לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1133611,336 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'חזרתי לענות על שאלות אני נולדתי מתרומת ביצית'
חזרתי לענות על שאלות אני נולדתי מתרומת ביצית
<< ההודעה הנוכחית
06/07/2019 | 19:21
38
182
מצטער שלא עניתי שבוע הייתי עסוק בדברים אחרים ושכחתי מזה

אני מזכיר אני בן 15  תשאלו מה שאתם רוצים

להודעה הקודמת :  http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/926/18432317...
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'אני נולדתי מתרומת ביצית'
אני נולדתי מתרומת ביצית
20/06/2019 | 02:07
37
526
תשאלו שאלות 

אני בן 15
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
20/06/2019 | 19:20
15
414
היי, מתי נודע לך שאתה מתרומת ביצית, באיזה גיל?
יש לך עוד אחים? מעניין אותך מי תרמה את הביצית? היית רוצה להפגש איתה או שהיא לא מעניינת אותך בכלל? תודה

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/06/2019 | 02:25
14
392
נודע לי השנה בגיל 15

יש לי אחות תאומה 

מאוד מעניין אותי לדעת מי התורמת כדי לדעת על הגנים שלי איך היא נראת וכל זה

אני לא בטוח שהייתי רוצה לפגוש אותה אבל כן לראות תמונה
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'ברשותך עוד שאלות'
ברשותך עוד שאלות
25/06/2019 | 10:50
13
370
תודה רבה על הנכונות שלך לשתף. אני אשמח אם תוכל לענות על עוד שאלות.
האם אתה חושב שהיה צריך להיוודע לך קודם? או לא להיוודע בכלל?
כמה הופתעת? האם הרגשת משהו בעבר?
האם הידיעה שינתה משהו ביחסים שלך עם ההורים/אמא שלך?
האם היא שינתה את המבט שלך על עצמך?
האם הרגשות שלך ושל אחותך דומים, או שהיא מרגישה אחרת?
האם סיפרת לחברים שלך?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/06/2019 | 00:53
10
361
דבר ראשון אין בעיה תשאלו הכל גם אם זה נראה לכם פוגע 

זה בסדר  אני ראיתי שיש פה כאלה שרוצות לעבור את התהליך אז חשבתי אולי הם ירצו לשאול ילד שנולד ממנו

1.אני חושב שהיה צריך להיוודע לי זה בטוח אני לא בטוח עם זה היה הזמן המתאים או אם היה צריך קודם אמא שלי רצתה לספר כמה שיותר מהר ואבא שלי רצה לחכות לרגע האחרון שלו ( הכוונה לרגע שהוא יגסוס...)

2. הופתעתי מאוד לא הרגשתי משהו בעבר פשוט לא הייתי דומה לאמא שלי אבל לא חשבתי בכלל שאני מתרומה

3. לא היחסים שלי עם ההורים שלי נשארו טובים לא השתנו
4. תאמת שכן כי עכשיו ברור לי למה אני לא דומה לאמא שלי ובכלל למשפחה מהצד שלה 

5.אני יענה פה לשתי השאלות האחרונות ביחד:
לא סיפרתי את זה לאף אחד אפילו לא דיברתי על זה עם אחותי אני מתבייש לדבר על זה כי את יודעת איך זה בגיל הזה זה יהייה סתם עוד משהו לצחוק עליי אבל בעתיד אני אספר להם

עם אחותי אני צריך לדבר על זה אבל אני מתבייש לא דיברתי על זה מאז שסיפרו לי את זה ( עברה כמעט שנה) אפילו עם ההורים
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/06/2019 | 17:36
9
252
תודה רבה לך, אתה נשמע כמו ילד מקסים.
נראה שלמרות שגילו לך שנולדת מתרומה, הסוד עדיין נשאר קצת סוד, וקשה לדבר עליו. עדיין אתם מתביישים, גם ההורים שלך ממך, גם אתה מהם, וגם אתה ואחותך זה מזה. יכול להיות שקשה לפתוח בבת אחת סוד שנשמר כל כך הרבה שנים. יכול להיות שההורים שלך חשים רגשות אשם כלפיך, והם מדביקים בהם גם אותך ואת אחותך. אני מקווה שתמצאו את הכוחות לדבר על התרומה בחופשיות שתפוגג את האשמה והבושה, כי באמת נראה שיש כאן סיפור הצלחה של משפחה טובה ואוהבת.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/06/2019 | 23:22
8
270
תודה

אני לא חושב שיש להם רגשות אשם כי אני יכול להבין אותם אני חושב שבעיקר אני צריך לדבר איתם על זה בלי לפחד אבל אני עדיין מתבייש
כי מה אמא שלי תחשוב שזה מעסיק אותי היא יכולה לחשוב אני לא מרגיש שייך אליה או לא יודע לא אני לא מרגיש בנוח לדבר איתה על זה
אם אחותי אני לא מרגיש בנוח לדבר על זה מאותה סיבה אני מתבייש
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'דבר איתם!'
דבר איתם!
27/06/2019 | 00:21
7
224
כאם לילד שנולד מתרומה אני יכולה להגיד לך שגם אני כמוך חושבת על זה הרבה, לפחות פעם בכמה ימים, אם לא כל יום. זה לא מקטין בשום אופן את האהבה שלי אליו, שהיא עצומה וחסרת גבולות, וגם לא הייתי רוצה שהוא יהיה אחר בשום אופן. הייתי רוצה שהוא יהיה בדיוק כמו שהוא, רק מביצית שלי. סיבה אחת שבגללה הייתי רוצה את זה היא הסוד. אף אחד לא יודע שהוא מתרומה, לא כי אני מתביישת אלא כי אני לא רוצה שמישהו ידע עליו דברים שהוא לא יודע על עצמו. נראה לי נכון לשמור על הפרטיות שלו, אבל סודות מביאים איתם את הרעל שלהם. הסיבה השנייה היא החשש ממה שהוא ירגיש כשאספר לו באחד הימים. החשש שהוא ירגיש זר ולא שייך.
אני מנסה לתאר לעצמי את המצב שתיארת, שאני אומרת לבן שלי בעוד כמה שנים שהוא נולד מתרומה, ואחר כך אנחנו לא מדברים על זה יותר. אני מניחה שבמקרה כזה אני אחשוב אחד משלושה דברים: או שזה לא מזיז לו, או שהוא ממש כועס עלי, או שזה כל כך כואב לו עד שהוא לא מסוגל לדבר על זה. סביר להניח  שבמקרה כזה אני לא אגיד לו על זה שום דבר נוסף, כדי לא להציק לו, ואחכה שהוא יפתח את הנושא. אבל בטוח שאני אחשוב על זה הרבה מאוד, ואחכה מאוד שהוא יגיד על זה עוד משהו. אם הוא כן ידבר אתי, ויספר שהוא מרגיש שהוא לא שייך אלי, אני אזכיר לו שהריתי אותו וילדתי אותו וגידלתי אותו, כך שאנחנו הכי שייכים שאפשר.
אני מבינה את הבושה שלך, ואני מבינה שהיא נובעת מהתחשבות באימא שלך, וזה נוגע ללב, אבל לדעתי חבל שאתה נותן לחומה של שתיקה לצמוח בינך לבין המשפחה שלך, כי זה מרחיק אותך ומבודד אותך, וכשהם עושים אותו דבר, ולא מדברים על זה, אולי מתוך התחשבות בך, זה מבודד אותם, כך שכל אחד מכם מתעטף בשתיקה שלו, ויוצא שתרומת הביצית באמת מרחיקה ביניכם. אני מנחשת, ואני מקווה שאני לא טועה, שאם תפתח את הנושא לשיחה, גם אם בהתחלה זה יהיה קשה, כולם ירגישו בסופו של דבר הקלה. יכול להיות שזה אפילו יאפשר לכם להיות יותר קרובים משאי פעם הייתם, עכשיו כשהכול ידוע.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/06/2019 | 02:00
6
235
אני לא מרגיש יותר רחוק מאמא שלי זה לא ממש שניה לי רק עכשיו אני חושב מה המוצא שלי וזה

בעיקר מפריע לי שאני לא יודע מי יודע ומי לא הבני דודים מהצד של האמא יודעים? (בני לפחות 20+)
סבא וסבתא מהצד של האבא ידעו? (הם נפטרו)
סבא וסבתא מהצד של אמא יודעים? (רוב הסיכויים שכן)

בכלל מישהו יודע שאני יודע ?

אני מרגיש שייך אל אמא שלי בכל זאת היא ילדה אותי והכל אבל עדיין זה קצת עירער את זה לא יודע אפילו להסביר למה
אני כן מבין ויודע שאני צריך לדבר על זה אבל אני לא רוצה שיחשבו שאני מרגיש פחות מחובר אל כל הצד של אמא שלי בכלל שבתכלס כן הרגשתי ריחוק ממנו אחרי שסיפרו לי את זה

אני לא יודע פתאום אולי במשפחה יש עוד דברים עליי שאני לא יודע?
עוד סודות ?
זה קשה לי בכלל לשאול על זה שאלות אפילו ברגע שסיפרו לי אני פשוט הייתי בשוק לא דיברתי רק הייתי כזה עצבני לא כעסתי אני מתכוון שאני התחלתי לזוז במקום לא יודע להסביר הייתי היפראקטיבי ( אני כזה בלי קשר אבל אז זה היה מוגזם כזה)

ומאז לא דיברתי על זה ואני לא מצליח לדבר על זה אם אנשים שבאמת מכירים אותי ( כן באינטרנט קצת) מביך אותי אני כן רוצה לדעת נגיד מי זאת התורמת אבל אז אמא שלי תחשוב שאני מרגיש לא קשור אליה
אני לא יודע לדבר רק איתה? אם ההורים רק? אולי להתחיל מאחותי התאומה?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'קודם כל תודה על הפתיחות'
קודם כל תודה על הפתיחות
27/06/2019 | 02:55
3
196
אני חושבת שאולי כדאי לך לדבר עם מישהו חיצוני, איש מקצוע (פסיכולוג או עובד סוציאלי או יועץ בבי"ס או משהו כזה).
אולי זה יעזור לך לעכל ולעבד את כל העניין, לפרוק את כל המטען והתהיות שמצטברות, וגם לאזור את האומץ לדבר עם ההורים שלך ועם אחותך ולשאול את כל מה שמעניין אותך
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/06/2019 | 23:23
2
199
לא יודע אני לא הכי בטוח איך בכלל ללכת לאיש מקצוע כי זה עולה כסף והכל 

אני בטח כבר אשאל אותם בעתיד על זה

אני מקווה
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/06/2019 | 01:20
1
167
אולי תתחיל מיועצת בי'ס או מורה שאתה סומך עליו. בשביל זה לא צריך כסף אומרת ההורים ואולי הם יוכלו לעזור לך משם.

אולי גם יש באינטרנט פורום אנונימי כזה.

וגם אם פשוט תדבר עם ההורים שלך, תוכל חוצמזה לבקש מהם עזרה חיצונית אם זה מה שאתה מרגיש.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/06/2019 | 18:33
166
אני עדיין מתבייש

בעתיד אני בטח ידבר איתם
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'חומר למחשבה'
חומר למחשבה
27/06/2019 | 23:29
1
187
נשמע ממש לא פשוט, מה שעובר עליך.
נראה לי שאתה כל כך עסוק במה אחרים חושבים ומה אחרים מרגישים ומה אחרים יודעים, ואיך לא לפגוע באחרים, שלא נשאר לך מקום לשאול את עצמך מה אתה מרגיש ומה אתה חושב. זה בטח מבלבל מאוד: מצד אחד קיבלת ידיעה מהממת כזאת, שנפלה עליך משום מקום, בלי שום רמז מקדים, ובמובן מסוים הפכה את עולמך, ומצד שני שום דבר לא השתנה. אף אחד במשפחה לא מדבר על זה, ואי אפשר לדעת אפילו למה. חלק אולי לא יודעים, או אולי יודעים וידעו תמיד, כך שמבחינתם אין שום חידוש.
אני חושבת שאתה נמצא בשלב הבירור, ויש לך עוד הרבה מה לברר. אתה צריך לדעת מי יודע, מה יודעים, ממתי יודעים, מה ההורים שלך יודעים על התורמת, מה יודעת אחותך ועוד ועוד. נראה לי שתשובות לכל השאלות האלה יעזרו לך גם להתפנות לברר מה אתה מרגיש. לשאול את עצמך אולי הידיעה הזאת גם מעוררת בך גם כעס או עצב. אני מאמינה שלא חשוב מה יהיו התשובות, הן יהיו יותר טובות מאי הידיעה והתהייה.
אני מסכימה שאם אתה יכול לקבל עזרה מאיש מקצוע חיצוני כדאי לך להשתמש בה, וחושבת שבדרך לשם טוב עשית שפנית אל הפורום הזה, ולעוד קבוצות מקוונות.
הפנייה שלך נותנת לי, ואני מניחה שגם לאחרים כאן, הרבה חומר למחשבה. אני מקווה שבבוא הרגע אצליח לגלות את הפתיחות הדרושה מול הבן שלי כדי למנוע מחומה כזו של שתיקה ומבוכה להתגבה בינינו, אבל אני גם מבינה שזו משימה לא קלה בכלל.

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/06/2019 | 23:42
151
דבר ראשון תודה שאתם מנסים לעזור זה די מצחיק אותי בגלל שזה בכלל לא הייתה הכוונה שלי אבל תודה בכל מקרה

אני באתי לפה בעיקר כדי לעזור לכם אנשים שרק עשו את זה או מתכננים לעשות אז מהנקודת מבט של ילד שבא מתהליך של תרומת ביצית

מתי לספר לדעתך? נראה לך כדאי לעשות את זה? בתור ילד שבא מהתהליך אתה מרגיש שייך לאמא שלך? וכאלה

אז תודה לכם על העזרה ותשאלו שאלות מה שבא לכם (אני עוד מעט בן 16 אז הכל אפשר לשאול) אני לא אפגע מכלום
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'בייעוץ לפני תרומה המליצו לנו לספר ממש מוקדם'
בייעוץ לפני תרומה המליצו לנו לספר ממש מוקדם
26/06/2019 | 08:16
1
258
גיל שש, שבע כזה, לפני שמתחילים את גיל ההתבגרות על כל  הדילמות ושאלות הזהות שבאים איתו גם בלי קשר לתרומה. מה דעתך?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/06/2019 | 23:16
256
אני יכול להגיד לך שהמליצו להורים שלי לספר כמה שיותר מוקדם אבל שהילד יבין

בגיל 6-7 ילד לא ממש מבין איך הוא בא לעלום אז הוא גם לא יבין מה זה תרומת ביצית אני חושב שסיפרו לי בזמן הנכון בגיל שאני כבר יודע איך ילדים באים לעולם

אבל אבא שלי רצה לספר כמה שיותר מאוחר (רק שהאחרון מביניהם יגסוס)
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
25/06/2019 | 20:41
10
253
איך נודע לך?
האם הסביבה שלך ידעה ואתם לא?
כמה הגילוי תופס חלק משמעותי בחיים שלך ? או מעסיק אותך?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/06/2019 | 00:59
9
247
1. הם פשוט סיפרו לי 

2. זה אני לא יודע לא שאלתי הייתי מאוד רוצה לדעת מי יודע ומי לא אבל אני מתבייש לשאול

3. כן מאוד מעסיק אותי אני הייתי רוצה לדעת איך נראת התורמת מה המוצא שלה כל כמה ימים יוצא שאני חשוב על זה כי כל החיים חשבתי שאני ממוצא מסוים ועכשיו אומרים לי שלא ואני בעצם לא יודע מה המוצא שלי למי אני דומה 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה לך על התשובות'
תודה לך על התשובות
26/06/2019 | 08:14
4
182
לגבי מוצא, רוב הנשים שאני מכירה מנסות למצוא תורמת שדומה להן מבחינת מראה ומוצא (ואופי אם מתאפשר), אז סביר להניח שהתורמת במקרה שלך גם כן היתה ממוצא דומה לשל אמא שלך.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/06/2019 | 23:24
3
200
אני רק יודע שאת התהליך הם עשו בקפריסין הם באו בבוקר חזרו באותו יום לארץ
וכן שסיפרו לי אמא שלי אמרה לי שהיא רצתה מישהי שתהיה דומה אליה באישיות היא לא אמרה על המראה כלום

אני יכול להגיד שלא עבד לה....
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'אני נולדתי מהביצית של אמא שלי'
אני נולדתי מהביצית של אמא שלי
27/06/2019 | 02:58
2
288
ולא דומה לה בכלל, לא בחיצוניות ובטח לא באופי. זה משהו שאף פעם אי אפשר לדעת אותו :)
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/06/2019 | 23:18
1
220
כן אבל  אצלי זה היה די בטוח שאני לא אהיה דומה לה...

כי אני מתרומה של מישהי 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שזה קשור'
אני לא בטוחה שזה קשור
28/06/2019 | 01:18
187
חיצונית, כנראה שכן.
אבל מבחינת אופי ואישיות - הרבה מאוד מזה קשור לחינוך, לסביבה שגדלים בה, לערכים שסופגים בבית ובחוץ
כך שזה שיצאת שונה ממנה באופי לא בהכרח קשור לתרומה.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה על התשובות - עוד משהו'
תודה על התשובות - עוד משהו
27/06/2019 | 21:00
3
211
כשאתה אומר הם שהם פשוט סיפרו לך...
זה היה כחלק משיחה שאמרו יש לנו משהו לספר לך או נזרק כלאחר יד כחלק מנושא אחר?
גם אחותך היתה בשיחה או שאיתה זה התנהל אחרת?

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/06/2019 | 23:27
2
213
זה היה ככה

אמא שלי קראה לי ולאחותי לשנייה ואמרה שיש לה משהו חשוב לדבר איתנו אליו

אני חשבתי שזה יהייה חינוך מיני או משהו כזה אז ניסיתי להעביר נושא וללכת 

ואז פתאום היא אמרה שאין לנו קשר איתה מהבחינה שהיא לא האמא הביולוגית שלנו משהו כזה

היא אמרה לנו איפה היא עשתה את התהליך למה היא עשתה אותו ואיך זה היה 

היא אמרה שהיא רצתה מישהי דומה באופי יותר מזה לא ממש

בשיחה היו אבא שלי אמא שלי אני ואחותי
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'אם לא תוכל לקבל מידע על התורמת?'
אם לא תוכל לקבל מידע על התורמת?
28/06/2019 | 01:22
1
209
האם אתה חושב שתוכל לחיות עם זה בשלום?
כי הרי רוב התרומות אנונימיות, ולא ניתן למשל לשמור תמונה.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/06/2019 | 18:27
243
יהייה לי די קשה עם זה 

לפחות הייתי רוצה לדעת מאיפה היא ואיך היא נראת לא חייב תמונה עם אין אפשר גם רק פירוט
גובה צבע שיער וכאלה
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'עוד שאלות בבקשה...'
עוד שאלות בבקשה...
29/06/2019 | 09:55
3
216
קודם כל- משבחת ומברכת אותך על הפתיחות הזאת ! לא מובן מאליו בכלל 
הייתי שמחה לדעת עוד כמה דברים בבקשה:
1. אם עוברת לך בראש המחשבה שתרצה לפגוש את התורמת הביולוגית שלך יום אחד. ממש להכיר. בין אם בשיחת סקייפ, או ממש פנים מול פנים.
2. אם מעניין אותך להכיר או לפגוש אחאים שלך (חצאי אחים מאותה התורמת שאולי ישנם בארץ או בעולם, ואולי אף הילדים הביולוגים האחרים שלה).
3. אם אתה מרגיש שזה שינה לך משהו באופן שאתה מסתכל על אמא שלך, האם רגשות האהבה שונים.
4. אם פתאום אתה חש במשהו שונה מצד אמא מבחינת האהבה שלה אלייך.
5. אם היית מעדיף אולי לא לדעת בכלל.
6. אם אתה חושב שכשתתגבר על הביישנות מתישהו, תספר לסביבה הקרובה לך על נושא התרומה ותדבר בפתיחות על הנושא
7. אם מדאיג אותך להתאהב יום אחד בבחורה ולחשוש שהיא אולי אחאית שלך.

תודה רבה מראש על התשובות והפתיחות, ויישר כח !!!  
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'שאלות נוספות'
שאלות נוספות
29/06/2019 | 12:32
1
168
היי, תודה לך על ההתייחסות לשאלותינו.
היית מעדיף לא לדעת בכלל ולהמשיך את חייך כרגיל, הרי חוץ מידיעה זה כרגע לא מועיל לך הידיעה, או היית מעדיף שיספרו לך בגיל מאוחר יותר, בגיל 18?
אם לפני שההורים סיפרו לך בן משפחה היה פולט לידך שנולדת מתרומה איך הייתה הרגשתך? ששיקרו לך, הסתירו ממך, היית כועס על ההורים שלך?
הבן שלי קטן, יש לי גם ילדים ביולוגיים, אני לא מרגישה הבדל ביניהם, אוהבת אותם באותה המידה, אני מקווה שיחסך לאמך לא השתנה, היא נתנה לך חיים, היא מאוד מאוד רצתה אותך אם פנתה לתרומה, תחשוב שלא היית נולד לולא התרומה, היא רצתה אותך, גדלת בבטן שלה, היא ילדה אותך, אוהבת ומטפלת בך, תעריך אותה, לדעתי תשב איתה ותדבר איתה על כל מה שמציק לך, על כל המחשבות שרצות לך בראש, אתה הבן שלה.
תודה ובהצלחה בחייך

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
06/07/2019 | 18:57
83
מצטער שלא עניתי מהר יותר דבר ראשון הייתי עסוק בדברים אחרים ושכחתי.

לא יודע אם הייתי רוצה לדעת את זה עכשיו או קודם או בעתיד כי אני לא יודע איך זה כי לפני שאמרו לי לא חשבתי בכלל על משהו כזה הייתי בטוח שאני פשוט לא ממש דומה להורים שלי וזה היה לי בסדר לא חשבתי שזה היה כי נולדתי מתרומה זה בא אליי בהפתעה  נראה לי שסיפרו לי את זה עכשיו זה טוב אבל אני לא באמת יודע .

אני בכלל לא יודע מי יודע את זה ומי לא זה דבר ראשון וכן עם מישהו אחר היה אומר את זה בטעות או לא בטעות זה היה פוגע בי שהם לא סיפרו לי את זה והייתי מרגיש ששיקרו לי כי אחרים יודעים את זה והם לא מספרים לי נגיד ומישהו היה אומר לי את זה וההורים שלי לא היו יודעים שגיליתי את זה הייתי שואל אותם שאלות ומנסה לגרום להם להגיד לי את זה ואז אם הם היו אומרים לי שזה לא נכון הייתי מרגיש כועס

היחס לאמא שלי לא השתנה רק לפעמים שאני מסתכל אליה אני קצת חושב על זה אבל אני עדיין אוהב אותה
עדיין קצת קשה לי לדבר על זה עם אנשים שבאמת מכירים אותי בטח עוד כמה שנים אני אדבר על זה 
ויש לי שאלה אלייך:
למי סיפרת שהבן שלך נולד מתרומה? האחים שלו יודעים? במשפחה יודעים? עם כן אז מי? 

אני שואל את זה כי זה משהו שמאוד מציק לי אני לא יודע מי יודע את זה ואני ממליץ לך שתספרי לבן שלך מתי שתחליטי תגידי לו מי יודע את זה ומי לא 

אצלי לפחות זאת אחת השאלות שהכי מציקות לי חוץ מהמראה של התורמת ומה המוצא שלה

תודה לך ושוב אני מצטער שהתעקבתי עם התשובה

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
06/07/2019 | 18:36
75
דבר ראשון תודה וסליחה שלא עניתי שבוע...

1.בשבילי מספיק רק לראות איך היא נראת תמונה זה מספיק 
2. תאמת לא חשבתי על זה העלת לי רעיון, בשבילי מספיק רק תמונה לראות עם אני דומה להם

3. לא רק בהתחלה קצת אבל בכל זאת היא גידלה אותי היא ילדה אותי אני הבן שלה 
4. אני אוהב אותה בכל מצב 
5. כן אני רק רוצה שהחברים שלי התבגרו קצת כדי שזה לא יהייה נושא לבדיחות...
7. שוב פעם אני יגיד לא חשבתי בכלל עם בכלל יש לי אחאים...
אני לא יודע מאיפה התורמת בכלל אז רוב הסיכויים שזה לא יקרה ואני לא חושש מזה

שוב פעם מצטער שלא עניתי בשבוע שבועיים האחרונים אני פשוט הייתי עסוק

נתת לי עוד נקודה למחשבה בקשר לאחאים לא חשבתי על זה בכלל תודה לך על השאלות
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'מצטערת, לדעתי אתה מתחזה. '
מצטערת, לדעתי אתה מתחזה.
30/06/2019 | 22:04
4
174
משהו לאורך כל התגובות שלך לא אמין. יתכן שאתה מפרסם למעשה מסלול עם תמונה? כי זה מה שעולה.
לא כולנו כאן כל כך תמימים.
כואב לי על כל הנשים ששאלו אותך כאן שאלות ממחצבי ליבן.
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'נו באמת... איזו שליליות'
נו באמת... איזו שליליות
01/07/2019 | 09:03
1
147
אז עכשיו זה מה שנהיה מהפורום הזה?
כל מי שמביע דיעה והוא בעד או נגד משהו, אז הוא בטח מונע מאינטרס ומפרסם משהו???
כל כך מקוממות אותי תגובות כאלו...
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'לא שלילית, מפוכחת.'
לא שלילית, מפוכחת.
03/07/2019 | 00:28
121
אחרי 9 שנים בפורום, עוד מהתקופות שהיה בשיאו ולשמחתי נהניתי ממנו. המטרה שלי כאן היא לא להפיץ שליליות אבל למנוע ממתחזים נוספים לגרום לנשים פה לשפוך את הלב
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
06/07/2019 | 18:29
127
למה שאני יהייה מתחזה אני נולדתי מתרומת ביצית את לא רוצה להאמין אל תאמיני

תגידי תודה שבכלל באתי לפה ונפתחתי 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
06/07/2019 | 18:39
117
אני לא מבין מה הכוונה מסלול עם תמונה

בשורה האחרונה שלך אפילו פגעת בי שאת חושבת שאני מתחזה אני נפתח פה אומר מה שאני חושב ואת קוראת לי מתחזה

העלבת אותי ופגעת בי
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'מצטער שלא עניתי הרבה זמן הייתי עסוק בדברים אחרים עכשיו חזרתי'
מצטער שלא עניתי הרבה זמן הייתי עסוק בדברים אחרים עכשיו חזרתי
06/07/2019 | 18:59
131
תשאלו חופשי אני עונה על הכל 
תרומת ביציות >>

הודעות אחרונות

18:53 | 21.08.19 TWEETY =^.^=
01:00 | 21.08.19 יונית119
05:44 | 15.08.19 אורחים בפורום
13:38 | 13.08.19 אורחים בפורום
22:53 | 12.08.19 tapozina100
18:07 | 09.08.19 אורחים בפורום
10:58 | 07.08.19 אורחים בפורום
20:28 | 06.08.19 אורחים בפורום
14:00 | 06.08.19 אורחים בפורום
10:16 | 05.08.19 אורחים בפורום
09:24 | 31.07.19 אורחים בפורום
21:39 | 30.06.19 איילת ר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ