לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2915829,158 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'סליחה שאני פותחת שירשור חדש אבל...'
סליחה שאני פותחת שירשור חדש אבל...
<< ההודעה הנוכחית
24/03/2008 | 00:32
73
558
השירשור האחרון שהיה פה ממש העלה לי כמה נקודות למחשבה-
כמו למשל... מה כיף בלשכב עם מישהו שאתה מסתכל עליו ולא רואה בו שומדבר ששווה השקעה מעבר לסקס?
כמה מהנה סקס יכול להיות עם פרטנר שלא מתאים בכלל (בעינייך)לזוגיות וקשר או להשקעה (מעבר ל-באתי-תקעתי-הלכתי)?
כל מי שחווה אי פעם סקס מזדמן וסקס מאהבה יעיד שהסקס עם הפרטנר שהוא אהב היה הכי טוב.
ובלי להיות בוטה או משהו.... למה לקיים יחסי מין עם מישהו שהוא רק גוף ולא מעבר לזה? אפילו לעצמך אתה יותר מחובר כבר עדיף לאונן ...
זאת דעתי בכל אופן וזה ממש עצוב לקרוא שיש אנשים שמתייחסים לאנשים אחרים כמו חפצים...
"היא רוצה קשר רציני אבל אני רק רוצה לשכב איתה אז איך אני משיג מה שאני רוצה בלי לפגוע בה?"
הרצונות שלכם מתנגשים ... זאת אומרת שאתה בפירוש לא תשיג את מה שאתה רוצה בלי לפגוע בה ולרמוס לגמרי את הרצונות שלה.

מישהו פה יכול להסביר לי מה שווה סקס עם סתם מישהו שאתה אפילו לא מעריך?? אפילו הנאה פיזית נטווו אין בזההה כי אתה עסוק רק בעצמך אכפת לך רק מהעונג שלך והסקס נהיה דבר כל כך טכני ...ולא באמת נעים כמו שהוא יכול להיות!!
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה לא רק גוף, אפילו בסטוץ'
זה לא רק גוף, אפילו בסטוץ
24/03/2008 | 00:40
4
78
יש מפגש בין אנשים ויש רגש. כמובן שיש סקס בלי רגש בכלל ולדעתי הוא, איך לומר - פשוט מיותר. יש מי שחושב אחרת ואני מכבד אותו אבל לא בבית ספרנו. המצב הבעייתי נוצר כשאין תאום ציפיות, ואם אחד הצדדים מנצל זאת - כפי שרק עכשיו ראיתי במו עיניי כשחיברתי שני חברים שלי לצערי - זה פשוט ניצול מיני, אין מילה אחרת לתאר את זה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לאנשים אין כבוד עצמי'
לאנשים אין כבוד עצמי
24/03/2008 | 00:47
50
איזהו המכובד המכבד את הבריות.. זה פשוט מת.. חבל!
הכרויות >>
לצפיה ב-'על איזה רגש אתה מדבר בסטוץ?'
על איזה רגש אתה מדבר בסטוץ?
24/03/2008 | 01:01
2
55
הפרטנר שלך בסטוץ קיים אך ורק לענג אותך.
אם אתה תהיה עם בחורה בסטוץ והיא תהיה "על הפנים" אתה הרי בכלל לא תעריך אותה וברגע שהקשר מבוסס רק על זה אז גם כמובן שתנתקו קשר (אז אל תדבר איתי על "רגש" כי רגש זה הדבר האחרון שיש פה!!)
כשאתה נמצא בסטוץ זה לא קשר ריגשי כמו עם פרטנר שיש לך רגשות אליו!! כל פגם שלו אתה רואה בבירור הוא בכלל לא מושלם וכיפי כמו מישהו שאתה באמת מחובר אליו ריגשית וחשובה לך ההנאה שלו לא פחות ממה ששלך חשובה לך.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אם אין לך שמץ של רגש כלפי הפרטנר'
אם אין לך שמץ של רגש כלפי הפרטנר
24/03/2008 | 08:25
38
ואפילו לא אכפת לך כהוא זה מההנאה שלו, מדובר פשוט בניצול מיני. אם זה מה שהוא רוצה - מי אני שאומר אחרת? אבל לא נראה לי שזה מה שאדם בריא בנפשו היה רוצה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'מה עם תשוקה?'
מה עם תשוקה?
25/03/2008 | 06:00
38
זה לא רגש חזק מספיק?
אמנם אין וויכוח שכשיש גם תשוקה וגם אהבה הסקס הרבה יותר מהנה, אבל באותה מידה אני גם יותר נהנה ללכת לסרט עם מישהי שאני אוהב מאשר סתם לצאת עם איזה מישהי שאני בקושי מכיר. זה אומר שאני צריך להתנזר מדייטים?
אם יש לי מישהי שאותה אני אוהב, אני לא אלך לנשים אחרות, זה נכון, כי אני פשוט לא אהנה באותה מידה. אבל מה אם אני לא בקשר כרגע ואין לי אף אחת שאני באמת אוהב? אז אני צריך להישאר חרמן?

לדעתי העובדה שסקס נתפש אצל אנשים כדבר כל כך שלילי היא שריד חברתי לתפישה שזמנה עבר, ותו לא. בעבר, יחסי מין מזדמנים היו דבר הרבה פחות סימפטי מהסיבה הפשוטה שכל סטוץ היה עלול להיגמר בעריסה - בהיעדר אמצעי מניעה יעילים. לכן בחורה הייתה צריכה לחשוב שבע פעמים לפני שהיא נכנסת עם מישהו למיטה (אל תשכחו שגם קצבאות ילדים לא היו ואם אבא זורק אותך ואת הנכד היקר לרחוב סביר להניח שתגוועו ברעב). בכל אופן, מאז המאה שעברה סכנה זו הפכה ללא-רלוונטית כמעט לחלוטין לאור המצאת הקונדום ומאוחר יותר הגלולה.
נוסף על כך, השיפור במעמד האישה גם הוא תרם לירידה בקרנה של "ההתנזרות הלאומית", שכן מי שפעם ציפו ממנה לצעוד כל חייה במסלול מוגדר מראש ומאוד מאוד צר (אל עבר חלומה של כל נערה - בעל מסור שיפרנס אותה וחמישה ילדים לקלח ולהאכיל) יכלה כעת לבחור מתי להתחתן, במה לעסוק ובד בבד גם עם מי לה%$#ין.
לבסוף, חשוב לציין גם את השפעתה של מהפכת המידע שהחלה בשנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת, אז גם צברה תאוצה תעשיית הפורנו, על תופעת ההתנזרות. כשכל ילד וילדה בני 12 כבר יודעים מה זה אוראלי ומה זה אנאלי ומה זה דוגי-סטייל, איך מישהו יכול להתפלא על כך שהגיל הממוצע שבו מקיימים בני נוער יחסי מין לראשונה רק הולך ויורד?

ומה אני חושב בנושא?
אני אישית מאמין שאין בזה שום דבר פסול. תשוקה זה רגש מדהים, מתנה שניתנה לנו על ידי אלוהים כדי שננצל אותה ונהנה ממנה, נלמד ממנה ונגדל דרכה, לא כדי שנלחם בה. עם זאת חשוב לציין שתמיד צריך לנהוג בתבונה ובזהירות, כי כמו לכל ורד, גם לזה יש קוצים ואם לא נזהרים אפשר להידקר.
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
24/03/2008 | 01:07
18
53
אני חושב שאת תיכוניסטית\חיילת. כי זו באמת הגישה (באופן טבעי) בגיל הזה.

יש לנו גוף ויש לנו יצרים שצריך לספק אותם, בדיוק כמו שצריך לאכול, להתקלח, לישון
ולדפוק את הראש פעם ב X זמן באיזה מסיבה טובה.

ואין דבר כזה להיכנס עם מישהי למיטה בלי משיכה, גם משיכה מינית זה סוג של רגש
עצם זה שהיצר שלך רוצה ממנה\ממנו משהו זה אומר שמעורבים שם רגשות.

יש תקופה בחיים שכבר נכנסים למרתון היומיומי המתיש, לקום, לאכול, לעבודה, לחזור הביתה,
לפעמים יוצאים...לישון...וחוזר חלילה. יום רודף יום ואין הרבה זמן למצוא מישהי עם זה לא קורה
איפשהו במקריות תוך כדי השגרה. אז הסידור הזה של סקס בלי מחויות לרוב טוב לשני הצדדים.

מצד אחד מישהי שזורמת ואני זורם איתה, ומצד שני פתוח לקשר רציני.
כל עוד זה מוסכם על שני הצדדים, זה בריא וטוב.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אם לא תאכל אתה תמות'
אם לא תאכל אתה תמות
24/03/2008 | 01:23
16
46
אם לא תעשה סקס אתה יכול לחיות טוב מאוד.
וכן אני תיכוניסטית אבל עשיתי מספיק סקס בשביל לגבש דעה על זה (אני מרגישה שאתה ממעיט בערכי משהו נוסח "כשתגדלי תביני" ואתה ממש לא מכיר אותי אז אל תדבר על בסטיגמות האלה כי זה לא עובד, יש לי הרבה מאוד אנשים שעושים מסביבי סקס בשביל הסקס וכולם יודעים שזה חסר משמעות ואין בזה גם שום ריגוש מיוחד).

משיכה מינית זה לא רגש ... כי משיכה מינית אפשר לתמרן ובמשיכה מינית אפשר לשלוט וברגש- ממש לא, גם אם תתכחש אליו הוא ישאר שם.

ואני מסכימה שאם זה מוסכם על שני הצדדים זה בריא וטוב.
אבל אני עדין לא מבינה וכנראה לעולם לא אבין איך אפשר לרצות ממישהו רק סקס ולהתייחס אליו כאילו הוא סידור נוח או כמו שאתה הגדרת "סידור של סקס בלי מחויבות".

אני להבדיל כנראה ממך לא יכולה ללעשות סקס עם מישהו בלי להרגיש איזשהי מחויבות אליו.

אני מכניסה בן אדם למקום הכי אינטימי אצלי, אני נחשפת, מתפשטת, משתחררת לידו... איך אני יכולה להתייחס אליו כמו לסידור נוח? באמת לא מובן לי העניין אולי אני באמת תינוקת מידי לזה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה מרגיש קצת'
זה מרגיש קצת
24/03/2008 | 02:38
1
33
כאילו את תוקפת את מי שמביע את דעתו..
רצית לשמוע הסברים, שהם בהכרח דיעות שונות משלך..
אז תורידי את המגנים והכפפות, תקשיבי..
מה שמתאים לך תקבלי, מה שלא תשאירי בצד..

ואולי אני טועה ואת בכלל "מדברת" בנימה אחרת, אבל כך את נשמעת לי
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני ממש ממש ממש לא תוקפת אף אחד'
אני ממש ממש ממש לא תוקפת אף אחד
24/03/2008 | 14:34
27
איש איש באמונתו יחיה.
את דעתי אמרתי ואני כן פתוחה לקבל דעות של אחרים.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני אשמע קצת חנון אבל לא נורא'
אני אשמע קצת חנון אבל לא נורא
24/03/2008 | 07:32
7
50
תדעי לך שבפסיכולוגיה המודרנית סקס נחשב לצורך בסיסי בדיוק כמו אוכל או שינה, ממש ככה...

(ואל תשאלו אותי איך אני יודע - גם לי אין מושג למה הטכניון מכריח אותנו לקחת קורס מבוא לפסיכולוגיה )

ועוד משהו - מאוד מאוד מאוד מסכים ומזדהה עם כל שאר ההודעה שלך... דבר כ"כ אישי ואינטימי אי אפשר לעשות עם זרים גם לדעתי (אם כי אני חייב להודות שהיה לי סטוץ אחד כדי לנסות על בשרי ולוודא שזה באמת לא מתאים לי).
הכרויות >>
לצפיה ב-'‏'
24/03/2008 | 07:40
4
24
סוף סוף גבר נורמלי :) נ.ב: בוקר טוב
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני לא מסכים עם הביטוי "נורמלי"'
אני לא מסכים עם הביטוי "נורמלי"
24/03/2008 | 08:11
3
27
כל עוד מדובר במעשים בהסכמה בין 2 מבוגרים, אין פה שום דבר לא לגיטימי.
גם אני אעדיף יחסי מין במסגרת קשר רציני על פני סטוץ, אבל לא חושב שזה בהכרח הופך אותי למוסרי יותר.
בקרב המוצרים המסיונרים ובקרב זרמים יהודים אדוקים - אסור לקיים יחסי מין בתנוחות מסוימות..
אנחנו כאן לא יכולים להבין את הנורמות האלו, אבל זוהי זכותם להאמין בכך.

אצלי "קו אדום" יכלול חילופי זוגות, ובגידות

.
הכרויות >>
לצפיה ב-'צודק :)'
צודק :)
24/03/2008 | 08:27
15
לכן מבחינתי הדעה של דודו היא הנורמלית :) אנלא ``פוסלת`` דעה של אפחד,``צדיק באמונתו יחיה``- כל אחד יעשה ויחיה לפי הדעה שלו.. מ ב ח י נ ת י הדעה של דודו דיי משקפת את דעתי ולכן לדעתי היא הנורמל :) יש ראש מבין?
הכרויות >>
לצפיה ב-'איציק איזה כיף לראות אותך פה!!!!!!!!!1'
איציק איזה כיף לראות אותך פה!!!!!!!!!1
24/03/2008 | 14:32
1
13
לצפיה ב-'גם אותך, חמודה . תבואי יותר'
גם אותך, חמודה . תבואי יותר
24/03/2008 | 14:37
10
לצפיה ב-'איפה יש קורס מבוא לפסיכולוגיה בטכניון?????'
איפה יש קורס מבוא לפסיכולוגיה בטכניון?????
25/03/2008 | 01:35
1
13
אני רוצה
הכרויות >>
לצפיה ב-'לדעתי יש כמה'
לדעתי יש כמה
25/03/2008 | 08:28
15
אפשר להריץ חיפוש במערכת קורסים. בכל מקרה הקורס שאני מתכוון אליו נקרא פסיכולוגיה תעשייתית.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא לא'
לא לא
24/03/2008 | 08:13
5
15
חלילה אני אף פעם לא ממעיט בערכו של אף אחד. (וכאן אני עונה גם ל- " קייזר סוזי)
זה ממש לא הגיל - זו הסיטואציה, זו שגרת היומיום. תתייחסי בעיקר למשפט הזה שרשמתי
בהודעה הקודמת.

"יש תקופה בחיים שכבר נכנסים למרתון היומיומי המתיש, לקום, לאכול, לעבודה, לחזור הביתה,
לפעמים יוצאים...לישון...וחוזר חלילה. יום רודף יום ואין הרבה זמן למצוא מישהי עם זה לא קורה
איפשהו במקריות תוך כדי השגרה. אז הסידור הזה של סקס בלי מחויות לרוב טוב לשני הצדדים"

ותנסי להיכנס לראש הזה רגע..
הכרויות >>
לצפיה ב-'ו.נ.ב..'
ו.נ.ב..
24/03/2008 | 08:22
4
5
אני ממש לא במין מה אנשים עושים כזה סיפור מסקס...
זה כנראה בגלל העדתיות ובנוסף התקשורת המטומטמת במדינה שלנו שמחנכת הרבה אנשים.

הייתי בארה"ב ושם בחורות הרבה יותר פתוחות לגבי סקס.

ואני מצטט משפט שאמרה לי מישהי בפאב בראה"ב, אני משתמש בו הרבה..

"אתה שותה אלכוהול? אתה יודע שזה הורס לך את הכבד? אבל בכל זאת אתה עושה את זה כי כיף לך..
"אתה מעשן? אתה יודע שזה יכול לגרום לסרטן? אבל בכל זאת אתה עושה את זה כי זה כיף לך..
סקס זה גם כיף וגם בריא"

זה אמנם נאמר בנימה הומיריסטית אבל כמה שזה נכון (מבחינתי לפחות).

והנה..שוב מתחילה שגרת היומיום שדיברתי אליה ואני הולך לעבודה
אחזור להגיב בערב..

יום מעולה שיהיה לכולם
הכרויות >>
לצפיה ב-'אף פעם לא הבנתי את ההשוואה הזו'
אף פעם לא הבנתי את ההשוואה הזו
24/03/2008 | 08:47
1
13
בגלל שבארה"ב יש יחס יותר ליברלי לסקס (נניח שכן - אני בכלל לא בטוח שזה נכון), אז גם אני צריך לחשוב כך?

כל אחד עושה מה שבא לו בסופו של דבר וזהו... אין דעה נכונה או לא נכונה. הכל אישי בקטע הזה.
הכרויות >>
לצפיה ב-''
24/03/2008 | 20:10
2
לצפיה ב-'אני ממש לא סגורה בעניין של סקס באמת שלא'
אני ממש לא סגורה בעניין של סקס באמת שלא
24/03/2008 | 14:37
1
21
ואני גם ממש לא באה מחינוך כזה.
ואתה צודק שלפעמים זאת דרך לא לחשוב על כלום להשתחרר, להתפרק, להתנתק... להנות ...
אבל אצלי כנראה זה שונה, אני באמת לא מצליחה להגיע לתחושות האלה עם מישהו שהוא לא מעבר לסקס של אותו רגע בשבילי.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לכל אחד יש גישה אחרת'
לכל אחד יש גישה אחרת
24/03/2008 | 20:13
8
בעניין של סקס אין דבר כזה נכון או לא נכון. כל אחד והרצונות שלו, הדעות שלו וכו'.
זה לא מה משנה מה אני אגיד או את תגידי, בסופו של דבר כל אחד ישאר בגישה שלו
היחידים שישנו את הגישה הזו (אם בכלל) אלו אנחנו בעצמנו.

מאחל לך רק סקס מהנה
הכרויות >>
לצפיה ב-'מה לעזאזל קשור הגיל??'
מה לעזאזל קשור הגיל??
24/03/2008 | 01:29
12
לצפיה ב-'הפורום הלא נכון...'
הפורום הלא נכון...
24/03/2008 | 01:26
5
36
כנסי לפורום "סטוצים ומפגשים אחרים" והם יגידו לך בדיוק מה הם מוצאים בזה, אם זה באמת כל-כך מעניין אותך.
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני דווקא חושבת שזה הפורום הנכון כי הנושא עלה'
אני דווקא חושבת שזה הפורום הנכון כי הנושא עלה
24/03/2008 | 01:34
4
27
פה בשרשור שלפני.
אני מבינה שאתה על תקן "מדריך לגולשי תפוז" ותפקידך הוא להפנות כל אחד לפורום המתאים לו?
חבל, דווקא עכשיו, הורדתי נעליים התחלתי להרגיש בבית
הכרויות >>
לצפיה ב-'מדריך לשירותך :)'
מדריך לשירותך :)
24/03/2008 | 01:59
3
18
תראי, השרשור הקודם עלה כאן בגלל שמישהו, שלא נמצא בפורום בדרך-כלל, פנה אלינו וביקש עזרה.
מה שניסיתי לומר, הוא שבפורום שהמלצתי לך עליו, האנשים מנוסים בסטוצים, ויוכלו באמת לענות לך על השאלות שאת שואלת, מנקודת המבט של אנשים שמחפשים סטוצים.
לעומת זאת, רוב האנשים בפורום זה מחפשים קשרים רציניים, כך שהתשובות שתקבלי יבואו לרוב מאנשים עם דיעות דומות לשלך.
את בהחלט מוזמנת להישאר ולשאול, אני עדיין חושב שלשאלה הספיציפית הזו כדאי לך לפנות לפורום שמתמחה בדיוק בזה.

ובאופן מפתיע להפליא, את יכולה לבלות גם בפורום זה וגם בפורומים אחרים. לכן, אני לא מנסה להפנות אותך ל"פורום המתאים לך", אלא לפורום המתאים לשאלה שלך.

ומבחינתי, תורידי נעליים, תרגישי בבית, כל עוד אין לך ריח רע מהאצבעות, את מוזמנת.

קאפיש?
הכרויות >>
לצפיה ב-'חחחחחחח נשבעת לך שהרגלים שלי לא מסריחות (='
חחחחחחח נשבעת לך שהרגלים שלי לא מסריחות (=
24/03/2008 | 02:06
2
16
והשאלה הזאת לא באמת מעסיקה אותי ביום יום אז אני לא אפנה את השאלה הזאת לפורום "סטוצים ומפגשים אחרים"
זאת פשוט תהיה שעלתה לי עקב השרשור הקודם...
ודווקא מעניין לדעתי לפתוח דיון על זה ולראות מה כל אחד מרגיש לגבי זה.
בכל אופן את דעתי כבר אמרתי.
מה שהפתיע אותי בשירשור הקודם זה שמישהו יעץ לו לשתות איתה ותוך כדי כך לזרום איתה.
בוא נגיד שזה מה שהכי הסעיר אותי וגרם לי לפתוח את השירשור הזה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'נ.ב'
נ.ב
24/03/2008 | 02:17
1
9
תאמת שאני ממש לא חדשה פה אז בגלל זה הרגשתי בבית חח
אני פשוט הולכת וחוזרת מידי פעם.
אני כתבתי בפורום הזה על בסיס קבוע
ויצאנו מפה חבורה מגובשת לקמונה "זאבים בודדים"
הקומונה די התפרקה
ולימים הפכה ל"ממלכת הזאבים" (בניהולו של יאן=NEO83  ובניהולי) ועכשיו אפשר להגיד שהיא נחה (=

נ.ב מאז שחיפה מן מנהל את הפורום מצבו השתפר פלאים!!
הכרויות >>
לצפיה ב-'טוב לשמוע... :)'
טוב לשמוע... :)
24/03/2008 | 02:51
7
האמת שאני חדש כאן, ולא מכיר את שלטונו של המנהל הקודם... אז וול דאן חיפה-מאן! (מבוטא במבטא ג'מייקני)

בכל מקרה, ההצעה של אחד האנשים כאן לקחת את הבחורה לשתות לא הובנה כראוי... הוא גם הבהיר את זה לאחר מכן.
בסך-הכל מה שניסה לומר היה שלדבר עם הבחורה על הדבר על כוס בירה/יין/וואטאבר עשוי להרגיע אותה והשניים יוכלו לנהל שיחה קלה יותר.
הוא לא התכוון ל"תשכר אותה ואז תוכל לזיין אותה", כפי שהבהיר בעצמו.

ואם את מבטיחה שהרגליים שלך לא מסריחות, אז את בהחלט מוזמנת להוריד את הנעליים, אולי מישהו יסכים לעשות לך מסאג'. :)

הכרויות >>
לצפיה ב-'יש פה אוסף של בנות חסודות'
יש פה אוסף של בנות חסודות
24/03/2008 | 04:29
3
19
לצפיה ב-'מממ..'
מממ..
24/03/2008 | 08:30
18
לא הבנתי מה הקשר.. אבל אקבל את זה כמחמאה
הכרויות >>
לצפיה ב-'מה הקשר בכלל חסודות?!?!?!'
מה הקשר בכלל חסודות?!?!?!
25/03/2008 | 03:09
17
כבר אלף פעם חזרו לך פה על אותו דבר שאם מישהי רוצה קשר רציני והבן אדם השני רוצה רק סקס
אז למה להתחיל ולפגוע בבחורה אח"כ סתם בשביל הריגוש הרגעי?!?!?!למה זה טוב?!?!?!
הכרויות >>
לצפיה ב-'לחיי הסטיגמות'
לחיי הסטיגמות
25/03/2008 | 17:43
12
אם מישהי שוכבת עם כל אחד היא זונה ומגעילה אבל אם היא לא אז היא חסודה מידי.

וזכותן להיות "חסודות" ואם לא בא לך נראה לי שאתה לא חייב לקרוא!
הכרויות >>
לצפיה ב-'הגבתי לך גם שם אבל אני אפרט גם כאן'
הגבתי לך גם שם אבל אני אפרט גם כאן
24/03/2008 | 07:30
1
13
יש אנשים שנהנים פשוט מהאקט הטכני והפיזי של הסקס עצמו בלי קשר לקיום או אי קיום של הרגשות מסביב, ולהם מתאימים סטוצים.

אני מסכים איתך שאפילו הם יודו שסקס בתוך קשר רציני הרבה יותר מהנה וחזק מאשר סתם סטוץ, אבל בשבילם כנראה שסטוץ עדיף על כלום, וזה לגיטימי, לא? איש הישר בעיניו יעשה
הכרויות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה.'
מסכימה עם כל מילה.
24/03/2008 | 14:39
5
לצפיה ב-'איזה אורחת! '
איזה אורחת!
24/03/2008 | 07:55
4
לצפיה ב-'ת'שמעי .. זה לר כזה פשוט'
ת'שמעי .. זה לר כזה פשוט
24/03/2008 | 09:55
3
12
נראה לי שחלק די נכבד מהקוראים בפורום הם דתיים, או אנשים אם גישה די שמרנית...

אז דבר ראשון מה שאני רוצה להגיד.. זה שתעצרו רגע, תפתחו את הראש ואת הגישה ה"סגורה" הזאת
ש"סקס זה רע" כי זה לא , אנשים הם רעים , ומה שהם עושים,  הרבה אנשים שומרים על עצמם ומקיימים חיי מין
פעילים בלי שום רצון או מחשבה על קשר כי הם פשוט לא אוהבים להיתחייב, רוצים להנות מסקס, אין להם אפשרות לקשר ועוד מגוון סיבות .

זה כמו להסביר למישהו שפיצה זה דבר ממש טעים!!  אבל הוא מעולם לא אכל גבינה צהובה או אגבניות
וכל מה שהוא מכיר זה בצק של לחם   -אז איך הוא יכול לנסות להבין מה זה פיצה ?

את מבינה מה אני אומר ?

הנקודה היא שסקס זה צורך פיזי כמו אוכל, שתיה, וכו'  .

ממה נהנים ב"סטוץ"? יש דבר כזה "משיכה מינית" יש גם חברים קבועים שאיתם שוכבים "יזיזים"
ואם שני הצדדים באותו ראש זה יכול להיות ממש כיף, מצד שני..
אם שני הצדדים לא מתואמים וצד אחד יודע שזה יוביל לקשר וצד שני בכלל לא מעוניין בקשר..  כאן מתחילות הבעיות
וקיימים לא מעט חארות שיעשו הכל כדי לגרום לבחורה לחשוב שיש מצב לקשר, ואז אחרי הסקס הם נעלמים .
משאירים את הצד השני מבולבל ובעיר מאוכזב .

הרעיון כאן הוא שאפשר להנות מסקס לא מחייב, בלי כל הכאב ראש של ההשקעה בקשר ..
כי מה לעשות...  אם את נמצאת בתקופה ממש לחוצה בחיים בין אם זה לימודים או עבודה,
ואת לא רואה את עצמך מסוגלת לחשוב כרגע על להכניס מישהו חדש לבלגן של החיים שלך, אבל.. הגוף.. את חרמנית!
אז מה יותר טוב מלפרוק את המתח המיני הזה בלי שום מחויבות לאיזה קשר ?

למרות מה שכתוב.. אני לא בעד אבל אני גם לא נגד.
אם זה מתאים אז סבבה אם לא אז לא .

לא צריך לצאת למלחמה נגד מין

המשך בוקר טוב (4U)
ויום נפלא(שמש)
הכרויות >>
לצפיה ב-'הכל תלוי בהקשר '
הכל תלוי בהקשר
24/03/2008 | 10:03
1
9
למשל, אין שום דבר רע בסקס כסקס, אבל אם למשל תצא עם מישהי למשך תקופה ארוכה ואז פתאום היא תחליט "לאכול מהצד"?
במקרה הזה הסקס הוא בלתי מתקבל על הדעת, לא?

לכן כמו שאמרתי.. הכל תלוי בהקשר
הכרויות >>
לצפיה ב-''ואז פתאום היא תחליט "לאכול מהצד" ' ??'
'ואז פתאום היא תחליט "לאכול מהצד" ' ??
24/03/2008 | 10:22
17
לאכול מה מהצד ?? מה זה המושג הזה ?

אם שני אנשים הם בקשר -אז הם בקשר, ובמידה ואחד מהצדדים מחליט לבגוד עם אנשים אחרים.. זאת בעיה

הכוונה שלי הייתה "כשאין זמן\חשק\רצון להשקיע בקשר "
הכרויות >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
24/03/2008 | 14:44
3
ואני לא מנהלת מלחמה נגד מין ממש לא.
ההפך אני חושבת שסקס זה דבר מצוין תלוי באיזה נסיבות.

ויום נפלא גם לך.
הכרויות >>
לצפיה ב-'שלום ליאורי,את צודקת בגדול'
שלום ליאורי,את צודקת בגדול
24/03/2008 | 10:40
4
11
ואין שום ספק. אבל יש בחורים ובלי להיות פמיניסטית גם בחורות שכן ניראה להם ללכת לישכב עם מישו/הי שאין אליו/ה שום רגש ושום מחוייבות כי הם פשוט עדיין לא מוכנים לשלב כזה אז בנתיים נהנים . אני מאמינה שקורה דבר כזה זה בא בהסכמה של שני הצדדים כי לטנגו צריך שניים. תיראי אם הם הגיעו לשיחה של אין בינינו כלום מעבר לסקס לא יהיה מצב של פגיעה,אבל במידה ולא ואולי צד אחד פיתח רגש והיה ניצול המצב מהצד השני זה כבר יוצר מצב של פגיעה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'צהרים טובים'
צהרים טובים
24/03/2008 | 13:22
1
3
חדשה כאן
שיהיה לכולם יום מקסים מלא אהבה וחיוכים
הכרויות >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ויום מקסים גם לך '
ברוכה הבאה ויום מקסים גם לך
24/03/2008 | 14:47
1
לצפיה ב-'ספיריייי איזה כיף לראות גם אותך פה!!!!!!!!!!!'
ספיריייי איזה כיף לראות גם אותך פה!!!!!!!!!!!
24/03/2008 | 14:47
1
4
מסכימה איתך לגמרי, בדרך כלל אני מסכימה עם הדעות שלך לגמרי.
את בן אדם מקסים....
הכרויות >>
לצפיה ב-'תודה מאמי'
תודה מאמי
24/03/2008 | 17:16
2
אל תישכחי ששנינו  קשתיות ויש לנו כימעט אותן דעות.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא קשור לפורום אבל'
לא קשור לפורום אבל
25/03/2008 | 00:16
1
12
רק באתי לחזק את דבריך
באמת שכל מילה בסלע.
באמת ששום סטוץ או שום סקס מזדמן לא ישתווה לסקס מאהבה. עם בן אדם שאתה מעריך ויש לך רגשות כלפיו.
עדיף להיות לבד מאשר לחיות על סטוצים. אבל זאת רק דעתי.
כל הכבודP:
ואל תשכחו O: סקס עושים מאהבה או לא עושים בכלל.
הכרויות >>
לצפיה ב-'חומוס עושים באהבה!'
חומוס עושים באהבה!
25/03/2008 | 08:33
4
לצפיה ב-'אממממ אמממ אממממ P:'
אממממ אמממ אממממ P:
25/03/2008 | 00:17
1
8
יקירתי !!!
אני חושב שרוב האנשים כאן אמרו את שלהם אם זה קשור לדת פסיכולוגיה ושאר ירקות .
ולכן את צריכה לשים לעצמך את הדגש כלפייך אם זה מתאים לך או לא זה כבר עניין שלך ואם אני למשל מחליט שזה מה שאני רוצה זה עניין שלי ואני יכול לומר לך שיש המון אנשים נשים גברים יחד שכן רוצים את ה " סטוץ" או הסקס או וואט אבררר שתרצי לקרוא לזה כי זה מה שהם מחפשים באותו הרגע .
בהחלט אוכל לספר על עצמי שהיו לי קשרים מאוד ארוכים ומורכבים וכייפים וכ'ו וכשיצאתי מקשר כזה אז כן זה נחמד למצוא בחורה שכייף לך לשבת לקשקש איתה על כוס קפה או בירה או משהו אחר וכן גם לעשות סקס לא מחייב אני אומנם לא מחפש בחורה ללילה אחד של פינוקים אלא מחפש בחורה שתמלא את החלל הריק שנהיה לי בחיים אחרי הפרידה ועדיף להיות ישיר וכנה עם הבחורה ולא להמציא לה סיפורים של " כן אני אוהב או כן אני מחפש קשר רציני " תהיו אמיתיים אולי גם היא באותו ראש .
עכשיו !!!........ יש גם סטוצים שזה כן יכול להיות מהנה אבל אני חושב שהכי כייף שהפרטנר שלך יודע מה אתה אוהב ומה אתה יודע עליו או עליה שזה עדיף על ללמד את הבחורה בלילה אחד מה שאתה אוהב כי זה לא תופס גם היא עסוקה רק בעונג שלה לעניות דעתי סטוצים זה בעע אבל בלית ברירה לך על זה .
יש אנשים ויש אנשים ותעשו לי טובה אחת .... כשאומרים " איש איש באמונתו יחיה " הכוונה היא לאמונה ב ה'  אז על תערבבו בשר וחלב
( למרות שזה טעים P: )

שיהיה לכם יום משעשע

PEACE
הכרויות >>
לצפיה ב-''
25/03/2008 | 00:27
2
לצפיה ב-'ומה אני עושה בעמוד הראשי חח?'
ומה אני עושה בעמוד הראשי חח?
25/03/2008 | 01:00
1
6
לצפיה ב-'את סלב! הזהרי מהפפרצי'
את סלב! הזהרי מהפפרצי
25/03/2008 | 08:33
6
לצפיה ב-'זה שאת לא מוצאת את ההנאה בזה'
זה שאת לא מוצאת את ההנאה בזה
25/03/2008 | 01:03
5
14
לא אומר שאחרים גם לא מוצאים.
סקס למען הנאה פיסית זה נהדר! למה? כי נהנים פיסית! אישית, הנאה בשבילי היא גם לגרום לבת זוג להינות, אז זאת הנאה פיסית אישית והנאה מגרימת הנאה פיסית לבת זוג. לא הייתי אומר שזה להתייחס למישהו אחר בתור חפץ, כי אתה גם נהנה וגם גורם הנאה. תזכרי שיש 2 צדדים בסקס וכל אחד בעצם מנצל את השני.
יצא לי גם לחוות סקס מאהבה וגם זה כיף. לא הייתי אומר שזה יותר כיף מסקס מזדמן אלא פשוט שזה סוג של כיף אחר, יותר רגשי מאשר פיסי.

מה שאת בעצם מבקשת פה זה שמישהו יסביר לך את מה שאת לעולם לא תוכלי להבין כנראה. ולא כי את טפשה או מפגרת, אלא כי פשוט כל אדם והטעם שלו וההנאות שלו ואם את לא נהנית מסקס מזדמן אז לא משנה מה נגיד פה זה לא ישנה את זה אבל זה לא אומר שאת יכולה לפסול ולהגיד שאף אחד בעולם לא באמת נהנה מסקס מזדמן כמו שהוא נהנה מסקס מאהבה כי זה סתם מכליל ולא נכון ומראה על גישה של ילדה קטנה.
את לא אוהבת? סבבה, יש אחרים שאוהבים. זאת עובדה, תתמודדי עם זה. חיי ותני לחיות כמו שאומרים..
הכרויות >>
לצפיה ב-'ממש לא הכללתי ולא אמרתי שאחרים לא יכולים'
ממש לא הכללתי ולא אמרתי שאחרים לא יכולים
25/03/2008 | 01:09
4
6
להנות מזה.
כולה ציינתי את אותה עובדה שאתה ציינת כבר... שאני לא מבינה ולא אבין איך כי כל אחד ומה שטוב לו.
הכרויות >>
לצפיה ב-'"חיה ותן לחיות"'
"חיה ותן לחיות"
25/03/2008 | 01:10
3
4
אני לא הוצאתי חוק נגד זה כולה אמרתי את דעתי.. מה אתה קשור..
הכרויות >>
לצפיה ב-'אז מה המטרה של ההודעה שלך בכלל?'
אז מה המטרה של ההודעה שלך בכלל?
25/03/2008 | 01:37
2
5
לבוא ולהגיד "אני לא נהנית מסקס מזדמן ולא אבין איך אחרים נהנים"?
טוב. אז אל תהני, ואל תביני. שיהיה לך בכיף.

אחת ההודעות הכי מיותרות שקראתי, באמת.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא היית אמור לקרוא אותה'
לא היית אמור לקרוא אותה
25/03/2008 | 01:57
1
7
היא נכתבה עקב השירשור הקודם ובכלל לא הייתה אמורה להגיע לעמוד הראשי.
ואם לא מוצא חן בעינייך אתה לא חייב להגיב פשוט.
הכרויות >>
לצפיה ב-'מה זאת אומרת לא הייתי אמור לקרוא אותה?! '
מה זאת אומרת לא הייתי אמור לקרוא אותה?!
25/03/2008 | 02:59
3
רשמת אותה בפורום ציבורי, מה חשבת שאנשים אמורים לעשות, להתעלם ממנה? או בשבילך הודעה שלא הגיע לעמוד הראשי היא הודעה פרטית שאף אחד לא אמור לקרוא? נראה לי שההגיון שלך השתבש משהו...
ואם לא מוצא חן בעיניי, אני אגיב ואגיד שלא מוצא חן בעיניי. זוהי מהותו של פורום ציבורי.
הכרויות >>
לצפיה ב-' כמו לתקוע לאפה ולאכול גורמה'
כמו לתקוע לאפה ולאכול גורמה
25/03/2008 | 01:12
3
22
אחד לא בא במקום השני.

אסביר את המשל, למתקשים:
וודאי שפילה מניון עדיף על פרגיות בלאפה. הראשון נעשה באהבה, לוקח זמן, מורכב ומלא טעמים. את מחכה לו הרבה זמן שיגיע לשולחן, מוכנה לשלם עליו הרבה, וזאת המנה שתזכרי אחרי הרבה זמן, על הנתח המשובח ההוא שנעשה בדיוק נכון.
ולמרות כל הטוב הזה, יש רגעים שבפירוש כל מה שבא לך זה לתקוע לאפה. המונח "לתקוע" מתאים כאן במיוחד. מהיר, זמין, פשוט וטעים, נוטף שומן. פתאום יש לך קרייבינג ללאפה באמצע היום, ולא אכפת לך לאיזה דוכן תלכי, זה הרי הכל אותו דבר. אוכלים אותו כמה שיותר מהר, בעמידה, הוא מלכלך והטחינה נוזלת לך על הסנטר. שניה אחרי שתגמרי לא תזכרי אותו יותר, אבל אחרי כמה ימים תרצי עוד מנה.

יש מקום וטיימינג גם לזה וגם לזה. לפעמים יש גם משהו בסקס מלוכלך שמטפטף לך על הסנטר.
הכרויות >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
25/03/2008 | 01:14
7
קרעת אותי...
"לפעמים יש גם משהו בסקס מלוכלך שמטפטף לך על הסנטר XD"
הכרויות >>
לצפיה ב-'אחלה משל חח.. '
אחלה משל חח..
25/03/2008 | 01:27
5
לצפיה ב-'אחלה של משל :)'
אחלה של משל :)
25/03/2008 | 03:59
5
לא ראיתי מישהו מתאר את העניין בפשטות כזו מעולם... :)
הכרויות >>
לצפיה ב-'אני לא מהפורום, הגעתי מהעמוד'
אני לא מהפורום, הגעתי מהעמוד
25/03/2008 | 01:24
14
הראשי, אבל כיון שאני דווקא אשה ואפילו נשואה עם ילדים, יש סיכוי שאולי תקראי מה שאני כותבת בלי המגננות שראיתי בתגובותייך האחרות.
לפעמים יש תקופות בחיים שצריך המון סקס, זה צורך חזק מאוד ואני באמת חושבת שאם יש פרטנר שנמשכים אליו, זה פשוט כיף. זה ממלא אנרגיות עצומות וזה מרגיע, וממש ניתן לקבל את כל הדברים הנהדרים האלו גם אם לא קשורים בעבותות אהבה עם בן הזוג.
מצד שני, אני חושבת שזה מגעיל לשכב עם מישהו/מישהי שחושב/ת שכוונותיך שונות, כלומר לנצל מישהו למען סקס בלי לומר להם.
שימי לב שאלו שני דברים שונים.

הכרויות >>
לצפיה ב-'אוקיי... אני מניח שכולם כולל כולם'
אוקיי... אני מניח שכולם כולל כולם
25/03/2008 | 01:38
10
יסכימו איתך שסקס עם רגשות יותר כיף מסקס מזדמן.

מה הבעיה עם זה?

גם ללכת לים יותר כיף מלראות סרט בקולנוע. יש איזושהי סיבה לא להנות משניהם?
הכרויות >>
לצפיה ב-'להזדיין או לא להיזדיין זאת השאלה?'
להזדיין או לא להיזדיין זאת השאלה?
25/03/2008 | 01:45
21
גם לי נראה שסקס שעושים כשאוהבים יותר טוב , למעשה אני אף פעם לא גמרתי כשהייתי עם אישה סתם בלי רגשות , ובאמת עדיף לאונן , אתה יודע הכי טוב מה עושה לך את זה ואף אישה בעולם לא באמת יודעת מה לעשות בשבילך שיהיה לך טוב ונעים , אולי מי שתאהב אותך , הכי טוב להיזדיין שאוהבים , אבל מתיי אני יאהב כבר?
הכרויות >>
לצפיה ב-'אם כבר סקס ללא רגשות..'
אם כבר סקס ללא רגשות..
25/03/2008 | 01:46
1
40
מה עם סקס עם האקס..?ברור שיש הרבה מטען באויר,חוויות משותפות,רגשות מעורבים..
אבל לפעמים אין אהבה,היא פשוט נגמרה...ועדיין ישנו רגש כלשהוא,זיקה לבנאדם,אינטימיות שלא נעלמה למרות הזמן שעבר......
מה דעתך על סק עם פרטנר לשעבר?זה גם לא מתוך אהבה...
אני אישית כן מבינה איך אפשר לשכב עם אדם ללא רגשות.
את כותבת פה על סקס נטול רגשות לחלוטין או על סקס שלא מתוך אהבה?
בימינו זה מאוד נפוץ שבני זוג יוצאים בלי היכרות מוקדמת כלשהיא ומגיעים די מהר למיטה;
יש תשוקה,יש משיכה פיסית ונעים להם ביחד-אבל כל קשר בין זה לבין האהבה או הקרבה שאת מדברת עליה,שכן חווים בקשר זוגי מעמיק...מקרי בהחלט.

כן,סקס זה צורך,אפשר לרסן את הצורך הזה,אפשר להסתדר בלעדיו תקופה ארוכה(תלוי מה את מחפשת,יש תקופות בחיים שפשוט לא בא לך להכנס לקטע רגשי,שלא בא לך לפגוע/להפגע ובא לך להיות לבד ולא בקשר זוגי),אבל זה דבר שיכול להיות מאוד מהנה ומספק גם אם שוכבים רק מתוך משיכה פיסית.
אם באמת מחליטים שזה טוב לך(אני בחורה..לכן אציג את הצד שלי בעניין) אז אפשר ללכת על זה,אם את רואה שאת סובלת ומפתחת רגשות תוך כדי....לחתוך.(לא מדברת על סטוץ חד פעמי,אלא יותר על קשר בלתי מחייב..).

אני אישית לא מסוגלת לשכב עם אדם ללא היכרות מוקדמת כלשהיא איתו.
אפשר להמשך למלא אנשים,אבל אני צריכה איזה שהוא חיבור עם הבנאדם,לא קוראת לזה אפילו רגש.....יצא מבלבל מצידי..?
הכרויות >>
לצפיה ב-'יצא סבבה'
יצא סבבה
25/03/2008 | 01:48
12
לצפיה ב-'ההפסד כולו שלך.'
ההפסד כולו שלך.
25/03/2008 | 01:47
3
24
תלמדי לקבל את העובדה שיש אנשים שיכולים להנות מדברים שאת מסרבת להנות מהם.
הכרויות >>
לצפיה ב-'קיבלתי.'
קיבלתי.
25/03/2008 | 01:59
2
20
ואני לא מסרבת להנות מהם, ניסיתי לא הצלחתי (=
קורה..
הכרויות >>
לצפיה ב-'אולי היית צריכה לנסות חזק יותר...'
אולי היית צריכה לנסות חזק יותר...
25/03/2008 | 04:51
1
13
לצפיה ב-'ואולי זה באמת לא עושה לה את זה'
ואולי זה באמת לא עושה לה את זה
25/03/2008 | 08:35
13
ולא משנה כמה חזק היא תנסה...
הכרויות >>
לצפיה ב-'עוד ניסיון להסביר את ה"תופעה" ..'
עוד ניסיון להסביר את ה"תופעה" ..
25/03/2008 | 02:57
28
תראי, לא כולם מוצאים אהבה בגיל צעיר.
אז מי שמצא אהבה רק גיל 30-35 ואפילו יותר, לא יעשה סקס עד גיל זה?

בכל מקרה, יש הנאה מסוימת (פחותה או מוגברת, תלוי את מי שואלים) לחלק מהאנשים בסקס ללא אהבה.
את מהסוג השני.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא יודע בחיים לא עשיתי סקס מאהבה'
לא יודע בחיים לא עשיתי סקס מאהבה
25/03/2008 | 03:11
37
אבל עכשיו חזרתי מסטוץ והיה ממש מספק וממש טוב
הכרויות >>

הודעות אחרונות

07:04 | 19.02.19 liron50
16:05 | 18.02.19 מקסימון1
14:01 | 31.01.19 ה כ ל
19:12 | 26.01.19 Alina88
16:04 | 25.01.19 ה כ ל
17:20 | 08.01.19 ALON408
17:27 | 13.12.18 יואב שניר
07:08 | 07.12.18 ה כ ל
21:58 | 28.11.18 notification

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ