איזה מידע רפואי קיבלתם לגבי התורמת ואילו בדיקות עשיתן

myDoron

New member
בדיקות גנטיות בסיסיות

איזה מידע רפואי קיבלתם לגבי התורמת ואילו בדיקות עשיתן
במהלך ההריון ??
בדיקות גנטיות בסיסיות
ביותר. עשיתי את כל הבדיקות הסטנדרטיות + מי שפיר. יש אפשרות לפחות במנור לקבל מבחנה עם הדם ולערוך בדיקות גנטיות יותר מקיפות לפני ההריון. זה משהו שהתחלתי ללמוד עליו ולהתעניין אחרי שכבר הייתי בהריון אז זה היה פחות רלוונטי. זה גם מאוד יקר הבדיקות הגנטיות המקיפות. אבל משהו שאשקול לעשות בעתיד בילד 2 בע״ה.

Silent witness

New member
היה לך מידע כלשהו על התורמת?

בדיקות גנטיות בסיסיות
ביותר. עשיתי את כל הבדיקות הסטנדרטיות + מי שפיר. יש אפשרות לפחות במנור לקבל מבחנה עם הדם ולערוך בדיקות גנטיות יותר מקיפות לפני ההריון. זה משהו שהתחלתי ללמוד עליו ולהתעניין אחרי שכבר הייתי בהריון אז זה היה פחות רלוונטי. זה גם מאוד יקר הבדיקות הגנטיות המקיפות. אבל משהו שאשקול לעשות בעתיד בילד 2 בע״ה.
היה לך מידע כלשהו על התורמת?

myDoron

New member
לא מצליחה להגיב לך להודעה

בדיקות גנטיות בסיסיות
לא מצליחה להגיב לך להודעה
היה לי מידע על התורמת. נתונים יבשים, גובה משקל סוג דם..וגם תחביבים, עיסוק, מס ילדים..ומידע גנטי בסיסי. כמה מחלות גנטיות בסיסיות שבודקים כמו שבדקו לי בקופה כשתכננתי הריון לפני טיפולים. X שביר וכו..

למעלה