חושבת על ילד שני

מצב
הנושא נעול.

גולי 46

New member
חושבת על ילד שני

חושבת על ילד שני
הי בנות אז אחרי שיצא בונבון אמיתי ... מדגדג לילד שני נשארו עוד עוברים מוקפאים קצת חוששת מהגיל כבר בת 48 ואיך זה עם שניים? איך אסתדר ? אשמח לשמוע דעתכן ונסיונכן ❤️

גם אני חשבתי..

חושבת על ילד שני
הי בנות אז אחרי שיצא בונבון אמיתי ... מדגדג לילד שני נשארו עוד עוברים מוקפאים קצת חוששת מהגיל כבר בת 48 ואיך זה עם שניים? איך אסתדר ? אשמח לשמוע דעתכן ונסיונכן ❤️
גם אני חשבתי..
גם אני חשבתי על ילד שני ודיגדג (בעיקר בגלל שהיו עוברים מוקפאים שיהיו אחים ביולוגיים- תרומה כפולה), בסוף הבנתי שאם מדגדג מספיק כדאי לעשות , עם המון חששות וידיעה שאי אפשר לתכנן הכל (רק חלק), אמונה שיהיה קשה בהתחלה ומשתלם בסוף...
אז עוד אין לי נסיון, אבל מאמינה שיהיה טוב

(עם ילה בת שנתיים וחודש שישי עם מספר 2)

את יחידנית?

חושבת על ילד שני
את יחידנית?
יש לך עזרה? אני חושבת שתשובה לשאלה האם תסתדרי עם שניים - רק את תדעי, והאמת אפילו את לא תדעי עד שלא תנסי.. כי אי אפשר לדעת איזה ילד /ה יצאו לך, רגוע ושקט או פעיל ורועש...
&nbsp
בכל מקרה ילד נוסף דורש התארגנות כלכלית וגם לוגיסטית, התארגנות בבוקר ובסוף היום. גיוס שיתוף פעולה של הילד הגדול, חיפוש פעילויות מתאימות לגדול וגם לקטן (או במקרה הטוב - שיהיה מקום לעגלה..) ועוד.. זה כמובן שאלה מאוד אינדוידואלית..
&nbsp
יש אתגרים (אני לא קוראת לזה קושי) אבל בסה"כ לי זה כיף גדול. את יכולה לקרוא קצת בבלוג שלי על החוויות שלי כאמא יחידנית (האמת שמאז שהוא נולד אני פחות מעדכנת בבלוג כי אין לי זמן, אבל בכל זאת).
&nbsp
אני חושבת שכדאי לך בכל מקרה לעשות בדיקות נדרשות, הן תקפות לשנה. וככה אם תחליטי אז לא תצטרכי להתעכב ולחכות.
&nbsp
בהצלחה!

גולי 46

New member
חושבת על ילד שני

את יחידנית?
יש לך עזרה? אני חושבת שתשובה לשאלה האם תסתדרי עם שניים - רק את תדעי, והאמת אפילו את לא תדעי עד שלא תנסי.. כי אי אפשר לדעת איזה ילד /ה יצאו לך, רגוע ושקט או פעיל ורועש...
&nbsp
בכל מקרה ילד נוסף דורש התארגנות כלכלית וגם לוגיסטית, התארגנות בבוקר ובסוף היום. גיוס שיתוף פעולה של הילד הגדול, חיפוש פעילויות מתאימות לגדול וגם לקטן (או במקרה הטוב - שיהיה מקום לעגלה..) ועוד.. זה כמובן שאלה מאוד אינדוידואלית..
&nbsp
יש אתגרים (אני לא קוראת לזה קושי) אבל בסה"כ לי זה כיף גדול. את יכולה לקרוא קצת בבלוג שלי על החוויות שלי כאמא יחידנית (האמת שמאז שהוא נולד אני פחות מעדכנת בבלוג כי אין לי זמן, אבל בכל זאת).
&nbsp
אני חושבת שכדאי לך בכל מקרה לעשות בדיקות נדרשות, הן תקפות לשנה. וככה אם תחליטי אז לא תצטרכי להתעכב ולחכות.
&nbsp
בהצלחה!
חושבת על ילד שני
יש לי מעט עזרה אבל שניים זה כבר התארגנות אחרת מפחיד איך אסתדר וגם הגיל... הכי מפחיד היום אין לי זמן לנשום אבל מאושרת ולא זוכרת כבר איך היה לפני אז נראה אולי אלך על זה ואלוהים גדול. מוזר שקיבלתי רק שתי תגובות ��

עזרה

חושבת על ילד שני
יש לי מעט עזרה אבל שניים זה כבר התארגנות אחרת מפחיד איך אסתדר וגם הגיל... הכי מפחיד היום אין לי זמן לנשום אבל מאושרת ולא זוכרת כבר איך היה לפני אז נראה אולי אלך על זה ואלוהים גדול. מוזר שקיבלתי רק שתי תגובות ��
עזרה
גם לי אין הרבה עזרה (יש משחה והם יהיו שם אם יש איזה משבר) אבל לא משהו שאפשר לסמוך עליו ביום יום ... וכמו שאמרו לפני צריך להתכונן מראש ואם יש לך יש יכולת כלכלית זה עוזר.
אני למשל שריינתי אחת מסיייעות הגן להיות עם הילדה 5 ימים בזמן שאהיה בבית חולים (מתוכנן קיסרי), אבל אצטרך לחפש מישהי ליום יום בבוקר ואחה"צ או להוציא את הילדה או להישאר עם התינוק לפחות בהתחלה.... בטוח אפשר להסתדר גם לבד באין ברירה אבל כן - צריך לחשוב קצת קדימה לנסות לתכנן מה שאפשר ולהתכונן לזמנים קשים ולחוצים.... מצד שני בעתיד זה כנראה ישתלם

rabbitm

New member
דעתי...

חושבת על ילד שני
דעתי...
לא יודעת לגבי שניים כיון שאני יחידנית עם ילדה בת 3 וחצי (תרומה כפולה). אני יכולה להגיד לך שבשנה הראשונה היה לי מאוד קשה לקבל (בטח השפעה של ההורמונים) שהיא תהיה בת יחידה (לא היו לי מוקפאים ועברתי דרך ארוכה עד שהיא הגיעה). שהזמן עבר הבנתי שכלכלית לא הייתי יכולה לגדל שניים כמו שהייתי רוצה, ולגבי עזרה - אמא שלי כבר מבוגרת ואחותי שגרה לידי בעלת משפחה משלה.
אני משערת שאילו היו לי מוקפאים היה לי יותר קשה להחליט מה לעשות אבל לדעתי מה שאת צריכה לעשות זה לבדוק ולהתארגן כלכלית ועל עזרה למקרה שחס וחלילה תצטרכי.
בהצלחה בכל דרך שתבחר

הייתי שם

חושבת על ילד שני
הייתי שם
בגיל 48 התחלתי תהליך של תרומת ביצית לילד שני, כשבבית ילד בן 7 שאביו חי בחול. נושקת ל-50 ילדתי תינוקת מהממת לפני חודשיים וחצי. אני מאושרת איתה מאוד. חששתי מאוד מאוד וראיתי שחורות, אבל ממש התבדיתי, אני ממש מסתדרת טוב (אני בלי בן זוג), מקבלת הרבה עזרה, היא רגועה ונוחה, ומקסימה... שמחה מאוד שעשיתי את זה למרות לבטים קשים וחששות כבדים

גולי 46

New member
תודה לעונות

הייתי שם
בגיל 48 התחלתי תהליך של תרומת ביצית לילד שני, כשבבית ילד בן 7 שאביו חי בחול. נושקת ל-50 ילדתי תינוקת מהממת לפני חודשיים וחצי. אני מאושרת איתה מאוד. חששתי מאוד מאוד וראיתי שחורות, אבל ממש התבדיתי, אני ממש מסתדרת טוב (אני בלי בן זוג), מקבלת הרבה עזרה, היא רגועה ונוחה, ומקסימה... שמחה מאוד שעשיתי את זה למרות לבטים קשים וחששות כבדים
תודה לעונות
תודה על תשובתכן ��

מצב
הנושא נעול.
למעלה