חג שמייח תרבחו ותסעדו

• פותח הנושא wan
  • פורסם בתאריך

טומי*

New member
חג שמייח למנהלת ולמנהל....../images/Emo70.gif

ולכל הקהילה המכובדת, מפורום תרבות הונגריה.

אלמרה

New member
אלפי תודות טומי היקר....

אתה וקהילתך היקרה - מתקבלים תמיד בחיבוק.

שרונהה

New member
תודה טומי ידידי היקר../images/Emo24.gif

לך ולכל גולשי פורום תרבות הונגריה שלוחה תודה ענקית על הכבוד שהענקתם לנו בבואכם לשמוח עמנו ביום חג זה, חג של קירוב לבבות
תרבחו ותסעדו

Pagazit

New member
רק להסתכל על כל התמונות שצרפתם...

הריר כבר נוזל..... אבל אצלנו עדיין פסח..... נו מה לעשות נותר לנו עוד יום אחד לחכות בניכר המימונה - ביום ראשון ואנחנו כל האשכנזים.... באים ומברכים חחחח זה מה שנותר לנו לעשות... שיהיה לכם את כל הטוב שבעולם

שרונהה

New member
ברוכה הבאה Pagazit ../images/Emo24.gif

תודה על הברכות. אנחנו מעריכים זאת מאוד
אשכנזים או לא, עוד יום אחד וגם אצלכם נגמר הפסח ומתחילה המימונה. מכאן, מישראל שלוחה לכם ברכת אהבה. מאחלת לכם חג שמח, בריאות ושפע

בדאוויה

New member
תרבחו ותסעדו חבריי הכי יקרים../images/Emo57.gif

קודם כל נשיקות וחיבוקים לכל אחד ואחד מכם
געגעתי אליכם מ'אד מ'אד הרגע חזרתי מאירוח נפלא מאחותי ואח"כ ביקורי המימונה שהסתיימו זה עתה. מלכת המימונה, המופלטה היתה בכל בית מרוקאי עם כל המאפים המתוקים והריבות הטעימות. החג סוף סוף נגמר, בתקוה לחזור אליכם כמו פעם, לפני הנקיונות - אתם זוכרים ואם בכלל?????
ועם כל הכבוד לחג הנפלא והמשמח - אין כמו השיגרה, נקודה. ואן, כל הכבוד לך על השירשור הזה. מגרה וטעים - אין כמוך אחותי

wan

New member
תרבחו ותסעד אחים יקרים

הייתם מאמינים שישנתי עד עכשו? היה יופי ..ארוך מאד..לא רצו ללכת. לקחו גם הבייתה. נשאר המון. יבואו אחרים היום. מבטיחה תמונות אח"כ. ותודות לשרונה שהעלתה מתכונים שלי לכאן. אתמול הייתי עסוקה ..ושרונהה לקחת את המשימה כל הכבוד. תודה לכל המברכים. תבורכו. תרבחו ותסעדו כל הימים.

ilush26

New member
תרבחו ותסעדו וחג שמח!

מאחלים לכם מפורום איטלקית. אצלי בבית גם חגגנו מימונה אתמול כמיטב המסורת המרוקאית... ואין סוף לכמה דברים אפשר להוסיף לשולחן- תמונות נהדרות העלתם כאן! אני נהנית מאוד מהפורום שלכם(בנתיים קוראת פסיבית). אילוש

למעלה