לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1128211,282 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'גיור לחומרה כול התהליך התחילה ועד סופו '
גיור לחומרה כול התהליך התחילה ועד סופו
<< ההודעה הנוכחית
15/01/2019 | 14:24
12
205
היום עברנו את תהליך גיור לחומרה וקיבלנו אישור רישמי בכתב  מהרבנות שהילד יהודי לכול דבר ועניין וללא מגבלות כול שהם ביהדות  אני חייב לציין שהרבנות (לפחות כאן באילת ) טיפלה בזה ברגישות ובמהירות וביעלות רבה הם לא מכירים בילד כגיור אלה יהודי ככול שהגיל של הילד  צעיר יותר כך קל יותר לעבור את התהליך בפחות פרוצדורות אפילו הקזת דם לא הייתה הברית שעשה הייתה מספיקה כן העברנו אותו טבילה במקווה תחילה אני ואחרי זה אני הטבלתי אותו היה מאוד מרגש לא נשארה עיין אחת יבשה מי שחוששת ומפחדת בגלל ההטבלה נמנעת אני חייב לציין לא צריך להשאיר את הילד מתחת למים לא 10 שניות וגם לא 5 שניות הוא לא צריך להחליף צבעים מתחת למים וגם לא לאבד את ההכרה נכון צריך להקפיד להטביל אותו עד הקודקוד ואכן ההטבלה הראשונה שלי לא צלחה בטבילה השניה עזרתי יותר אומץ וזה אכן צלח נציגי הרבנות מלווים אותכם בכול התהליך הילד גם נהנה מטבילה במים דרך אגב מי שחוששת מהקור של המים המים מחוממים נכון הילד קצת ''התלונן'' שראשו יצא מחוץ למים אבל לא מעבר לא היה אפילו בכי ממליץ בחום לכול מי שרוצה חושבת או שוקלת אני כאן לכול שאלה

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'קובי, ממש תודה ששיתפת, חיכיתי לשיתוף הזה. '
קובי, ממש תודה ששיתפת, חיכיתי לשיתוף הזה.
15/01/2019 | 20:58
6
122
עדיין כל העניין מפחיד אותי. אשמח לדעת בן כמה הילד, ואם אמר משהו על כך. אני אם חד הורית, ואם בכלל אעיז לערוך את הפרוצדורה הזו, אני מניחה שלא אוכל לטבול,בפניהם של הרבנים, כפי שאתה עשית כמלווה של בנך, מטעמי צניעות. 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
15/01/2019 | 22:33
5
111
הילד בן 9 חודשים כול אחד יכול להטביל את הילד גם גבר וגם אישה אני מניח שמדובר באישה יש אישה מטעם הרבנות שמשגיחה אותנו שאלו מה אנחנו מעדיפים ועל מנת להפשיט את התהליך בחרנו שאני יטביל את הילד אבל האופציה שאישה תעשה היא קיימת אין מה לפחד לילד לא נגרם כול נזק הוא אפילו לא בכה זה עניין של פחות משניה מתחת למים טקס מרגש מאוד ומומלץ מאוד לכול מי שמעוניינת
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'קובי'
קובי
16/01/2019 | 10:09
4
86
תודה על התשובה. מעט מקל עלי לשמוע שהטבילה אינה נוראית. אצלנו זה יותר מורכב, בגלל שאני לא רוצה לחשוף את נושא התרומה. יש רב, עימו שוחחתי, שהסכים לערוך את ההליך הזה באופן לא פורמלי, זה אומר ללכת לים, כי אני לא יודעת אם אפשר יהיה לעשות זאת במקווה, ועדיין להסתיר את העניין, ואז אם יגיעו שלושה גברים (הרב ועוד שניים), אין לי מושג איך כל העניין הזה יכול להתבצע.

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
16/01/2019 | 11:01
3
77
רק לדאוג שבסוף התהליך את מקבלת מסמך כתוב וחתום מהרבנות שהילד יהודי לכול דבר ועניין ובעניין המקווה אצלנו זה לא סוד אבל קיבלנו מקווה פרטי חדר מקווה לא משותף ושם עברנו את ההטבלה את יכולה לבקש אם אין באזור מגוריך לעשות את הטקס במקווה שיש בוא פרטיות או בשעות מוקדמות של הבוקר שאין אנשים את יכולה לבקש מהרבנות שתדאג לזה זה בסה''כ אינטרס שלהם לערוך את הטקס ולא להקשות
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
16/01/2019 | 13:37
2
66
אני לא מעוניינת לערב את הרבנות. אגב, גיור בכלל מנתק את הקשר עם ההורים הלא יהודים, והם אינם נחשבים הורים לאחר תהליך זה. כך שלגבי אלה שגורסים כי יש שתי אימהות, נושאת ההריון ותורמת הביצית, לאחר תהליך הגיור לחומרא, מבחינת היהדות, קיימת רק אימא אחת, זאת שיהודיה. 

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
16/01/2019 | 14:15
1
83
רשמת שאת לא מעוניינת לערב את הרבנות ואני מכבד את זה אבל.... את לא יכולה לעבור את התהליך ללא פיקוח של הרבנות אם חשוב לך לקבל מסמך רישמי מהרבנות שהילד שלך הוא יהודי את צריכה לערב אותם אין להם רשימות שחורות ההפך האינטרס שלהם זה לבוא ולעזור לך בלי יותר מידי עניינים אני לא מכיר גרסאות ביהדות על אמהות אני מכיר בגירסה שלי והגרסה שלי אומרת שאמא יש רק 1 וזה גם לא חייבת להיות זו שילדה את התינוק גם באימוץ יש רק אמא אחת בפונדקאות יש אמא אחת

תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תגובה לקובי'
תגובה לקובי
17/01/2019 | 11:02
74
מרגש מה שכתבת על עניין האימא. אני עדיין לא שם מבחינה ריגשית. בקשר לרבנות, אם אני רוצה להשאיר את האופציה לא לספר על נושא התרומה, עדיף שזה לא יהיה רשום. בשיחה עם רב שנחשב, הוא אמר שמספיק שיהיו שלושה אנשים, אחד מהם תלמיד חכם, על תקן של בית דין, ושהם ירשמו לי שהיא עברה את ההליך, כדי שאוכל לשמור לעצמי, במקרה, שחס ושלום, תהיה בעיה. 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'מאוד מרגש!!!! '
מאוד מרגש!!!!
17/01/2019 | 17:45
1
98
תודה על השיתוף!!!!
שיהיו רק שמחות משותפות ביחד!
איילת
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'אמן לכולם '
אמן לכולם
17/01/2019 | 20:59
35
לצפיה ב-'מזל טוב תודה על השיתוף'
מזל טוב תודה על השיתוף
20/01/2019 | 11:51
1
37
לצפיה ב-'תודה אשרת '
תודה אשרת
20/01/2019 | 17:51
20
לצפיה ב-'מרגש. בשעה טובה ומוצלחת.'
מרגש. בשעה טובה ומוצלחת.
30/01/2019 | 22:48
14
עד מאה ועשרים בבריאות ובשמחה תמיד.
תרומת ביציות >>

הודעות אחרונות

15:17 | 22.07.19 אור קטן2
10:31 | 22.07.19 אורחים בפורום
23:29 | 16.07.19 חתולת עולם11
13:05 | 08.07.19 אורחים בפורום
19:21 | 06.07.19 אנונימי1510
16:45 | 03.07.19 myDoron
16:12 | 01.07.19 אורחים בפורום
21:39 | 30.06.19 איילת ר
11:30 | 30.06.19 kobi932
10:45 | 30.06.19 אורחים בפורום
13:01 | 29.06.19 יפהס 461
15:51 | 25.06.19 אורחים בפורום
11:05 | 24.06.19 אופטימית 55
05:31 | 21.06.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ