לכבוד סופ-השבוע ולקראת פורים...

wan

New member
חחח יא עפריט שכמותך ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אכן אמא מוכשרת...אין מה לומר... לי זה נראה כמו בגדי מנצח..או קוסם.. או רוכב...אך לוחם שוורים דומה...כנראה שבצבע היה אפשר לראות את הגלימה האדומה... אופו בועו...ככה עבד עלינו...

אמרוקאי

New member
אכן חוסר הצבע עושה עוול משווע

לתחפושות הצבעוניות והססגוניות. אם זה היה בצבע, ניתן היה לראות בחליפה שלי את הפייאטים הנוצצים והפרחים במגוון הצבעים, ואת החגורה בצבע הארגמן, שלא לדבר על הצבעים של תחפושותיהן של אחיותי. מישהו כאן יכול לנחש למה הן התחפשו?

עלמה 3

New member
ניסתי לנחש....פרט ל- זאת שלידך

שנראת מלכת הלילה או הכוכבים... אז היינו שכנים פעם

בדאוויה

New member
חחחחחחח שיחקת אותה אמרוקאי

מזל שואן צריכה לישון, 'זכינו' מן ההפקר, הא?
קולה כבוד לך
ולאדון המינהל

wan

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifלילה טוב ../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

לא קל להיות משת"פית.....

wan

New member
חחחח אני לא אשמה ניחשתי מוקדם מדי

והם השתיקו אותי...
כל אחד הבטיח משהו
...אז הייתי משת"פית קצת אז מה..... לא מגלה מה....
ברחתי.. לפני שתזרקו עלי עגבניות..למטבוחה...

wan

New member
אמרוקאי עוד משהו ככה לפני השינה

כנראה שכבר אז...ידעת מה אתה רוצה... עובדה...

שרונהה

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo151.gif

אחד מינהר אחת משת"פית ואחד שחקן סובבו אותנו על האצבע הקטנה שלהם....... עשו מאיתנו צחוק
מזל שזה חודש אדר שמרבין בו בשמחה מזל שפורים בפתח ומותר לשים מסיכה אחד מינהר ברח לצעידה בלי מצלמה אחת משת"פית הלכה לחטוף תנומה והשחקן ממשיך לשחק, כי כל העולם במה

Mוניk

New member
שיחקתם אותה בשרשור../images/Emo3.gif

אZ אני עקבתי מהתחלה ולא העזתי להתפלח מהסיבה הפשוטה ני לא מכירה פו תדמויות (שרונה לא בתמוע) אבל לקראת הסוף הוכנס פו שמו של קונן אז יישר הימרתי על מרוקני...בחיי אלוקים
יפה לך בד סטן..מטדור. וזלו יכוליות קונן הוא לא יעמוד דקה בשקט מול המלצמה נייט מצב...(כספית_טורבו) אולי אם היו כובלים אותו בשלשלאות ברזל
הייתה יוצאת תמונה ואז היו אומרים הוא מחופש לאסיר מבגדד ובדאוויה ב'מת הבועו שאתה מביאה לפו לוממש מZיZ לBOS חכו אני מביאה לכם תמונה שלי כיפע עדומע טי ניי ניי ניי (נ'חפש)
ורונית, שמחה שאת פה

אלמרה

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif סוף טוב הכל טוב

כפרה על כולכם הייתם עשר הקרדיט לאמרוקאי שפנה אלי לא במסר אנונימי והציע ברוח חברית לחשוף סיפור אישי וכל הכבוד לו! אתם חברים: מה אגיד ומה אומר? חכמים בריבוע, ואי אפשר לעבוד עליכם. ל- WAN הראשונה שפרצה אלי ברוב חוצפתה במסר: "זה אמרוקאי" - שאפו!!! הכי אהבתי את העיקביות של רובכם: ראשונה מימין או שניה משמאל, חחח ואני "הימרתי" על הילד החמוד מימין... "צפון" או "דרום" והכל לתפארת המשחק המקסים ששיחקתם איתנו. תודה לכולם וסליחה על כמה "שקרים לבנים" שנאלצתי להשתמש בהם, כי עלמה3 כבר עשתה לי כמעט חקירת שב"כ ולא הייתי עומד בלחץ בטח לא עם ה"חזאק" של השינוואה... חג פורים שמח,
,
וגם
לכולם!

wan

New member
חברים יקרים כל הכבוד../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

שיחקנו אותה..שיחקתם אותה... אלמרה ואמרוקאי.."הרוקחים של הפורום"...רקחו את המתיחה הזו... שהעלתה הרבה חיוך על פנינו. והשרשור...באמת לא רק באוירה בלשית...ריחנית..אלא באוירה פורימית גם.. היה כייף. ושכל יום יהיה פורים. אני נהניתי... ושנתי ערבה לי... ועבדתי עליכם...לא ממש הלכתי מיד לישון..כי הייתי צריכה לגרש פה עוד כמה...... אבל יכולתי לישון עד מאוחר... כי היום מתחילה רק ב-7 בערב... ועד אז יש עוד זמן רב.... אז שיהיה יום נפלא...

אלמרה

New member
כל הכבוד לך יותר WAN

את זיהית את האיש שנמצא גיאוגראפית, הכי מרוחק ממך. ואף אחד פה לא ראה את תמונתו כמו את תמונתך (מתי כבר נחזה בך?) - על כן הניחוש שלך היה כל כך נחרץ בשלב בו לאף אחד לא היה יכול להיות מושג מי הוא מי... מסתבר שלוירטואליה יש גם מימד נוסף שמגשר על פערי זמן ומרחב... וטוב לנו שבת אחים גם יחד, כאן בארץ כשאנו "מחובקים" על ידי חברים משלושת קצוות תבל מזרח ומערב וגם מדרום באפריקה, לא שוכחים את קוואזורי, אתה מוזמן להופיע כאן יותר.

למעלה