פינת "פיתגם היום" עם...

הודפי

New member
פינת "פיתגם היום" עם...

ברכת יום טוב ל"ג'מאעת אלגלשין מעאנא". הנה פתגם היום: "כיף אינדרלכ יא חבובת אוזהי? אילא חכיתכ סאל דממכ וואילא כליתכ טאל הממכ." לא להדחף! יש מקום לכולם.

עלמה 3

New member
../images/Emo13.gif מנסה את מזלי../images/Emo140.gif../images/Emo6.gif

איך אני ימצא את אהובתי ? אם את מסתתרת אצל אימך ?

עלמה 3

New member
לקטוואטה...מחכה בפינה ../images/Emo9.gif

המלעונה תבוא עם זה מושלם...היא עכשיו אופה את זה טוב טוב, וואנוואנה, נכון ???
ואני אם אני ימשיך להיות פה...לא יהיה אוכל לשבת... כבר הלחמניות השחימו יתר על המידה

גם אני מנסה../images/Emo9.gif

החלק הראשון של הפתגם מה קרה לך חביבת פניי החלק השני משהו של אימך הודפי האם יש אפשרות לניקוד הפתגם בבקשה? תודה גולדי

הודפי

New member
לגבי "פני" כן! אך לא...

לאימא. יכולתי לכתוב "דממכ" עם "מ" אחת דגושה.

wan

New member
הודפי שלא תחשב לרלגע שלא ראיתי

את הפתגם...וואי וואי כמה קשה..
הדפסתי הנחתי על מחזיק ספרים במטבח... ותוך כדי בחישה בסיר..קיצוץ פ ה ושם... ותוך הכנת הפסטייה....
אני אשנן כל מילה..ואבוא עם הכל..שהבטטה הזו..שמגיעה ואומרת אני יודעת אני יןדעת..לא תחטוף לי כלום... חחח כבר לא מדברת על החטפא ה האחרת אלווכרה....שבכלל אורבת לכ לפירור הסבר... נכליקום מעלקין... עד שנלמד את הפתגם היטב...

עלמה 3

New member
לפחות תביאי לטעום מהפסטיה ../images/Emo3.gif

שבי בפינה...הנה צפראווי גונב לך את ה-

צפראווי

New member
יש לי יש לי יש לי ../images/Emo66.gif

"כיף אינדרלכ יא חבובת אוזהי": מה כואב לך חביבת פני? "אילא חכיתכ סאל דממכ": אילו טיפלתי בך זב דמך "וואילא כליתכ טאל הממכ.": ואילו נטשתי אותך התארך כאבך. "חכית" זה שיפשתי או עיסיתי אבל לא נראה לי מתאים למשפט כאן אז החלפתי במילה טיפלתי. אני בכיוון?

צפראווי

New member
../images/Emo6.gif אההההה הבנתי יא שובב ../images/Emo66.gif

"חבובת אוזהי" זה לא חביבת פני, זה חצ'קון. כן?

צפראווי

New member
הישלמתי בהודעה קודמת והנה המשמעות

ליפעמים כשיש בעיה לא יודעים מה לעשות. לטפל בה או להשאיר אותה כמו שהיא. למשל אם יש חור בשן וצריך ללכת לרופא שיניים זה מפחיד כי הרבה פעמים הטיפול של הרופא שיניים כואב. אבל אם לא הולכים לרופא שיניים הבעיה תיהיה עוד יותר גדולה בעתיד וזה ייכאב אפילו יותר. איך זה?

למעלה