תרומה מארה"ב

מצב
הנושא נעול.

AA2019

New member
תרומה מארה"ב

תרומה מארה"ב
שלום,
אני בתחילת הדרך, מבררת לגבי תרומת ביצית.
אני מעוניינת בתרומה של תורמת מארה"ב ולא מצאתי יותר מידיי התייחסות לנושא. ברוב המקומות התרומה היא של תורמות ממזרח אירופה.
החברה היחידה שראיתי שמציעה את השירות היא baby bloom אבל לא מצאתי המלצות או כל התייחסות אחרת.
אשמח להמלצות כיוון....

kobi932

New member
היי

תרומה מארה"ב
שלום,
אני מעוניינת בתרומה של תורמת מארה"ב ולא מצאתי יותר מידיי התייחסות לנושא. ברוב המקומות התרומה היא של תורמות ממזרח אירופה.
החברה היחידה שראיתי שמציעה את השירות היא baby bloom אבל לא מצאתי המלצות או כל התייחסות אחרת.
אשמח להמלצות כיוון....
היי
יש כמה חברות שמתמחות בתרומת ביצית בארה''ב היו כאן כמה בנות שהתחילו וביררו פרטים לגבי התהליך שם אני יכול להגיד לך שהעלויות במסלול של ארה''ב יקרות במידה ניקרת לכן אין כאן הרבה נשים שבוחרות לעבור את התהליך שם ועל כן האנפורמציה מאוד דלה

תרומה בארה"ב

תרומה מארה"ב
שלום,
אשמח להמלצות כיוון....
תרומה בארה"ב
היי
מציעה לך להצטרף לקבוצה הסגורה בפייסבוק, יש שם המון מידע, גם על תרומה בארה"ב. אני לקחתי תרומה מארה"ב ובהיריון מהחזרה ראשונה, וגם הבאתי את העוברים לארץ
אשמח להרחיב בפרטי.
יש כאן מידע על ארה"ב- את יכולה לבצע גם חיפוש בפורום.
בנוסף, מוזמנת להשאיר טלפון או מייל ואצור קשר במהלך השבוע..

AA2019

New member
תרומה בארה"ב

תרומה בארה"ב
היי
מציעה לך להצטרף לקבוצה הסגורה בפייסבוק, יש שם המון מידע, גם על תרומה בארה"ב. אני לקחתי תרומה מארה"ב ובהיריון מהחזרה ראשונה, וגם הבאתי את העוברים לארץ
אשמח להרחיב בפרטי.
תרומה בארה"ב
ממש תודה! אני אשמח לפרטים. שולחת לך בפרטי.

חדשה פה. תרומה מארה"ב

תרומה בארה"ב
היי
אשמח להרחיב בפרטי.
חדשה פה. תרומה מארה"ב
שלום לכולם,
מזה שבוע שאני יושבת מול הפורום וקוראת וקוראת וקוראת...
אני רוצה להודות לכם, על תרגום המושג תרומת ביצית עבורי.
אני עדיין מתלבטת האם ללכת על תרומה מאוקראינה או מארה"ב.
המידע על אוקרינה מצוי בשפע אולם על ארה"ב פחות.
אשמח אם מי מכם, יכול לסייע.

ברוכה הבאה

תרומה מארה"ב
שלום,
אשמח להמלצות כיוון....
ברוכה הבאה
בעבר עשיתי בירורים על תרומה בארה״ב, ירדתי מהעניין בגלל העלויות הגדולות וסיבות נוספות. ככה הגעתי גם לחברת עלית שעובדים גם עם קפריסין והיום לדעתי מיוצגים על ידי ד״ר בר-חוה.
אם תעשי חיפוש בפורום תמצאי מעט מידע, מודה שאין לצערי הרבה מידע.
היו שתי גולשות שעשו חיפושים בעניין אך לצערי לא יכולה לתת לך פרטים ליצירת קשר כי הן נכנסות כאורחות בפורום וגם המידע ששותף פה היה מאוד חלקי.
יודעת שקיימת קבוצה בפייסבוק, מצד שני המקום האנונימי כאן נותן מרחב אחר אותו לא הייתי מחליפה.
אשמח אם תחזרי עם המידע כשיהיה לך על מנת שיהיה לעזר גם לאחרים
בהצלחה
איילת

AA2019

New member
תרומה בארה"ב

ברוכה הבאה
בעבר עשיתי בירורים על תרומה בארה״ב, ירדתי מהעניין בגלל העלויות הגדולות וסיבות נוספות. ככה הגעתי גם לחברת עלית שעובדים גם עם קפריסין והיום לדעתי מיוצגים על ידי ד״ר בר-חוה.
אם תעשי חיפוש בפורום תמצאי מעט מידע, מודה שאין לצערי הרבה מידע.
היו שתי גולשות שעשו חיפושים בעניין אך לצערי לא יכולה לתת לך פרטים ליצירת קשר כי הן נכנסות כאורחות בפורום וגם המידע ששותף פה היה מאוד חלקי.
יודעת שקיימת קבוצה בפייסבוק, מצד שני המקום האנונימי כאן נותן מרחב אחר אותו לא הייתי מחליפה.
אשמח אם תחזרי עם המידע כשיהיה לך על מנת שיהיה לעזר גם לאחרים
בהצלחה
איילת
תרומה בארה"ב
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה