יש לי מישהו לסדר לך

Nogood Girl

New member
יש לי מישהו לסדר לך

זה בדיוק האדם שחיפשת, עונה על כל הקריטריונים, ממש אחד לאחד (הכנס/י קריטריוניים רצויים כאן)...
אתם כל כך מתאימים שאין דברים כאלה, אתם תסתדרו מצויין, אני בטוחה בכך, אותה מוסיקה, אותם תחביבים....

יש רק עיניין אחד קטן... יש לו\ה ילד קטן.....
היא\וא לא נשוי\אה ומעולם לא היה\תה, אבל הייתה איזו פאשלה עם קונדום והוא\יא מגדל\ת את הילד, הוא ממש מתוק, בטוח תסתדרו....
זאת לא בעיה נכון?!

lovelyrz

New member
חחחחח

בדיוק היום דיברנו בעבודה על גרושים וגרושים +........ כל אחד הציג את עמדתו וכולם ניסו להוכיח לי שגרוש עם ילדים זה לא נורא ........ ושאני לא צריכה לשלול את זה ..... בזה כמובן זה לא נגמר :) אחרי העבודה הלכתי לעשות גבות וגם שמה החליטו לשדך לי בחור מקסיםםםםםםם וחמודדדדדדדד והראו לי תמונות . אני לא התלהבתי מהתמונות , הבחור לא היה לטעמי ואז גם גיליתי פרט שולי למדי , על היותו גרוש פלוס ילדה בת 5 ..... שטויות , נכון? שמתי לב לעובדה מעניינת - אנשים נוטים להסתיר את העובדה שהם גרושים / גרושים + ....... מה דעתכם ? האם חשוב לציין פרט זה או שרק אני חייזרית ?

Hagay35

New member
היי

אין מה להסתיר זה יתגלה פשוט,הם מסתירים בכדי שלא יהיה קושי בהכרות ואז שהקשר מתחמם הם יגידו.
מה לעשות הפלוס עלול להרתיע יש כאלו שרוצים רווקות ולא גרושות לגבר זה יותר קל כי הילדים אצל גרושתו,כרווק שהיה בקשרים קסומים אלו לא מצטער לרגע ,כמעט התחתנתי מאהבה גדולה עם גרושה פלוס 3 .
אני לא יודע מה הסטטוס שלך אחרי שניסיתי ראיתי שזה גדול עלי כלכלית ונפשית ,להכיל ילדים לא שלך גרוש ברקע וכו בקיצור ראש בריא למיטה חולה ,אז חשבי על זה טוב מה שהיה טוב או יותר עניין של נוחות לסבתא ז"ל לא טוב בימינו.
בהצלחה

BAKOU

New member
בעיניי כנות היא MUST בתחילת הקשר...

לא אהבתי את מה שרשמת:
"הם מסתירים בכדי שלא יהיה קושי בהכרות ואז שהקשר מתחמם הם יגידו"
אם ככה מתחילים קשר, זה בעייתי בעיניי. תכל'ס כל עוד מדובר על ילד אחד, זה לא אמור להיות תיק כלכלי גדול
אבל צריך לבדוק טוב טוב לפני כן, שהכל נסגר וחתום (גט), שאין עוד "אולי" ואין "הסדרי ראייה" או "משמורת"
בקיצור... לוודא שהעניין סגור וחתום ביניהם ואת/ה לא משמש כ"קן חמים" לעת מצוקה.
בואו לא נעצום עיניים , כן?
עוד לפני הפגישה הראשונה, יש אפשרות לעשות גוגל על כל דבר ועניין, לא כל שכן על אנשים ויש פייסבוק
ואפשר לדעת הכל בשניה. אז מה הטעם להסתיר? מישהו מתבייש בילדים שלו/שלה? בזה שהוא התגרש? בסיבות לגירושין?
אני בכלל אומרת שגרושים וגרושות הם אנשים מנוסים. הם בדר"כ לא יחזרו על הטעויות מהקשר הקודם שלהם. הם ייזהרו מהמוקשים האלו מלכתחילה.
לכן בנושא של דייטים עם גרושים/דרושות אני דוגלת בשיטה, תספר לפני שזה יתגלה לבד, ותצטרך לתת הסברים (למה הסתרת?)
לא מזמן הייתי בדייט עם בחור כזה, שעשה לי כאב ראש כלכלי לא פשוט... הוא היה אחלה. באמת נראה טוב.
הוא היה מאוד מאוד מאוד מעוניין להמשיך, אני חתכתי.. כי באמת למי יש כוח לזה, כשאתה מגיע עם "שק החיים"
של עצמך לתוך קשר כזה... זה נהיה בלגן!
אין כמו אמינות וכנות.
במקום הראשון!

Hagay35

New member
היי

תיראי כל אחד וסיבותיו עמו בפרט אם אדם מאוד רוצה להיות בקשר עם מישהי וחושש שזה ירתיע,נכון תמיד אפשר לגלות ,ילד אחד לא אמור להפריע ושוב כל אחד והבחירות שלו בחיים.
אני גם הסתקרנתי שיצאתי עם גרושות מה הסיבה האמיתית לגירושים ? אני כן חשוב לי דוגמא לדעת שהבחורה שאני אכיר לא ניהלה רומנים תוך כדי כי זה מעיד על דפוס התנהגות ,היום אני מנוסה ויודע לזהות ,שוב מלראות את המקרים שאני נתקל שיש אנשים פנויים לגמרי רווקים וכו אז למה להכניס את עצמי למיטה חולה?

גרושים וגרושות הם מנוסים פשוט כי הם לקחו צעד דרסטי מה שנקרא,זה ידוע שלאדם הממוצע עם ילדים לא משתלם להתגרש ,ותמיד עולה השאלה למה התגרשו ואז אתה מדמיין אולי היא בגדה בו אולי היא חטפה מכות .

ופשוט מאוד היו סביבם כשהם היו רווקים בחורים טובים והם לא ראו את זה מה שנקרא,אדם שבוגד סדרתי או בוגדת לא יצהיר לך את זה ,והרבה גרושים שאני מכיר פשוט נכנסים לקשרים פתוחים לקשרים של חייה ותן לחיות מה שנקרא ושל קשרי תמיכה כי הם פשוט נפגעו אז המבט שונה על חיי הנישואין,אני רווק 35 והרבה אומרים לי אל תתחתן תעשה ילד מחוץ לנישואים וכו ,ואני אומר מכיוון שאני מכיר את העולם בחוץ ואין מציאות של וואו מבחינת אישיות ,אז מי שנשוי אני אומר לו תגיד תודה לבורא שאתה נשוי ולא נתקל עם השרוטים שיש בחוץ .
כל אחד והפרשנות שלו,נכון אמינות וכנות לחיות את החיים לדעת פשוט מי האדם שמולנו ,ושיכול להיות לו מעידות לא בכונה .
ולא צריך לשפוך את הצרות על התחלה .
בהצלחה

BAKOU

New member
יש תיאוריה ויש מציאות

המציאות מוכיחה שאנשים הם לא רובוטים, יש רגשות ויש תחושות בקשר זוגי.
יש גם עניינים אישיים שכל צד בקשר מביא איתו מהבית וממסלול חייו, דיעותיו ותחביביו, ומה לא.
כל אדם הוא עולם שלם בפני זה...
באהבה אין חוקים. אמרו זאת לפנינו.

והשאלה - איך כל זה מתערבב ונהיה לאחד. לקשר אחד יציב ובריא.
ובמקרה של גרוש - בלי שזה ישפיע על הקשר החדש... ?.

לפחד אפשר מכל דבר הרי, זה לא הנושא. השאלה היא איפה בדיוק עובר הגבול. בין הסתרה לבין עיגול פינות (או שקרים לבנים).
בסופו של דבר אני אומרת, שצריך לתת צ'אנס לכולם ולא לפסול.

בדיוק כמו שאתה מחליף דירה, ואף פעם לא יגידו לך את האמת, למה הדייר הקודם עזב... אלא אם כן, תפגוש אותו
לרוב אני שומעת טיעונים כמו "הוא מצא אישה והתחתן" או "הכיר מישהי ועבר לגור איתה"
כשאתה רואה שהבית מוזנח ולא ראוי למגורי אדם בכלל...

בקיצור, לא לשלול אבל בהחלט להיות זהירים, ולהפעיל שיקול דעת, תמיד.
כבדהו וחשדהו

קריסטה

New member
בטח שחשוב

פעם לא חשבתי שזה נורא כל כך גרוש+, להפך זה יכול להוריד ממני את הלחץ של הילדים.
ואז קלטתי שזה שאומר שאו שאני אהיה תמיד במקום השני, או שאני יוצאת עם חרא אבא שמזניח את הילדים שלו.
לא מעוניינת באף אחד מהם.

כשבאים לקשר באהבה,

נוכחותו של ילד יכולה רק להעצים את האהבה.

ואם נוצר קשר טוב, זהו רווח נקי לכל המעורבים בדבר.

נכון, זו לא בעיה.

אם האדם הוא באמת מתאים לי, אז כן, אף אחד לא אמר שאהבה היא אידאלית, לפעמים היא נמצאת אצל אלה שיודעים איפה להסתכל.

sweetdreams

New member
כמו ב How I Met Your Mother

גם אני כמו רובין לא רואה את עצמי כטיפוס של ילדים.
הם בסדר כשהם מגיל מסוים, ממרחק מסויים, ותמיד (תמיד!) של מישהו אחר.
ואת אומרת שהוא מגדל את הילד... מה שאומר שצריך לקיים מערכת יחסים לא רק איתו, אלא גם עם הילד, שזה ממש לא משהו שאני רואה את עצמי רוצה לעשות.
בקיצור, בעיה... לא נראה לי שזה יעבוד.

livebuddy

New member
מראש אני לא פוסל כלום

אפשר להיכנס לקשר ולראות איך זה זורם משם.

לא בעיה בכלל,יצאתי עם מישהו כזה

שיש לו ילד בן שנה וחצי, לא נשוי ולא גרוש, קרתה טעות והיא לא רצתה להפיל את התינוק
זה שהוא אבא ושיש לו ילד לא הופך אותו לבן אדם אחר, או בן אדם רע

והאמת שאפילו הסתדרנו וזה לא עשה בעיות בקשר, ובאמת שהייתה לנו תקופה מדהימה
אבל כמו כל דבר טוב גם זה נגמר בסופו של דבר.. ;)

בנות, אל תשללו גבר אם הוא אומר שיש לו ילד, תנסו להבין מה הסיפור שעומד מאחורי זה ואם זה שווה את זה!

GreenEyes82

New member

צודקת שלא צריך לשלול שום דבר מראש כי מי יודע מה יצא מזה..

Hagay35

New member
היי לך

ברור שלא צריך לשלול פשוט מאוד אם זאת לדוגמא רווקה עם תינוק מחוץ לנישואין בגלל חוסר אחריות של הנאה הדדית ,זה פשוט מאוד עוד דבר שאני צריך לקחת בחשבון שאני נכנס לקשר איתי,זה לגדל ילד לא שלי לתת לו תשומת לב וכו ,ואולי האבא לא משלם בזמן וכו ואני צריך להיות מעורב וכו.
שוב השיקול הוא האם נוח לי עסקת חבילה כזאת או לא?
הבן זוג לא צד בעניין אני אוהב אותו וכו אבל התיק שהוא בא איתו בעייתי עבורי.
בהצלחה

Nogood Girl

New member
לא הבנתי את המונח "הבן זוג לא צד בעיניין

אני אוהב אותו וכו'" אמממ... אני מניחה שאתה מתכוון לאם.
אם אתה אוהב אותה, אתה אמור לאהוב את הילד שלה, הוא חלק ממנה וחלק מהחיים שלה, אי אפשר לקבל אחד בלי השני.

זוהי אשת חלומותייך, האישה המתאימה ביותר עבורך, האם העובדה שכבר יש לה ילד, שהוא לא שלך יגרום לך לוותר על כל האושר שיכול להיות לכם ביחד?

sweetdreams

New member
חלילה לא הופך אותו לבנאדם הרע..

זאת לא הבעיה כאן.
הבעיה היא שאם הוא גם מגדל את הילד, אז הילד בא איתו כעסקת חבילה. ולגדל ילד זה לא כמו לגדל כלב. זה לא נראה לי משהו שנכנסים אליו בכזאת קלות ראש, לפחות לא אנשים שילדים לא נמצאים בתוכניות שלהם.

ראסטלין

New member
לי אהבה גורמת לפיגור שיכלי מאובחן!

אני פשוט מחייך חיוך כ"כ מטומטם, כל הזמן

למעלה