טיפול נוסף מביציות שלי

מצב
הנושא נעול.
טיפול נוסף מביציות שלי

טיפול נוסף מביציות שלי
היי אני בת 43.2 בגיל 42.6 פניתי לתרומת ביצית לאחר שנתיים של טיפולים ארוכים ומתישים 2 הפלות. יש צלי בן בן 4 מהביציות שלי. לאחר סבב של 4 החזרות של תרומת ביצית עם חברת מנור שכשלוץ מתגנב לי המחשבה כי הבחירה לעבור לתרומת ביצית היתה פזיזה מידי, ואולי אולי היתי צריכה להמשיך טיפולים מהביציות שלי. נכון להיוםן אני ממתינה לקבלת טיפול השלמה מחברת מנור. האם ניתן לחזור לטיפולי פוריות לאחר תרומת ביצית שכשלה? אני חברת מכבי ....

אשרת 1972

New member
למיטב זכרוני לא ניתן לחזור לטיפולים רגילים אחר כך

טיפול נוסף מביציות שלי
היי אני בת 43.2 בגיל 42.6 פניתי לתרומת ביצית לאחר שנתיים של טיפולים ארוכים ומתישים 2 הפלות. יש צלי בן בן 4 מהביציות שלי. לאחר סבב של 4 החזרות של תרומת ביצית עם חברת מנור שכשלוץ מתגנב לי המחשבה כי הבחירה לעבור לתרומת ביצית היתה פזיזה מידי, ואולי אולי היתי צריכה להמשיך טיפולים מהביציות שלי. נכון להיוםן אני ממתינה לקבלת טיפול השלמה מחברת מנור. האם ניתן לחזור לטיפולי פוריות לאחר תרומת ביצית שכשלה? אני חברת מכבי ....
למיטב זכרוני לא ניתן לחזור לטיפולים רגילים אחר כך
אני מניחה שההחלטה לעבור לתרומה נעשתה על סמך המלצות רפואיות ולא נעשתה מיד , מציעה לך לבדוק לבצע בירורים נוספים ככל שלא ביצעת כגון - קרישיות, קבלת קלסן אמפירי , היסטורוסקופיה וכדומה , המון בהצלחה .

לולה2019

New member
יש כמה בדיקות

טיפול נוסף מביציות שלי
יש כמה בדיקות
יש מס' בדיקות שניתן לבצע כדי לוודא שיש צורך בתרומת ביצית....
בדקת את ה-FSH שלך? את ה-AMH? עשית בדיקת היסטרוסקופיה? ניסיתם לעשות מיון זרע בהגדלת 6600? אם את מרגישה שניסית הכל - אז אולי תרומת ביצית היא באמת הפתרום הכי טוב עבורך. אם לא, תבצעי עוד מס' בדיקות לשקט הנפשי שלך כדי שתהיי שלמה עם עצמך ועם ההחלטה שלך.
חשוב לבוא לתרומת ביצית שלמה עם ההחלטה. שיהיה המון בהצלחה :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה