לכבוד סופ-השבוע ולקראת פורים...

wan

New member
איך אומרים במרוקאית...../images/Emo6.gif

על מצפונכם... שאני עדיין ערה בשעה כזו... ומחר כלומר כבר היום... איך אתפקד בהמשך?

wan

New member
ראית את הבועו הזה איזה שרשור

ארוך יצר כאן? תביא לו את בועו ...

בדאוויה

New member
הבועו הזה לא מוכן ללחוש לי באוזן

בשקט בשקט מי זה. יותר לא מגלה לו סודות. בלאטי, עכשיו אבהיל אותו. אחד שתיים שלוש בהה

wan

New member
חחחחח הרגת אותי עם הבועו הזה...

גם לך לא מגלה? אנ הפצצתי אותו כל הערב... נאדה...נודות כן
כלום...

wan

New member
חח בידאוויה ראית אמרת שרשור חדש

והנה ההודעה ברחה... מנהרים חברו אותה בבקשה?..או לא לא ממש חשוב.. רק אמרתי שאולי אלךל לישון ואדע ..יותר מאוחר היום .. אצלכם זה מחר..

בדאוויה

New member
באמת פתחת???? כפרה עליך - אין עליך

אסור לפתוח שירשורים כשאדון המינהל וגיברת המינהלת בסביבה. אחת-שתיים מחברים. לא כדאי ולא מומלץ. בלאטי, נשלח את הגיברת שרונה לרכב על סוסים ואדון המינהל נשלח אותו לצפון 'טיול שנתי' עם בנו המתוק ואנחנו נעשה להם ראבולי (בלגן).

אלמרה

New member
אני בורח!!!

יוצא לצעידה... אחזור בעוד שעה שעה-וחצי... עד אז אני בטוח שהדמות המסתורית תתגלה...

wan

New member
טוף אז לילה טוב היה כייף עד עכשו

אתםתמשיכו להינות.... אני אראה אח"כ את פתרון התעלומה הזו... ואם עבדו עלינו? הרי ניק שלח את זה... לילה טוב מתוקים ומקסימים

אמרוקאי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טוב, הגיע הזמן לגלות את התשובה, כי יושב לי על המצפון שהשארנו את wan ערה מאוחר כל כך... הילד הזה מימין הוא בן 10 והתמונה צולמה בדימונה. שלושת הילדות היפות המקסימות והחמודות הן אחיותי. למי היה כסף אז לקנות תחפושות
אמי המוכשרת והמדהימה עיצבה, גזרה ותפרה את כל התחפושות במו ידיה המופלאות. את הנסיון לחסוך בהוצאות אתם גם רואים בעובדה שהתמונה צולמה בשחור-לבן, למרות שתמונות צבע היו גם היו כבר אז. הדמות לה התחפשתי היתה של מטדור (לוחם שוורים). מאוד מתאים לרוח התקופה שלי עכשיו (לומד פלמנקו, לומד ספרדית, מתכנן לבקר בספרד...). מקריות מענינת, לא?

למעלה