חלק מהעוגיות של המימונה סוף סוף

BSDAN

New member
אח דודו יא דודו

בן פורת יוסף איזה תמונות, תעיש ותכון פארח בזכות השמחה והיופי שעשית לנו במימונה. וחברים יקרים, אתם רק ראיתם, אני אכלתי! ומהכל!!! זה היה טעים ויפה עדיין לא החלטתי אם זה היה טעים יותר או יפה יותר. לא חשוב בזאדללה בשנה הבאה תבואו לטעום בעצמכם.

עלמה 3

New member
דודו אתה חורסססססססססססס../images/Emo140.gif

היום בוטל הצוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
נגסתי מהכל הכל הכל....כמו חזרזירה
המרציפנים ממש אומנות, כל הכבוד לך, צריך המון סבלנות
עבודה יפה

שרונהה

New member
דודוווווווווווו אין עליך../images/Emo45.gif

אתה הגדול מכולםםםםםםםםם איזה שירשור נהדר של עוגיות מימונה מרוקאיות כל המינים, כל הסוגים, כל הצבעים...... והכל כל כך יפה ואסתיטי.. ממש תאווה לחיך ולעיניםםםםםם אני אחרי יום עבודה, עם הקפה והעוגיות שלך ואוטוטו, כפי שוואן רמזה, אני מעלה את השירשור הזה למשמרת בטאגליינס ערב טוב פורום

שרונהה

New member
והשירשור הזה

עם התמונות המהממות של העוגיות של דודו בטאגליינס. לתפארת פורום תרבות מרוקו

מאקי

New member
שרונה.. פסססססס

תגידי לו שישרשר מתכונים.. אני מוכנה להקליד... נו בחיאתק דודו תמונה מתכון... והפרלינים?? תפתח שרשור בנפרד... והאמינו לי זכיתי קיבלתי מהם.. חבל"ז. ערב טוב.. שרונה העברתי לך מקל... בהצלחה.

שרונהה

New member
ודאי ודאי מאקי... דודו חמוד שמעת?

חשבתי שזה ברור מאליו שאני מצפה לשירשור חדש עם מתכונים לכל העוגיות הקטנות המטריפות האלה, שישמר למען הדורות הבאים בפורום תרבות מרוקו. דודו אמר שאין על המרוקאים ואני אומרת שאין על דודו

סנדייז

New member
יה ווה ראדי אתה אמיתי?מה זה?

איזה צבעים,איזה סידור,איזה יופי ריירתי מול המסך,פעורת פה השארת אותי. אנא מתכונים,יש מתכון של רייבא שעדיין אני מחכה לו ישר כוח כל הכבוד לך

ממש עשיר../images/Emo176.gif../images/Emo140.gif

כמה שזה יפה למראה!!!!! והכי מצא חן בעיניי זה העושר והדיוק!!!!! אומנות לשמה!!!!! "ישר כוח" דודו האם זה אתה שמכין את כל זאת? בכל מקרא יבורכו ידיים אלה !!!!! בברכה!!!! בנט בלאד ספרו

שקד0123

New member
דודו אתה../images/Emo59.gif כל הכבוד הכל נראה

יפה מושקע ולבטח טעים

wan

New member
בנט ספרו דודו מוכשר מאד ואת כל

מה שראית כאן הוא הכין בעצמו... הכל נראה אכן מדהים. כי הוא עצמו מדהים....וידיו ידי דבש....לידין דאל עסאל חחחחחח
תביא ביס.

למעלה