ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל?

שלום, בת 49 בהריון, שבוע 19. מתקשה למצוא חברת ביטוח שתסכים לבטח אותי בנסיעה לחו"ל. יש לי אישור הריון תקין מהרופא. בחב' הביטוח שכן מוכנים לבטח עקרונית (פספורטכארד) רוצים אישור טיסה. הרופא שלי אומר שהוא לא רופא תעופתי ולא יכול לספק אישור כזה. האם הצלחתן למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל במצב כזה?

עדיין בעייה

כן, זה בגלל הגיל. היו חברות שמראש אמרו שאין אפשרות לבטח. לחברה הזאת הבאתי אישור הריון תקין מהרופא. זה לא מספק אותם. רוצים שיכתוב במפורש שאין בעייה לטוס. והוא אומר שלא יכול לכתוב דבר כזה ושמעולם לא התבקש

אור קטן2

New member
הי היום נתקלתי באותה בעיה

ואני עוד מעט בת 46.
ממש מוזר ומקומם!
אבל.. עשיתי אונליין דרך קופח מכבי, וזה עבר בלי עניין, מקווה שלא יתעורר
שילמתי ויש לי ביטוח.
יכול להיות שיקר?! אין לי מושג כי לא השוויתי למשהו אחר.
המליצו לי על חב' ביטוח אופציה, שעושה ביטוחים לאנשים "שאף אחד לא מבטח אותם", אבל לא בדקתי.
תעדכני מה קורה, בהצלחה

עדכון ומידע

אוקיי אז עשיתי מחקר קטן באתרים של החברות השונות:
ביטוח ישיר - עושים ביטוח הריון עד גיל 42
מנורה מבטחים - לא מצוין גיל, אבל ברכישה באתר אי אפשר להוסיף כיסוי הריון בגיל מבוגר
הפניקס – עד גיל 46
הראל – עד גיל 42
מגדל - ביטוח הריון - עד 30 יום. לא מצוין גיל.
כלל – לא מציינים גיל, עד שבוע 30. עשיתי אצלם ביטוח אונליין! הם גם אלה שעושים ביטוח למכבי אונליין. אבל - צריך לציין אם זה הריון בסיכון, ולא ציינתי. בהגדרה, הריון בגיל מבוגר מוגדר בסיכון. גם אם הוא תקין.

אור קטן2

New member
הי תודה רבה על העדכון!

לגבי הסיכון, דווקא הרופא שלי אמר לי שההריון שלי ממש לא מוגדר כהריון בסיכון, לא בגלל הגיל וגם לא בגלל סכרת הריון בהריון הקודם. איזה כיף לי !

טיסה נעימה, והריון קל ובריא

TWEETY =^.^=

New member
בהריון קודם טסתי בשבוע 25 לערך

הייתי מוגדרת הריון בסיכון בגלל הסכרת הריון, ועשיתי ביטוח בלי בעיה דרך מכבי שמבטחים בכלל אחרי שהרופא ציין שהוא לא רואה בעיה שאטוס.
הייתי אז בת 50,
אני יודעת שרוב החברות לא מבטחות בגיל הזה, אבל כלל כן וגם פספורט, אז שווה לנסות גם אותם ולקחת הצעות מחיר.
לי יצא זול מאוד דרך כלל, אולי כי אני פרסונל שלהם.

פספורט וכלל

פספורט לא הסכימו לבטח אותי בלי מכתב מהרופא שאומר שאני יכולה לטוס. הרופא הוציא לי מכתב על הריון תקין, אבל אמר שאינו רופא תעופתי ואינו יכול לחוות דעדה לגבי טיסה. ושהוא נתן מכתב לאלף נשים ושזה מעולם לא נדרש. בכלל עשיתי ביטוח אונליין ואף אחד לא שאל שאלות ולא ביקש מסמכים.

למעלה