לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2934729,347 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'יש לי מישהו לסדר לך '
יש לי מישהו לסדר לך
<< ההודעה הנוכחית
17/04/2012 | 18:32
49
713
זה בדיוק האדם שחיפשת, עונה על כל הקריטריונים, ממש אחד לאחד (הכנס/י קריטריוניים רצויים כאן)...
אתם כל כך מתאימים שאין דברים כאלה, אתם תסתדרו מצויין, אני בטוחה בכך, אותה מוסיקה, אותם תחביבים....

יש רק עיניין אחד קטן... יש לו\ה ילד קטן.....
היא\וא לא נשוי\אה ומעולם לא היה\תה, אבל הייתה איזו פאשלה עם קונדום והוא\יא מגדל\ת את הילד, הוא ממש מתוק, בטוח תסתדרו....
זאת לא בעיה נכון?!
הכרויות >>
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
17/04/2012 | 19:20
6
416
בדיוק היום דיברנו בעבודה על גרושים וגרושים +........ כל אחד הציג את עמדתו וכולם ניסו להוכיח לי שגרוש עם ילדים זה לא נורא ........ ושאני לא צריכה לשלול את זה ..... בזה כמובן זה לא נגמר :) אחרי העבודה הלכתי לעשות גבות וגם שמה החליטו לשדך לי בחור מקסיםםםםםםם וחמודדדדדדדד והראו לי תמונות . אני לא התלהבתי מהתמונות , הבחור לא היה לטעמי ואז גם גיליתי פרט שולי למדי , על היותו גרוש פלוס ילדה בת 5 ..... שטויות , נכון?  שמתי לב לעובדה מעניינת - אנשים נוטים להסתיר את העובדה שהם גרושים / גרושים + ....... מה דעתכם ? האם חשוב לציין פרט זה או שרק אני חייזרית ?
הכרויות >>
לצפיה ב-'היי'
היי
17/04/2012 | 19:31
3
264
אין מה להסתיר זה יתגלה פשוט,הם מסתירים בכדי שלא יהיה קושי בהכרות ואז שהקשר מתחמם הם יגידו.
מה לעשות הפלוס עלול להרתיע יש כאלו שרוצים רווקות ולא גרושות  לגבר זה יותר קל כי הילדים אצל גרושתו,כרווק שהיה בקשרים קסומים אלו לא מצטער לרגע ,כמעט התחתנתי מאהבה גדולה עם גרושה פלוס 3 .
אני לא יודע מה הסטטוס שלך אחרי שניסיתי ראיתי שזה גדול עלי כלכלית ונפשית ,להכיל ילדים לא שלך גרוש ברקע  וכו בקיצור ראש בריא למיטה חולה ,אז חשבי על זה טוב מה שהיה טוב או יותר עניין של נוחות לסבתא ז"ל לא טוב בימינו.
בהצלחה
הכרויות >>
לצפיה ב-'בעיניי כנות היא MUST בתחילת הקשר...'
בעיניי כנות היא MUST בתחילת הקשר...
18/04/2012 | 14:16
2
182
לא אהבתי את מה שרשמת:
"הם מסתירים בכדי שלא יהיה קושי בהכרות ואז שהקשר מתחמם הם יגידו"
אם ככה מתחילים קשר, זה בעייתי בעיניי.  תכל'ס כל עוד מדובר על ילד אחד, זה לא אמור להיות תיק כלכלי גדול
אבל צריך לבדוק טוב טוב לפני כן, שהכל נסגר וחתום (גט), שאין עוד "אולי" ואין "הסדרי ראייה" או "משמורת"
בקיצור... לוודא שהעניין סגור וחתום ביניהם ואת/ה לא משמש כ"קן חמים" לעת מצוקה.
בואו לא נעצום עיניים , כן?
עוד לפני הפגישה הראשונה, יש אפשרות לעשות גוגל על כל דבר ועניין, לא כל שכן על אנשים ויש פייסבוק
ואפשר לדעת הכל בשניה. אז מה הטעם להסתיר? מישהו מתבייש בילדים שלו/שלה? בזה שהוא התגרש? בסיבות לגירושין?
אני בכלל אומרת שגרושים וגרושות הם אנשים מנוסים. הם בדר"כ לא יחזרו על הטעויות מהקשר הקודם שלהם. הם ייזהרו מהמוקשים האלו מלכתחילה.
לכן בנושא של דייטים עם גרושים/דרושות אני דוגלת בשיטה, תספר לפני שזה יתגלה לבד, ותצטרך לתת הסברים (למה הסתרת?)
לא מזמן הייתי בדייט עם בחור כזה, שעשה לי כאב ראש כלכלי לא פשוט... הוא היה אחלה. באמת נראה טוב.
הוא היה מאוד מאוד מאוד מעוניין להמשיך, אני חתכתי.. כי באמת למי יש כוח לזה, כשאתה מגיע עם "שק החיים"
של עצמך לתוך קשר כזה... זה נהיה בלגן!
אין כמו אמינות וכנות.
במקום הראשון!
הכרויות >>
לצפיה ב-'היי'
היי
18/04/2012 | 14:54
1
87
תיראי כל אחד וסיבותיו עמו בפרט אם אדם מאוד רוצה להיות בקשר עם מישהי וחושש שזה ירתיע,נכון תמיד  אפשר לגלות ,ילד אחד לא אמור להפריע ושוב כל אחד והבחירות שלו בחיים.
אני גם הסתקרנתי  שיצאתי עם גרושות מה הסיבה האמיתית לגירושים ? אני כן חשוב לי דוגמא לדעת שהבחורה שאני אכיר לא ניהלה רומנים תוך כדי כי זה מעיד על דפוס התנהגות ,היום אני מנוסה ויודע לזהות ,שוב מלראות את המקרים שאני נתקל  שיש אנשים פנויים לגמרי רווקים וכו אז למה להכניס את עצמי למיטה חולה?

גרושים וגרושות הם מנוסים פשוט כי הם לקחו צעד דרסטי מה שנקרא,זה ידוע שלאדם הממוצע עם ילדים  לא משתלם להתגרש ,ותמיד עולה השאלה למה התגרשו ואז אתה מדמיין אולי היא בגדה בו אולי היא חטפה מכות .

ופשוט מאוד היו סביבם כשהם היו רווקים בחורים טובים והם לא ראו את זה  מה שנקרא,אדם שבוגד סדרתי או בוגדת לא יצהיר לך את זה ,והרבה גרושים שאני מכיר פשוט נכנסים לקשרים פתוחים לקשרים של חייה ותן לחיות מה שנקרא ושל  קשרי תמיכה כי הם פשוט נפגעו אז המבט שונה על חיי הנישואין,אני רווק 35 והרבה אומרים לי אל תתחתן תעשה ילד מחוץ לנישואים וכו ,ואני אומר מכיוון שאני מכיר את העולם בחוץ ואין מציאות  של וואו מבחינת אישיות ,אז מי שנשוי אני אומר לו תגיד תודה לבורא שאתה נשוי ולא נתקל עם השרוטים שיש בחוץ .
כל אחד והפרשנות שלו,נכון אמינות וכנות לחיות את החיים  לדעת פשוט  מי האדם שמולנו ,ושיכול להיות לו מעידות לא בכונה  .
ולא צריך לשפוך את הצרות על התחלה .
בהצלחה
הכרויות >>
לצפיה ב-'יש תיאוריה ויש מציאות'
יש תיאוריה ויש מציאות
18/04/2012 | 15:12
64
המציאות מוכיחה שאנשים הם לא רובוטים, יש רגשות ויש תחושות בקשר זוגי.
יש גם עניינים אישיים שכל צד בקשר מביא איתו מהבית וממסלול חייו, דיעותיו ותחביביו, ומה לא.
כל אדם הוא עולם שלם בפני זה...
באהבה אין חוקים. אמרו זאת לפנינו.

והשאלה - איך כל זה מתערבב ונהיה לאחד. לקשר אחד יציב ובריא.
ובמקרה של גרוש - בלי שזה ישפיע על הקשר החדש... ?.

לפחד אפשר מכל דבר הרי, זה לא הנושא. השאלה היא איפה בדיוק עובר הגבול. בין הסתרה לבין עיגול פינות (או שקרים לבנים).
בסופו של דבר אני אומרת, שצריך לתת צ'אנס לכולם ולא לפסול.

בדיוק כמו שאתה מחליף דירה, ואף פעם לא יגידו לך את האמת, למה הדייר הקודם עזב... אלא אם כן, תפגוש אותו
לרוב אני שומעת טיעונים כמו "הוא מצא אישה והתחתן" או "הכיר מישהי ועבר לגור איתה"  
כשאתה רואה שהבית מוזנח ולא ראוי למגורי אדם בכלל...

בקיצור, לא לשלול אבל בהחלט להיות זהירים, ולהפעיל שיקול דעת, תמיד.
כבדהו וחשדהו

הכרויות >>
לצפיה ב-'בטח שחשוב'
בטח שחשוב
19/04/2012 | 12:01
75
פעם לא חשבתי שזה נורא כל כך גרוש+, להפך זה יכול להוריד ממני את הלחץ של הילדים.
ואז קלטתי שזה שאומר שאו שאני אהיה תמיד במקום השני, או שאני יוצאת עם חרא אבא שמזניח את הילדים שלו.
לא מעוניינת באף אחד מהם.
הכרויות >>
לצפיה ב-'כשבאים לקשר באהבה,'
כשבאים לקשר באהבה,
23/04/2012 | 20:08
51

נוכחותו של ילד יכולה רק להעצים את האהבה.

ואם נוצר קשר טוב, זהו רווח נקי לכל המעורבים בדבר.  

הכרויות >>
לצפיה ב-'נכון, זו לא בעיה. '
נכון, זו לא בעיה.
17/04/2012 | 20:04
177
אם האדם הוא באמת מתאים לי, אז כן, אף אחד לא אמר שאהבה היא אידאלית, לפעמים היא נמצאת אצל אלה שיודעים איפה להסתכל.
הכרויות >>
לצפיה ב-'כמו ב How I Met Your Mother '
כמו ב How I Met Your Mother
17/04/2012 | 20:35
210
גם אני כמו רובין לא רואה את עצמי כטיפוס של ילדים.
הם בסדר כשהם מגיל מסוים, ממרחק מסויים, ותמיד (תמיד!) של מישהו אחר.
ואת אומרת שהוא מגדל את הילד... מה שאומר שצריך לקיים מערכת יחסים לא רק איתו, אלא גם עם הילד, שזה ממש לא משהו שאני רואה את עצמי רוצה לעשות.
בקיצור, בעיה... לא נראה לי שזה יעבוד.
הכרויות >>
לצפיה ב-'מראש אני לא פוסל כלום'
מראש אני לא פוסל כלום
17/04/2012 | 22:38
128
אפשר להיכנס לקשר ולראות איך זה זורם משם.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא בעיה בכלל,יצאתי עם מישהו כזה'
לא בעיה בכלל,יצאתי עם מישהו כזה
18/04/2012 | 13:41
8
259
שיש לו ילד בן שנה וחצי, לא נשוי ולא גרוש, קרתה טעות והיא לא רצתה להפיל את התינוק
זה שהוא אבא ושיש לו ילד לא הופך אותו לבן אדם אחר, או בן אדם רע

והאמת שאפילו הסתדרנו וזה לא עשה בעיות בקשר, ובאמת שהייתה לנו תקופה מדהימה
אבל כמו כל דבר טוב גם זה נגמר בסופו של דבר.. ;)

בנות, אל תשללו גבר אם הוא אומר שיש לו ילד, תנסו להבין מה הסיפור שעומד מאחורי זה ואם זה שווה את זה!
הכרויות >>
לצפיה ב-''
18/04/2012 | 14:02
86
צודקת שלא צריך לשלול שום דבר מראש כי מי יודע מה יצא מזה..
הכרויות >>
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
18/04/2012 | 15:00
1
129
ברור שלא צריך לשלול פשוט מאוד אם זאת לדוגמא רווקה  עם תינוק מחוץ לנישואין בגלל חוסר אחריות  של הנאה הדדית ,זה פשוט מאוד  עוד דבר שאני צריך לקחת בחשבון  שאני נכנס לקשר איתי,זה לגדל ילד לא שלי לתת לו תשומת לב וכו ,ואולי האבא לא משלם בזמן וכו ואני צריך להיות מעורב וכו.
שוב השיקול הוא  האם נוח לי עסקת חבילה כזאת או לא?
הבן זוג לא צד בעניין  אני אוהב אותו וכו אבל התיק שהוא בא איתו  בעייתי עבורי.
בהצלחה
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא הבנתי את המונח "הבן זוג לא צד בעיניין'
לא הבנתי את המונח "הבן זוג לא צד בעיניין
18/04/2012 | 20:19
112
אני אוהב אותו וכו'" אמממ... אני מניחה שאתה מתכוון לאם.
אם אתה אוהב אותה, אתה אמור לאהוב את הילד שלה, הוא חלק ממנה וחלק מהחיים שלה, אי אפשר לקבל אחד בלי השני.

זוהי אשת חלומותייך, האישה המתאימה ביותר עבורך, האם העובדה שכבר יש לה ילד, שהוא לא שלך יגרום לך לוותר על כל האושר שיכול להיות לכם ביחד?
הכרויות >>
לצפיה ב-'חלילה לא הופך אותו לבנאדם הרע..'
חלילה לא הופך אותו לבנאדם הרע..
18/04/2012 | 17:38
89
זאת לא הבעיה כאן.
הבעיה היא שאם הוא גם מגדל את הילד, אז הילד בא איתו כעסקת חבילה. ולגדל ילד זה לא כמו לגדל כלב. זה לא נראה לי משהו שנכנסים אליו בכזאת קלות ראש, לפחות לא אנשים שילדים לא נמצאים בתוכניות שלהם.
הכרויות >>
לצפיה ב-'בקשר לחתימה שלך'
בקשר לחתימה שלך
20/04/2012 | 17:24
2
72
אהבה גורמת לשיגעון!

הכרויות >>
לצפיה ב-'ברור שאהבה גורמת לשיגעון,'
ברור שאהבה גורמת לשיגעון,
21/04/2012 | 06:19
1
44
אבל גם מרגיעה את השיגעון בסופו של דבר;)
הכרויות >>
לצפיה ב-'לי אהבה גורמת לפיגור שיכלי מאובחן!'
לי אהבה גורמת לפיגור שיכלי מאובחן!
21/04/2012 | 06:25
33
אני פשוט מחייך חיוך כ"כ מטומטם, כל הזמן
הכרויות >>
לצפיה ב-'איפה כתוב שצריך להתחתן כדי להביא ילדים? '
איפה כתוב שצריך להתחתן כדי להביא ילדים?
24/04/2012 | 01:22
50
לצפיה ב-'העיניין הוא שהיום נשים כבר יודעות'
העיניין הוא שהיום נשים כבר יודעות
18/04/2012 | 20:21
203
לא צריך גבר בשביל ללדת ילד.
יש בנק הזרע ויש מספיק תורמים שמוכנים לעזור בנושא.
אז מישהו שרוצה להיות אמא, יכולה להיות אמא ורק לאחר מכן לחפש בן זוג שאולי יסגור את הפינה.
אז אחרי גיל מסויים אולי כבר לא יהיו רווקות נטולות ילדים, מה אז?
הכרויות >>
לצפיה ב-'מעניין.'
מעניין.
18/04/2012 | 20:38
12
172

דווקא משהו שחשבתי עליו לא מעט לאחרונה.. מחשבה לטווח הרחוק של קשר מהסוג הזה, מגורים משותפים, חתונה, הקמת משפחה עם מישהו שכבר בא עם חצי משפחה משל עצמו..
אמנם המחשבה הייתה על גרוש עם ילד ופחות על רווק עם ילד אבל ההבדל היחיד מבחינתי הוא כמה האמא בתמונה. גרוש יכול לחלוק משמורת אבל רווק שמגדל את הילד בעצמו אומר כמעט תמיד שאין אמא בתמונה.. (לא יודעת בעצמי מה אני מעדיפה..)

הקושי פה, עבורי, הוא לא להסתדר עם הילד או עם הנוכחות של הילד בחיים של בן הזוג, אני מתה על ילדים ולרוב מסתדרת איתם טוב,
הקושי פה הוא בויתור על הפנטזיה.
להיות עם בחור עם ילד (בקטע רציני, לא סתם לצאת כמובן) זה להשלים עם העובדה שהחלומות שטיפחתי לי - לא יקרו.
ההתרגשות של להכנס להריון, לפגוש את הילד שלך בפעם הראשונה, לעבור את הדברים האלה ביחד- לא יהיה לי את זה.
אמא שלי לא תהיה הסבתא של הילד הזה, הילדים הבאים שלי יהיו חצאי אחים שלו.. יהיה לילד ולבן הזוג עבר שלם שאני לא חלק ממנו.. זו מחשבה שקשה להשלים איתה.
לא בלתי אפשרי, אבל קשה.
הקטע שהילד לא יהיה אף פעם "ביולוגית" שלי, הוא זניח. אני מתכננת (מאד מקווה שיתאפשר) לאמץ עם בן הזוג שלי בכל מקרה. אבל עדיין זה יהיה משהו שנעבור ביחד מתחילתו ועד סופו..

בקיצור- לא יודעת, עוד אין מסקנה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'הממ, מי אמר שאי אפשר להביא/לאמץ עוד ילדים?'
הממ, מי אמר שאי אפשר להביא/לאמץ עוד ילדים?
19/04/2012 | 12:05
11
33
לצפיה ב-'אף אחד, '
אף אחד,
19/04/2012 | 13:20
10
86
ברור שאפשר.. אפילו ציינתי את זה במשפט "הילדים הבאים שלנו יהיו חצאי אחים של הילד שלו"..
זה פשוט לא אותו דבר.. זו גירסה אחרת של החלום המקורי ויש לי קושי עם זה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אבל זה לא במקום החלום המקורי, אלא בנוסף'
אבל זה לא במקום החלום המקורי, אלא בנוסף
19/04/2012 | 13:31
71
לזה התכוונתי: תהיה לבעלך ההיפותטי היסטוריה לפנייך, כמו שתמיד יש לכל אדם, ובנוסף תהיה לו היסטוריה משפחתית חדשה איתך, מהתחלה.
אבל כן, אני מבין שזה סוג של היסטוריה אחרת.
הכרויות >>
לצפיה ב-'תתעוררי בוביל'ה'
תתעוררי בוביל'ה
20/04/2012 | 17:29
8
74
חלומות אלק, רצינית?

עזבי, לא מסביר את עצמי.

נ.ב אל תעלבי, לא התכוונתי. פשוט יש כ"כ הרבה דברים לא צפויים בחיים ועוד לא עברת חצי מהם וכבר את יודעת מה את רוצה?
כל שבוע\חודש\שנה שעוברים יש לי חלומות או יותר נכון שאיפות אחרות.
הכרויות >>
לצפיה ב-''
20/04/2012 | 17:46
7
52
זה מצחיק שאתה חושב שדווקא מההודעה הזו אני אעלב..(:

כל יום אני מתעוררת עם חלומות אחרים לאותו היום.. אני מקבלת בהבנה (ואפילו באהבה) את הדינמיות של החיים, את הדרך בה הם משתנים מול העיניים מבלי שבכלל חשבתי על זה או שלטתי בזה..
זה לא מונע ממני להציב לעצמי יעדים, שאיפות, חלומות ולקוות שאצליח לעמוד בהם.
וכן, ככל שאני משתנה ומתבגרת, כך גם השאיפות שלי.

יש מצב שבעוד 10 שנים אהיה רווקה חשוכת ילדים בת 37 ואתפלל שיבוא מישהו, עם ילדים, בלי ילדים, נשוי, רווק, עקר- רק שיבוא.. אבל כרגע, בגיל 27, זו התשובה שלי.
(גם הסטנדרטים שהיו לי בגיל 18 הם לא מה שהם היום.. זה קצת מצער להודות בזה, אבל זו האמת.)
הכרויות >>
לצפיה ב-'אז לא להתייחס לשטות שכתבת לפני?'
אז לא להתייחס לשטות שכתבת לפני?
20/04/2012 | 17:53
6
41
רק ל- Copy Paste שכתבת מההודעה שלי?

הכרויות >>
לצפיה ב-'בדיוק.. '
בדיוק..
20/04/2012 | 18:24
5
41
איך אני אוהבת שאתה מבין אותי..
הכרויות >>
לצפיה ב-'רציתי להתייעץ איתך על משהו...'
רציתי להתייעץ איתך על משהו...
21/04/2012 | 00:50
4
43
עכשיו אנחנו מדברים דוגרי, אז בלי אלק צניעות.

אני אידיוט?

"יש הטוענים" שאם הייתי פחות משוחרר ויותר "מוכר" את הבולשיט הרגיל... הייתה לי הצלחה פנומנלית, כי אני שנון ודי יודע למצוא נקודות תורפה של אנשים ואז להשתמש בזה ( אם מישהי אוהבת רגיש\עצוב\פגוע וכו' ).

אני טוען שאם אני יוצא לבלות עם בחורה, אז אני רוצה ליהנות מהבילוי!
אני לא חושב על סקס, לא חושב על העתיד. פשוט רוצה ליהנות מהבילוי.
אני די מצחיק ושאני שותה...
פאק, אני לא נהנה מה"מרדף" לא נהנה מ"להקסים".

על אותו משקל האם גבר שיוצא אתכן רוצה רק לזיין אתכן...
האם כל גבר שתצאו איתו, חייב להביע התעניינות מינית\עתידית כדי שתיהנו?

נ.ב טוב, אחרי שקברתי סופית את כל הבחורות שמחפשות קשר רציני\מחפשות שיקרקרו סביבן\מחפשות בעל...
הכרויות >>
לצפיה ב-'טוב.'
טוב.
21/04/2012 | 02:15
3
37
רצית דוגרי- בבקשה.

האמת היא שכולך פוזה, לפחות בעולם הוירטואלי וממה שראיתי עד כה.
זו פוזה טובה, שלא תבין לא נכון.. אתה באמת חכם, אתה באמת שנון, אתה באמת מצחיק- אבל החספוס שבו אתה מגיש את הדברים- הוא לא מושך.. ואני די בטוחה שזה לא אתה באמת.
(או לפחות זו גירסה הרבה יותר גסה של עצמך ממה שאתה בדרך כלל..)

אתה מלא בבטחון עצמי ובטחון עצמי יכול להיות סקסי רק במצב אחד- כשהוא שקט.
כשהוא קולני ומוחצן וin your face- הוא פשוט לא נעים. הוא אפילו יכול ליצור קצת אנטיגוניזם..

אם האינטואיציה שלי לגביך נכונה- אתה בסך הכל בחור טוב. זה באמת מה שאני חושבת.
אתה יכול להיות אחלה בן זוג, ואתה מסוג החברים שכולם אוהבים שיש.. כזה שישכב על הכביש בשביל חבר שלו (אבל יצחק עליו על איך הוא הגיע לאותה תסבוכת תוך כדי..)
אני לא יודעת למה אתה מרגיש שהבוטות הזו שלך עושה לך איזשהו שירות..

אני באופן אישי, מתה על ציניות, מתה על עוקצנות, נהנית מהומור בוטה ולא מתנצל.. אם אני אשב מול מישהו כזה בדייט- סביר להניח שאהנה מזה.. לא מחפשת מרדף או חיזור.. התכונות שרשמתי למעלה, הן אלה שמקסימות אותי.
אבל אם הן באות לצד חוסר נימוס, חוסר כבוד, בוטות, או בטחון עצמי מוגזם- יורד לי בשניות.
זה לגבייך.

באופן כללי בדייטים-
כמעט כל החברים שלי הם גברים, מבחינתי אם אני עם מישהו ואין שום רמז לסקס עתידי באוויר- אני כבר מעדיפה להיות עם אחד מהחברים שלי.  
ואם אתה רוצה לצאת עם בחורה, להנות מהבילוי, לא לחשוב על מה ואיך אתה אומר, לא לחשוב על סקס או על עתיד או על להקסים אותה- צא עם ידידה שלך..

קיבלת תשובה רצינית לשאלה שאני לא יודעת כמה נשאלה ברצינות.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אמממ, נראה לי שגמרתי '
אמממ, נראה לי שגמרתי
21/04/2012 | 05:28
2
41
אבחון מ-ע-ו-ל- ה, תודה רבה.

הבעיה שלי היא חמקמקה, היא לא חוסר נימוס והיא לא בוטות...
אין לי משהו בין המוח לפה, כלום, נאדה. כל מחשבה שנוצרת במוח נפלטת.
אז בצעירותי נדפקתי מזה, חבל על הזמן. גרוע ביותר.
ועם בחורה זה היה סופר מחמיר כי הייתי נבוך ואז הייתי פולט יותר מתינוק
עם הזמן התבגרתי ואז גיליתי שבגלל שאני לא מסוגל לשים איזשהו buffer, עדיף לשתוק. אז נניח בדייט חלק נכבד הייתי דומם ( מה שעבר לי בראש )

אז החלק החזק שלי שיש buffer מלאכותי, SMS לדוגמא, בחורה שאני מתכתב איתה ב- SMS, נמסה ( אמרנו בלי צניעות ) עם מידה מדויקת של חיזור, מחמאות ואגב, זה לא זיוף, זה אני עם buffer. אני הכי אמתי שיש, פשוט קורה שאני קורא את ההודעה לפני השליחה ואז משנה טיפה...

אותו אפקט אני יכול לעשות בפורום, שניה לפני השליחה, "לשקול מילים".
אבל מה זה יעזור? נצא לדייט והיא תגלה שונה ממי שקבעה איתו במקרה הטוב ואידיוט במקרה הרע.
לכן אני מנסה אפילו להגזים עם ההודעות שלי ואז שאפגוש מישהי היא תקבל אותי במינון "קל" יותר, רגוע יותר מה..., מה...., מה.........

אני ילד ואני גם מטורלל ואני גם טמבל ודפוק בראש מלידה.
אבל יותר מהכל אני, אני , אני, אני בובי בוטן!!!!!!!!!!!

נ.ב, את כ"כ חכמה שאת לא יכולה להיות כוסית

נ.נ.ב, אבל יש לזה גם צדדים חיוביים, בחור שקוף, מה שיש בלב\מוח זה מה שרואים בחוץ.
הכרויות >>
לצפיה ב-'כל כך מהר? אבל רק התחלנו.. '
כל כך מהר? אבל רק התחלנו..
21/04/2012 | 16:49
1
32

אני מבינה אותך קצת יותר טוב עכשיו..
מאד מוכר לי, העדר הפילטרים והמחסומים. בעיניי, זה לא דבר רע, להפך. בחור שקוף, כדברייך, זו המצאת המאה..
(אבל אני יודעת שרוב הבחורות לא יסכימו איתי. גם אלה שחושבות שהם מגניבות ואומרות "אני לא משחקת משחקים וכמה שיותר דוגרי יותר טוב" אבל עדיין אל תגיד לה שהיא משעממת אותך לפעמים או שהיא באמת נראית שמנה בג'ינס הזה, רחמנא ליצלן..)

הבאפר הזה שאתה מדבר עליו- הוא נחוץ. אין איך להתחמק מזה. אתה רוצה להשיג בחורות? ככה תשיג אותן.
אתה נמצא בעמדה אדירה- אתה כבר יודע מה להגיד כדי שזה יעבוד (אתה לא מתאר לעצמך לכמה גברים אין את החוש הזה..), הן נמסות ממך (כדברייך, אני עוד לא ראיתי הוכחה ) ואתה הולך ונהיה לי קדוש יותר מהאפיפיור ואומר לי שאתה מרגיש רע כי זה לשקול מילים או לנסח מחדש?
על מי אתה עובד?.. אתה יודע איך להשתמש בזה, אז תשתמש בזה.
נראה לך שיש מישהו אחד שלא קורא פעם שנייה (ושלישית ורביעית) כל SMS שהוא שולח? כל הודעה בפורום שהוא כותב?
אני קוראת הודעות שלי 7 פעמים לפני שאני לוחצת "שלח"..
לכולנו חשוב להציג את הגירסה הטובה ביותר שלנו, הגירסה הכי מלוטשת..
ורק אתה (ואני לא מבינה למה) רוצה להציג את הגירסה הכי גרועה שלך כדי כאילו לבחון את הבנות.. מי שתעבור את המבחן של ראסטלין הבוטה ולא מצונזר- תזכה בגירסה עדינה יותר ונעימה בדייט עצמו..  מי שתנשק את הצפרדע תזכה בנסיך..

תשמע, אולי זה בסוף יעבוד לך (:

נ.ב
איזה מזל אתה?

הכרויות >>
לצפיה ב-''
21/04/2012 | 19:06
20
יש לך מסר.
לא נכלולי כמו שאתם חושבים
הכרויות >>
לצפיה ב-'מוכן לילד אחד...'
מוכן לילד אחד...
19/04/2012 | 09:11
139
לא לעשרה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'חחחחח אממממ ביי'
חחחחח אממממ ביי
19/04/2012 | 09:48
50
לצפיה ב-'ממש אבל ממש לא בעיה:)'
ממש אבל ממש לא בעיה:)
20/04/2012 | 02:04
91
פעם ראשונה שאני מתארחת כאן, נראה נחמד:)
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני דווקא חושבת שאפשר לנסות...'
אני דווקא חושבת שאפשר לנסות...
20/04/2012 | 16:48
8
147
לדוגמא רוס מחברים, הוא פשוט מושלם חוץ מזה שיש לו שני ילדים ( משתי נשים שונות) וזה שהוא גרוש (3 פעמים)
כן, זה נשמע קיצוני אבל הוא פשוט מקסים...אני בטוחה הייתי מנסה.

dr.geler is so sexy! ; )

הכרויות >>
לצפיה ב-'את לא חושבת שאת מחזקת פה דיעה לא מקובלת'
את לא חושבת שאת מחזקת פה דיעה לא מקובלת
20/04/2012 | 16:58
7
129
יש הטוענים שבגלל שאנחנו הגברים רואים כל היום בפרסומות דוגמניות, זה מכניס אתכן לאיזשהי "תחרות" מול האשליה שמנסים למכור לנו.
אז אפשר לטעון כנ"ל עליך, כי אז "רוס" יוצר איזשהו אידיאל של גבר שקשה להתחרות מולו?
בדיקת מציאות, למרות שמציגים אותו כ"חנון", הוא נבחר גם בזכות המראה שלו. הוא משכיל, שכל הטעויות שהוא אי פעם עשה נובעות מ"אי הבנה"...

אני מנסה רק לעורר דיון, אין לי דיעה בנושא ( דוגמניות או שחקנים )
הכרויות >>
לצפיה ב-'רוס ...'
רוס ...
20/04/2012 | 17:08
6
94
זה בעצם לא היה משנה מה הייתי כותבת פה תמיד היה מה לאמר, לא?!

נתתי דוגמא של דמות חכמה, נחמדה, לב טוב...ועוד כמה תכונות שהרבה בנות היו רוצות לראות בבן הזוג שלהם.
רוס כמובן גם נראה טוב לטעמי אבל תסכים איתי שג'ואי הרבה יותר חתיך.

זה אומר שאני שמה לב לתכונות ולהתנהגות ולעומת זה אתה אומר שאתם בוחנים אותנו חיצונית,

הכרויות >>
לצפיה ב-'הדמות של רוס מתוסרטת...'
הדמות של רוס מתוסרטת...
20/04/2012 | 17:16
5
87
אם הייתי יכול לראות מה צופן לי היום, אז החיים שלי היו מושלמים כי הייתי יודע להתכונן אליהם הכי טוב שאפשר, בלי פזיזות או אמוציות.

נ.ב, לא מושלמים, גיליתי שהדברים הכי טובים קרו לי שהייתי ספונטני
הכרויות >>
לצפיה ב-'אף אחד לא מושלם...'
אף אחד לא מושלם...
20/04/2012 | 17:29
4
60
אבל אני ממש מתחברת לדמות שלו...הוא פשוט מקסים! : )

אני מסכימה איתך בנוגע לספטניות...
הכרויות >>
לצפיה ב-'את לא היחידה... '
את לא היחידה...
20/04/2012 | 17:32
3
45
גילוי נאות, גם אני מחבב את רוס יותר מהאחרים אבל לא בצורה שאת מחבבת
הכרויות >>
לצפיה ב-'מתה עליו...'
מתה עליו...
20/04/2012 | 17:37
2
45
וזה מתחיל בדבר הבסיסי שהוא יהודי...
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני מאוד מזדהה עם האופי שלו...'
אני מאוד מזדהה עם האופי שלו...
20/04/2012 | 17:41
1
51
אין לו אפילו מחשבה אחת של אינטרסנטיות או רוע.
אוהב לחשוב שאנחנו דומים בקטע הזה
הכרויות >>
לצפיה ב-'חסרים אנשים כאלה בעולם שלנו... (ובעקר גברים)'
חסרים אנשים כאלה בעולם שלנו... (ובעקר גברים)
20/04/2012 | 18:00
52
איזה כיף תיירים הביאו לי שוקולד מלטביה...יאמי : )
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא לכולן זה מתאים.'
לא לכולן זה מתאים.
23/04/2012 | 20:22
93
ואם היה מדובר בילד גדול  יותר (בן תשע- עשר או יותר) זה היה יכול להיות "תיק" של ממש, כי ילדים בגיל הזה נוטים שלא לקבל ולהתחבר לרעיון של בת זוג חדשה לאבא שלהם ולרוב מפתחים ריחוק או עויינות. עם ילד קטן יותר אולי קל יותר להציג את הרעיון הזה שלאבא יש בת זוג. מהכרות שלי עם מישהי שיוצאת עם בחור שיש לו ילד בן 11, המצב לא משהו עפ"י מה שהיא מספרת.
זה יפה שהוא לוקח אחריות ומגדל את הילד מצד אחד. מצד שני, תלוי איך את מגדירה "בעיה". חשוב גם להבין מה העמדה של הבחור לגבי הבאת ילדים נוספים בעתיד, סתם למקרה שהעניינים יתקדמו. יכול להיות שאחרי הילד הזה הוא סגר את הבאסטה והחליט שהוא לא רוצה יותר ילדים.

הכרויות >>
לצפיה ב-'תלוי בנסיבות'
תלוי בנסיבות
23/04/2012 | 20:32
62
אם הוא מצפה שאני אסגור את הבאסטה בגלל שיש לו כבר ילד,
או אם הילד אצלו כי גזל את המשמורת מהאמא בזדון
או אם הילד עויין אותי....

אם אין את הבעיות האלו, אין בכלל שום בעיה!
הכרויות >>
לצפיה ב-'הגעתי מהראשי'
הגעתי מהראשי
24/04/2012 | 01:12
10
לי זה דווקא יכול להתאים בדיוק.
אני רווקה+1.
ודווקא עם אבא שכּן בתמונה...

השאלה היא, האם הבחור בסביבות הגיל שלך (20+), או בסביבות הגיל שלי (40+)?

הכרויות >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
24/04/2012 | 02:46
5
לי זה לא יפריע.
הכרויות >>

הודעות אחרונות

01:43 | 24.06.19 ה כ ל
12:16 | 22.06.19 ראליסט מושבע
17:52 | 15.06.19 בא רק לאהבה
11:35 | 02.06.19 puma141
15:18 | 28.05.19 dory38
08:47 | 23.05.19 piffy
12:01 | 21.05.19 הסייר הנודד 1
08:34 | 19.05.19 הסייר הנודד 1
12:11 | 17.05.19 שחום נאה 41
16:07 | 16.05.19 puma141

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ