אוף אוף...

מצב
הנושא נעול.

YaelHakeini

New member
אוף אוף...

אוף אוף...
שלילי... החזרה שנייה. ההחזרה הראשונה נתנה הריון שנפל בשבוע 8 בגלל פגם גנטי... מבואסת ממש. יש לנו עוד שני עוברים, אז כמובן ננסה איתם ונקווה לטוב, אבל אוף! רבעק! למה זה צריך להיות ככ קשה?!?

ממש מצטערת לשמוע

אוף אוף...
שלילי... החזרה שנייה. ההחזרה הראשונה נתנה הריון שנפל בשבוע 8 בגלל פגם גנטי... מבואסת ממש. יש לנו עוד שני עוברים, אז כמובן ננסה איתם ונקווה לטוב, אבל אוף! רבעק! למה זה צריך להיות ככ קשה?!?
ממש מצטערת לשמוע

אני חושבת שכשאנחנו עוברות לתרומה הציפיה שלנו שהתהליך יהיה הרבה יותר פשוט קל ומהיר ואז אם זה לא, אנחנו חוטפות את זה כבומבה לפנים.
אני הריתי בהחזרה השלישית מתרומה.... ממש רגע לפני שהתייאשתי
מקווה לבשורות טובות
איילת

YaelHakeini

New member
תודה! תיארת בדיוק את ההרגשה...

ממש מצטערת לשמוע

אני חושבת שכשאנחנו עוברות לתרומה הציפיה שלנו שהתהליך יהיה הרבה יותר פשוט קל ומהיר ואז אם זה לא, אנחנו חוטפות את זה כבומבה לפנים.
אני הריתי בהחזרה השלישית מתרומה.... ממש רגע לפני שהתייאשתי
מקווה לבשורות טובות
איילת
תודה! תיארת בדיוק את ההרגשה...
שמחה לשמוע שהשלישית אצלך עבדה!

מבאס לשמוע

אוף אוף...
מבאס לשמוע

איך את יודעת שמדובר בפגם גנטי ?
יש דרך לבדוק לפני ההחזרה שמדובר בעובר תקין גם כשמדובר בתרומת ביצית ?

YaelHakeini

New member
בהריון שנפל בדקו את העובר אחרי הגרידה

מבאס לשמוע

איך את יודעת שמדובר בפגם גנטי ?
יש דרך לבדוק לפני ההחזרה שמדובר בעובר תקין גם כשמדובר בתרומת ביצית ?
ומצאו מוטציה.
בעקרון אפשר לבדוק עוברים בבדיקה שנקרת PGD או PGS, אבל מכיון וכבר הקפאנו אותם, לא כדאי להפשיר רק בשביל זה, ואי אפשר לבצע את הבדיקה ביום ההפשרה+החזרה.
נקווה ששני הנותרים תקינים!

מחזיקה אצבעות לפעם הבאה

ומצאו מוטציה.
בעקרון אפשר לבדוק עוברים בבדיקה שנקרת PGD או PGS, אבל מכיון וכבר הקפאנו אותם, לא כדאי להפשיר רק בשביל זה, ואי אפשר לבצע את הבדיקה ביום ההפשרה+החזרה.
נקווה ששני הנותרים תקינים!
מחזיקה אצבעות לפעם הבאה

ELISA1826

New member
באמת אוףףף ענקי!

אוף אוף...
באמת אוףףף ענקי!
אולי יותר קל לקבל את השלילי מראש מאשר לשמוח שיש הריון ואח"כ משהו לא מסתדר.
&nbsp
מאחלת לך מכל הלב שבפעם הבאה יצליח בע"ה!

אשרת 1972

New member
צר לי לשמוע , מקווה שהעוברים הנותרים יהפכו לתינוק מדהים

אוף אוף...
צר לי לשמוע , מקווה שהעוברים הנותרים יהפכו לתינוק מדהים

מצב
הנושא נעול.
למעלה