חידושים בלעז על ה20 באוגוסט 1955

RANOFROY

New member
../images/Emo42.gif בוקר אורלך Sylvie

מסר נשלח אליך ,אמתין לאיתות תודה

RANOFROY

New member
יחי ההבדל הקטן../images/Emo124.gif

שטלתי את שאלתי בפורום כלל עולמי בשפה הצרפתית בו גולשים בני כל הדתות ולתדהמתי חלקם לא שמע ולא מאמין ! ביקשו שאפרט ואספר!

אלמרה

New member
אנא הבא לכאן את הקישור ל"דפינא"

וחבר אותנו למרוקות (מקורות מרוקו) לפחות לקוראי הצרפתית שבקרב הגולשים כאןו והם מסתבר לא מעטים. מה שבטוח מדווחיך נראה כי יהיה לך חומר רב לכתוב בספר שלך... כולי דריכות לראותו יוצא כבר לאור.

אלמרה

New member
ובכן הקישורים הם כדלקמן:

ישנו אתר דפינא שבשערו יש הפניה ופיצול:
לדוברי צרפתית
לדוברי אנגלית גולשינו היקרים מוזמנים להכנס לאתר הזה באופן חופשי ולהשלים מידע משם. אני בטוח כי זה לא ישנה במאומה את עבודת הקודש של ידידנו RANOFROY הבלתי נלאה המביא משם וממקורות נוספים כל מה שנבקש ממנו.

RANOFROY

New member
עדכון מDAFINA ../images/Emo91.gif

ראשית תודה לך אלמרה שהקדמת אותי ,זה עתה חזרתי מתדריך טיול למרוקו של אישתי בסוכות .וכרגיל לא יכולתי להתאפק והוספתי עוד ועוד על דברי המדריך. ועכשיו למה שהתחולל בDAFINA ביומיים האחרונים ,לא להאמין כאילו הצתתי תבערה והידיעות החלו לזרום ברצף .לכל מי ששולט בצרפתית מומלץ מאוד להרשם לצורך שיוט באתר המאלף בעושרו וכן בפורום המחולק לתתי נושאים . הנושא של ה20 באוגוסט מופיע תחת הנושא DIVERS הכוונה ל"אחר "לנושאים בתחום האקטואליה וכו' אשתדל לתרגם עבורכם מקבץ ידיעות מאלפות ממקור ראשון ולא רק מסיפורים !

אלמרה

New member
תודה.. בלתי נלאה שכמוך...

מנין אתה דולה את האנרגיות הללו שתהיה לי בריא... אתה מנוע חיפוש אתה? אתה טורבו-דיזל עם מנוע סילוני ופרופלור דאקטד-פאן מונע בדלק מוצק....
וכל מה שבלתי אפשרי!

RANOFROY

New member
|../images/Emo124.gif לא יאומן כי יסופר

ובכן חברים ידיעה רודפת ידיעה והדמעות זולגות מהולות בשמחה ובעצב ! אך לפני שבוע sylvie גילתה לי שהיא בינת בלאדי ושהיא חוותה את אירועי היום ההוא ולפני דקות מספר אני מתבשר בפורום של DAFINAעל ידי עוד נשמה טהורה בת גילה של SYLVIE מקזבלנקה ,ששהתה באותו שבוע ב colonie de vacances קיטנת קיץ של קבוצת ילדים יהודים ובאותה שבת ההמון המשתולל בגע בהם וגרם לבהלה בקרב הילדים .גם עבורה מדובר ביום טראומתי שלא ישכח לעולם

RANOFROY

New member
שירשור התגובות מ DAFINA../images/Emo124.gif

אני מתכבד לשתף את דוברי וקוראי הצרפתית מביניכם בשירשור התגובות המהמם ,האוטנטי והמרגש מצד גולשי פורום דפינה !

RANOFROY

New member
חידושים בלעז על ה20 באוגוסט 1955

למי שמתעניין וקורא צרפתית ואנגלית ובאמת "בא לו ",קיפצו לשרשור בנושא זה ,וקראו עדויות מהשטח !!!

RANOFROY

New member
תודה!../images/Emo51.gif

זה אומנם נושא אישי, אך פרק בהיסטוריה אותו צריך לדעת ,שקשור בין היתר לסיבות לעלייה של השנים 1955-56

למעלה