עלמה 3

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo12.gif

מתגעגעת ואין לי אהבה
שוברת קריז

בוה בוה עלמתי....

מה קרה שצבעת את השיער, יאק לאבאס, קרה משהוווווווווו ???????????????? סדאי סמאללאה מעאק. חג אורים שמח לך ולבי ביתך. משולה ואלי פילו

עלמה 3

New member
לאבס ולאבס...../images/Emo68.gif../images/Emo120.gif

יפה לי לבלונד ?
כייף שאפשר לעשן כאן...
סימון האיקון לפחות מזדההה איתי.

cial 1

New member
מזה יש להם .מפתה מדליק ואני מתה על זה.

אני ליד משפחת בן חמו והם השכנים שלנו היו הכי טובים. אגב מאוד מלומדים זה בא משם. טוב יום יום אני אצל הת של זהרה ..זל והיא משגעת אותי כול רגע מבקשת משהו טוב אני מנסה להבין אותה אבל קשה שאלתי זוהרה מה את צריחה לפני שהיא תבקש אמרה לי אני רוצה טס. שאלתי מזה טס אמרה במרפסת יש טס. הלכתי למרפסת אין טס. לקכתי עלי החלתה סופית לפני שהיא תשגע אותי. וכך אספתי כמה כוסות שתוחות כמו של קפה מהמבטח והיא צועקת עלי עכשיו בערבית יא לחזינה אנה אולק טס ונתי מתפהמני? אמרתי עכשיו אני מבינה? היא מתכוות לקערות קטנות של מרק. אספתי כמה מהמזנון. הבתי לה היא במקלחת ממתינה עם הכבסים שלה מעה לוחה דסבון ושוב צעקה עלי לא לא עלס עלס תתעמל דקסי אותלק טס אלחזינה טס. אני בבית אימי יודעת ? זה טסה של קפה קהווא? בסוף היא מזיזה את הת.... שלה והולכת למרפסת. וביד שלה הטס מהוא קערה של פלדה אמייל טוב הם בשם זה טס ואנחנו ג'לפה. מכווה שתצחקיקווווווווווו עלה זהרה וטס וג'לפה ולעדה דסבון. לך לבין כול סלנג. ועל האוכל הרוב שונהההההההההההההההההההההה

עלמה 3

New member
../images/Emo12.gifאל חזינה ...ככה אמרה לך

חחחח את הורגת אותי עם הביטויים והמבטאאאאאה שאת מביאה
את מצחיקולית ...קורעת תותי
ועכשיו לל"ט

cial 1

New member
עלמה נעלמתי לכמה דקות

נתתי מתכון בפורום אוכל כשר עוד מעת אני ואת נפתח פורום רק מרוקו? אני עושה לך קייף אומרים הרי אם אנחנו צוחקים אז הכול בריא ומה שלא מבריא יש בזה אמת חמודה ומיד אשמח להצחיק אותך. כך אדע מרחוק שיש על פניך חיוך בריא מגיע לך. יש פה משהו מקנסי. כאן עוד כמה מילים אגב כול שפה אני יודעת לתת חיקוי אמת. רק עראקית קצת קשה לי כי היא עמוקה כמו האשלוני? במקנסית לחזין דאווימיל זה אמיל? אזי תקול בוא לאכול הוא עונה דבאה והיא האמא הטובה אוילי עליה אס נעמל מדברים אפילו באסים לרגע הקלפן יחשוב שהיא מהמרת עלה אוימיל פיין תי אבני אזי ואנחנו אומרים אג'י כמו הצרפתים והם כמו זזזזייו זוואזו הציפור רוצה אוכל מכנסי לחות מעה לחמס או לאזבור אנה נחובסק

עלמה 3

New member
../images/Emo124.gifשרונהההההה

את מתגרה בגרולך .... אני יעלה את הפורום בעשן....וכולם יברחו

שרונהה

New member
רק תעזי

ואני אגלה לליהו, להודפי ולבן לולו את המחבוא של התותבות

עלמה 3

New member
כ../images/Emo80.gif עלייך...

זה רק בכאילו....רחמים וחמלה עלי ...3 שבועות בלי
ואל תגלי ...במיוחד לליהו...את ראית איך הוא מעשן בלי לתותבות דיאלו ???

עלמה 3

New member
הין לי בריריה (בשפתה של חני)../images/Emo8.gif

כּנמות לגארו וומאקאינש...וואלוו ...וואלוו (במקום התחלתי לדבר מרוקאית
) תודה ובקרוב אצלך [חיבוק]

cial 1

New member
עלמה. אס תתקמי אלנט אנה גרו רורו../images/Emo120.gif

במקנסית אנה תנקמי אל גרו איב סן לורן אס עוד פעם אס פעם הבאה קינג?

מה קרה ????????

פעם הבאה, תצחקי בשקט, ארזאעט סמאק, כל השכנים, אלביודין זאו ענדי, לייהו מה קרה, קרה משהו מעאה מג'ילבאס סולה, אמרתי להם, אולו, לכו לישון, אלח'אנפוסין, זו רק ידידה מהצפון ככה צוחקת, משעמם לה וככה היא צוחקת. מהצפון עד לפה, בטח יש לה קול של טנור, קולטלהום, איזיקום לעמא, תפו, תפו, מלח מים, מלח מים. חג אורם שמח גם לך יקירתי ולעל בני ביתך. משולה ואלי פילו

למעלה