת עליך...
06/08/2012 | 13:26
76
זה היה ב-"המופע של ווין"
נשמע לי כמו סבל רב מבחינת הרעש...
הכרויות >>
לצפיה ב-'וואלה ממש מגניב'
וואלה ממש מגניב
06/08/2012 | 15:46
2
83
מזכיר  את הסרט חופשיות על הבר
הכרויות >>
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
06/08/2012 | 16:28
1
52
ידעתי שזה מזכיר לי סרט כלשהו, רק שכחתי מה
הכרויות >>
לצפיה ב-'תמיד'
תמיד
06/08/2012 | 16:42
42
כרטיס ביקור שלי לכל עזרה פתוח יש לי אחלה זיכרון:)
הכרויות >>
לצפיה ב-'ממש אהבתי את הרעיונות שלכם...'
ממש אהבתי את הרעיונות שלכם...
06/08/2012 | 11:59
19
186
חוץ מלשבת על הגג של המכונית! ומה אם הוא יקרוס פנימה? ומה אם הוא יתעקם?! מי ישלם על התיקון?!

דייט ראשון אני עדיין מאמינה בבתי קפה, יושבים בצורה כזאת בוגרת נגיד, אין יותר מידי הסחות, אפשר פשוט לדבר בכייף ובנחת בלי לצעוק ובלי להרגיש לא בנוח.

עוד רעיונות- אהבתי את הקטע של טיולים וכו', כמובן שזה לדייט השני... אחרי שיודעים במי מדובר בערך ומה הגישה שלו או שלה אלינו...
אז קיסריה מדהימה! אפשר ללכת בערב לפני שמחשיך לעשות סיבוב קצת בין העתיקות ואז לשבת שם ליד המים...
יש את הספארי שזה בכלל מגניב, לשבת יחד באוטו ולהסתכל על החיות או החי כייף בראשון לציון.
כל גינה גדולה או פארק יפה וירוק זה נחמד, יש מלא גני פסלים, גני שעשועים שאפשר להתנדנד בנדנדות או למשל בפארק הירקון לשכור סירת פדלים...
אפילו לקחת סלסילה עם דברים טובים ולעשות פיקניק יכול להיות נחמד.
לבחורים הממש ממש אמיצים- דייט בקניון!!! אבל אחד הגדולים כמו הזהב או עזריאלי שאפשר להסתובב שעות- יתרון= מזגן, אפשר קצת לראות מה הטעם שלה מה עושה לה את זה והחיסרון, יתכן שתצטרך לקנות לה איזה משהו.....
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני מצהירה-'
אני מצהירה-
06/08/2012 | 12:19
11
170
אני מבטיחה לצאת לדייט שני עם גבר שיצא איתי לדייט בקניון. שיהיה איתי כשאני מודדת דברים. שיתבאס איתי כשמשהו לא עולה, שיציע לקנות לי משהו- אני אסרב.
ושבסוף יזמין אותי לשייק על חשבון הברון.

היה לי פעם סוג של דייט בקניון. רק שאני מהבחורות הרומנטיות. שאם יש קליק אני בעד להחזיק יחדיים, או סתם נגיעה פה ושם (לוא דווקא דייט ראשון) והוא לא היה בעניין כל כך. חבל. אני דווקא מאלה שאוהבים להראות חיבה בציבור. עד גבול מסויים כ-מ-ו-ב-ן
הכרויות >>
לצפיה ב-'כבוד'
כבוד
06/08/2012 | 12:25
2
98
על הפתיחות הפיזית. זה ממש כיף ככה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני לא מדברת פה על מזמוזים בקניון.'
אני לא מדברת פה על מזמוזים בקניון.
06/08/2012 | 12:57
1
102
אבל באמת.. קצת חיבה. מה קרה?!
אני לא יודעת, כשנאי יוצאת עם מישהו- אני שמחה שכולם יודעים את זה.
אין לי מה להסתיר. אני לא יוצאת עם עוד 10 גברים במקביל. אני לא מתביישת שאני הולכת עם אותו אחד..
זה נראה לי הכי הגיוני....
הכרויות >>
לצפיה ב-'ושוב - '
ושוב -
06/08/2012 | 13:55
20
לצפיה ב-'יילה את באה לקניון?!'
יילה את באה לקניון?!
06/08/2012 | 13:22
7
24
לצפיה ב-'בכיף. ראה הוזהרת. כדאי לבוא עם נעלי ספורט :)'
בכיף. ראה הוזהרת. כדאי לבוא עם נעלי ספורט :)
06/08/2012 | 16:27
6
31
לצפיה ב-'להיתכונן לריצה של מטר מחנות לחנות?'
להיתכונן לריצה של מטר מחנות לחנות?
06/08/2012 | 17:35
5
16
לצפיה ב-'יותר התרוצצות בחנויות עצמן.'
יותר התרוצצות בחנויות עצמן.
06/08/2012 | 17:44
4
50
בזמן שאני מודדת. מישהו צריך להביא מידות וכו'. לא?
חחחח
טוב עשיתי מעצמי דיווה. עפתי על עצמי.
הכרויות >>
לצפיה ב-'כאילו אין מחר'
כאילו אין מחר
06/08/2012 | 18:00
3
38
זה כבר מצריך יום שלם והמון מוטיבציה ובעיקר נעליים נוחות
הכרויות >>
לצפיה ב-'אמרתי לך....'
אמרתי לך....
06/08/2012 | 23:19
2
11
לצפיה ב-'אני חושב שאת צריכה לעבור לקניונים בחו״ל'
אני חושב שאת צריכה לעבור לקניונים בחו״ל
08/08/2012 | 13:37
1
25
כמו למשל קניון בארצות הברית, שם זה משהו ענק, הרבה יותר גדול ממה שיש בארץ
הכרויות >>
לצפיה ב-'קניון הזהב לא מבייש אף קניון בארצות הברית...'
קניון הזהב לא מבייש אף קניון בארצות הברית...
08/08/2012 | 16:59
9
לצפיה ב-'לקנות לה משהו בדייט ראשון?!'
לקנות לה משהו בדייט ראשון?!
06/08/2012 | 12:24
108
אני לא מוכן לקנות משהו למישהי בדייט ראשון.
למעשה, אם היא רק תעז לבקש בדייט ראשון (ראשון!), אני מסתובב והולך בלי אפילו להגיד שלום.
זו אחת החוצפות הגדולות.

גג לא מתעקם בכזו קלות, ואפשר גם לשבת על מכסה הבגאז' בלי בעיה, בעצם - לפחות אחד יכול לשבת על מכסה הבגאז' בלי בעיה

אחלה רעיונות!
הכרויות >>
לצפיה ב-'קרה לי פעם'
קרה לי פעם
06/08/2012 | 12:40
3
111
בדייט 1 שהלכתי עם הבחור לקניון..והייתי קצת עצובה באותו ערב-כי סבתא שלי הייתה בבית חולים..והוא אמר לי להמתין שניה והלך וקנה לי שוקולד בצורת לב.. נחמד מצידו..העלה לי חיוך.
הכרויות >>
לצפיה ב-'איזה מתוק הבחור מה קרה עם הבחורציק?:)'
איזה מתוק הבחור מה קרה עם הבחורציק?:)
06/08/2012 | 15:44
2
34
לצפיה ב-'מממ'
מממ
06/08/2012 | 16:23
1
81
מההתחלה לא הייתי ממש סגורה עליו..אבל האופי שלו והכיף בשיחות גרמו לי לרצות לפוגשו פעם נוספת..
אבל במשך הזמן הבחור נסחף בעבודה החדשה שלו שדרשה מאמץ והשקעה רבים ולא הותירה מקום לקיים זוגיות ולכן נפרדו דרכינו הוא לא היה פנוי לכך באמת כפי שחשב.
הכרויות >>
לצפיה ב-'באסה'
באסה
06/08/2012 | 16:41
66
לא אוהבת את הבחורים שמשקעים בעבודה ואומרים שמחפשים קשר, זה בסדר לעבוד אבל אם אין לך זמן אז בשביל מה להתחיל קשר בשביל פגישה פעם בחודש?
אנשים צריכים לדעת מה סדר עדפיות שלהם:)
הכרויות >>
לצפיה ב-'ועל זה נאמר'
ועל זה נאמר
06/08/2012 | 19:45
1
64
Let's go to the mall
הכרויות >>
לצפיה ב-''
06/08/2012 | 19:47
33
מתוך הכוונה לקישור הבא: http://www.youtube.com/watch?v=z8pEzi1E5Og
הכרויות >>
לצפיה ב-'נראה לי לאן שיוצא...'
נראה לי לאן שיוצא...
06/08/2012 | 13:12
108
לא חושב שצריך לנתח את זה יותר מדי
דה וינצ'י אמר פעם שהפשטות היא הסיבוך הגדול ביותר.
חוף ים...
2 אנשים ..
זה נראה לי כל מה שצריך ..
אני לא יודע על המסעדה בקומה האחרונה של עזריאלי .. את זה הייתי שומר למשהו אקסטרה מיוחד... וגם הייתי שם ולא אהבתי ... נראה לי זה סתם להגיד שישבת שם .. היא לא באמת טעימה .. כמו שאומרים ...
רעיון מקורי לדייט ?
פשוט ללכת לפארק לראות את הכוכבים ...
ללכת לבאולינד רעיון מדהים ! מי אמר את זה ? חבל שהבחורות שאני הכרתי לא היו זורמות עם זה ...
אממ ללכת לביליארד.. אני חולה ביליארד..
לא יודע ללכת ביחד.. פשוט ללכת ביחד.. ? ולדבר
קולנוע זה אולי לא הכי רעיון מקורי אבל קולנוע + לאכול איפה שהוא זה אחלא...
לאן יצאתי והיה לי הכי כיף ?
פשוט הלכנו לקולנוע היא רצתה לאכול מקדונלדס, וזה הרשים אותי כי היה ממול כאילו BLACK .. !??!  
סתם אכלנו מקדונלדס, זרקנו אחד על השני צ'יפסים... שרקנו את המכסה הזה של הקש אחד על השני ...
זה היה מקסים ..
וזה היה מושלם ...
ואחרי זה היה סרט .. שהסרט לא היה הכי טוב.. אבל הכל ביחד..
היה כל כך כיף..
וזה כל הרעיון לא ? לעשות כיף אחד עם השני.. לעשות כיף ביחד...ושתיהיו עם חיוך בערב...לא יודע לפי דעתי לפחות..

הכרויות >>
לצפיה ב-'המקום ... שכונת ימין משה בירושלים'
המקום ... שכונת ימין משה בירושלים
06/08/2012 | 15:45
89
טיול בין הסמטאות בתים מדהימים, ביחוד אם היא חובבת אדריכלות, או סתם מעריכה אסטטיקה.

ואח"כ מתישבים באחת מהפינות הקטנות אם הדשא, קצת יין ונוף של חומות העיר העתיקה.

אם כל החסרונות שלה, בנוף ירושלים היא מספר אחת!
הכרויות >>
לצפיה ב-'רעיונות'
רעיונות
06/08/2012 | 15:53
93
אם כבר יכול להיות ממש נחמד לדעתי לנסוע ככה לאורך טיילת שיש אצלי ויש בתל אביב , עם צייורי על המדרכה :)
וככה לנסוע ביחד ואז לעצור לשתות לדבר לספר :)
כמו שאמרו פה בית קפה , טיולים , צריך משהו שקט לא פאב .
באולינג  זה ממש נחמד, סנוקר  ממש נחמד למורת שהרבה כדורים בגללי כבר לא בשטח שצריך
חוף ים, וכמו שאמרתי לפני כמה ימים תגובה שסתם לרדת לגינה או פארק למטה ולדבר או כמו שארז אמר אפילו בגן שעשועים להחזיר את הילד שבך.
ולדבר ולהכיר .
או לשחק בכל מיני  משחקים וגם לדבר כה גם נהנים וגם מכירים:)
הכרויות >>
לצפיה ב-'האמת'
האמת
06/08/2012 | 16:34
85
שבדיוק באתי לכתוב 'בית קפה' ואז ראיתי שכתבת 'בואו נצא מהבית קפה'.
אז, רעיונות נוספים ליציאה לדייט:
-חוף הים.
-סרט (אחרי הסרט אפשר כמובן לשבת בבית קפה, אבל אני אישית חושב שסרט זו לא אופציה טובה לדייט ראשון).
-באולינג (אחד הבילויים האהובים עליי בתקופה האחרונה).
-אפשר גם ללכת להצגה ביחד.
לדעתי עדיין בית קפה זו האופציה הטובה ביותר, משום שככה הכי טוב להכיר אחד את השנייה יותר לעומק.
הכרויות >>
לצפיה ב-'דייט ראשון?'
דייט ראשון?
06/08/2012 | 16:50
115
באר (כן חברים, יש מקומות שקטים לשבת בהם על בירה)
ים
סתם לשבת באיזה פארק
באולינג (למרות שאני גרועה בבאולינג, זה מצחיק )
אבל תכלס, כל מקום שאפשר לדבר בו זורם! זה ממש לא משנה איפה, זה משנה מי.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לדייט שני ומעלה'
לדייט שני ומעלה
06/08/2012 | 18:39
102
אני ממליץ על הופעה. יש זמינות לאלכוהול (בד"כ ), אפשר לרקוד (בד"כ ) ובסה"כ מדובר באחד הדברים היותר מהנים שאפשר לעשות בחיים באופן כללי (בהנחה ואתם אוהבים את האמן שמופיע), אז למה לא לשתף את החוויה עם בן אדם שמוצא חן בעינינו?
הכרויות >>
לצפיה ב-'מקום מקורי? ובכן'
מקום מקורי? ובכן
06/08/2012 | 20:21
91
לסוהו בראשון, לא?
הכרויות >>
לצפיה ב-'חוץ מטיול מקורי לאנשהו פה ושם אין מקוריות?'
חוץ מטיול מקורי לאנשהו פה ושם אין מקוריות?
07/08/2012 | 11:38
4
111
אני לא אוהבת באולינג, גם בתור בחורה עם ציפורניים אם אני אכניס את האצבעות לתוך החורים של הכדור ואזרוק אותו אני עלולה במינימום לאבד ציפורן ובמקסימום לאבד אצבע.
סנוקר- אני גרועה והכדור הלבן בדרך כלל מוצא את עצמו מועף על מישהו או משהו במהירות אדירה וזה די מסוכן וגם לא ממש ממש בא לי על כל ה"שיעורי סנוקר" בהם בחור זר לחלוטין רוכן עלי ומנסה תוך כדי היצמדות ומישמוש מתמיד להראות לי כיצד לאחוז במקל.

אז החדשות הטובות:
טיולים זה תמיד רעיון טוב, במיוחד בערב כשכבר לא כל כך חם ואם יש מקומות נחמדים שאתם מכירים, או אפילו להציג בפני מישהי את שכונת הילדות זה מקסים ונחמד.
בירושלים יפתח בעתיד המצפה התת ימי הגדול בארץ בגן החיות התנכ"י.
מצפה תת ימי, עם המים מסביב והאווירה הדגיגית זה מאוד רומנטי ועד שזה יפתח גם גם חיות זה מקום מקסים להביא אליו בני זוג...
תיאטרון/ הצגה- יש מלא מלא קופונים בכל האתרי קופונים, אז דייט שני או שלישי אפשר ללכת יחד להצגה, מופע ריקוד כלשהו, נחמד וכייפי.
מכירים את המסלולים של הקרטינג? שאפשר להשתולל במכוניות ולעשות תחרויות וכו'....
בכלל לונה פארק!!!! רעיון מעולה לדייט!!!!!
מידי פעם מתפסרמים כל מיני ערבים של במה פתוחה, סטנדאפ, מוסיקה, ג'אז, להקה חיה שמנגנת רומבה או סלסה... לנצל כי לפעמים זה בחינם ואפשר ללכת בכייף....
אם כבר רוצים לשלב אוכל אפשר לעשות פיקניק איפשהו כמו ביםאו בפארק, כל אחד אחראי על משהו- כריכים, פירות, מים, יין וזה יכול להיות מאוד רומנטי ומקסים.
מידי פעם בקופונים יש נגיד שייט קצת במרינה בהרצליה או ביפו, אפשר לנצל ולקחת מישהו/י לשייט, רומנטי וכייפי.
 מה דעתכם לתכנן דייט ממש ממש מוקדם בבוקר? לקבוע איתו ב4 איפשהו שאפשר לראות ממנו טוב את הזריחה, להביא מחצלת ושימכה שתוכלו להתעטף יחד...
למה דייטים זה תמיד ערב? למה לא לקבוע איפשהו לארוחת בוקר זוגית וטעימה...
למצוא משהו שאף אחד מבני הזוג עוד לא עשה ולעשות ביחד- רכיבה על סוסים, צלילה, ללכת לאיזו מסעדה ספציפית ששניכם מתים לנסות, כדור פורח, צניחה.... מה שמתאים ובגבולות הארנק כמובן.
פגישה בפארק שעשועים של ילדים, לא זה לא כמו לונה פארק, פארק שעשועים זה חינם ויהיו שם ילדים ואתם תצטרכו להתנדנד בנדנדות ולהתגלש במגלשה וכו'....
משחקים למיניהם, נו כמו שפעם היה שיש מקום עם מכונות משחק, air hokey ודברים כאלה עם מטבעות נו, אתם מבינים למה אני מתכוונת... יש כזה בעזריאלי....
טירוף סוכר: הולכים יחד לאיזה סופר וקונים מלא מלא שטויות, ממתקים, נחשי גומי, סוכריות טופי, מוצאים איזה ספסל או פארק לשבת בו ולזלול ורואים מה ההיי סוכר עושה לכם- משעשע ומשמין
כל מקום עם טרמפולינות זה מגניב!
ללכת יחד לבריכה! אפשר לראות אחד את השני בבגד ים, יש בריכות שיש בהן שחיה לילה וזה כייף ונעים ומתאים במיוחד לקיץ!
קיר טיפוס
לכו יחד למוזיאון! יש מספיק כאלה, תרבותי, ממוזג ונחמד
למי שאוהב ומוצא איפה יש- קריוקי

בהצלחה....
הכרויות >>
לצפיה ב-'חשבתי על עוד, תקראו את ההודעה למעלה^^'
חשבתי על עוד, תקראו את ההודעה למעלה^^
07/08/2012 | 20:27
3
80
ללכת לאוניברסיטה!
אני רצינית! יש שם תמיד אנשים מעניינים, דשא, ירוק, הפקולטה לחקלאות ברחובות או מכון וייצמן הם מקומות ממש יפים לטייל בהם, יש שם בדרך כלל בתי קפה וכו'....
סתם ללכת ביחד ברחוב! בלי סיבה, בלי מטרה, להסתובב בעיר מגורים שלכם, אפשר להחזיק ידיים, אם לא חם מידי
הכרויות >>
לצפיה ב-''
07/08/2012 | 20:54
2
54
האמת שהתהיה על קיר טיפוס בדיוק עברה בראשי (היות ואני נוסע ליד אחד כזה כל יום ועדיין לא גררתי את עצמי לשם)
הכרויות >>
לצפיה ב-'העיניין הוא שצריך לשאול אותה מראש...'
העיניין הוא שצריך לשאול אותה מראש...
07/08/2012 | 22:09
1
69
אם יש לה ציפורניים ארוכות היא לא תוכל לטפס על דבר כזה...
ואם היא לא בכושר, אוי ואבוי מה שיהיה אחר כך....
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא חשבתי על הציפורניים'
לא חשבתי על הציפורניים
07/08/2012 | 23:50
64
נקודה טובה. מצד שני אם יש לה ציפורני פריחה מקושטות ומעוטרות, ככל הנראה דייט לא יהיה...

האמת שמשום מה אני דווקא במידת מה אוהב את התחושה של שרירים תפוסים אחרי מאמץ כביר... גורם לי תחושת סיפוק כזו (מאזוכיזם טהור כבר אמרתי?)
הכרויות >>

הודעות אחרונות

07:04 | 19.02.19 liron50
16:05 | 18.02.19 מקסימון1
14:01 | 31.01.19 ה כ ל
19:12 | 26.01.19 Alina88
16:04 | 25.01.19 ה כ ל
17:20 | 08.01.19 ALON408
17:27 | 13.12.18 יואב שניר
07:08 | 07.12.18 ה כ ל
21:58 | 28.11.18 notification

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ