אחרי תרומה ראשונה

מצב
הנושא נעול.
אחרי תרומה ראשונה

אחרי תרומה ראשונה
שלום לכולכן בנות יקרות,

אנחנו אחרי סבב של תרומת ביצית דרך Mom's. הושגו 7 עוברים שהוקפאו בימים 5 ו-6 בדרגה גבוהה. עם כל העוברים לא הושג היריון.
האם מישהי חוותה משהו דומה? האם יש המלצות על חברה כלשהי אחרת? (לא היה קל להתנהל מולם...)
תודה מראש

מהניסיון שלי

אחרי תרומה ראשונה
שלום לכולכן בנות יקרות,

אנחנו אחרי סבב של תרומת ביצית דרך Mom's. הושגו 7 עוברים שהוקפאו בימים 5 ו-6 בדרגה גבוהה. עם כל העוברים לא הושג היריון.
האם מישהי חוותה משהו דומה? האם יש המלצות על חברה כלשהי אחרת? (לא היה קל להתנהל מולם...)
תודה מראש
מהניסיון שלי
רק מרפאת ל.ב. - הפרופסור שליווה אותי (לברון) עשה את זה עם חיוך לכל אורך הדרך. ענו לי על כל שאלה. הסירו כל פחד שהיה. אפילו הצוות שלהם היה מקסים!כבר אמרתי שהיום אני אמא לשניים? והכל בזכותם!!

ברוכה הבאה

אחרי תרומה ראשונה
שלום לכולכן בנות יקרות,

תודה מראש
ברוכה הבאה

מצטערת שהתהליך שלכם מתעכב...
כמה החזרות נערכו בסה"כ? האם נעשו שינויים כלשהם במהלך הפרוטוקולים?
לגבי המסלולים.....אישית יכולה להגיד לך שלי מתחיל להמאס מלקרוא כאן הודעות מאורחות בפורום שכותבות "רק מסלול X". אין לי מושג מי הן ומה הניסיון שלהן עם אותו המסלול ואם הן לא שתולות מאותו המסלול. הייתי מחפשת המלצות קצת יותר מפורטות ומעמיקות.
ישנם מסלולים טובים, לכל אחת מתאים משהו אחר.
לי למשל חשובה שקיפות, לדעת שהמידע שאני מקבלת מהיימן.
מה היה הקושי להתנהל עם MOMS PROJECT?
מה חשוב לך לגבי התהליך?
איילת

מצב
הנושא נעול.
למעלה