בדיקות גנטיות

מצב
הנושא נעול.

לולה2019

New member
אנחנו

בדיקות גנטיות
מי לקח כאן תרומה לבדיקות גנטיות מורחבות? ואיזה
אנחנו
היי,
אנחנו במקרה שלנו עשינו בדיקות גנטיות לבעלי כדי לבדוק אם יהיה צורך בבדיקות גנטיות לתורמת, ואם כן אז איזה.
בעלי עשה בדיקה שנקראת SEMA4 שזוהי בדיקה מורחבת שבודקת 280 גנים שונים. לוקחת דגימת רוק ושולחים למעבדה בארה"ב.
ביצענו את הבדיקה בבית הרופאים ברמת החייל. תשובות מתקבלות תוך 3 שבועות בערך. העלות הייתה קצת יקרה אבל יש החזרים מקופ"ח.
מקווה שעזרתי.
שיהיה בהצלחה!

בדיקות גנטיות- בהחלט

בדיקות גנטיות
מי לקח כאן תרומה לבדיקות גנטיות מורחבות? ואיזה
בדיקות גנטיות- בהחלט
יש לי חברה שטסה לאוקראינה לקחת דגימת רוק של התורמת שהיא רצתה, והביאה לארץ לביצוע פאנל מלא של כ500 בדיקות גנטיות (באמצעות פרופ' שוחט). הבטיחו תוצאות בתוך 3 שבועות-חודש, הגיעו אחרי כמעט חודשיים... (עושה באופן עצמאי באוקראינה ולא דרך סוכנות ישראלית).
גם התורמת שלי עברה פאנל של הSEMA4 -280 בדיקות גנטיות בחו"ל.
ממליצה מאוד לא לוותר ! שווה את הכסף והשקט הנפשי...
בהצלחה רבה !!!

ByeEgo

New member
דרך איזו חברה עשית את תרומת הביצית?

בדיקות גנטיות- בהחלט
יש לי חברה שטסה לאוקראינה לקחת דגימת רוק של התורמת שהיא רצתה, והביאה לארץ לביצוע פאנל מלא של כ500 בדיקות גנטיות (באמצעות פרופ' שוחט). הבטיחו תוצאות בתוך 3 שבועות-חודש, הגיעו אחרי כמעט חודשיים... (עושה באופן עצמאי באוקראינה ולא דרך סוכנות ישראלית).
גם התורמת שלי עברה פאנל של הSEMA4 -280 בדיקות גנטיות בחו"ל.
ממליצה מאוד לא לוותר ! שווה את הכסף והשקט הנפשי...
בהצלחה רבה !!!
אם אפשר לשאול.. די מטריד שאין אפשרות לעשות עוד בדיקות חוץ מהשלוש שהם מתחייבים.. לפחות ב"לב" זה כך

עשיתי באופן עצמאי ישירות מול מרפאה בחו"ל. ללא תיווך ישראלי

אם אפשר לשאול.. די מטריד שאין אפשרות לעשות עוד בדיקות חוץ מהשלוש שהם מתחייבים.. לפחות ב"לב" זה כך

אפשר פרטים בבקשה?

אפשר פרטים בבקשה?
היי,
אשמח לפרטים.
אנחנו עשינו בדיקות מורחבות לבעלי. נמצאו שני גנים בעייתים שיש לוודא כי לא נמצאים אצל התורמת. כרגע מתהליך שלנו מול אימהית זה לא מתאפשר לבדוק את התורמת שרצינו (או לקבל בדיקת דם שלה) כי היא כבר תרמה בעבר. אני ממש אשמח לדעת פרטים על המקום.
תודה רבה,

מצב
הנושא נעול.
למעלה