צפת/נוף חורפי/אלי לוק

נסיכה9

New member
"אם געגועים שוברים את לבבך"...

קולות של געגוע עולים מסיפורך.. אתה חושב לחזור לשם?

נסיכה9

New member
למה היית רוצה הכי לחזור?

יש ריח מיוחד? נוף מיוחד? מקום? איזה הוא המקום שבו הכי הכי היית רוצה להיות?

אלי לוק

New member
הכל מיוחד

מירקם אנושי תוסס וססגוני מכל העדות והצבעים נוף מדהים מכל הכיוונים פשוט הכל אלי לוק

אלי לוק

New member
המשחק הגורלי/אלי לוק/לזיכרו של אבי

בצעירותי כשגרתי בצפת הייתה לצפת קבוצת כדורגל מפוארת שייצגה את העיר בצורה לא רעה בכלל-''הפועל צפת'' בשבתות סדר היום היה כמעט קבוע מראש בבוקר לבית הכנסת אחרי כן לאכול ''סכנה'' ואחר כך יורדים לראות את ה''קבוצה של העיר'' מכיוון שהאיצטדיון היה ממוקם בתוך מכתש וסביב לו הרים, היינו רואים את המשחק קצת מרחוק ....אבל לא מחללים שבת. אבי ז'ל שהיה שובב לא קטן היה ידוע בחוש ההומור המיוחד והמושחז שלו. שבת אחת ,יושבים אנו בבית הכנסת ואבי שם ליבו לשניי חברה צעירים שמתלחשים על המשחק הקובע שבין הפועל צפת-לשמשון ת'א הצעירים היו כל כך להוטים לראות את המשחק עד ששיתפו את אבי בסוד '' מצוקתם''. ''לא הישגנו כרטיסים אדון לוק'' ואבי בנונשלאנטיות ממתיק סוד עם אחד מהם ''לבן לולו החזן יש שניי כרטיסים אוליי הוא ימכור לכם?'' הבחור לא חושב הרבה ועולה לתיבה שם עומד החזן בן לולו, ואמר לו ליד כולם '' אני מוכן לשלם כמה שתרצה על הכרטיסים'' קצרה היריעה לתאר את גודל המהומה שקמה בבית הכנסת בן לולו החזן שהיה איש גדל מידות ''הוריד'' סטירה מצלצלת לבחור שבסך הכל רצה כרטיס לכדורגל, ופרצה מהומה שמזמן לא נראתה במקומותיינו. בשוך הסערה הסתובב בן לולו החזן לכיוון אבי והפטיר תוך כדי שהוא נחנק מצחוק .''רק יוסף לוק(ז'ל) מסוגל לשגע אותי ואת בית הכנסת אפשר להשתגע'' ואבי מצידו שומר על ''פוקר פייס '' פשוט מושלם. אז כשיש איזה שהוא משחק כדורגל גורלי אני נזכר בשבת ההיא. ''תנחבקום'' אלי לוק רק על עצמי לספר ידעתי

אלמרה

New member
כשאתה מספר אודות עצמך מי צריך יותר?

זה היה בעונות היפות של מכבי נתניה היינו אז אלופים!!!

אלמרה

New member
לכבוד יחשב לנו שרשור סיפורי צפת הזה

מה עוד שאתה מתבל אותו לזכרו של אביך עליו השלום. המשך אלי, אתה מוכשר וכתיבתך רהוטה והנופים של צפת עושים חשק לטוס צפונה לשם.

למעלה