בעיות שינה ובלוטת התריס לאחר החזרת עוברים

fly71

New member

שלום,
לאשתי TSH גבוה מהרגיל, והיא נוטלת צנטרואיד לאיזון באופן קבוע.
לקראת החזרת עוברים, היא מעלה מינון כדי להגיע לערכי TSH מתאימים + לוקחת כדור פרדינזון אחד ליום. העלאת המינון באופן קבוע גורמת לה לחוסר שינה / לילות לבנים (השינה תקינה במצב רגיל לפני העלאת המינון).
אנחנו משוכנעים שזה משפיע על הקליטה בגלל שחוסר שינה רצוף גורם לגוף להיות בסטרס ומצב פיזי לא מאוזן שמוריד סיכויי קליטה.
האם יש כאן נשים עם רקע דומה? נשמח לפתרון יצירתי (לא כדורי שינה) שיוריד את רמת העירנות ויאפשר לה שינה תקינה.
אפשר גם בפרטי כמובן.
תודה מראש!

מה מציע הרופא?

שלום,
לקראת החזרת עוברים, היא מעלה מינון כדי להגיע לערכי TSH מתאימים + לוקחת כדור פרדינזון אחד ליום. העלאת המינון באופן קבוע גורמת לה לחוסר שינה / לילות לבנים (השינה תקינה במצב רגיל לפני העלאת המינון).
אנחנו משוכנעים שזה משפיע על הקליטה בגלל שחוסר שינה רצוף גורם לגוף להיות בסטרס ומצב פיזי לא מאוזן שמוריד סיכויי קליטה.
האם יש כאן נשים עם רקע דומה? נשמח לפתרון יצירתי (לא כדורי שינה) שיוריד את רמת העירנות ויאפשר לה שינה תקינה.
אפשר גם בפרטי כמובן.
תודה מראש!
מה מציע הרופא?
האם היא מלווה על ידי אנדוקרינולוג שהמומחיות דלו היא ליווי נשים בטיפולי פוריות/ הריון?
מה שיכול להכניס לאי שקט זה הסטרואידים הרבה פעמים...
אישית טופלתי ביוטירוקס וזה לא גרם לי לכלום...
ממליצה להתייעץ עם הרופא
בהצלחה
איילת

fly71

New member
כן, כמובן עם אנדוקרינולוג

מה מציע הרופא?
האם היא מלווה על ידי אנדוקרינולוג שהמומחיות דלו היא ליווי נשים בטיפולי פוריות/ הריון?
מה שיכול להכניס לאי שקט זה הסטרואידים הרבה פעמים...
אישית טופלתי ביוטירוקס וזה לא גרם לי לכלום...
ממליצה להתייעץ עם הרופא
בהצלחה
איילת
כן, כמובן עם אנדוקרינולוג
שגם מומחה בפריון. ואכן חושדים בסטרואידים.
תודה..

מה שעוזר לי לישון באופן רגוע ורציף יותר

שלום,
אפשר גם בפרטי כמובן.
תודה מראש!
מה שעוזר לי לישון באופן רגוע ורציף יותר
היא מדיטציה.

שיהיה בהצלחה רבה

למעלה