יש לי מישהו לסדר לך

Nogood Girl

New member
העיניין הוא שהיום נשים כבר יודעות

לא צריך גבר בשביל ללדת ילד.
יש בנק הזרע ויש מספיק תורמים שמוכנים לעזור בנושא.
אז מישהו שרוצה להיות אמא, יכולה להיות אמא ורק לאחר מכן לחפש בן זוג שאולי יסגור את הפינה.
אז אחרי גיל מסויים אולי כבר לא יהיו רווקות נטולות ילדים, מה אז?

Anna begins cc

New member
מעניין.

דווקא משהו שחשבתי עליו לא מעט לאחרונה.. מחשבה לטווח הרחוק של קשר מהסוג הזה, מגורים משותפים, חתונה, הקמת משפחה עם מישהו שכבר בא עם חצי משפחה משל עצמו..
אמנם המחשבה הייתה על גרוש עם ילד ופחות על רווק עם ילד אבל ההבדל היחיד מבחינתי הוא כמה האמא בתמונה. גרוש יכול לחלוק משמורת אבל רווק שמגדל את הילד בעצמו אומר כמעט תמיד שאין אמא בתמונה.. (לא יודעת בעצמי מה אני מעדיפה..)

הקושי פה, עבורי, הוא לא להסתדר עם הילד או עם הנוכחות של הילד בחיים של בן הזוג, אני מתה על ילדים ולרוב מסתדרת איתם טוב,
הקושי פה הוא בויתור על הפנטזיה.
להיות עם בחור עם ילד (בקטע רציני, לא סתם לצאת כמובן) זה להשלים עם העובדה שהחלומות שטיפחתי לי - לא יקרו.
ההתרגשות של להכנס להריון, לפגוש את הילד שלך בפעם הראשונה, לעבור את הדברים האלה ביחד- לא יהיה לי את זה.
אמא שלי לא תהיה הסבתא של הילד הזה, הילדים הבאים שלי יהיו חצאי אחים שלו.. יהיה לילד ולבן הזוג עבר שלם שאני לא חלק ממנו.. זו מחשבה שקשה להשלים איתה.
לא בלתי אפשרי, אבל קשה.
הקטע שהילד לא יהיה אף פעם "ביולוגית" שלי, הוא זניח. אני מתכננת (מאד מקווה שיתאפשר) לאמץ עם בן הזוג שלי בכל מקרה. אבל עדיין זה יהיה משהו שנעבור ביחד מתחילתו ועד סופו..

בקיצור- לא יודעת, עוד אין מסקנה.

Anna begins cc

New member
אף אחד,

ברור שאפשר.. אפילו ציינתי את זה במשפט "הילדים הבאים שלנו יהיו חצאי אחים של הילד שלו"..
זה פשוט לא אותו דבר.. זו גירסה אחרת של החלום המקורי ויש לי קושי עם זה.

Reyn

New member
אבל זה לא במקום החלום המקורי, אלא בנוסף

לזה התכוונתי: תהיה לבעלך ההיפותטי היסטוריה לפנייך, כמו שתמיד יש לכל אדם, ובנוסף תהיה לו היסטוריה משפחתית חדשה איתך, מהתחלה.
אבל כן, אני מבין שזה סוג של היסטוריה אחרת.

ראסטלין

New member
תתעוררי בוביל'ה

חלומות אלק, רצינית?

עזבי, לא מסביר את עצמי.

נ.ב אל תעלבי, לא התכוונתי. פשוט יש כ"כ הרבה דברים לא צפויים בחיים ועוד לא עברת חצי מהם וכבר את יודעת מה את רוצה?
כל שבוע\חודש\שנה שעוברים יש לי חלומות או יותר נכון שאיפות אחרות.

Anna begins cc

New member

זה מצחיק שאתה חושב שדווקא מההודעה הזו אני אעלב..:)

כל יום אני מתעוררת עם חלומות אחרים לאותו היום.. אני מקבלת בהבנה (ואפילו באהבה) את הדינמיות של החיים, את הדרך בה הם משתנים מול העיניים מבלי שבכלל חשבתי על זה או שלטתי בזה..
זה לא מונע ממני להציב לעצמי יעדים, שאיפות, חלומות ולקוות שאצליח לעמוד בהם.
וכן, ככל שאני משתנה ומתבגרת, כך גם השאיפות שלי.

יש מצב שבעוד 10 שנים אהיה רווקה חשוכת ילדים בת 37 ואתפלל שיבוא מישהו, עם ילדים, בלי ילדים, נשוי, רווק, עקר- רק שיבוא.. אבל כרגע, בגיל 27, זו התשובה שלי.
(גם הסטנדרטים שהיו לי בגיל 18 הם לא מה שהם היום.. זה קצת מצער להודות בזה, אבל זו האמת.)

ראסטלין

New member
רציתי להתייעץ איתך על משהו...

עכשיו אנחנו מדברים דוגרי, אז בלי אלק צניעות.

אני אידיוט?

"יש הטוענים" שאם הייתי פחות משוחרר ויותר "מוכר" את הבולשיט הרגיל... הייתה לי הצלחה פנומנלית, כי אני שנון ודי יודע למצוא נקודות תורפה של אנשים ואז להשתמש בזה ( אם מישהי אוהבת רגיש\עצוב\פגוע וכו' ).

אני טוען שאם אני יוצא לבלות עם בחורה, אז אני רוצה ליהנות מהבילוי!
אני לא חושב על סקס, לא חושב על העתיד. פשוט רוצה ליהנות מהבילוי.
אני די מצחיק ושאני שותה...

פאק, אני לא נהנה מה"מרדף" לא נהנה מ"להקסים".

על אותו משקל האם גבר שיוצא אתכן רוצה רק לזיין אתכן...
האם כל גבר שתצאו איתו, חייב להביע התעניינות מינית\עתידית כדי שתיהנו?

נ.ב טוב, אחרי שקברתי סופית את כל הבחורות שמחפשות קשר רציני\מחפשות שיקרקרו סביבן\מחפשות בעל...

Anna begins cc

New member
טוב.

רצית דוגרי- בבקשה.

האמת היא שכולך פוזה, לפחות בעולם הוירטואלי וממה שראיתי עד כה.
זו פוזה טובה, שלא תבין לא נכון.. אתה באמת חכם, אתה באמת שנון, אתה באמת מצחיק- אבל החספוס שבו אתה מגיש את הדברים- הוא לא מושך.. ואני די בטוחה שזה לא אתה באמת.
(או לפחות זו גירסה הרבה יותר גסה של עצמך ממה שאתה בדרך כלל..)

אתה מלא בבטחון עצמי ובטחון עצמי יכול להיות סקסי רק במצב אחד- כשהוא שקט.
כשהוא קולני ומוחצן וin your face- הוא פשוט לא נעים. הוא אפילו יכול ליצור קצת אנטיגוניזם..

אם האינטואיציה שלי לגביך נכונה- אתה בסך הכל בחור טוב. זה באמת מה שאני חושבת.
אתה יכול להיות אחלה בן זוג, ואתה מסוג החברים שכולם אוהבים שיש.. כזה שישכב על הכביש בשביל חבר שלו (אבל יצחק עליו על איך הוא הגיע לאותה תסבוכת תוך כדי..)
אני לא יודעת למה אתה מרגיש שהבוטות הזו שלך עושה לך איזשהו שירות..

אני באופן אישי, מתה על ציניות, מתה על עוקצנות, נהנית מהומור בוטה ולא מתנצל.. אם אני אשב מול מישהו כזה בדייט- סביר להניח שאהנה מזה.. לא מחפשת מרדף או חיזור.. התכונות שרשמתי למעלה, הן אלה שמקסימות אותי.
אבל אם הן באות לצד חוסר נימוס, חוסר כבוד, בוטות, או בטחון עצמי מוגזם- יורד לי בשניות.
זה לגבייך.

באופן כללי בדייטים-
כמעט כל החברים שלי הם גברים, מבחינתי אם אני עם מישהו ואין שום רמז לסקס עתידי באוויר- אני כבר מעדיפה להיות עם אחד מהחברים שלי.
ואם אתה רוצה לצאת עם בחורה, להנות מהבילוי, לא לחשוב על מה ואיך אתה אומר, לא לחשוב על סקס או על עתיד או על להקסים אותה- צא עם ידידה שלך..

קיבלת תשובה רצינית לשאלה שאני לא יודעת כמה נשאלה ברצינות.

ראסטלין

New member
אמממ, נראה לי שגמרתי

אבחון מ-ע-ו-ל- ה, תודה רבה.

הבעיה שלי היא חמקמקה, היא לא חוסר נימוס והיא לא בוטות...
אין לי משהו בין המוח לפה, כלום, נאדה. כל מחשבה שנוצרת במוח נפלטת.
אז בצעירותי נדפקתי מזה, חבל על הזמן. גרוע ביותר.
ועם בחורה זה היה סופר מחמיר כי הייתי נבוך ואז הייתי פולט יותר מתינוק

עם הזמן התבגרתי ואז גיליתי שבגלל שאני לא מסוגל לשים איזשהו buffer, עדיף לשתוק. אז נניח בדייט חלק נכבד הייתי דומם ( מה שעבר לי בראש
)

אז החלק החזק שלי שיש buffer מלאכותי, SMS לדוגמא, בחורה שאני מתכתב איתה ב- SMS, נמסה ( אמרנו בלי צניעות ) עם מידה מדויקת של חיזור, מחמאות ואגב, זה לא זיוף, זה אני עם buffer. אני הכי אמתי שיש, פשוט קורה שאני קורא את ההודעה לפני השליחה ואז משנה טיפה...

אותו אפקט אני יכול לעשות בפורום, שניה לפני השליחה, "לשקול מילים".
אבל מה זה יעזור? נצא לדייט והיא תגלה שונה ממי שקבעה איתו במקרה הטוב ואידיוט במקרה הרע.
לכן אני מנסה אפילו להגזים עם ההודעות שלי ואז שאפגוש מישהי היא תקבל אותי במינון "קל" יותר, רגוע יותר מה..., מה...., מה.........

אני ילד ואני גם מטורלל ואני גם טמבל ודפוק בראש מלידה.
אבל יותר מהכל אני, אני , אני, אני בובי בוטן!!!!!!!!!!!

נ.ב, את כ"כ חכמה שאת לא יכולה להיות כוסית

נ.נ.ב, אבל יש לזה גם צדדים חיוביים, בחור שקוף, מה שיש בלב\מוח זה מה שרואים בחוץ.

Anna begins cc

New member
כל כך מהר? אבל רק התחלנו..

אני מבינה אותך קצת יותר טוב עכשיו..
מאד מוכר לי, העדר הפילטרים והמחסומים. בעיניי, זה לא דבר רע, להפך. בחור שקוף, כדברייך, זו המצאת המאה..
(אבל אני יודעת שרוב הבחורות לא יסכימו איתי. גם אלה שחושבות שהם מגניבות ואומרות "אני לא משחקת משחקים וכמה שיותר דוגרי יותר טוב" אבל עדיין אל תגיד לה שהיא משעממת אותך לפעמים או שהיא באמת נראית שמנה בג'ינס הזה, רחמנא ליצלן..)

הבאפר הזה שאתה מדבר עליו- הוא נחוץ. אין איך להתחמק מזה. אתה רוצה להשיג בחורות? ככה תשיג אותן.
אתה נמצא בעמדה אדירה- אתה כבר יודע מה להגיד כדי שזה יעבוד (אתה לא מתאר לעצמך לכמה גברים אין את החוש הזה..), הן נמסות ממך (כדברייך, אני עוד לא ראיתי הוכחה
) ואתה הולך ונהיה לי קדוש יותר מהאפיפיור ואומר לי שאתה מרגיש רע כי זה לשקול מילים או לנסח מחדש?
על מי אתה עובד?.. אתה יודע איך להשתמש בזה, אז תשתמש בזה.
נראה לך שיש מישהו אחד שלא קורא פעם שנייה (ושלישית ורביעית) כל SMS שהוא שולח? כל הודעה בפורום שהוא כותב?
אני קוראת הודעות שלי 7 פעמים לפני שאני לוחצת "שלח"..
לכולנו חשוב להציג את הגירסה הטובה ביותר שלנו, הגירסה הכי מלוטשת..
ורק אתה (ואני לא מבינה למה) רוצה להציג את הגירסה הכי גרועה שלך כדי כאילו לבחון את הבנות.. מי שתעבור את המבחן של ראסטלין הבוטה ולא מצונזר- תזכה בגירסה עדינה יותר ונעימה בדייט עצמו.. מי שתנשק את הצפרדע תזכה בנסיך..

תשמע, אולי זה בסוף יעבוד לך :)

נ.ב
איזה מזל אתה?

inoshka

New member
אני דווקא חושבת שאפשר לנסות...

לדוגמא רוס מחברים, הוא פשוט מושלם חוץ מזה שיש לו שני ילדים ( משתי נשים שונות) וזה שהוא גרוש (3 פעמים)
כן, זה נשמע קיצוני אבל הוא פשוט מקסים...אני בטוחה הייתי מנסה.

dr.geler is so sexy! ; )

ראסטלין

New member
את לא חושבת שאת מחזקת פה דיעה לא מקובלת

יש הטוענים שבגלל שאנחנו הגברים רואים כל היום בפרסומות דוגמניות, זה מכניס אתכן לאיזשהי "תחרות" מול האשליה שמנסים למכור לנו.
אז אפשר לטעון כנ"ל עליך, כי אז "רוס" יוצר איזשהו אידיאל של גבר שקשה להתחרות מולו?
בדיקת מציאות, למרות שמציגים אותו כ"חנון", הוא נבחר גם בזכות המראה שלו. הוא משכיל, שכל הטעויות שהוא אי פעם עשה נובעות מ"אי הבנה"...

אני מנסה רק לעורר דיון, אין לי דיעה בנושא ( דוגמניות או שחקנים )

inoshka

New member
רוס ...

זה בעצם לא היה משנה מה הייתי כותבת פה תמיד היה מה לאמר, לא?!

נתתי דוגמא של דמות חכמה, נחמדה, לב טוב...ועוד כמה תכונות שהרבה בנות היו רוצות לראות בבן הזוג שלהם.
רוס כמובן גם נראה טוב לטעמי אבל תסכים איתי שג'ואי הרבה יותר חתיך.

זה אומר שאני שמה לב לתכונות ולהתנהגות ולעומת זה אתה אומר שאתם בוחנים אותנו חיצונית,

למעלה