מתי קיבלתם דוח על כמות ואיכות העוברים שקיבלתם?

מצב
הנושא נעול.

וממי

נ.ב קיבלתי טריים

תודה

kobi932

New member
היי

וממי

נ.ב קיבלתי טריים

תודה
היי
אותנו עדכנו בלייב כמה ביציות הצליחו לשאוב מהתורמת אך שהתורמת עברה שאיבה הרופא שלנו התקשר אלי לעדכן אותי אחרי שהפרו את הביציות עם הזרע שלי המתנו כמה ימים וקיבלנו עידכון כמה עוברים נוצרו אחרי שאישתי עברה החזרה הקפיאו את העוברים העודפים וקיבלנו עידכון של איכות העוברים שהקפיאו ואת כמות העוברים שהצליחו להקפיא

היי קובי, קיבלתם דוח מהמעבדה אחרי שהוקפאו? אחרי כמה זמן?

היי
אותנו עדכנו בלייב כמה ביציות הצליחו לשאוב מהתורמת אך שהתורמת עברה שאיבה הרופא שלנו התקשר אלי לעדכן אותי אחרי שהפרו את הביציות עם הזרע שלי המתנו כמה ימים וקיבלנו עידכון כמה עוברים נוצרו אחרי שאישתי עברה החזרה הקפיאו את העוברים העודפים וקיבלנו עידכון של איכות העוברים שהקפיאו ואת כמות העוברים שהצליחו להקפיא
איך קיבלתם את דו"ח המעבדה? בפקס/ מייל..? וממי- מבית החולים שהקפיא?

תודה

kobi932

New member
המשך

איך קיבלתם את דו"ח המעבדה? בפקס/ מייל..? וממי- מבית החולים שהקפיא?

תודה
המשך
את התוצאה הסופית (דוח מעבדה ) מקבלים אחרי שמקפיאים (פשוט אין טעם לפני ) כי לא בהכרח כול העוברים מצליחים לעבור תהליך של הקפאה ואו הפשרה את הדוח אנחנו לא קיבלנו ישירות מבית החולים אלה מהמקום שבוא ביצענו את התהליך זה פשוט יותר קל לפנות למרפאה שבא עשית את התהליך והם פונים לבית חולים לקבלת הדוח דרך בית החולים זה יותר מורכב אלה אם כן את עשית את כול התהליך דרך הבית חולים

או.קיי... אחרי כמה זמן פנית למרפאה שלך? שבוע? איך שלחו לך?

המשך
את התוצאה הסופית (דוח מעבדה ) מקבלים אחרי שמקפיאים (פשוט אין טעם לפני ) כי לא בהכרח כול העוברים מצליחים לעבור תהליך של הקפאה ואו הפשרה את הדוח אנחנו לא קיבלנו ישירות מבית החולים אלה מהמקום שבוא ביצענו את התהליך זה פשוט יותר קל לפנות למרפאה שבא עשית את התהליך והם פונים לבית חולים לקבלת הדוח דרך בית החולים זה יותר מורכב אלה אם כן את עשית את כול התהליך דרך הבית חולים
הגעת לשם? מי שלח לך? המזכירה/ האחות/ הרופא?
את כל הטריים הצליחו להקפיא?

kobi932

New member
תגובה 1

הגעת לשם? מי שלח לך? המזכירה/ האחות/ הרופא?
את כל הטריים הצליחו להקפיא?
תגובה 1
לא הגענו לשם אנחנו לא גרים במרכז אנחנו גרים באילת הכול נעשה דרך פקסים פנינו לאחות והיא דאגה לשלוח לנו לפקס במקרה שלנו כן הצליחו להקפיא את כולם אבל אני לא רוצה שתקבלי את הרושם הלא נכון ההפך הוא הנכון לא כול טרי מצליחים להקפיא ולא כול מוקפא מצליחים להפשיר יש מקרים וזה קורה לצערי לעיתים קרובות

אתה יודע באיזו שעה בערך עשו לה את השאיבה?

היי
תודה על כל התשובות

kobi932

New member
תגובה 2

תודה על כל התשובות
תגובה 2
אנחנו היינו מעודכנים בהכול מתי היא (התורמת ) מתחיילה להזריק ומתי היא באה לשאיבה הרופא המטפל שלנו הוא גם הרופא המטפל שלה הוא עדכן אותנו בזמן אמת עד לרמה שידענו מתי היא חזרה להכרה (אחרי ההרדמה ) וכמה ביציות הוא הצליח לשאוב ממנה השאיבה הייתה בשעות הצהריים ובאתו היום גם הפרו את הביציות שלה עם הזרע שלי 24 שעות אחרי ידענו כמה ביציות הצליחו לעבור חלוקה ראשונה אחרי חלוקה ראשונה מעבירים אותם באנקובטור מיוחד להמשך התפתחות במעבדה בארץ גם שם ידענו ברמה של יום יום כמה עוברים שרדו חלוקה נוספת וכמה לא שרדו

אני ממנור מדיקל קיבלתי עם שליח עד הבית

תגובה 2
אנחנו היינו מעודכנים בהכול מתי היא (התורמת ) מתחיילה להזריק ומתי היא באה לשאיבה הרופא המטפל שלנו הוא גם הרופא המטפל שלה הוא עדכן אותנו בזמן אמת עד לרמה שידענו מתי היא חזרה להכרה (אחרי ההרדמה ) וכמה ביציות הוא הצליח לשאוב ממנה השאיבה הייתה בשעות הצהריים ובאתו היום גם הפרו את הביציות שלה עם הזרע שלי 24 שעות אחרי ידענו כמה ביציות הצליחו לעבור חלוקה ראשונה אחרי חלוקה ראשונה מעבירים אותם באנקובטור מיוחד להמשך התפתחות במעבדה בארץ גם שם ידענו ברמה של יום יום כמה עוברים שרדו חלוקה נוספת וכמה לא שרדו
אני ממנור מדיקל קיבלתי עם שליח עד הבית
את הדוח של המעבדה וגם את הקבלות והחשבוניות.
זה הגיע 8 או 9 ימים אחרי ההחזרה שעשיתי

הילה724

New member
לקובי

תגובה 2
לקובי
כשאני קוראת את התגובה שלך ואת הפירוט של כל התהליך שעברתם ואת השאלות שנשאלות אני קולטת כמה לא ידעתי כלום, לא ידעתי כמה עוברים, לא הבנתי לגבי איכות, בקיצור כלום, הלכתי עיוורת וצמאה להקלט, בדיעבד אולי מזל שלא הבנתי כלום ולא התעסקתי בזה בכלל כי התוצאה הסופית מושלמת...

kobi932

New member
הילה

לקובי
כשאני קוראת את התגובה שלך ואת הפירוט של כל התהליך שעברתם ואת השאלות שנשאלות אני קולטת כמה לא ידעתי כלום, לא ידעתי כמה עוברים, לא הבנתי לגבי איכות, בקיצור כלום, הלכתי עיוורת וצמאה להקלט, בדיעבד אולי מזל שלא הבנתי כלום ולא התעסקתי בזה בכלל כי התוצאה הסופית מושלמת...
הילה
קשה לי להסכים איתך את ואני אחרי התהליך אז בדיעבד לנו זה לא רלונטי מה כן ידענו ומה לא ידענו כי את ואני קיבלנו את התוצאה המושלמת לנו אבל יש כאן נשים שהם בתחיילת התהליך או שהם רק קיבלו את הבשורה שהם לא יכולות להרות מביצית שלהם והמידע והאנפורמציה הזו ששנינו צברנו מאוד רלוונטית להם והם צמאים למידע אמין והכי חשוב נטול כול אנטרס כזה או אחר יש כאן נשים ואני חושב שזה בסדר גמור שלא מוכנות לעצום עיניים ורוצות לשאול את כול השאלות וזה חשוב שמי שכן עבר את התהליך אם זה בעיניים פקוחות לרווחה או בעיניים עצומות לתת להם את האנפורמציה

הילה724

New member
קובי ברור

הילה
קשה לי להסכים איתך את ואני אחרי התהליך אז בדיעבד לנו זה לא רלונטי מה כן ידענו ומה לא ידענו כי את ואני קיבלנו את התוצאה המושלמת לנו אבל יש כאן נשים שהם בתחיילת התהליך או שהם רק קיבלו את הבשורה שהם לא יכולות להרות מביצית שלהם והמידע והאנפורמציה הזו ששנינו צברנו מאוד רלוונטית להם והם צמאים למידע אמין והכי חשוב נטול כול אנטרס כזה או אחר יש כאן נשים ואני חושב שזה בסדר גמור שלא מוכנות לעצום עיניים ורוצות לשאול את כול השאלות וזה חשוב שמי שכן עבר את התהליך אם זה בעיניים פקוחות לרווחה או בעיניים עצומות לתת להם את האנפורמציה
קובי ברור
ברור שהמידע חשוב ביותר, אני לא נחשפתי אליו בכלל, לא ידעתי כלום, אפילו לא ידעתי לשאול את השאלות הנכונות, כל הכבוד לך על התשובות המועילות למי שבתחילת הדרך

kobi932

New member
אך הילד ?

קובי ברור
ברור שהמידע חשוב ביותר, אני לא נחשפתי אליו בכלל, לא ידעתי כלום, אפילו לא ידעתי לשאול את השאלות הנכונות, כל הכבוד לך על התשובות המועילות למי שבתחילת הדרך
אך הילד ?
יש לך טיפים ? אני יכול לשתף אותך אצלנו הוא ממש אטרקציה לכול הסובבים אותנו ההבדלים בנראות לא נעלמים מאיש ששואלים אותי בחשדנות אם אני האבא שאני עונה בחיוב אומרים לי (בהומור ) תעשה בדיקת אבהות או אולי הוא דומה לשכן חחחח שזה קורא לנו אני תמיד שואל את אישתי (הומור שכזה )תגידי אך הגענו לזה שהאבהות שלי עולה בספק ? שכול החצים מופנים אלי ואת מצליחה להישאר מתחת לרדאר אני ואישתי כבר שוקלים לענות לאנשים (ספק בהומר ספק ברצינות ) שעשינו תרומת זרע במשפחה וחברים ממש כולם יודעים קוראים לילד בשמות כינוי התייר בוריס שוודי דוגמן בנראות הוא לא קיבל ממני כלום (וטוב שכך סתם סתם חחחח ) אני יכול להגיד לך שאצלנו הכול פתוח לא הסתרנו מאיש לכן גם תהליך הקבלה והשלמות היא גדולה(לכן גם מתלוצצים על חשבונינו הרבה הקרובים )

מצב
הנושא נעול.
למעלה