לבקשת הקהל

עלמה 3

New member
איזה יופי, נראה לי הסדר אצלנו יהיה

כל כולו ממרוקו, באהבה

בדאוויה

New member
באהבה רבה עלמה../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

תתרגלי לבדך את קריאת ההגדה במרוקאית, ובליל הסדר,תתרגמי אותה למשפחה
יישארו פעורי פה ממך
ויתפעלו ממך
מארחת למופת ומושלמת, תהיי.

אמרוקאי

New member
חחחח....

יש לך בדיוק אותה הגדה כמו שלי... שלי איזה עתיקה איזה נעליים... כולה בת 100 שנה לכל היותר (ואני כנראה נדיב כאן). אבל נשבע לכם שהיא אותנטית ממרוקו. מיד אביא לכם תמונת שער שלה. אגב בדאוויה - כל הכבוד על עבודת הסריקה שהשקעת. בהגדה שלי חסרים כמה דפים, ובזכותך אוכל עכשיו להגיד את כל ההגדה בערבית מרוקאית. (זה שאח"כ הילדים יהרגו אותי זה כבר סיפור אחר, חחחח...
)

שרונהה

New member
בדאוויה../images/Emo47.gif ואמרוקאי../images/Emo47.gifמדהיםםםם

כל הכבוד לך בדאוויה על ההשקעה. גם אני הולכת להדפיס את ההגדה הזו וגם לעשות לה כריכה יפה. המשפחה שלי לא תבין מה פרץ ה"מרוקאיות" שנפל עלי כשיראו שאני מביאה להם מילים של "אחד אלוהינו", "חד גדיא" ואפילו הגדה במרוקאית
תודה לך בדאוויה
ולך אמרוקאי, תודה בפעם המי יודע כמה
איזו הגדה עתיקה.... מעניין מי אייר אותה. האם כתוב משהו בכריכה על הכותב והמאייר שלה?

אמרוקאי

New member
../images/Emo45.gif שרונהה

עלייך אני יכול תמיד לסמוך שיהיה מי שיקרא את ההודעות שלי בזמן אמת, כשאני כותב אותן בשעות הערב מהבית...

שרונהה

New member
חחחחחח ת'עוררתי פתאום../images/Emo6.gif

ובאופן הכי טבעי נכנסתי לכאן לראות מה אתה מחדש לנו

בדאוויה

New member
בכיף אחותי, רק תבקשי../images/Emo24.gif

תענוג לחזור למקורות הנעימים שלנו, ולו ברגעים הקטנים כמו אלה. ואם תרצי תירגום בשפה אחרת, כמו בגרוזינית - רק תבקשי

אמרוקאי

New member
כמובטח - צילום הכריכה

שימו
לכלב או לחתול שעוזר לאבא ולילד לחפש את החמץ...
וכפי שאתם רואים, ההגדה הודפסה בקזבלנקה ככל הנראה. ואם תחפשו (אפילו בנרות של ביעור חמץ
) איזשהו זכר ל- "כל הזכויות שמורות" וכו' - לא תמצאו. ללמדכם, שהמרוקאים "הפרימטיבים האלה" לא שמעו עדיין על הדרך הגאונית של המערב להעשיר את עורכי-הדין... חחח... ובינינו, מי באמת כתב את ההגדה?
שלמה, אולי אתה יכול לעזור לנו בזה?

שרונהה

New member
פשששששששששששששש

אותי זה מדהיםםםםםםםםםםםםםםםם מעניין איפה הוא יוסף לוגסי, בעל בית המסחר לספרים

שרונהה

New member
פנתר ורוד אמיתי../images/Emo45.gif

מי יכול עליך?
כל הכבוד
הבנתי שיוסף לוגסי נפטר ב1998 ואני מקווה שיש לו בנים שממשיכים את דרכו, מכיוון שלפי מה שקראתי באתר, זו הפכה למשימת חייו והוא אפילו הוציא מחזורים בנוסח אשכנזי לאשכנזים... מעניין..

למעלה