פרישה מניהול הפורום

שרונהה

New member
פרישה מניהול הפורום

חברי פורום תרבות מרוקו היקרים, מיציתי את תפקידי בניהול הפורום ולכן החלטתי לפרוש מהניהול אבל לא מהפורום. מבטיחה להמשיך ולכתוב בו כגולשת. מודה לכולכם על תקופה נעימה שחלקנו יחד. זכיתי להכיר כאן אנשים משכמם ומעלה, לשוחח על השורשים הנהדרים מהם קורצנו, על המסורת הנפלאה שלנו, על ההווי, הפולקלור, התרבות הנהדרת, המוסיקה, המאכלים, השפה וכל מה שקשור לנו, יוצאי מרוקו. למדתי המון מכולכם. החום והאהבה שזרמו כאן, מאפיינים אותנו כעדה יותר מכל, וזה בא לידי ביטוי בכל השיחות שלנו ונתן לצופה מהצד להכיר אותנו מקרוב ולהבין איזו עדה נפלאה אנחנו. ברצוני גם להביע את תודתי להנהלת תפוז על חמש השנים בהם ניתנה לי הזדמנות לנהל את פורום תרבות מרוקו ובהזדמנות זו גם למייסד הפורום קובי, למנהלים שניהלו אותו יחד אתי, לאלמרה ולעלמה. תודה לכם
. אני יודעת שיש כאן גולשים נהדרים שיוכלו לקחת את ניהול הפורום הנהדר הזה ולהעלות אותו על דרך המלך, לחדש ולרענן אותו, להביא גולשים נוספים, נושאים חדשים ובכך להביא לשגשוגו. מעבירה את השרביט אליכם גולשים יקרים. אחד מכם חייב לקחת את הניהול. שוב תודה לכולכם

ד קובי

New member
../images/Emo7.gif כמייסד הפורום חבל לי...

שרונה יקירתי צר לי לשמוע כי החלטת לפרוש מניהול הפורום אך מבין את החלטתך. ניהול פורום יכול להיות תובעני לעיתים ודרושה השקעה רבה בעניין. חייב להודות לך על תקופת ניהול מוצלחת בה השקעת רבות מעצמך ועל כך תבוא עלייך הברכה. כמייסד הפורום החשוב הזה אני חושב שכדאי שמישהו ייקח עליו את הניהול שכן חבל על הפורום. בהצלחה שרונה

חבל מאוד.........

אנו יודעים שכבר מזמן מתכננת את את הצעד הזה, וכבר כמעט פרשת, אני מקווה שתחזרי על אותו צעד שלפני כמה חודשים. מכל מקום, היה נעים לראות, איך ניתבת את הפורום בצורה העדינה ביותר, ובחכמה רבה. תודה לך מקרב לב. שנה טובה ומבורכת לך ולכל בני משפחתך. ובהזדמנות זו שקובי נמצא כאן, גם לך קובי שנה טובה ומבורכת. בברכה אלי פילו

ד קובי

New member
../images/Emo48.gif אלי פילו איש יקר ../images/Emo39.gif

חן חן על האיחולים על השנה החדשה. בהזדמנות אאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה, שנת הצלחה ובריאות לכם לנו ולכל עם ישראל

שרונה יקירה, שנה טובה!

הרב שלום משאש זצ"ל, השיב לאחת מתגובותיו של הרב עובדיה יוסף שליט"א על פסקיו וכתב: "אני אוהב את החברים אהבת נפש, אבל את האמת אני אוהב יותר". (מתנצל אם אני לא מדייק בציטוט). למרות שלא צידדתי בדרך ניהול הפורום, שנעדרו ממנו היוזמה והמעוף. אני מברך אותך על התבונה, חום הלב והשכל הישר לענות בטוב טעם לכל אדם, בשפה ברורה ובדרך השכנת שלום. על גאוות השבט, ההתמדה הקנאות והעקשות להחזיק את הפורום בחיים. למרות המשתמע, כוונתי היא ישרה ותמימה נטולת כל זדון, לברך אותך להצלחה בהמשך דרכך. שיהיו מעשייך מבורכים וה' בטובו יביא עלייך ברכה לבנותייך ולכל בני ביתך, אמן. שנה טובה ומתוקה

לשרונה היקרה! - תודה.

בוקר טוב! זוכר אני, את "ימי הראשונים" בפורום, את קבלת הפנים החמה, בה קבלת אותי. לדעתי, נהלת את הפורום, "בסבר פנים יפות" במתינות ובסבלנות, בעיקר בסובלנות. אני מבין ללבך, מאחל לך "שנה טובה" וכל טוב. תודה. תודה.

שרונה../images/Emo24.gifתודה על מה שעשית עד כה

לטובת הפורום הזה. חבל שאת עוזבת אבל רצונך כבודך. שנה טובה

sharonben11

New member
לשרונה משרון

שרונה יקירה, צר לי לשמוע שאת עוזבת אך מכבדת אני את החלטתך. תודה לך על ניהול הפורום ניהלת אותו בחוכמה ותודה על הכנסת האורחים החמה שאת מקבלת את כולם . מקווה להמשיך לראותך לפחות בפורום כמגיבה. שתהיה לך שנה טובה ומוצלחת לך ולכל באי הפורום, אמן

לשרונה יקירתי !!!!!../images/Emo47.gif

בע"ה לשרונה יקירתי !!!!! פעמים רבות הזכרתי כי אישיותך המיוחדת , אספה סביבך אנשים עם אכויות נעלים באתר זה , ועל זאת יש לברך על אשר נפל בחלקך !!!!! אני תקווה ומצטרפת למה שאמר חברנו היקר אלי פילו היקר , שתחזרי בך כי מאוד נעים עימך !!!!! שוב מצרפת את אשכול הענבים , לשמירה ודרך צלחה באשר תפני !!!!! בכבוד רב ובהערצה מרובה !!!!! שנה טובה !!!!! בנט בלטד ספרו - yaffa banouz

NormanD

New member
שרונה שלום

לא מכיר באופן אישי אבל מהתרשמות בת כמה חודשים מהתנהלות הפורום אני יכול לומר כי עבודתך נעשתה לתפארת. בנועם, בשקט ובסבר פנים יפות. מאחל לך את כל הטוב בעולם. שנה טובה ומוצלחת לך ולמשפחתך.

אהבתך לשירה וארץ ישראל מוקש לך במיוחד

שיר שכתב הפיטן הלאומי של יהדות מרוקו, הלא הוא רבי דוד בן אנרן חסין, בשבחה של ארץ ישראל. לא פעם כתבת, דיברת על אהבתך לארץ ישראך ולשירה, ולכן השיר הזה של רבי דוד, מוקדש לך ממנו, דרכי אני הכותב אלי פלו. ברכת הצלה שהמשך דרכך, משולה זוגתי שתחיה אמן וממני. אערך שיר וזמרה אערך שיר וזמרה / לכבוד ארץ יקרה. טהורה / בנעימה קדושה, בשפה ברורה . נעים וטוב להודות / שבחה עשר ידות. נכבדות / מדובר בך עיר האלהים תדירא. יפה נוף משוש ארץ / תמיד אותה הוא דורש. דר ערץ / צבי היא לכל הארצות תפארה. דורך בה ארבע אמות / חטאות ואשמות. ומרמות / לכולם תהיה סליחה וכפרה. ובל יאמר חליתי ואחור נסוגותי. נדכיתי / האיש אשר בתוכה קובע דירה. דירתה כמה טובה / ורחבה ונסבה ויושבה / בטבור עולם, עיר גבוהה ובצורה . ברא שוכן מעונים / בה גפנים ותאנים. רימונים / וגם זית שמן ודבש חטה ושעורה. נפלאה אהבתה / לעוצם קדושתה. טובתה / אוירה מחכים מרבה חכמה וסברא . חמדת מכלל כל תבל / נקראת נחלת חבל. אל סובל / עולם בזרוע וגם כח וגבורה. סגולה כל מדינות / ארץ לא במסכנות. מזונות / לא תחסר כל בה, תמיד טובה יתרה. יה אל רם ונעלה / נתן אותה נחלה. לתהילה / לזרע יצחק המה בני גבירה. נפוצותינו כנס / וכמו צאתי מחנס. ( כינו למצרים ) עשה נס / והחזר לישנה מהרה עטרה. הן שפתי יה תרצה / מקום פר ושור ושה. לאישה / הבוחר בתורה בשיר ובזמרה. זבול מקדש ומגדל בנה / בחסדך שוכן סנה. ותקנה / עדתך אשר בין עמים פזורה. קומם מקדש ומגדל / ואויב חדול יחדל. וידל / ואזי שמך יגדל, אל גדול ונורא. אלי פילו

שרונהה

New member
תודה ענקית לכולכם אנשים יקרים ואהובים../images/Emo24.gif

תודה על כל מילותיכם. אתם כולכם נפלאים אחד אחד. אני יודעת שכתבתם מהלב כי זה הגיע אל ליבי. בלעדיכם, הפורום לא היה כפי שהוא. המשיכו לגלוש בו. גם אני אמשיך להיות כאן אתכם. מקווה מאוד שמישהו מכם יקח את השרביט לידיו. אשמח לעזור למנהל החדש בכל נושא

אמרוקאי

New member
../images/Emo51.gif ענקית לך אשה יקרה ואהובה ../images/Emo50.gif

מילות שבח רבות נאמרו בזכות הדרך הנבונה, המתונה והרגועה בה ניהלת את הפורום. כולן נכונות, כולן מוצדקות, ולי לא נותר אלא לחזק את הדברים ולאחל לך
ושנה טובה לך ולכל משפחתך.

hanita m

New member
שרונה יקירתי

מאחלת לך, מכל הלב, הצלחה בכל אשר תפני. אמנם לא השתתפתי הרבה בפורום, אך מדי פעם הצצתי, ונהנתי מדברייך, מאהבתך לארץ ישראל ולשירתה. הצליחי במעדייך תמיד. בהערכה רבה עליזה ממן-דדיה

marcel68

New member
לשרונה המקסימה../images/Emo140.gif

שרונה יקרה!.
אומנם לא יצא לי להכירך באופן אישי,- אך מרגישה אני שיש בי אלייך המון סימפטיה והערכה למי שאת!. כשלקחתי על עצמי את ניהול פורום "תרבות מרוקו" באתר msn ,- מאוד הערכתי את העובדה שהואלת בטובך להרשם כחברה ולפרגן בחמימות הכל כך אופיינית לך ,התעלית על עצמך ובזה הפגנת את גדלות הנפש שיש בך,לעומת אחרים שהתעלמו. ברשותך אוסיף את השורות הבאות לכבודך: יש מקומות שאתה עובר בהם, מביט לצדדים וממשיך בהנאה... יש אנשים שאתה פוגש בהם מחייך קלות וממשיך הלאה... אבל יש, לא רבים, כמובן, רק כמה מיוחדים, מקומות שאתה עובר בהם ונשאר. כי טוב לך וחם. וקשה לך משם להמשיך... ויש אנשים שאתה פוגש, מתקשר ואוהב וכשאתה ממשיך הלאה הם ממשיכים איתך, עמוק בלב... איתך בכל אשר תפני...
מאחלת לך שנה טובה ומתוקה מרסל מפורום "דאר-דיילנא"

שרונהה

New member
תודה מרסל../images/Emo24.gif

את בעצמך אישה מיוחדת במינה. גם את פירגנת ותרמת כאן לפורום. כשפועלים מתוך אהבה ללא תנאי, היא עוטפת את כולנו שבעתיים.

Li G

New member
../images/Emo24.gif

שרונה, תודה לך על ניהול מסור, נעים וחם. את דוגמא נהדרת לכך שמנהל הוא אינו על תקן שוטר או דמות ייצוגית, אלא חלק בלתי נפרד מהקהילה. את יכולה להתגאות בעובדה שיצרת קהילה משפחתית, חמה ואוהבת. אני מתנחמת בעובדה שאת לא עוזבת את הפרדס ונמשיך להנות מאישיותך המיוחדת ומהניהול הנעים, הרגוע והמזמין שלך.

למעלה