האם פותחים לנתרמת תיק בבית החולים שם שואבים את התורמת?

מצב
הנושא נעול.

ובמידה שכן,
1.האם פרטי התורמת נרשמים בתיק של הנתרמת באוקראינה, גם אם התרומה אנונימית?
2. האם ניתן לבקש לראות את התיק באוקראינה במידה ומגיעים לשם?

לא ממש הבנתי...

ובמידה שכן,
לא ממש הבנתי...

על איזה מסלול את מדברת?
ההחזרות הן באוקראינה? בארץ?
יש לא מעט מסלולים באוקראינה, רובם מביאים את העוברים לארץ טריים או מוקפאים
איילת

kobi932

New member
איילת

לא ממש הבנתי...

על איזה מסלול את מדברת?
ההחזרות הן באוקראינה? בארץ?
יש לא מעט מסלולים באוקראינה, רובם מביאים את העוברים לארץ טריים או מוקפאים
איילת
איילת
נראה לי אם הבנתי נכון בין השורות מה שהיא מתכוונת זה שאם משהוא יכול לאתר את התיק ולמצוא את הפרטים של הנתרמת ולאתר אותה נראה לי שהיא חוששת שהילד שיגדל יכול להגיע לאוקראינה לפתוח את התיק ולאתר את התורמת השאלה שנשאלה היא האם פרטי התורמת נרשמים בתיק של הנתרמת

מעדיפה להסבר למה היא התכוונה

איילת
נראה לי אם הבנתי נכון בין השורות מה שהיא מתכוונת זה שאם משהוא יכול לאתר את התיק ולמצוא את הפרטים של הנתרמת ולאתר אותה נראה לי שהיא חוששת שהילד שיגדל יכול להגיע לאוקראינה לפתוח את התיק ולאתר את התורמת השאלה שנשאלה היא האם פרטי התורמת נרשמים בתיק של הנתרמת
מעדיפה להסבר למה היא התכוונה
מאשר להתחיל לנחש
יש כל מיני חברות, יש כאלה שעושות זאת עצמאית...
איילת

kobi932

New member
היי

ובמידה שכן,
היי
אם הבנתי אותך נכון והדגש הגדול הוא אם... פרטי התורמת לדעתי כן נרשמים וזה למען מעכב מסודר וזיהוי נכון בין התורמת לנתרמת בנוסף אם בעתיד המרפאה תרצה לאתר את התורמת לצורך בירור כזה או אחר (ואני מכיר כאן לפחות מישהי אחת כזו ) שהיו צריכים לאתר את התורמת לצורך בירורים רפואים בנוסף אולי בעתיד תרצי עוד תרומה מאותה נתרמת אז כן יש תיק אם כול הפרטים של הנתרמת וזה לא משנה אם היא אנונימית או לא אבל התיק חסוי רק עובדי המרפאה יכולים לפתוח ולראות את הנתונים שלה ורק להם יש את הזכות לנסות לאתר אותה את לעולם לא תוכלי לפנות או ליזום פניה אל הנתרמת וגם לא ההפך זה כולל הילד זה לא תיק אימוץ שבגיל 18 לילד יש זכות לפתוח את התיק גם אם תגיעי בעצמך למרפאה או הילד לצורך העניין לא תקבלו שום פרט מזהה שלה מהסיבה שכול ניסיון שלך או של בן זוגך (במידה ויש ) ואו של הילד בעצמו לאתר את הנתרמת היא לא חוקית ואסורה בעליל אנחנו לצורך העניין עשינו תרומה פתוחה יש לנו תמונות של התורמת תמונות של הילד אנחנו יודעים איפה היא עובדת איפה היא למדה מה היא למדה לא נראה לי ממש קשה למצוא ולאתר אותה אם ממש רוצים ומנסים (לא שנפשי גם חשקה בזה ) אבל אנחנו חתומים על סעיף שבמפורש אוסר על ניסון שלנו או מישהו מטעמנו לנסות ולאתר אותה

מצב
הנושא נעול.
למעלה