המלצה

ליה155

New member
המלצה

המלצה
היי :) מאד אשמח להמלצה מבוססת ניסיון.. איזו חברה היא הכי מקצועית ואמינה, בעלת רישיון משרד הבריאות לייבא ביציות לארץ ? קראתי המון הודעות בפורום וקצת מבולבלת..
אשמח לעזרה..

kobi932

New member
היי

המלצה
היי :) מאד אשמח להמלצה מבוססת ניסיון.. איזו חברה היא הכי מקצועית ואמינה, בעלת רישיון משרד הבריאות לייבא ביציות לארץ ? קראתי המון הודעות בפורום וקצת מבולבלת..
אשמח לעזרה..
היי
יש כצה חברות שמתמחות בלהביא עוברים לארץ את צריכה קודם לשאול את עצמך במה את מעוניינת בעוברים טריים או מוקפאים ?

ברוכה הבאה

המלצה
אשמח לעזרה..
ברוכה הבאה

בגדול כפי שקובי ענה לך את צריכה להחליט מה את רוצה.
ישנן שתי חברות שמביאות עוברים טריים מאוקראינה לארץ באינקובטורים מיוחדים:
מנור
ל.ב
ישנן חברות שמביאות עוברים מוקפאים מאוקראינה לארץ:
אימהית
MOMS PROJECT
גם במסלול הדסה יש אפשרות להביא עוברים מוקפאים לארץ מהעיר ברנו מצ'כיה
כל מי שיש לו רישיון להביא עוברים לארץ הוא בעל רישיון ממשרד הבריאות.
את צריכה להחליט מה חשוב לך, האם את רוצה פרטים על התורמת כן/לא, איזה מסלול מתחייב לעוברים באיכות טובה ובמידה ולא עומד בכך נותן פיצוי
בהצלחה
איילת

ליה155

New member
היי איילת:)

ברוכה הבאה

בגדול כפי שקובי ענה לך את צריכה להחליט מה את רוצה.
ישנן שתי חברות שמביאות עוברים טריים מאוקראינה לארץ באינקובטורים מיוחדים:
מנור
ל.ב
ישנן חברות שמביאות עוברים מוקפאים מאוקראינה לארץ:
אימהית
MOMS PROJECT
גם במסלול הדסה יש אפשרות להביא עוברים מוקפאים לארץ מהעיר ברנו מצ'כיה
כל מי שיש לו רישיון להביא עוברים לארץ הוא בעל רישיון ממשרד הבריאות.
את צריכה להחליט מה חשוב לך, האם את רוצה פרטים על התורמת כן/לא, איזה מסלול מתחייב לעוברים באיכות טובה ובמידה ולא עומד בכך נותן פיצוי
בהצלחה
איילת
תודה רבה על הברכות וההתייחסות.. מעריכה.
הדברים שהכי חשובים לי הם היושרה המקצועית של החברה ויכולת צפייה בתמונות עדכניות וברורות של התורמת.
אני אלך על מסלול של מקסימום עוברי בלסטו במוקפאים.
את אימהית ממדיקל אני לא מכירה..
שמעתי דברים בעייתיים על מנור ולכן מתלבטת בין מאמס ל- ל.ב.
על איזו מהן את ממליצה?

אין לי המלצה ספציפית

הדברים שהכי חשובים לי הם היושרה המקצועית של החברה ויכולת צפייה בתמונות עדכניות וברורות של התורמת.
על איזו מהן את ממליצה?
אין לי המלצה ספציפית
הנסיון האישי שלי הוא עם מנור אבל ממש לא לאחרונה.
לא יודעת איזה דברים בעיתיים שמעת עליהם, ממה שאני יודעת הם היחידים ששולטים הכי קרוב בתהליך ( מגייסים בעצמם את התורמות, המרפאה שלהם עם צוות ישראלי). את מוזמנת לשאול על כך גם במסר אישי.
בפורום כאן היו נסיונות עם כל המסלולים. יש חוויות חיוביות וגם שליליות.
שוב חשוב לי להדגיש שחשוב לדעתי לבדוק לאיזו איכות מתחייבים לספק ומה קורה אם לא עומדים בזה.
למה דווקא מוקפאים?
איילת

ליה155

New member
תשובה לשאלה...והרהורים נוספים

אין לי המלצה ספציפית
הנסיון האישי שלי הוא עם מנור אבל ממש לא לאחרונה.
לא יודעת איזה דברים בעיתיים שמעת עליהם, ממה שאני יודעת הם היחידים ששולטים הכי קרוב בתהליך ( מגייסים בעצמם את התורמות, המרפאה שלהם עם צוות ישראלי). את מוזמנת לשאול על כך גם במסר אישי.
בפורום כאן היו נסיונות עם כל המסלולים. יש חוויות חיוביות וגם שליליות.
שוב חשוב לי להדגיש שחשוב לדעתי לבדוק לאיזו איכות מתחייבים לספק ומה קורה אם לא עומדים בזה.
למה דווקא מוקפאים?
איילת
היי

בוחרת במוקפאים כיוון שהבנתי מהרופא שלי שאם מחליטים על טריים משמעות הדבר כי מנהלים את הלוז עפ זמני הטיסות של החברה ולא עפ תנאים מקסימליים של תזמון הפרוטוקול של התורמת. כמו כן, לא ניתן לבצע החזרה על בסיס מחזור טבעי שלי אלא רק הורמונלי, אחרת אין סנכרון.
יש לי הרבה שאלות חשובות.. סיכמתי אותן בקובץ וורד ואולי אצרף אותן בהמשך.. אני חושבת שזה יכול לעזור לבנות נוספות בהתהליך קבלת ההחלטות..
בנתיים אשמח אם מישהו יוכל לענות של שתיים חשובות:
1. איזו הוכחה קיבלתן/ם שאכן השתמשו בביציות של התורמת שבחרתן?
2. באם אני לא מדווחת לקופת החולים שלי שההריון הינו בתרומת ביצית ולא מצהירה על כך בשום מקום למעט בתיק של הרופא הפרטי, האם מבחינה דתית בכז תהיה סוגיה? בעת הברית/ רבנות?
אודה לכל מי שיודע מניסיון אישי :)

מנסה לענות

היי

בוחרת במוקפאים כיוון שהבנתי מהרופא שלי שאם מחליטים על טריים משמעות הדבר כי מנהלים את הלוז עפ זמני הטיסות של החברה ולא עפ תנאים מקסימליים של תזמון הפרוטוקול של התורמת. כמו כן, לא ניתן לבצע החזרה על בסיס מחזור טבעי שלי אלא רק הורמונלי, אחרת אין סנכרון.
יש לי הרבה שאלות חשובות.. סיכמתי אותן בקובץ וורד ואולי אצרף אותן בהמשך.. אני חושבת שזה יכול לעזור לבנות נוספות בהתהליך קבלת ההחלטות..
בנתיים אשמח אם מישהו יוכל לענות של שתיים חשובות:
1. איזו הוכחה קיבלתן/ם שאכן השתמשו בביציות של התורמת שבחרתן?
2. באם אני לא מדווחת לקופת החולים שלי שההריון הינו בתרומת ביצית ולא מצהירה על כך בשום מקום למעט בתיק של הרופא הפרטי, האם מבחינה דתית בכז תהיה סוגיה? בעת הברית/ רבנות?
אודה לכל מי שיודע מניסיון אישי :)
מנסה לענות
בכל חברה נהוג אחרת
1. ממה שאני יודעת הנוהל התקין הוא שמקבלים את דף המעבדה ועליו נמצאים גם פרטי התורמת.
2. עניין הדת לא קשור לדיווח בקופה. לרבנות אין לזה שום קשר.
זה קשור רק במידה ואת עושה את התרומה עם תורמת ישראלית בישראל כי אז יש חובת דיווח.
איילת

myDoron

New member
איזה דברים בעייתים שמעת?

על איזו מהן את ממליצה?
איזה דברים בעייתים שמעת?
אולי נצליח לנפץ אותם..אני עשיתי במנור ועוד שתי בנות קרובות שאני מכירה...

למעלה