לכבוד סופ-השבוע ולקראת פורים...

שרונהה

New member
סופית - צפון

והעמידה הזו של הילד.... בדיוק בצלאל.... ככה עמד מולי בחתונה של הבן של דיבניא עם הידיים... באותה הפוזה בי די יוק!!!!!!!! אני בטוחה ב99.9 אחוזים!!!!!!!

עלמה 3

New member
צפון ו- ספה

ומחר אני יגיד את השם שלוווווווווו, מה גם שהוא נעלם לנו לפי הגיל זה לא מתאים לבצלאל.

אלמרה

New member
אני באמת לא יכול לעזור... ממתין....

להוראות.. אבל הרמז שניתן לי לאחרונה הוא שכדאי תחילה להתרכז בניחוש האם הדמות "מהצפון" או "מהדרום"... אני מנחש... שזה.... מהמרכז בכלל והטעו אותנו לכל אורך הדרך...

wan

New member
כל הכבוד שרונה עליו לא חשבנו../images/Emo24.gif

אולי? אבל המנהל..דברי אתו... לא מוכן לפתור..די סוף השבוע פה הסתיים. וכבר יום שני פה...

אלמרה

New member
אבל את בולשת מורתו של שרלוק הולמס..

מה מפריע לך יותר? "חזאה" (ככה אומרים אגב אבל לא נתווכח היום) של שינואה או גרעפס אמריקאי?

wan

New member
רונית אני ממש מדווח'ה לא רק../images/Emo12.gif

מבולבלה...שיגע אותנו המנהל הזה... והשרשור כל כך ארוך... אולי בכל זאתיתרצה..ירחם ... ויגלה...

אלמרה

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ידיעה שהגיעה זה עתה!!!!!!

מקורותי מודיעים לי כי אחד/ת הגולשים/ות בשרשור כבר ניחש/ה נכונה... המתח גובר!!! וואללה אני מת מסקרנות...

עלמה 3

New member
מה זה מקורות מודיעינים......

זה אני ניחשתי , אני, אני, הנחשושה....

wan

New member
עפאק שרונה תשפיעי עליו....../images/Emo6.gif

איזה מתח....

בדאוויה

New member
רק רגע אחת........ האני ז'יית../images/Emo13.gif

מי מחברי הפורום לא הוזכרו בשירשור הזה? אלמרה? שלמה בן-לולו? אמרוקאי? וחוץ מזה, Zהלו פייר, פנים שהן לא מוכרות לחלק מאתנו, איך אתה מצפה אדון המינהל, שננחש??????????? תן לנו רמז לפני שואן תלך לישון.

שרונהה

New member
הנה אני מנסה.....

אלמרה נחובאשק.... תגיד לנו כבר מי זה.... אנחנו לא עומדים במתח....

עלמה 3

New member
שרונה, מתוך הסריקה יתכן שאת

ניחשת נכונה, אמרקואי.............

עלמה 3

New member
WAN נראת לי שיכורה ....חחחחחח...

הסריקה שלי , למעלה שרונה כתבה שזה אמרוקאי...ואז המינהל יצא בהודעה... עם ידיעות...

wan

New member
כפרה אני לא שיכורה הריחחחחחחחחחחחח

והגרפסים הרגו אותי... ראיתם איזה שרשור ריחני?

למעלה