מה בין דודו אלחרר לבין א.שרון ורחלי"צ היטלר

alfaserge1

New member
מה בין דודו אלחרר לבין א.שרון ורחלי"צ היטלר

הזדעזעתי והצטערתי עד מאד על הראיון שהיה בטלביזיה עם ה"המשורר המלחין וכו' הדגול מר דודו אלחרר אתמול.מעולם לא ראיתי שנאה יוקדת מעיניו של אדם כמו זו שהיתה בעיניו של דודו אלחרר ,כאשר הוא אמר שהוא שונא מעומק נפשו את אריאל שרון הוא הוסיף וכינה אותו בשמות גנאי שרק מי שנטרפה דעתו עליו יכול היה להתבטא מול עם שלם.בין היתר הוסיף שאפילו היטלר לא משתווה לאריק שרון בנזק שהוא גרם לעם היהודי. ובכן אדון אלחרר נהיית משורר או מלחין או מה שאתה אך ורק ואני מדגיש אך ורק בזכות אנשים שאפשרו לשכמותך לחיות במדינה חופשית.צא ולמד מה פועלו של אריק שרון ובדוק את עצמך מה אתה תרמת למדינה כשנטלת זכות להשתלח במצביא ובמנהיג בשיעור קומה כמו אריק שרון .ועלי לציין שמעולם לא נמנתי עם חסידיו,ואני רחוק מאד מדיעותיו. נחסחת למצא חן בעיני שמאלנים "אשכנזים"אבל כל מה שאמרת בראיון כשהשואת את אריק להיטלר ובכך ביטלת את השואה ואת רצח 6 מיליון יהודים,אני כמרוקאי משאיר לאחי האשכנזים להתחשבן עימך. אני בטוח שרבים מקוראי הפורום מזדהים עם תוכן תגובתי. לסיום אדון אלחרר שלא שמענו עליך קרוב ל-15 שנה אני סבור שהית זקוק להתבלט וכואב לך שלא הצלחת עד היום למרות מאמציך להשתכנז אני מבחינתי אתמול הקאתי אותך מעדתי ופשוט .....העברתי מים !!!

זקנתו מביישת את נערותו.

חבל, פשוט חבל לכתוב עליו, יען כי אנו נותנים לו חשיבות שאינה מגיעה לו. מחזק את דבריך, שמור על בריאותך, ראוים דרך כתיבתך את הכעס המוצדק לטעמי, הבוער בך. בברכה אלי פילו

ואני כולי דודו אלהרר!

מעניין מה מידת הזעזוע והצער שחשת בעת הגירוש האכזר של אחינו מחלקי ארץ-ישראל. גם אני שונא את כל מעשיו של אריק שרון שהביאוהו להחלטה לבקש "דרישה" אמריקאית להתנקות. מפאת הזמן לא אאריך, רק אכוון אותך ללמוד על עונשם של עשרת השבטים שראשיהם "רק" הוציאו דיבת הארץ רעה, שלא כמו אריק שרון שהעז להרים את ידו על ארץ ישראל... בכתביהם של הרי"ף (אלפסי, אולי דוד שלך...) וה"אור החיים הקדוש" בוודאי תמצא הסברים מעמיקים על קדושת הארץ ועל עונשם של אלה שדבק בהם רבב מנשמתם של מוציאי דיבת הארץ רעה. לילה טוב

קדושת הארץ מעל לכל....

טבועה היא בדמינו, ואת זאת למדנו מאבותינו שלמדו מאבותיהם וכן הלאה. אך עד להשוות את שרון להיטלר, שום פוסק בעולם האחרון והקדמון לא יקבל זאת וגם אנו כי הקטון מביניהם. תרומתו של אריק שרון בהגנה על גבולות ארצנו, אינה מוטלת בספק, ורק הוא עשה טעות זאת או אחרת, ישנן טעויות יותר משמעותיות מזו של אריק, למשל, זו של ה" מצביא " המהולל משה דיין, שמסר את מפתחות של הר הבית לוואקף בעיצומם של הקרבות במלחמה, לו היה משכיל בעת ההיא, להרוס את המקום המקולל הזה, אזי היום מדינת ישראל הייתה במצב אחר. ולכן רבי שלמה, אין מקום להצדקה בכלל לדבריו של ההזוי הזה בשם דודו אלהראר. בכרת ער טוב תלווך אתה ומשפחתך. בברכה לייהו

פיוט רבי דוד חסין בשבחה של ארץ ישראל

פיוט אותו חיבר, הגדול מכולם, רבי דוד בן אהרן חסין, וכך הוא כותב בהקדמה לפיוט. שירים יסדתי שבח על ארצנו ונחלת אבותינו ולכבוד בית קדשנו ותפארתנו ולמעת ישרים בלבותם בארץ טבריה קבורתם. אערוך שיר וזמרה. אערוך שיר וזמרה / לכבוד ארץ יקרה / טהורה / בנעימה קדושה, בשפה ברורה. נעים וטוב להודות / שבָחָה עשר ידות / נכבדות / מדובר בך עיר האלהים תדירא. יפה נוף משוש אָרץ / דר עֶרֶץ / צבי היא לכל הארצות תפאָרָה. דורך בה ארבע אמות / חטאות ואשמות / ומרמות / לכולם תהיה סליחה וכפרה. ובל יאמר חליתי / ואחור נסוגותי / נדכיתי / האיש אשר בתוכה קובע דירה. דירתה כמה טובה / ורחָבָה ונָסבָ / ויובָה / בטבור עולם, עיר גבוה ובצורה. ברא שוכן מעונים / בה גפנים ותאנים / ורימונים / וגם זית שמן ודבש חיטה ושעורה. נפלאה אהבתה / לעוצם קדושתה / טובתה / אוירָה מחכים מרבה חכמה וסברא. חמדת מכלל כל תבל / נקראת נחלת חבל / אל סובל / עולם בזרוע וגם כול גבורה. סגולת כל מדינות / ארץ לא במסכנות / מזונות / לא תחסר כל בה, תמיד טובה יתרה. יה אל רם ונעלה / נתן אותה נחלה / לתהילה / לזרע יצחק המה בני גבירה. נפוצותינו כנס / וכמו צאתי מחָנס / עשה נס / והחזר ליָשנה מהרה עטרה. חן שפָתַי / יה תרצה / מקום פר ושור ושה / לאשֶה / הבוחר בתורה בשיר בזמרה זבול מקדשי בנה / בחסדך שוכן סנה / ותִקנה / עדתך אשר בין עמים פזורה. קומם מקדש ומגדל / ואויב חדול יחדל / וידַל / ואזי שמך יגדל, אל גדול ונורא. אלי פילו

פיוט רבי דוד חסין בשבחה של ארץ ישראל

פיוט אותו חיבר, הגדול מכולם, רבי דוד בן אהרן חסין, וכך הוא כותב בהקדמה לפיוט. שירים יסדתי שבח על ארצנו ונחלת אבותינו ולכבוד בית קדשנו ותפארתנו ולמעת ישרים בלבותם בארץ טבריה קבורתם. אערוך שיר וזמרה. אערוך שיר וזמרה / לכבוד ארץ יקרה / טהורה / בנעימה קדושה, בשפה ברורה. נעים וטוב להודות / שבָחָה עשר ידות / נכבדות / מדובר בך עיר האלהים תדירא. יפה נוף משוש אָרץ / דר עֶרֶץ / צבי היא לכל הארצות תפאָרָה. דורך בה ארבע אמות / חטאות ואשמות / ומרמות / לכולם תהיה סליחה וכפרה. ובל יאמר חליתי / ואחור נסוגותי / נדכיתי / האיש אשר בתוכה קובע דירה. דירתה כמה טובה / ורחָבָה ונָסבָ / ויובָה / בטבור עולם, עיר גבוה ובצורה. ברא שוכן מעונים / בה גפנים ותאנים / ורימונים / וגם זית שמן ודבש חיטה ושעורה. נפלאה אהבתה / לעוצם קדושתה / טובתה / אוירָה מחכים מרבה חכמה וסברא. חמדת מכלל כל תבל / נקראת נחלת חבל / אל סובל / עולם בזרוע וגם כול גבורה. סגולת כל מדינות / ארץ לא במסכנות / מזונות / לא תחסר כל בה, תמיד טובה יתרה. יה אל רם ונעלה / נתן אותה נחלה / לתהילה / לזרע יצחק המה בני גבירה. נפוצותינו כנס / וכמו צאתי מחָנס / עשה נס / והחזר ליָשנה מהרה עטרה. חן שפָתַי / יה תרצה / מקום פר ושור ושה / לאשֶה / הבוחר בתורה בשיר בזמרה זבול מקדשי בנה / בחסדך שוכן סנה / ותִקנה / עדתך אשר בין עמים פזורה. קומם מקדש ומגדל / ואויב חדול יחדל / וידַל / ואזי שמך יגדל, אל גדול ונורא. אלי פילו

טעות של מנהיג אינה דומה ליוזמה מרושעת

חלילה לי להטיל ספק באהבתך לארץ-ישראל כפי שאיני עושה כן במקרהו של דודו אלהרר או אריאל זילבר, שהפגיעה בארץ-ישראל הותירה פצע מדמם בליבם - כמו בליבי. נכון הוא שאין כל צורך להשוות בין צוררי ישראל לבין הקטן ביותר מעם ישראל. אך השימוש בהקצנה בא לומר כנראה שגם היטלר היה רק מורה ששטף את מוחם של הגרמנים עד הגיעו לשלטון לבצע את הפשע - האסון האיום והנורא, הגדול שידעה האנושות מאז ומעולם. כחבר ליכוד לשעבר, אהבתי את אריק שרון מאוד הן כמצביא והן כפולטיקאי/מדינאי (זוכר את "שלומציון"?). ובדרך הפשוטה יכולתי להשתמש באותו טיעון שהעלית על ש"זקנתו מביישת את בחרותו". אך מלים עדינות הן ניגוד גמור לפשע הנורא שחטא אריק שרון נגד ארץ-ישראל, בבת עינו של ריבונו של עולם! ידידי לייהו רוב שלומות וברכות לך ולכל באי ביתך

כאן אין אשכנזים ואין ספרדים ודודו מאוד ספרדי

דודו אלהרר מבוסתן ספרדי, חבל שאמר את המילים המיותרות האלו

למעלה