המימונה שלי 2005

• פותח הנושא wan
  • פורסם בתאריך

בדאוויה

New member
מפה יפהפייה ביופיה../images/Emo99.gif

כלים נאים - אישה נאה
אשת חיל את במלוא מובן המילה
טפו טפו טפו בלי עין הרע

wan

New member
פרי הלוטוס טבעי

הפרח להנאה ותפילה כאן. השורש-לבישול. והזרעים לאכילה.. ולא להאמין שהוא צומח בביצות..

wan

New member
מראה על הפרי יפה יותר

אני פשוט מעריצה את הפרח הזה... שמתחיל מתחת למים ועולה ועולה ופורח לפרח מרהיב ביופיו.

wan

New member
ואחתום בפרח ונשיקות לכולכם

תרבחו תסעדו. וקונו פרח'נאן כל השנה.... אצלנו ישנה אמונה... שהבוקר. כלומר הבוקר שלאחר המימונה..הוא בוקר שחייב להתחיל עם שחר. שאם לא...עצלנים ועצלים נהיה כל השנה... ולכן כילדה אני זוכרת..את מסדר הבוקר שאמא שתהיה בריאה עשתה לנו בבוקר השכם. ולא רק העירה אותנו..אלא אף הגישה לנו מים לנטילת ידיים ופנים.. ולומר ברכה שאני כרגע ממש לא זוכרת.. מי זוכר? או מכיר?

wan

New member
אופס הנשיקה ברחה למקום הלא נכון../images/Emo8.gif

אפשר להחזירה למקומה?

בדאוויה

New member
לא זכורה לי ברכה מיוחדת../images/Emo13.gif

חוץ מתרבחו ותסעדו והברכות ההחמות שלה, לא היתה ברכה מיוחדת ליום למחרת. מעניין מה שאת אומרת, תנסי להיזכר ותעלי את הברכה כאן.

wan

New member
בייקירי תרבח ותסעד איש יקר../images/Emo24.gif

תודה שכבדתה אותנו בנוכחותך בביתנו החם. גם אם זו מימונה וירטואלית... התכבד נא בכוס תה עם נענע... מופלטה ומה שתבחר. תרבאח ותסעד

אלמרה

New member
../images/Emo140.gif ברוך בואך Bakery

שמעך יצא למרחוק... שמחים שבאת עד הלום.

dlav

New member
איזה יופי של מימונה!!!

אפשר את המתכונים של מאכלים אלו. אני יודע לעשות רק את ריבה.

שרונהה

New member
ברוך הבא dlav ../images/Emo24.gif

בטח אפשר את כל המתכונים האלו תוכל למצוא אותם כאן ממש בפורום וזו הזדמנות להודות ל-wan השפית של הפורום שפית בחסד עליון, מומחית במתכונים של מאכלים מרוקאיים אין על וואן
תודה לך wan על תרומתך הרבה בהכנת המימונה, כאן בפורום תרבות מרוקו

אלמרה

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifWAN the only ONE../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לתפארת המימונה ולהוקרה על הצטיינות השקעה וכל כך הרבה חן ויופי מוקדשת לחברתנו WAN המצגת מפרי עמלה. לא נשכח להודות גם לחרוצה כמו נמלה האוספת ומלקטת כל פרור ומביאה לנו בצורה מרוכזת הכל מכל הטוב שבעולם - שרונהה המינהלת המקסימה.

בדאוויה

New member
../images/Emo45.gifאמת ויציב - WAN the only ONE

אלמרה, נהניתי לראות את המצגת, מרהיבה ומגרה ביותר. קולה כבוד לך אחי
על ריכוז החומרים לאתר לעז'יז' ולשרונה
שליקטה את כל המתכונים של ואן ולואן היקרה
שמפארת את הפורום ממטעמיה הנפלאים.

wan

New member
תודה ענקית לך אלמרה היקר../images/Emo140.gif

בזכות כשרונך יש לנו מצגות ואתר לתפארת. תודה לשרונה שהפשילה שרוולים והעלתה את כל חומר המימונה לפורום..כשאני הייתי באמצע ההכנות למימונה נוספת.. תודה לכל אחד מכם כאן. על עידוד פירגון ואהבת אין קץ. על כך תודתי הגדולה. אני הכי הכי מודה להורי היקרים שבחוכמתם ידעו להנחיל לי ,את המסורת המופלאה הזו. וגאוותי על בתי הבכירה..שנישאה בקיץ האחרון...וכבר שנה שלישית שהיא חוגגת את המימונה כהלכתה. והשנה מלבד מופלטה...אף הכינה מרוזיה ,ועוד. אז היה שווה להשקיע ולבלבל לה את המוח..זה חלחלל בסוף... מאחלת לכם רק שמחה אהבה ופירגון. תרבחו ותסעדו(במבטא מרוקאי) עקבאל ענדקום....

אמרוקאי

New member
wan ה../images/Emo47.gif../images/Emo71.gif - זה מ-ד-ה-י-ם

את בטוחה שאת לא מכינה את ספר הבישול/אפיה המרוקאי שיכבוש את העולם בסערה? עכשיו... הכנתי הלילה מופלטה לילדים... הם התמוגגו מאושר...
אבל אני חייב לציין שזו היתה פעם ראשונה בחיי שאני מכין מופלטה (עד היום "התעלקתי" על אמא שלי) ולכן התוצאה היתה בהתאם: לא דקה מספיק כפי שאני מכיר אותה. היה לי קשה לרדד אותה לעלה דק, למרות שעשיתי כמצוותך ואת הרידוד עשיתי באויר. שנית, לא הייתי בטוח לגבי מידת החום. ידעתי שזה לא יכול להיות חום גבוה, אבל לא ידעתי אם צריך להיות חום בינוני, חום נמוך, אולי ביניהם... יש לך עוד כמה טיפים לפעם הבאה? (למרות האמור לעיל, ולמרות שהילדים מכירים גם מכירים מופלטה מושלמת (מסבתא), כולם נהנו. גם אני.
)

wan

New member
אמרוקאי יקר תודות- מופלטה לא מרדדים

מופלטה פותחים. האם הבצק ככדורים טבל באמבט שמן לפני? כי אם לא חבל... אחרי הטבילה באמבט... מניחים כדור על השיש. ובעזרת כפות הידיים פותחים . זה נפתח לעלה ממש דק מאד. ממש אפשר להגיע לעובי של צלופן. אני עובדת עם יד אחת בהתחלה עם כף היד. אחר כך עוברת לשתי ידיים. לא מרדדים באויר מה זה לאפה דרוזית?
אבל ראשית אני גאה בך..שבכלל ניסית.. ושנית כייף לילדים אני בטוחה. נסה שוב לא חייבים לחכות לשנה הבאה... זה טעים דרך אגב גם יום למחרת..בטוסטר אובן..אימי ממש מגרמלה...

אמרוקאי

New member
wan - בודאי שטבל באמבט שמן לפני

למעשה נתתי לו שעה "לנוח" ככה. אמנם לא הטבעתי את הכדורים בשמן, אלא רק גלגלתי אותם באמבט השמן לפני שנתתי להם לנוח שם. לגבי "רידוד באויר", התכוונתי ל-"פתיחה" כפי שציינת. אבל אם תפרטי יותר למה את מתכוונת במילה "לפתוח" אולי אוכל לדעת היכן טעיתי. המופלטות של אמא שלי כל כך דקות שאפשר לראות דרכן... לצערי שלי לא יצאו כך כך דקות, אם כי הן לא היו עבות כמו "אְרֶסָה" (קרֶסָה במבטא לא פאסי).

למעלה