לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127511,275 עוקבים אודות עסקים

פורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תרומת ביציות

ברוכים הבאים לפורום תרומת ביציות, הפורום מהווה בית חם עבור כל מי שבמסע להורות הנכספת קיבלו את הבשורה ש "לא תוכלי להרות מביציותייך" וכי הם זקוקים לתרומת ביציות. אנחנו כאן כדי לעזור כשנראה שהשמיים נופלים עם קבלת הבשורה, לעודד כשנראה שהדרך אל ההורות לא תגמר לעולם ושאבדה כל תיקווה.

הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביצית, לחיפוש תורמות או פירסום הודעות מסוג זה.

אנחנו כאן בכדי לסייע ולעזור להתגבר על הקושי שבקבלת הבשורה ולתת מידע על האופציות השונות הקיימות בעולם תרומת הביציות, לתמוך, לעודד, להיות אוזן קשבת וכתף להתייעץ ולהישען עליה בימים הקשים. אנו כאן גם לתמוך ולעודד בימים השמחים של הבטא החיובית, ליווי ההריון, הלבטים למי לספר, מתי לספר וגם בהתלבטויות ההוריות לאחר הלידה המיוחלת                             
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הינו פורום תמיכה, היעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי. 
הפורום איננו מקום לפירסום של חברות או רופאים בעלי מסלולים העוסקים בתרומת ביציות, הודעות מסוג זה יימחקו ללא אזהרה מראש. כמו כן זהו לא המקום לחיפוש תורמות או פרסום מודעות מסוג זה

אנא קיראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום. גלישה מהנה
המשך >>

לצפיה ב-'העברת זרע לחו"ל'
העברת זרע לחו"ל
<< ההודעה הנוכחית
11/09/2018 | 22:48
2
233
מישהי פה יודעת איך אני יכולה להעביר זרע מוקפא בבנק זרע בארץ לחו"ל אם אני רוצה לעבור את התהליך שם?
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'הטסת מבחנת זרע מישראל לחו"ל'
הטסת מבחנת זרע מישראל לחו"ל
12/09/2018 | 20:57
1
151
היי מירב,
ממש לפני שבועיים שלחתי מבחנת זרע לחו"ל..
מה שחשבתי שיהיה חתיכת סרט מפחיד, היה בפועל  קלללללל..
אבל, וזה אבל גדול, נערכתי והתארגנתי להכל כשבועיים מראש! ויש לכך היערכות שגוזלת זמן... 
בעיקרון יש אפשרות להטיס עם חברות שליחויות- מה שיקר מאוד מאוד ! לדעתי, אם עלות הטיסה לא גבוהה, ממליצה לך בחום לטוס בעצמך עם הזרע, או למצוא מישהי/ו שטסים ומוכנים לקחת עבורך את המיכל כטובה או בתשלום סמלי (אגב זה מה שאני עשיתי).

אפרט כאן מה התהלך ומה צריך (מציעה לנעוץ את ההודע למען בנות נוספות):
1. לדאוג מראש למסמכים שצריך לשחרר את הזרע מביה"ח בארץ.
תה"ש למשל ממש 'קשים', דורשים את כל הבדיקות שלך בתוקף, מסמך מהרופא והמעבדה שקולטים את המבחנה בחו"ל, ורק בתנאי שהרופא שלהם מאשר שהכל תקין. ואז צריך לתאם איתם את ההעברה של  המבחנה למיכל החנקן שהבאת, ולחתום להם על הצהרה שלקחת לתרומת ביצית. אז תבררי איתם מספיק זמן מראש מה הם רוצים ותדאגי להעביר להם את כל המסמכים.
אגב אסותא לעומת זאת- קלי קלות. שום מסמך לא נדרש, רק לבוא אליהם עם המיכל מלא בחנקן בתיאום מראש כמובן.
ממליצה לבקש בכל מקרה מכתב באנגלית שיהיה בידייך לכל צרה שהיא שמאשר שבמיכל החנקן יש מבחנת זרע (חומר ביולוגי חי) ולכן אסור להעבירו בשיקוף ואסור להשכיבו בשום מצב.
2. להשכיר מיכל חנקן -מחברת קלינטיקה. יש סניף בחולון ויש בחיפה. משהו כמו 500 שח השכרה לחודש כמדומני.קחי בחשבון כמה ימים לפני הטיסה שהם צריכים למלא את המיכל בחנקן טוב טוב כדי שייספג בדפנות המיכל הספוגיות (מונע מדליפה של החנקן למיקרה והמיכל התהפך). עלות החנקן עצמה היא עשרות ש"ח בלבד. לבקש מהם מפרט טכני של המיכל ואישור על מילוי החנקן בתוכו. הם שולחים הכל במייל מראש.
אני לא מכירה עוד אפשרויות להשכרה. אפשר לפנות לחברות לפונדקאות או  תרומות ביצית בארץ ולבדוק אם הם במיקרה מטיסים גם באותו הזמן, או יכולים להשאיל /להשכיר לך את המיכל. 
3. להשיג מכתב מהרופא /מעבדה /קליניקה שקולטת את הזרע בחו"ל, שמצהיר שמבחנת הזרע עומדת בתקנים הבינלאומיים ושאסור בשום אופן להעביר את המיכל בשיקוף, ושאסור לפתוח אותו ושאסור להשכיבו - מכתב באנגלית כמובן.
4. רצוי טיסת אלעל ישירה, אם כי לא הכרחי.
את צריכה ליצור קשר גם עם מחלקת הביטחון של נתב"ג ועם אלעל בטלפון וגם במייל -ורק כשיש לך כרטיס טיסה סגור וידוע.
להעביר להם -והם יעבירו את המייל- למחלקת הביטחון של נתב"ג ולמחלקת הטסת חומרים מסוכנים לאישור -את כל המסמכים במייל, ל: 
salesfax@elal.co.il  , security@iaa.gov.il
 - הסברים על מה ולמה וכמובן דגשים על זה שאת מטיסה חומר ביולוגי במיכל חנקן סגור, שאסור בשום אופן לפתוח אותו, להעבירו בשיקוף, או להשכיבו. ולכן המיכל עולה איתך למטוס וכדאי שיהיה איתך (בחיבוק, או בין הרגליים), או בארון של הדיילות (זה מה שהיה במיקרה שלי). בעיקרון הם מכירים את הנושא. אבל חשוב להדגיש. אני אגב סגרתי את המיכל עם אזיקונים ליתר ביטחון כדי שמישהו לא יתפתה לפתוח.
 - מפרט טכני של המיכל ומידע על מילוי החנקן המתוכנן- שקיבלת מקלינטיקה
 - פרטים על הטיסה, צילום דרכון
 - מכתב מהרופא אם יש לך מראש או מכתב מבית החולים בו מאוחסן הזרע. לי לא היה מראש, הבאתי לטיסה. אף אחד לא ביקש לראות..

מטרת כל הניירת והאישורים האלו מראש הינה כדי שתקבלי מראש אישור מאגף חומרים מסוכנים באלעל וממח' הביטחון של נתב"ג-  להטסת המיכל מבלי לשקף אותו /לפתוח /לשלוח במטוס. אלעל מוסיפים לך הערה לכרטיס הטיסה. נתב"ג מיידיעים את כל הצוות במשמרת. לא להתייאש מהתגובות למיילים, אותי קצת שיגעו והעבירו אחריות מאחד לשני. בסוף תקבלי את כל האישורים שצריך!
כשאני  הגעתי לנתב"ג- כוווולם (צוות הביטחון +אלעל) בנתב"ג ידעו מי אני וחיכו לי (ומי הבחורה שלקחה את המיכל עבורי כמובן), והדיילות באלעל מיקמו את המיכל בארון שלהן בזמן הטיסה

בטיסה חזור כמובן אין בעיה לשלוח את המיכל בבטן המטוס, במזוודה או בפדקס (מאחר והוא יהיה ריק מחנקן).
זהו בגדול אני חושבת.. אם איזכר בעוד משהו- מבטיחה לכתוב.!
המון בהצלחה !!! 
תרומת ביציות >>
לצפיה ב-'תודה על הפירוט ובהצלחה!! למנהלות - כדאי לשמור בהודעות נבחרות'
תודה על הפירוט ובהצלחה!! למנהלות - כדאי לשמור בהודעות נבחרות
14/09/2018 | 12:25
23

הודעות אחרונות

23:29 | 16.07.19 חתולת עולם11
13:05 | 08.07.19 אורחים בפורום
19:21 | 06.07.19 אנונימי1510
16:45 | 03.07.19 myDoron
16:12 | 01.07.19 אורחים בפורום
21:39 | 30.06.19 איילת ר
11:30 | 30.06.19 kobi932
10:45 | 30.06.19 אורחים בפורום
13:01 | 29.06.19 יפהס 461
15:51 | 25.06.19 אורחים בפורום
11:05 | 24.06.19 אופטימית 55
05:31 | 21.06.19 אורחים בפורום
06:40 | 20.06.19 אורחים בפורום
20:54 | 18.06.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ