לכבוד סופ-השבוע ולקראת פורים...

אמרוקאי

New member
אני חושב שאלמרה מצפה מאיתנו

שנגיע להסכמה (קונצנזוס?) באשר לפרטים שהוא מבקש, ורק אח"כ הוא יסכים לשחרר איזה "כן" או "לא" רפה וחיוור. הבנתי אותך נכון, אלמרה? אז תראו: עד עכשיו החושים שלי לא הטעו אותי, וכמו שניחשתי שמדובר בתקופה יותר מוקדמת מאמצע שנות השבעים (למרות שלא היה לי מושג איפה), אני עדיין דבק בחשדי שמדובר בילדה הקטנה, השניה מצד שמאל. ואני אפילו חושב שאני יודע מי זאת. אז נכון לעכשיו, יש מחנה שחושב שמדובר בילד (הראשון מצד ימין), ויש מחנה שחושב שמדובר בילדה השניה מצד שמאל. מענין שמשום מה אין כבר מי שחושב שזאת השניה מצד ימין). המטרה: שתהיה הסכמה כללית (רוב מכריע של 2/3?). מי מצביע בעד האופציה שלי? מי שמסכים, שישרשר כתגובה לכאן, איזה בוהן קופיפית נחמדה כזו:
. מי שלא מסכים, שיוריד את הבוהן למטה, ככה:
כך יהיה קל לנו לספור. מתחיל להזכיר לי חבר מושבעים כל הענין הזה..

שילה1

New member
תחושת הבטן אומרת כי מדובר בנער

הימני,וכי התמונה צולמה בצפון. ועוד אוסיף:אולי אולי בצפת?

עלמה 3

New member
אמו' , כל הכבוד על המנהיגות שלקחת

לי נראה מדבריו שהוא גם שלל את השניה משמאל, (אם אין פידבק) האמת שמוזר בניחושים שאף אחד לא הלך על השניה מימין. על כן הניחוש, הוא על הנער.......נראה לי מהצפון, משלומי

wan

New member
מעתיקנית......../images/Emo46.gif

גם אני חושבת שזה הנער....
ועבר לצפון מתי שהוא... מהדרום...חחחחח

אלמרה

New member
../images/Emo41.gif OK יש כאן כבר התכנסות לקראת....

חצי פתרון אז בואו נסכם: מדובר או בנער החמוד מימין או הילדה הצעירה ומתוקה השניה משמאל. מדובר גם באיזור הצפון או הדרום. זהו כעת יש לנו פאזל מצומצם יותר ומחר נגלה במי מדובר - כלומר רק האם בצפון או בדרום... כלל אחד: אין בלשנות ניחושים ואין בהעתקות...

עלמה 3

New member
אלמרה רגע ../images/Emo22.gif

לא אמרת על מי אתה מהמר ..... אתה לא מנחש

אלמרה

New member
אני כן אמרתי ומזמן....

בלי הרבה ידע או ידיעה מי (תבינו אני באמת לא יודע במי מדובר) הניחוש שלי שמדובר בילד מימין ואמרתי זאת מזמן. אני ממש לא טוב בניחושים אחרת הייתי זוכה בטוטו או הייתי מתחתן עם האישה הנכונה...

wan

New member
איזה עינויים מה זה? טוב עוד הימור

הפעם חוזרת בי.. וחוזרת להימור הראשון של מתחילת השרשור... ומהמרת על זו על יד הנער.. הבוגרת יותר. נו גלה כבר.... או שאביא לפורום את כל אלה שאכלו את הצ'ילי....

אלמרה

New member
תביאי למה לא... אני שחקן טוב מאוד

של מהה-ג'ונג... הם מוזמנים כמובן אבל בתנאי שהם באים ללא "לחזז'אק דיאלהום"

wan

New member
אבל בדיוק מהסיבה הזו ../images/Emo6.gif

רציתי להביא אותם עליך... שתשחרר כבר תשובה....

wan

New member
אמרוקאי אופו אתה תביא גם את אלה

שאכלו אצלך... ונראה לאלמרה... ככה למתוח אותנו.

אלמרה

New member
בוה בוה... אני הולך להוציא

את מסכת האב"כ... רק זה חסר לי - עם פלצנים כבר למדתי להסתדר אבל "חז'אקיין"? זה לא!! עלמה? מה עשיתי לך כפרה, את לא חסה עלי נשמה שלי?

אלמרה

New member
WAN לא עלמה כמובן...

הנה זיגמונד פרוינד היה יכול להסביר פה את התקלה ולגלות לכם שאני מת על עלמה3... וחושב עליה אפילו כשאני מדבר עם WAN!!!

wan

New member
חחחחח ואני חשבתי שאתה שואל אותי

על מה? והתחבר לך... אתה רואה? די למתח... רוצים תשובה

עלמה 3

New member
WO WO אלמרה ../images/Emo18.gif לא הייתי

מסתבכת עם יוסופפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפים כדאי לך , מעכשיו לאטום את חלונות הפורום ובלי קונומיקה בסף הדלת.

wan

New member
עלמה כפרה....נגד חזקאיין שינוואה

אין מה שיעזור.... אולי גרפסים מרוקאיים....של חמין...
וואי ווא איזה שרשור ריחני יש פה...

עלמה 3

New member
אם הוא - המניהר ימשיך להרגיז אותנו

אתם תביאו החזקות ואני יבוא עם המבער
ונכין לו קרם בורלה. הסבלנות שלי פוקעת.

אלמרה

New member
נכון!! ראיתי ושמעתי במפגשים שלי עם

שינוואה בהונג-קונג חופשי - יורקים ותוקעים גרעפצים... אבל הכי הכי גרועים היו הבורמזים איך קוראים למדינה שלהם היום אני כבר לא זוכר, הם ישבו בחדר ישיבות אני הרצתי בפניהם והיינו לאחר ארוחת צהריים... במקום לנמנם, ל"נקר" או משהו... הם, כל אחד בתורו... הרימו חצי תחת ו... תקעו חופשי!!! ואני צריך לתת הסברים על המערכת הכי משוכללת של IBM שעושה ככה וכהה...

wan

New member
מיאנמאר =בורמה חחח הרסת אותי../images/Emo6.gif

בדיוק מה שאתה מתאר.... קורה פה חופשי..והם חושבים שאף אחד לא שומע אותם... איזה דוחים הם...

עלמה 3

New member
איכססססססססס ../images/Emo67.gif

אז' היית צריך להלקות להם בטוסיק עם מקל ההוראה,

למעלה