לכבוד סופ-השבוע ולקראת פורים...

בדאוויה

New member
באמת לא אתנגד לישון הלילה מוקדם

אני עייפה כל כך. נו, אדון המינהל, מי ניחש נכון?

אלמרה

New member
Zהו שאפילו אני לא יודע וכדי בכ"ז...

אנחש גם אני וגם לי יהיו רק 25% כשאני מנחש שזה בכלל הבחור הצעיר מימין... אבל - לכולנו כעת רק 25% ומחר יהיה המשך... תנו לחברה הנוספים לנחש... אולי מישהו בכ"ז יפגע בול... רק זיכרו - אחרי שנדע איזו דמות נבחרה, נצטרך לנחש מי הדמות!!!

בדאוויה

New member
אולי משום שקלעת בול ואנואנה../images/Emo8.gif

נחכה ונראה. טוב, ניתן צ'אנס גם לאחרים.

שרונהה

New member
לי נראה שזו

השניה מצד שמאל, הילדה הקטנטנה המתוקה... וזו רונית שלנו כמובן

בדאוויה

New member
ואני חשבתי שהראשונה מצד שמאל

היא רונית. וכשאני רואה שוב את התמונה, ייתכן ואת צודקת שרונה. אבל נשארת דבקה להיא מצד שמאל.

בדאוויה

New member
וכעת יש לי ניחוש פרוע

שתי הבנות מצד שמאל הן: רונית ואחותה. הן כל כך דומות. זה נכון, אלמרה?

אלמרה

New member
שרונהההההההההההה!

הפרה בוטה של כללי המשחק! בקשתי בשלב זה רק לנחש את מי אנחנו צריכים לזהות... ואת כבר מצביעה ומנחשת שזו רונית. טוב, נמתין לרונית32 תחילה שהיא תנחש או תענה אם צדקת... או לא?!? בחיי שאני לא יודע...

שרונהה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

הפרתי את כללי המשחק??? פארדון
זה בגלל שחזרתי מרכיבה בת שעתיים על סוס, בהרי הכרמל, אל עבר השקיעה. הבת הקטנטנה שלי חגגה היום יומולדת 18. לכבוד זה הזמנו כמה חברים שלה, וכולנו רכבנו בשיירה. עשינו טיול רכיבה מדהיםםםםםםםם. היתה היום שקיעה מהממת ביופיה

אלמרה

New member
מזל טוב ליפיופה המתוקה והמקסימה...

איזה כיף וכמה מקורית הדרך לחגוג לה... יש לך בנות שתהיינה בריאות אחת אחת - לתפארת... נשקי אותה בשמי...

בדאוויה

New member
סחטיין עליך, שעתיים רכיבה!!

קודם כל, מזל טוב לנסיכה שלך שתזכה ל-5 פעמים נוספות של חי שנים בבריאות באושר בשמחה ובשגשוג - אמן! וואלה אמא גזעית את ואני מתחילה לחשוד שאת השניה מצד ימין בתמונה. חחח נתתי את כל האפשרויות. מה יהיה איתי?

שרונהה

New member
תודה לכם אלמרה ובדאוויה../images/Emo24.gif

אנצור את הברכות שלכם וכבר נתתי לקטנטנה עוד נשיקה וחיבוק מכם. אגב, הרכיבה על סוסים לא זרה לנו. בנותי מגיל קטן רכבו בלי סוף על סוסים. האמצעית, שהיא הרוכבת היותר מקצועית, השתתפה גם בתחרויות וקטפה כמה פעמים מקום ראשון. חחחחחחחח בדאוויה אחותי, אני לא בתמונה ההיא. ממש לא

wan

New member
מזל טוב לבת שרונה ואיזה רעיון נפלא

לצאת לטיול רכיבה...
מזל טוב לקטנה.

אלמרה

New member
כפרה רק בגלל שאת כל כך מתוקה.....

לך אני עושה פרוטקציה ונותן לך 26%. איך אני בשבילך WAN?

אלמרה

New member
תראו חברה: זו תמונה מיוחדת...

צריך להתחיל לחשוב... הרי הצילום נעשה במקום מסויים, בזמן מסויים (פורים נכון!)... נסו לנחש גם היכן צולמה התמונה ומתי (שנה משוערת)... ועד שלא נמצא את המקום והזמן - נמסר לי כי לא נוכל להמשיך ולקבל את פתרון השלב הראשון...

עלמה 3

New member
נראה ש...........

התמונה צולמה בארץ. השטיח נראה, שטיח פרסי בגווני אדום יפה
וזווית השמלאית של התמונה נראה שם רכב סוסיתא, תוצרת הארץ (קנה כחול לבן) נראה באמצע שנות השבעים, איך אפשר לזהות מקום, ???

עלמה 3

New member
בעצם אפשרי לזהות מקום......

צלמניה
ואם זאת הראשונה השמאלית.....ומאחור יש מסך של פוטו... זה בטח פוטו פראג'
נכון

למעלה