לכבוד סופ-השבוע ולקראת פורים...

אלמרה

New member
את מתאימה להיות חוקרת פרטית....

אילו חושים חדים... כל הכבוד... אנא המשיכי...

שרונהה

New member
התמונה כמובן צולמה בארץ

בשנת 1973.... יומולדתה של רונית32

אלמרה

New member
מעניין שרונוש... הגם את בחוקרים???

כאילו במשטרה החשאית של עלמה3? ומה אם אגיד לך שלי זה נראה כמו תחפושות פורים יותר מאשר יום הולדת? ורונית? אני במקרה יודע שהיא מעט עייפה היום והלכה לישון מוקדם אחרת היינו זוכים לשמוע ממנה את דעתה... אלמרה מהרהר בקול: ביום הולדתה של רונית היא בטח ובבדאי לא היתה נראית כבר גדולה ובתחפושת, לא?

שרונהה

New member
חחחחחחח אני לא חוקרת כזו טובה../images/Emo6.gif

ת'בלבלתי
השנה היא שנת 1978

אלמרה

New member
ה"צעירים" מן הסתם עוד סופרים...

אנחנו הבוגרים... רק מחשבים סיכויים והסתברויות לפעם הבאה...

אמרוקאי

New member
עלמה 3, אני גם חושב שמדובר

בצלמניה, ואני חושב שאני אפילו מזהה קצה של גלגל של וספה חונה על המדרכה (מה, כבר אז היו בעיות חניה?) אבל איך הגעת לאמצע שנות השבעים? באמצע שנות השבעים היו כבר תמונות צבעוניות, לא? למיטוב זכרוני שחור-לבן נגמר בשנות השישים. אבל מי כאן יכול להיות בגיל כזה? נעשה כאן מאמץ בילוש משותף, אולי ביחד נצליח לפתור את התעלומה.

עלמה 3

New member
אמרוקאי, בשנות השבעים....

היו פילמים שחור ולבן והצבעוני היה מאד יקר... ראיתי תמונות שלי צבעוניות, מגיל 8-9 והיום אני שלושים ושמונה. לדעתי זיכרונך, מבולבלי ... ולהלן דיווח ראשוני : 1. צולם בארץ 2. צולם בחג פורים(קשה לזהות
) 3. צולם בצלמניה , נראה במרכז הארץ, - פוטו פארג'.....חחחחחח
(מישהו מכיר את פוטו פארג' ?) 4. סגורה על שנות השבעים כלפי מעלה. 5. וסגורה על - הדמות הראשונה משמאל. מה שצריך עכשיו זה - פידבקים מהאובייקט : כן - לא, שחור - לבן, חם קר או מתחמם........................
שאלה: האם האובייקט משתתף בזיהוי? על מנת לבלבל אותנו ? בוקר טוב ישראל, אמריקה וסינגפור

אלמרה

New member
כפרה על הבלשית החוקרת במרץ....

אני כן מביר וזוכר היטב את פוטו פארג' ועדיין זוכר כולה חנת צילום - אבל איזו!! ברחוב דיזנגוף חבל"ז... זהו שהאובייקט חייב להשתתף בזיהוי שכן ללא ההשתתפות הזו, אני? אין לי מושג לאן כל הענין מוביל - בכלל!!!

שילה1

New member
ולהוסיף:רואה בצד השמאלי חלק קדמי של

סוסיתא. מניחה שהתמונה צולמה בשנות השישים המאוחרות או השבעים המוקדמות. מסכימה על עלמה 3 על המקום בו צולמהףסטודיו לצילום. איזה?בטח מופיעה חותמת,כמנהג הימים ההם,בצידה שהאחורי של התמונה.

אלמרה

New member
היום יום ראשון חברים, וצריך להתקדם

אז מקורות יודעי דבר מסרו לי ש:
התמונה צולמה בשנת 1971
אין שום פוטו פארג' באיזור בו צולמה התמונה. הנכם מוזמנים להתאמץ יותר ולנסות לזהות (עד מחר) את מי בכלל אנו מחפשים. רמז: הקיצונית משמאל, אינה הדמות המבוקשת. בהצלחה!

עלמה 3

New member
טוב ......אז נתקדם בניחושים

לא סתם שאלתי על האובייקט המשתתף
אז זאת השניה משמאל. האם זה צולם בירושלים

wan

New member
צולם בדרום?

האם הדמות משתתפת בניחושים גם?

wan

New member
אני רוצה לשנות הימור מותר?

אני מהמרת על הנער ... מה אתה אומר?

עלמה 3

New member
../images/Emo46.gif

נפל לי הניחוש....... צולם בצפון, וזה הנער שבתמונה........העתקתי רק חצי
אלמרה אתה גורם לי להעתיק...............................
אין תגובות לשאלות

wan

New member
אלמרה ככה למתוח? נ ו גלה כבר...גם

היום נלך לישון ללא תשובה? או פתרון

למעלה