איך אפשר שלא?

מצב
הנושא נעול.
איך אפשר שלא?

איך אפשר שלא?
שלום חברות

אני והאיש שלי מנסים להכנס להריון כבר כמה חודשים אבל זה לא ממש מצליח. הייתה הפריה אחת שנגמרה בהפלה ואני קצת חוששת להתחיל לעבור טיפולים.
קיבלתי המלצות על מספר מרפאות, אבל המרפאה שקיבלה הכי הרבה המלצות הייתה מרפאת לב ברמת החייל.
למי יש ניסיון איתם? קראתי הרבה תגובות אבל אשמח להמלצה עדכנית - איך הרופאים שלהם? יש רופא מומלץ במיוחד? יש המלצות או דיס-המלצות?

אני כבר קרובה לייאוש - בבקשה תשתפו מהניסיון שלכן

שכחתי לציין שאני בת 32

איך אפשר שלא?
שלום חברות

אני והאיש שלי מנסים להכנס להריון כבר כמה חודשים אבל זה לא ממש מצליח. הייתה הפריה אחת שנגמרה בהפלה ואני קצת חוששת להתחיל לעבור טיפולים.
קיבלתי המלצות על מספר מרפאות, אבל המרפאה שקיבלה הכי הרבה המלצות הייתה מרפאת לב ברמת החייל.
למי יש ניסיון איתם? קראתי הרבה תגובות אבל אשמח להמלצה עדכנית - איך הרופאים שלהם? יש רופא מומלץ במיוחד? יש המלצות או דיס-המלצות?

שכחתי לציין שאני בת 32

kobi932

New member
היי

איך אפשר שלא?
שלום חברות

היי
אנחנו עשינו בל.ב עם פרופ' בידר ממליצים בחום

ברוכה הבאה!

איך אפשר שלא?
שלום חברות

ברוכה הבאה!
קראתי את הודעתך ועלו לי לא מעט שאלות...
למה בגיל 32 פונים לתרומת ביצית לאחר מעט נסיונות?
בדרך כלל תרומת ביצית הוא פתרון במקרים מסויימים בגילאים צעירים ולא בטוח שתרומת ביצית היא הפתרון במקרה שלכם.
לגבי המלצה- תמצאי לא מעט מידע בחיפוש בפורום על המסלולים השונים.
אני מכירה את התחום כ 7 שנים, כל המסלולים נחשבים לטובים, לכל מסלול פלוסים ומינוסים, השאלה היא מה חשוב לכל אחת. ממליצה לעשות בדיקה מקיפה של המסלולים מה הם מציעים, מה המדיניות של פיצוי במידה ולא קיבלת מה שהובטח ועוד
לאחרונה עלו כאן כמה המלצות מאוד מפוקפקות על המסלול. קובי הוא ממליץ שאני מכירה אישית.
מוזמנת להעלות שאלות והתלבטויות
איילת

מבולבלת לגמרי

ברוכה הבאה!
קראתי את הודעתך ועלו לי לא מעט שאלות...
למה בגיל 32 פונים לתרומת ביצית לאחר מעט נסיונות?
בדרך כלל תרומת ביצית הוא פתרון במקרים מסויימים בגילאים צעירים ולא בטוח שתרומת ביצית היא הפתרון במקרה שלכם.
לגבי המלצה- תמצאי לא מעט מידע בחיפוש בפורום על המסלולים השונים.
אני מכירה את התחום כ 7 שנים, כל המסלולים נחשבים לטובים, לכל מסלול פלוסים ומינוסים, השאלה היא מה חשוב לכל אחת. ממליצה לעשות בדיקה מקיפה של המסלולים מה הם מציעים, מה המדיניות של פיצוי במידה ולא קיבלת מה שהובטח ועוד
לאחרונה עלו כאן כמה המלצות מאוד מפוקפקות על המסלול. קובי הוא ממליץ שאני מכירה אישית.
מוזמנת להעלות שאלות והתלבטויות
איילת
מבולבלת לגמרי
תודה על תגובתך איילת..
אני מסכימה איתך שגיל 32 זה יחסית מוקדם להתחיל עם תרומת ביציות, אבל אני כבר מגיל 20 חולמת להיות אמא.. ורוצה הרבה ילדים.. ולצערי בשל בעיות של בלוטת התריס בשילוב עם עוד בעיה שאני מעדיפה לא לפרט פה הביאו אותי ואת אישי היקר למסקנה שחבל להתעכב עוד ולהתחיל להקים משפחה. אנחנו לא נהיים יותר צעירים.

הבעיה היא שככל שאני קוראת, בעיקר בפורום הזה, אני נהיית יותר מבולבלת.
נראה לי אעשה כמו שהמליץ קובי ואקבע תור למרפאת ל.ב.
מקווה שמהם יגיע עזרי

לדעתי תקבעי עם מומחה שמבין בתחום

מבולבלת לגמרי
תודה על תגובתך איילת..
אני מסכימה איתך שגיל 32 זה יחסית מוקדם להתחיל עם תרומת ביציות, אבל אני כבר מגיל 20 חולמת להיות אמא.. ורוצה הרבה ילדים.. ולצערי בשל בעיות של בלוטת התריס בשילוב עם עוד בעיה שאני מעדיפה לא לפרט פה הביאו אותי ואת אישי היקר למסקנה שחבל להתעכב עוד ולהתחיל להקים משפחה. אנחנו לא נהיים יותר צעירים.

הבעיה היא שככל שאני קוראת, בעיקר בפורום הזה, אני נהיית יותר מבולבלת.
נראה לי אעשה כמו שהמליץ קובי ואקבע תור למרפאת ל.ב.
מקווה שמהם יגיע עזרי
כי אם הבעיה היא לא בביציות תרומת ביצית לא תביא לשום פיתרון
לבעיות עם בלוטת התריס מומלץ להתייעץ עם אנדוקרינולוג שמומחה בענייני פוריות לדוגמא.
תרומת ביצית לא בהכרח מביאה להריון, גם אם זה חלוםם מילדות, אלא אם אכן זאת הבעיה.
מודה שאני נשארתי לא פחות מבולבלת... הפתרון הוא לא להתייעץ עם מי שבעל מסלול לתרומת ביצית אלא אם התייעצת לגבי הבעיות האחרות עם מי שמומחה בהן
בהצלחה
איילת

תודה איילת. אני עדיין מתלבטת כיצד לפעול

כי אם הבעיה היא לא בביציות תרומת ביצית לא תביא לשום פיתרון
לבעיות עם בלוטת התריס מומלץ להתייעץ עם אנדוקרינולוג שמומחה בענייני פוריות לדוגמא.
תרומת ביצית לא בהכרח מביאה להריון, גם אם זה חלוםם מילדות, אלא אם אכן זאת הבעיה.
מודה שאני נשארתי לא פחות מבולבלת... הפתרון הוא לא להתייעץ עם מי שבעל מסלול לתרומת ביצית אלא אם התייעצת לגבי הבעיות האחרות עם מי שמומחה בהן
בהצלחה
איילת

לוודא שהבעיה היא בכלל בביציות

לוודא שהבעיה היא בכלל בביציות
אחרת מה הטעם במעבר לתרומה?
לשם כל יש לא מעט מומחים בתחום שמבינים הרבה יותר ממני... אבל חשוב למצוא את מי שמומחה
בהצלחה
איילת

איילת צודקת לחלוטין!

איילת צודקת לחלוטין!
יש סיבות ספציפיות לפניה לתרומת ביצית בגיל צעיר (אצלי לדוגמה מנופאוזה מוקדמת).
כדאי לך מאוד קודם לפנות לרופא פוריות שמתמחה בתחום הבעיה שלך (ונראה לי שימליצו לך פה על כמה) ורק אז לראות אם אכן את צריכה תרומת ביצית אז להשוות בין החברות והתנאים שלהן ולא הפוך..
&nbsp
בהצלחה!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה