תרומת ביצית ברצף + כאבים

תרומת ביצית ברצף + כאבים

היי
עברתי עכשיו תרומת ביצית בפעם הראשונה ולצערי לא נקלט.
בחודש הבא אהיה בת 51 ויש לי מחזור אבל לא ממש סדיר (בטווח של 26-46 ימים)
יש לי 2 שאלות:
1. לאחר ההחזרה הזרקתי 5 זריקות של פרונטוגסט שהאחרונה היתה ב-1.8.18. יש לי עדיין כאבים חזקים ואני מרגישה גושים בישבן. זה נורמלי?
2. מאחר ויש לי את הכאבים הנ"ל חשבתי לעשות הפסקה של כחודש להחזרה השנייה (יש לי עוד 3 ביציות מופרות מוקפאות)
אשמח לעצתכן
תודה רבה
תודה רבה

kobi932

New member
היי

אני יענה לך על השאלה השניה מצד אחד את כמו שציינת בת 51 מצד שני מה זה לחכות עוד חודש? בהחלט דילמה אני אישית לא הייתי ממליץ לך לעשות הפסקה התחלת כבר את התהליך עשית רק החזרה אחת לא הייתי עושה הפסקה אחרי סבב ראשון כן הייתי עושה הפסקה אם הייתי בסבב 5 . 6 בטענה שלתת קצת לגוף ולא פחות חשוב לנפש לנוח קצת אבל זה לא המקרה אצלך אבל זו דעתי בלבד מי שיודעת הכי טוב מה נכון לגוף שלך זו את ולא אף אחד אחר גם לא הרופא המטפל שלך מה שאת מרגישה זה הדבר הכי נכון לעשות בשבילך

אני לקחתי הפסקה בין החזרה להחזרה
על מנת לתת לגוף להתנקות קצת מההורמונים ולהתחזק, לנסות לשמור על שיגרה שפויה עבורי
וגם על מנת לעשות קצת חשיבה אם יש משהו שטפשר לעשות שונה בין פרוטוקול לפרוטוקול
קיבלתי זריקות גסטון כך שאני לא יודעת איך זה עם האחרות. הגסטון היה גורם לגושים וכאבים, היה עוזר לעשות את המקום.
בהצלחה
איילת

חשבתי על זה הרבה והחלטתי לתת לגוף לנוח

זה מה שאני מרגישה שהכי נכון בשבילי כרגע ואני צריכה להקשיב לתחושות שלי.
אני כבר שבוע אחרי הזריקה האחרונה ועדיין יש לי כאבים. גם עם הגסטון זה כך?

אני לא ממש זוכרת...
הבת שלי בת 4 ובהריון ממשיכים עם הגסטון בשבועות הראשונים
מניחה שהיה ככה
בסבב הבא חממי את האמפולה לחום גוף לפני וצריך להזריק לאט לשריר. מי מזריק לך?
איילת

מזריקה לי השכנה שהיתה אחות 30 שנה בכללית ועכשיו בפנסיה

היא עושה את זה מהר ולא כואב אבל אח"כ זה מתחיל לכאוב. אולי באמת כדאי לבקש שתזריק לאט.
האמפולה אינה במקרר ולכן החומר בטמפרטורת החדר (במידה ולא מקפיאים עם המזגן
)
האם את חושבת שעדיין כדאי לחמם?

ההתייחסות שלי היא לגסטון
מניחה שיש טיפים גם לזה
גם גסטון לא היה במקרר וההמלצה היתה לחמם לחום גוף ( לא חדר) בשיפשוף בין כפות הידיים
גם לי הזריקו אחיות ( אמא שלי וחברה) והן לא ידעו שמומלץ להזריק לאט
בהצלחה
איילת

לגבי הגסטון

ממליצה גם לחמם אותו בין כפות הידיים. אחרי ההזרקה או לחמם או לקרר את מקום ההזרקה. בזמנו היו כאלה שטענו שעדיף כך והיו שההיפך. וגם קיבלתי בזמנו המלצה מאחות והיה מאוד מוצלח לשים על האיזור גבינה צהובה. אז בבוקר שמתי פרוסה על האיזור בזמן שקראתי עיתון (לא להישאר עם זה יותר מידי) ואח"כ לא לשכוח לנקות ולחטא כמובן. אח"כ להזריק ולקרר. לא היו לי נפיחויות כבעבר. לפני כן ניסיתי גם עם כרוב כמו ששמים בהנקה אבל זה ממש עשה לי אדום - אז זה לא מומלץ.
אגב אני גם הזרקתי קלקסן בבטן ולזה השיטה היתה לקרר את המקום תיכף אחרי ההזרקה ואחרי כן למרוח טראומיל או ארניקה - ואז לא היו לי סימנים כחולים בכלל.

תודה על העידוד

אני שמחה שאני לא היחידה שחוותה את זה כי הרגשתי שאולי יש לי רגישות לתרופה ולכן הגוף שלי הגיב בקיצוניות.
עברו יומיים מכתיבת ההודעה שלי ועכשיו יותר טוב.

למעלה