ערב טוב חג חנוכה שמח לאחל כאן
|סופגניה

cial 1

New member
ערב טוב חג חנוכה שמח לאחל כאן../images/Emo138.gif|סופגניה

חייבת להגיב הכול יפה כאן. מעלים זכרונות יש המביא קישורים מדהימים ותמונות ושל האל מככב כאן וזה הכי חשוב ורק חבל שהכול מדגמד על מילה בוטה לא במקום חבל מאוד. יש תמונות של בית קודש בית הכנסת שם פה בכול מקום גם אפשר להצחיק אבל יש להזהר ממשהו? לא מתאים מילה אחת גורמת לך- לא להבין את כול המסרים פה. ממש מוזר לי? ואני לא אגיב למה כתבתי כך.

cial 1

New member
וערב רב לעלמה3 הדושניה של המקום.../images/Emo137.gif

אין כאן דובשנית אז בטח היה מצורף כאן לך מתוקה אבל אני יודעת למה חסר כאן כי בנתניה ישנה אחת והיא עלמה3 מלאלה בלבביות והדושניות יש שיר ליהורם גאון והוא יפה אשלך לך יותר מאוחר. כאן. אני כתבתי תגובה והיא לא מקשרת את כול הטוב שבך. או בכלל גם לא קשורה אלי. חפשי לבד את החידה? ערב הכי מתוק לך וחמים בבית חמודה . . אני פה שם? חני לך בכול אהבה אקדיש את השיר יותר מאוחר. המלים לא בראש הרגע

עלמה 3

New member
לא הבנתי כלום

את מחמיאה לי יותר מידי... ואם הייתי סוכר כבר מזמן הייתי נמסה ונעלמת
. על פניו שיהיה לך ערב נפלא וחג אורים שמיייייח
לילה טוב

M הדרך

New member
עלאש תתח'רק חרא בילעוד'??גם בבית נורמלי

יש פליטות פה.. לא צריך לטחון עד דק... הגב' התכוונה לכך שכתבתי כוסאוחתק... גם בבית נורמלי יש פליטות פה.. ולא...אני לא רוצה את המילים שלי בחזרה ובאח שלא תכרתי את הענף כי הוא שלי...

cial 1

New member
לא מאים לך חג שמח M הדרך

ואני על אם הדרך . ממש חצי מריבה? את מגיבה גם כאן המשפט הוא רק לכוונה מאוד קשה. ועוד במרוקאית תחון או טחון. אין לי כוונה לריב איתך כול טוב. מותר הכול היום לכתוב. אפ=על=פי שעוד לא הגענו לפורים.. לבחוש את הקקקקקקקקקקקקקה במקל זה לא יפה?

למעלה