ד קובי לילה טוב לך. מבקשת קישור?

cial 1

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo38.gifד קובי לילה טוב לך. מבקשת קישור?

האם יש בכלל קישור
על שמות כול התבלינים של מרוקו? אני 80% יודעת אבל יש שגם לא? אז חיפשתי בגוגול. לא נותן נתן רק תמונות של השוק במרקש זה גם אני יכולה לתת .חשוב לי כי יש את הקוסקוס המרוקאי. אגב יש כמה סוגים. והמיוחד זה במרוקאית כך נקרא ...שקשו דלעשוב. נכון יש משהו נותן באתר קוסוקוס. אבל הוא רחוק מאוד מזה אני כן יודעת גם לתת את המתכון ואת כול ההרכב. רק שם של תבלין אחד לא יודעת מה שמו? . אם אני אקבל את השם אני אתן כאן את המתקון. וגם אם ידוע לך מי יכול למכור לי את התבלינים. כי לי אין עכשיו. היה לי גם תחון וגם לא והיה הרבה זמן בפריזה בפסח הכול נזרק? רק מי שמביא ממרוקו יכול לעזור לי. אני אשלם על המשלוח כולל התמורה תשלום התבלינים. אשמח מאוד לקבל כול תגובה תודתי מראש לך לכולם כאן
חג חנוכה שמח

cial 1

New member
עלמה3 חג לך ויום לי. לאן הרחקת|../images/Emo138.gif

היי חומד לאן את נוסעת. . זה תערובת של תבלינים נכון. עכשיו זה כול חזק שיש בזה השלכולת בעזרה לפוריות זה נבדק על כול המשתלחים בנשים בעדה המרוקאית כן יש שם תבלינים מאוד חזקים ולרוב הם" חזקים ומשפעים על האוכל גם על תפקוד של כלי הדם יש שנותן להוריד לחץ דם ויש שנותן להרים? בהפוף" הכול עניין של בריאות לאדם בריא מותר לו הכול לאדם אחר שסובל מי כול בעיה זו או אחרת עדיף להבין מה כול משמעות של תבלין. זה או אחר. לא נפרט כאן הכול. ולדוגמה לחיות אסור בכלל תבלינים וזו אחת הסיבות החשובות שלא בא בחשבון לתת להם אוכל של בית.. רק למשל בצל גורם לחתולים להיות במערכת של עצבים גבוה מאוד. נכון בצל לא תבלין אבל גם הוא חלק גדול במרכיב האוכל. לרוב יש בתוך הסיר או הצחלת שלנו בצל. ויש היום גם בצל מיובש ומה הוא תבלין. ממניין התבלינים" ולגבי העשוב... שלנו לרוב יש שם תבלינים המעלים את חום גוף האדם. ועוד לנשים עם הפרעה בגיל המעבר. יש את תופעות של גלי חום אז כך יש רק לאכול במינון נמוך מאוד לא מזיק. את כול ההרכב אני יודעת רק חסר לי שם של תבלין אחד. הכול יש ברוש הצלול תודה לאל. עלמה חמודה אני יודעת שרצית להצחיק אותי וזה בסדר. אבל באמת אני שאלתי כי זה היה לי חשוב ועדיין? למה לאדם לכתוב דבר שהוא לא נכון. זה מבלבל. כך ראיתי ואני חשבתי רק לתקן כמובן באהבה וגם אותי אפשר תמיד לתקן אם הכן וצריך. טוב ללמוד
ולא לחזור על אותה הטעות? בכול מסר בחיים יש השלכות. יום טוב לך וגם הסבר למי שלא יודע. ובטוחה אני שכאן יש לנו באמת מועצת חחמים. חג אורים שמח לך

למעלה