חזרתי לענות על שאלות אני נולדתי מתרומת ביצית

תשובה

תודה לך על התשובות
לגבי מוצא, רוב הנשים שאני מכירה מנסות למצוא תורמת שדומה להן מבחינת מראה ומוצא (ואופי אם מתאפשר), אז סביר להניח שהתורמת במקרה שלך גם כן היתה ממוצא דומה לשל אמא שלך.
תשובה
אני רק יודע שאת התהליך הם עשו בקפריסין הם באו בבוקר חזרו באותו יום לארץ
וכן שסיפרו לי אמא שלי אמרה לי שהיא רצתה מישהי שתהיה דומה אליה באישיות היא לא אמרה על המראה כלום
&nbsp
אני יכול להגיד שלא עבד לה....

אני נולדתי מהביצית של אמא שלי

תשובה
אני רק יודע שאת התהליך הם עשו בקפריסין הם באו בבוקר חזרו באותו יום לארץ
וכן שסיפרו לי אמא שלי אמרה לי שהיא רצתה מישהי שתהיה דומה אליה באישיות היא לא אמרה על המראה כלום
&nbsp
אני יכול להגיד שלא עבד לה....
אני נולדתי מהביצית של אמא שלי
ולא דומה לה בכלל, לא בחיצוניות ובטח לא באופי. זה משהו שאף פעם אי אפשר לדעת אותו :)

אני לא בטוחה שזה קשור

תשובה
כן אבל אצלי זה היה די בטוח שאני לא אהיה דומה לה...

כי אני מתרומה של מישהי
אני לא בטוחה שזה קשור
חיצונית, כנראה שכן.
אבל מבחינת אופי ואישיות - הרבה מאוד מזה קשור לחינוך, לסביבה שגדלים בה, לערכים שסופגים בבית ובחוץ
כך שזה שיצאת שונה ממנה באופי לא בהכרח קשור לתרומה.

תודה על התשובות - עוד משהו

תשובה
1. הם פשוט סיפרו לי

2. זה אני לא יודע לא שאלתי הייתי מאוד רוצה לדעת מי יודע ומי לא אבל אני מתבייש לשאול

3. כן מאוד מעסיק אותי אני הייתי רוצה לדעת איך נראת התורמת מה המוצא שלה כל כמה ימים יוצא שאני חשוב על זה כי כל החיים חשבתי שאני ממוצא מסוים ועכשיו אומרים לי שלא ואני בעצם לא יודע מה המוצא שלי למי אני דומה
כשאתה אומר הם שהם פשוט סיפרו לך...
זה היה כחלק משיחה שאמרו יש לנו משהו לספר לך או נזרק כלאחר יד כחלק מנושא אחר?
גם אחותך היתה בשיחה או שאיתה זה התנהל אחרת?

תשובה

כשאתה אומר הם שהם פשוט סיפרו לך...
זה היה כחלק משיחה שאמרו יש לנו משהו לספר לך או נזרק כלאחר יד כחלק מנושא אחר?
גם אחותך היתה בשיחה או שאיתה זה התנהל אחרת?
תשובה
זה היה ככה

אמא שלי קראה לי ולאחותי לשנייה ואמרה שיש לה משהו חשוב לדבר איתנו אליו

אני חשבתי שזה יהייה חינוך מיני או משהו כזה אז ניסיתי להעביר נושא וללכת

ואז פתאום היא אמרה שאין לנו קשר איתה מהבחינה שהיא לא האמא הביולוגית שלנו משהו כזה

היא אמרה לנו איפה היא עשתה את התהליך למה היא עשתה אותו ואיך זה היה

היא אמרה שהיא רצתה מישהי דומה באופי יותר מזה לא ממש

בשיחה היו אבא שלי אמא שלי אני ואחותי

אם לא תוכל לקבל מידע על התורמת?

תשובה
זה היה ככה

אמא שלי קראה לי ולאחותי לשנייה ואמרה שיש לה משהו חשוב לדבר איתנו אליו

אני חשבתי שזה יהייה חינוך מיני או משהו כזה אז ניסיתי להעביר נושא וללכת

ואז פתאום היא אמרה שאין לנו קשר איתה מהבחינה שהיא לא האמא הביולוגית שלנו משהו כזה

היא אמרה לנו איפה היא עשתה את התהליך למה היא עשתה אותו ואיך זה היה

היא אמרה שהיא רצתה מישהי דומה באופי יותר מזה לא ממש

בשיחה היו אבא שלי אמא שלי אני ואחותי
האם אתה חושב שתוכל לחיות עם זה בשלום?
כי הרי רוב התרומות אנונימיות, ולא ניתן למשל לשמור תמונה.

תשובה

האם אתה חושב שתוכל לחיות עם זה בשלום?
כי הרי רוב התרומות אנונימיות, ולא ניתן למשל לשמור תמונה.
תשובה
יהייה לי די קשה עם זה

לפחות הייתי רוצה לדעת מאיפה היא ואיך היא נראת לא חייב תמונה עם אין אפשר גם רק פירוט
גובה צבע שיער וכאלה

עוד שאלות בבקשה...

אני נולדתי מתרומת ביצית
תשאלו שאלות

אני בן 15
עוד שאלות בבקשה...
קודם כל- משבחת ומברכת אותך על הפתיחות הזאת ! לא מובן מאליו בכלל

הייתי שמחה לדעת עוד כמה דברים בבקשה:
1. אם עוברת לך בראש המחשבה שתרצה לפגוש את התורמת הביולוגית שלך יום אחד. ממש להכיר. בין אם בשיחת סקייפ, או ממש פנים מול פנים.
2. אם מעניין אותך להכיר או לפגוש אחאים שלך (חצאי אחים מאותה התורמת שאולי ישנם בארץ או בעולם, ואולי אף הילדים הביולוגים האחרים שלה).
3. אם אתה מרגיש שזה שינה לך משהו באופן שאתה מסתכל על אמא שלך, האם רגשות האהבה שונים.
4. אם פתאום אתה חש במשהו שונה מצד אמא מבחינת האהבה שלה אלייך.
5. אם היית מעדיף אולי לא לדעת בכלל.
6. אם אתה חושב שכשתתגבר על הביישנות מתישהו, תספר לסביבה הקרובה לך על נושא התרומה ותדבר בפתיחות על הנושא
7. אם מדאיג אותך להתאהב יום אחד בבחורה ולחשוש שהיא אולי אחאית שלך.

תודה רבה מראש על התשובות והפתיחות, ויישר כח !!!

הילה724

New member
שאלות נוספות

עוד שאלות בבקשה...

1. אם עוברת לך בראש המחשבה שתרצה לפגוש את התורמת הביולוגית שלך יום אחד. ממש להכיר. בין אם בשיחת סקייפ, או ממש פנים מול פנים.
2. אם מעניין אותך להכיר או לפגוש אחאים שלך (חצאי אחים מאותה התורמת שאולי ישנם בארץ או בעולם, ואולי אף הילדים הביולוגים האחרים שלה).
3. אם אתה מרגיש שזה שינה לך משהו באופן שאתה מסתכל על אמא שלך, האם רגשות האהבה שונים.
6. אם אתה חושב שכשתתגבר על הביישנות מתישהו, תספר לסביבה הקרובה לך על נושא התרומה ותדבר בפתיחות על הנושא

שאלות נוספות
היי, תודה לך על ההתייחסות לשאלותינו.
היית מעדיף לא לדעת בכלל ולהמשיך את חייך כרגיל, הרי חוץ מידיעה זה כרגע לא מועיל לך הידיעה, או היית מעדיף שיספרו לך בגיל מאוחר יותר, בגיל 18?
אם לפני שההורים סיפרו לך בן משפחה היה פולט לידך שנולדת מתרומה איך הייתה הרגשתך? ששיקרו לך, הסתירו ממך, היית כועס על ההורים שלך?
הבן שלי קטן, יש לי גם ילדים ביולוגיים, אני לא מרגישה הבדל ביניהם, אוהבת אותם באותה המידה, אני מקווה שיחסך לאמך לא השתנה, היא נתנה לך חיים, היא מאוד מאוד רצתה אותך אם פנתה לתרומה, תחשוב שלא היית נולד לולא התרומה, היא רצתה אותך, גדלת בבטן שלה, היא ילדה אותך, אוהבת ומטפלת בך, תעריך אותה, לדעתי תשב איתה ותדבר איתה על כל מה שמציק לך, על כל המחשבות שרצות לך בראש, אתה הבן שלה.
תודה ובהצלחה בחייך
&nbsp

תשובה

שאלות נוספות
היי, תודה לך על ההתייחסות לשאלותינו.
היית מעדיף לא לדעת בכלל ולהמשיך את חייך כרגיל, הרי חוץ מידיעה זה כרגע לא מועיל לך הידיעה, או היית מעדיף שיספרו לך בגיל מאוחר יותר, בגיל 18?
אם לפני שההורים סיפרו לך בן משפחה היה פולט לידך שנולדת מתרומה איך הייתה הרגשתך? ששיקרו לך, הסתירו ממך, היית כועס על ההורים שלך?
הבן שלי קטן, יש לי גם ילדים ביולוגיים, אני לא מרגישה הבדל ביניהם, אוהבת אותם באותה המידה, אני מקווה שיחסך לאמך לא השתנה, היא נתנה לך חיים, היא מאוד מאוד רצתה אותך אם פנתה לתרומה, תחשוב שלא היית נולד לולא התרומה, היא רצתה אותך, גדלת בבטן שלה, היא ילדה אותך, אוהבת ומטפלת בך, תעריך אותה, לדעתי תשב איתה ותדבר איתה על כל מה שמציק לך, על כל המחשבות שרצות לך בראש, אתה הבן שלה.
תודה ובהצלחה בחייך
&nbsp
תשובה
מצטער שלא עניתי מהר יותר דבר ראשון הייתי עסוק בדברים אחרים ושכחתי.

לא יודע אם הייתי רוצה לדעת את זה עכשיו או קודם או בעתיד כי אני לא יודע איך זה כי לפני שאמרו לי לא חשבתי בכלל על משהו כזה הייתי בטוח שאני פשוט לא ממש דומה להורים שלי וזה היה לי בסדר לא חשבתי שזה היה כי נולדתי מתרומה זה בא אליי בהפתעה נראה לי שסיפרו לי את זה עכשיו זה טוב אבל אני לא באמת יודע .

אני בכלל לא יודע מי יודע את זה ומי לא זה דבר ראשון וכן עם מישהו אחר היה אומר את זה בטעות או לא בטעות זה היה פוגע בי שהם לא סיפרו לי את זה והייתי מרגיש ששיקרו לי כי אחרים יודעים את זה והם לא מספרים לי נגיד ומישהו היה אומר לי את זה וההורים שלי לא היו יודעים שגיליתי את זה הייתי שואל אותם שאלות ומנסה לגרום להם להגיד לי את זה ואז אם הם היו אומרים לי שזה לא נכון הייתי מרגיש כועס

היחס לאמא שלי לא השתנה רק לפעמים שאני מסתכל אליה אני קצת חושב על זה אבל אני עדיין אוהב אותה
עדיין קצת קשה לי לדבר על זה עם אנשים שבאמת מכירים אותי בטח עוד כמה שנים אני אדבר על זה
ויש לי שאלה אלייך:
למי סיפרת שהבן שלך נולד מתרומה? האחים שלו יודעים? במשפחה יודעים? עם כן אז מי?

אני שואל את זה כי זה משהו שמאוד מציק לי אני לא יודע מי יודע את זה ואני ממליץ לך שתספרי לבן שלך מתי שתחליטי תגידי לו מי יודע את זה ומי לא

אצלי לפחות זאת אחת השאלות שהכי מציקות לי חוץ מהמראה של התורמת ומה המוצא שלה

תודה לך ושוב אני מצטער שהתעקבתי עם התשובה

תשובה

עוד שאלות בבקשה...

תשובה
דבר ראשון תודה וסליחה שלא עניתי שבוע...

1.בשבילי מספיק רק לראות איך היא נראת תמונה זה מספיק
2. תאמת לא חשבתי על זה העלת לי רעיון, בשבילי מספיק רק תמונה לראות עם אני דומה להם

3. לא רק בהתחלה קצת אבל בכל זאת היא גידלה אותי היא ילדה אותי אני הבן שלה
4. אני אוהב אותה בכל מצב
5. כן אני רק רוצה שהחברים שלי התבגרו קצת כדי שזה לא יהייה נושא לבדיחות...
7. שוב פעם אני יגיד לא חשבתי בכלל עם בכלל יש לי אחאים...
אני לא יודע מאיפה התורמת בכלל אז רוב הסיכויים שזה לא יקרה ואני לא חושש מזה

שוב פעם מצטער שלא עניתי בשבוע שבועיים האחרונים אני פשוט הייתי עסוק

נתת לי עוד נקודה למחשבה בקשר לאחאים לא חשבתי על זה בכלל תודה לך על השאלות

מצטערת, לדעתי אתה מתחזה.

אני נולדתי מתרומת ביצית
תשאלו שאלות

אני בן 15
מצטערת, לדעתי אתה מתחזה.
משהו לאורך כל התגובות שלך לא אמין. יתכן שאתה מפרסם למעשה מסלול עם תמונה? כי זה מה שעולה.
לא כולנו כאן כל כך תמימים.
כואב לי על כל הנשים ששאלו אותך כאן שאלות ממחצבי ליבן.

נו באמת... איזו שליליות

מצטערת, לדעתי אתה מתחזה.
משהו לאורך כל התגובות שלך לא אמין. יתכן שאתה מפרסם למעשה מסלול עם תמונה? כי זה מה שעולה.
נו באמת... איזו שליליות
אז עכשיו זה מה שנהיה מהפורום הזה?
כל מי שמביע דיעה והוא בעד או נגד משהו, אז הוא בטח מונע מאינטרס ומפרסם משהו???
כל כך מקוממות אותי תגובות כאלו...

לא שלילית, מפוכחת.

נו באמת... איזו שליליות
אז עכשיו זה מה שנהיה מהפורום הזה?
כל מי שמביע דיעה והוא בעד או נגד משהו, אז הוא בטח מונע מאינטרס ומפרסם משהו???
כל כך מקוממות אותי תגובות כאלו...
לא שלילית, מפוכחת.
אחרי 9 שנים בפורום, עוד מהתקופות שהיה בשיאו ולשמחתי נהניתי ממנו. המטרה שלי כאן היא לא להפיץ שליליות אבל למנוע ממתחזים נוספים לגרום לנשים פה לשפוך את הלב

תשובה

מצטערת, לדעתי אתה מתחזה.
תשובה
למה שאני יהייה מתחזה אני נולדתי מתרומת ביצית את לא רוצה להאמין אל תאמיני

תגידי תודה שבכלל באתי לפה ונפתחתי

תשובה

מצטערת, לדעתי אתה מתחזה.
תשובה
אני לא מבין מה הכוונה מסלול עם תמונה

בשורה האחרונה שלך אפילו פגעת בי שאת חושבת שאני מתחזה אני נפתח פה אומר מה שאני חושב ואת קוראת לי מתחזה

העלבת אותי ופגעת בי

ענברי 123

New member
היי חמוד

מצטער שלא עניתי הרבה זמן הייתי עסוק בדברים אחרים עכשיו חזרתי
תשאלו חופשי אני עונה על הכל
היי חמוד
שלום מקסים שכמוך, קוראים לי ענבר אני בת 23 ונולדתי מתרומה של ישראלית. אני מזמינה אותך לכתוב לי הודעה בפרטי ואצרף אותך לקבוצת תמיכה של ילדים כמונו, אנחנו ממש מעטים אבל יש תמיכה רבה. אני יודעת שאתה מעוניין להכיר את אימך הביולוגית זה משתקף בתשובותיך וטבעי לחלוטין כי זו זהותך, גם אני רוצה לפגוש אותה ואת אחיי הביולוגים ואת כל המשפחה הביולוגית שלי. ישנן כמה בדיקות שנשלחות לישראל הישר מארצות הברית כדי שתוכל למצוא קצוות חוט ואולי אפילו לאתר אותה. צור איתי קשר ואסביר לך כיצד. באהבה❤️

מצטער שלא עניתי שבוע הייתי עסוק בדברים אחרים ושכחתי מזה

אני מזכיר אני בן 15 תשאלו מה שאתם רוצים

להודעה הקודמת : http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/926/184323173/המומחים/תרומת_ביציות

למעלה