איך בוחרים חברה לתרומות ביצית ?

מצב
הנושא נעול.

היי לכולן
אחרי שנתיים מורכבות הגענו למסקנה שאין ברירה ולאור מצבי נדרשת תרומת ביצית.
הרופא שלי ממליץ על מנור, מאחר ואנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות הנטייה שלנו ללכת עם ההמלצה שלו.
ובכל זאת לפני שניפגש איתם הייתי שמחה ללמוד מבעלות ניסיון מה הקריטריונים החשובים בבחירת חברה ?
אילו שאלות חשוב לשאול בפגישה ?
איזה בדיקות עוברות התורמות ? אני רוצה כמה שיותר מידע עליה ובעיקר על הגנטיקה שלה.

לדעתי הכי חשובה ההרגשה שיצאת איתה

היי לכולן
הרופא שלי ממליץ על מנור, מאחר ואנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות הנטייה שלנו ללכת עם ההמלצה שלו.
ובכל זאת לפני שניפגש איתם הייתי שמחה ללמוד מבעלות ניסיון מה הקריטריונים החשובים בבחירת חברה ?
איזה בדיקות עוברות התורמות ? אני רוצה כמה שיותר מידע עליה ובעיקר על הגנטיקה שלה.
מהבדיקות שאני עשיתי לפני שהתחלתי טיפולים כל המרפאות מציעות פחות או יותר אותו דבר אבל ההבדל הוא ברופאים. פרופסור בידר ליווה אותי לכל אורך הדרך - מההתחלה ועד הלידה של זוג תאומים! אני ממליצה רק עליו ועל המרפאה שלו, אבל כמו שאמרתי - הכי חשובה ההרגשה!

לא עשיתי סקר שוק

מהבדיקות שאני עשיתי לפני שהתחלתי טיפולים כל המרפאות מציעות פחות או יותר אותו דבר אבל ההבדל הוא ברופאים. פרופסור בידר ליווה אותי לכל אורך הדרך - מההתחלה ועד הלידה של זוג תאומים! אני ממליצה רק עליו ועל המרפאה שלו, אבל כמו שאמרתי - הכי חשובה ההרגשה!
לא עשיתי סקר שוק
פניתי לחברה שהרופא ממליץ עליה
אני לא רוצה להחליף את הרופא שלי ולכן זה קריטריון חשוב בעיניי

ברוכה הבאה

היי לכולן
ברוכה הבאה

חשוב שתעשו רשימה של דברים שחשובים לכם ותעשו השוואה מה אתם מקבלים בכל אחת מהחברות
כגון מידע על התורמת, איזה מידע מקבלים
מספר עוברים להם מתחייבים, איכות העוברים, מה מדיניות הפיצוי במידה ולא קיבלת את מספר העוברים שהובטחו ועוד
בהצלחה
איילת

מצב
הנושא נעול.
למעלה