המימונה שלי 2005

• פותח הנושא wan
  • פורסם בתאריך

בדאוויה

New member
מה פתאום "עוד קצת ודי"../images/Emo24.gif

ז'יד אחתי ז'יד בלי עין הרע ובן-פורת יוסף תאוה לעיניים מזכיר לי את הימים היפים שאמי היקרה הכינה את המאפים מכל מיני צבעים, מכל מיני טעמים ובכמויות רבות. ואן תהיי בריאה ותמשיכי לעשות. כפי שידוע לך, אני ממש לא יודעת להכין כלום מכל העוגיות הטעימים האלה. אחיותיי הגדולות יודעות ועליהן, אני סומכת שיכינו את כל העוגיות האלה לקראת הבר-מצוה של מתן. עם זאת, הכנתי מופלטה בבית משפחת בעלי אמש כ-3 ק"ג ואף הבוקר הכנתי בשביל הכוס תה של הבוקר לילדים. שוב מברכת אותך ואן
, איעיישו אידייק ו-תבארק-אללה עליק

בדאוויה

New member
ואנואנה מתוקה../images/Emo25.gif

כל השבוע שחלף הייתי עסוקה מדי עם המשפחה, בין היציאות הפיקניק הסיורים וגם בחיק המשפחה המורחבת. ואן כולי מתפעלת מהשירשורים הרוויים והעשירים שלך במהלך השבוע. ת-ע-נ-ו-ג. איך עבר אצלך השבוע, את רוצה להגיד שהיית כל הזמן עסוקה בהכנת העוגיות והריבות? מראש אני אומרת לך שאת גדולה מהחיים.

wan

New member
כל השבוע עסוקים כרגיל

וגם מכינים לאט לאט... לא ביום אחד.. ריבות יש מכל השנה.. ושכחתי כמובן עוד כמה במקרר.. ריבת חצילונים יפניים עם ציפורן.. שזיפים. נו מכבר לשנה הבאה...

wan

New member
ליקר פיטנגו בן שנתיים

מיושן טעים וממש פצצה לראש... יין פטישים כלום לעומת הליקר הזה... תראו כמה צלול... כאן דגמתי אותו לפני שהוגש...

wan

New member
ככה ליקר פיטנגו נראה

בתחילת דרכו... ככה כמונו....

wan

New member
ליקר רימונים בן שלוש

מעניין שהגוון די דומה הטעם לא. הפיטנג יותר מתובל... הפיטנגו בהתחלה יוצא בצבע מדהים..עם היישון משנה גוון.

בדאוויה

New member
ואן, האם נהוג גם אצלכם להניח

קערת קמח ועליו 5 תמרים? כך היה אצל אמי. עם הקמח שמונח על שולחן המימונה, היתה מכינה בו יום למחרת את הלחם הראשון, ללא שמרים. היה יוצא מעוו'אד ומגרמייל. את יודעת, דבר נוסף, ביקרתי את בת-דודתי ברחובות והכינה בנוסף למופלטה גם קוסקוס. פעם ראשונה ראיתי קוסקוס בערב המימונה.

wan

New member
בהחלט בידאוויה אחותי ראי בשרשור

של המתכונים שלי שהעלתה שרונה. יש צלחת עם דג,ואגודת שעורה. זה מהשנה שעברה במימונה אצל אמא. קערת קמח וביצים עם מטבע גם מנהגנו. וכמובן החמירה קמח מעורבב עם בירה לבנה.

wan

New member
בלאבאש' מאיאחדקום כלקום.עקבאל

ענדקום. ובידאוייה סומכת על אחיותייך שיעזרו לך עם ענין העוגיות. אם הייתי שם בלפרח'ה הייתי כמובן מתגייסת לכבודך,ולכבוד המצווה.

בדאוויה

New member
כפרה עליך, אני בטוחה שלו היית כאן

היית נרתמת. בלא-באש מייכדיק ותדעי לך שתחסרי לי מ'אד מ'אד.
אני מבטיחה לך תבואי מתי שלא יהיה, אשמור לך במקפיא בקופסא קטנה (לא גדולה) את המאפים של הבר-מצוה.

בדאוויה

New member
תודה ואן../images/Emo140.gif

אני רואה בקערה 5 ביצים. אצלנו, היתה קערה מלאה בקמח ו-5 תמרים.

wan

New member
הנה העליתי עוד מה שהיה בעוד סטיק

עוגה קפואה... צורתה הייתה מרובעת..זה הפס שנשאר... לחולי מתוק... אני לא טועמת אבל מכינה..

למעלה