תמונות של מרוקו ...

MTV100

New member
תמונות של מרוקו ...

סליחה שלא הגבתי הרבה זמן אז אני אפצה ! זוהי תמונה של בירת מרוקו: רבאט לפי דעתי העיר הכי יפה במרוקו, מצפה לרגימה !

MTV100

New member
../images/Emo26.gifעוד אחת../images/Emo36.gif

גם זאת של רבאט בירת מרוקו ...אמרתי כבר שהיא הכי יפה במרוקו ?

אלמרה

New member
אתה צודק חלקית MTV חביב.

אכן רבאט הבירה היא עיר יפה מאוד ויש לי חבר יליד העיר הזו. אבל בכל עיר במרוקו יש משהו מיוחד ולכל עיר ניתן להכתיר כתר שונה. אני אישית, משוחד! אימי ילידת פאס וגם את מרקאש וקזהבלנקה אני אוהב... אבל אתה יודע מה? בגילך זה ברור, אתה גם עם בנות תגלה עם הזמן שבכל בת יש משהו יפה, ולא פעם אחת תאמר לה שהיא הכי יפה בעולם. הכל הרי תלוי בעיני המתבונן.

אלמרה

New member
ואם תרצה לעשות "סיור" בערי מרוקו

כולל דפדוף בצילומים מרהיבים מעריה השונות - הנה לך מפה טייל על פניה היא נמצאת גם באתר שלנו. בתמונה הזו "באב אלמלאח" שער הגטו היהודי בעיר פאס... היכן שאימי נולדה.

MTV100

New member
המשפחה של סבתא שלי מפאס !

יש לי גם משפחה ממכנס וספי !

MTV100

New member
../images/Emo26.gifאגדיר../images/Emo36.gif

מקווה שרשמתי את זה נכון !!!

אלמרה

New member
אגדיר יפהפיה שוכנת לחוף האטלנטי...

וזו עיר מודרנית ויפה שנבנתה על חורבות מה שנותר ברעידת אדמה.

MTV100

New member
../images/Emo26.gifקזבלנה../images/Emo36.gif

לא משהו מיוחד אבל מקום 3 במרוקו לדעתי !

אלמרה

New member
קזהבלנקה או דאר אל ביידה עיר יפה

ולמרות שהיא לא עיר הבירה היא העיר הגדולה והצפופה ובה מרכז העסקים כמו תל - אביב מול ירושלים בארץ. בתמונה המהממת הזו נשקף מסגד ענקי ומפואר ביותר הוא השני או השלישי בגודלו בעולם והוא נמצא לחוף ימה של העיר היכן שמתחילה הטיילת הארוכה (לא ממש יפה) הנקראת "לה קורניש".

MTV100

New member
../images/Emo26.gifקזבלנה שנית../images/Emo36.gif

תמונה מהממת !

אלמרה

New member
אכן מהממת וצולמה כנראה ממרומי ...

מלון שבו שהיתי בפעמים שהייתי שם. זה ממש הנוף הנשקף מחלוני... וצריח המסגד הוא בתוך ה"מדינה" לצידיו שוק רוכלים טיפוסי משם קונים כולם את המזכרות למרות ששם יותר יקר מהשוק הגדול של העיר.

MTV100

New member
../images/Emo26.gifטנג'יר../images/Emo36.gif

עיר מהממת !!! עוד תמונות בהמשך היום , לקראת הערב !

אלמרה

New member
אכן טנג'ה=טנג'יר היא עיר מדהימה...

בחופה הצפוני של מרוקו בים התיכון מול מיצר ג'בראלטר... עיר עם השפעה ספרדית בשל הקרבה הגיאוגראפית... שלח עוד תמונות כמה שרק תוכל.

היא הייתה עיר בינלאומית

אני שמעתי על פליטי שואה שהיו במקום בשנות מלחמת העולם

למעלה